Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Palmiros horoskopas pirmadieniui, spalio 29 d.

Palmiros horoskopas pirmadieniui, spalio 29 d.

2012-10-29 00:01

Paini ir apgaulinga diena, ne taip paprasta bus likti objektyviems, nesuklysti, nes situacija atrodys geresnė, nei yra iš tiesų. Dabar geriausia laukti – neatsisakykite patrauklių pasiūlymų, tačiau bent iki trečiadienio atidėkite savo sprendimus, kitaip geri norai taip ir liks svajų pasaulyje.

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Horoskopai
2014-12-20 06:06

Palmira įspėja nepasiduoti pirmam impulsui

Baigiasi Mėnulio mėnuo – netinka nieko nauja pradėti, užmegzti naujų pažinčių (ypač romantiškų). Prasminga pažvelgti į prabėgusį mėnesį, kad galėtumėte ką nors pakoreguoti atlikdami darbus, bendraudami su aplinkiniais, ypač siekdami taikytis su artimaisiais, giminaičiais. Bus svarbu ieškoti kompromisų.


2014-12-20 00:01

Palmiros horoskopas savaitgaliui

3

Baigiasi Mėnulio mėnuo – netinka nieko nauja pradėti, užmegzti naujų pažinčių. Prasminga pažvelgti į prabėgusį mėnesį, kad galėtumėte ką nors pakoreguoti atlikdami darbus, bendraudami su aplinkiniais, ypač siekdami taikytis su artimaisiais, giminaičiais. Bus svarbu ieškoti kompromisų.


2014-12-19 09:07

Palmira įspėja: šiandien pasisaugokite sukčių ir vagių

32

Nieko nauja nesiimkite. Ši diena nebloga baigti didesnį darbų ciklą. Tiesa, nebus palanku tvarkyti juridinių, finansinių reikalų. Netinka susitikti su verslo partneriais, investuotojais, bent jau nieko nauja su jais neaptarinėkite, neplanuokite, daugiau dėmesio skirkite senoms problemoms spręsti. Netinkamas laikas ir sandoriams pasirašyti, investuoti pinigus. Nebūkite patiklūs tvarkydami piniginius, turto reikalus. Labiau pasisaugokite sukčių, vagių.


2014-12-19 00:01

Palmiros horoskopas penktadieniui, gruodžio 19 d.

12

Nieko nauja nesiimkite. Ši diena nebloga baigti didesnį darbų ciklą. Tiesa, nebus palanku tvarkyti juridinių, finansinių reikalų. Netinka susitikti su verslo partneriais, investuotojais, bent jau nieko nauja su jais neaptarinėkite, neplanuokite, daugiau dėmesio skirkite senoms problemoms spręsti. Netinkamas laikas ir sandoriams pasirašyti, investuoti pinigus. Nebūkite patiklūs tvarkydami piniginius, turto reikalus. Labiau pasisaugokite sukčių, vagių.


2014-12-18 17:14

Rytų horoskopas kitai savaitei: astrologas jau ragina puoštis

28

Astrologas po kai kuriais Zodiako ženklais gimusiems žmonėms jau pataria artimiausiu metu įsigyti drabužius, kuriais jie puošis Naujųjų metų naktį. Tuomet labai tikėtini romantiški nuotykiai ir naujos pažintys. Gal tai apie jus? Įsidėmėkite jums sėkmingas kitos savaitės dienas.


2014-12-18 10:52

Astrologė Palmira: laikas palankus romantiškiems pasimatymams

38

Sąlyginai geras laikas, kai galima daug ką spėti. Verta imtis tų darbų, kuriuos reikia paskubinti, susitikti su žmonėmis, kurie sunkiai sukalbami ar mėgsta išsisukinėti. Tai geras laikas įsisenėjusioms problemoms spręsti, ilgalaikiams naujiems projektams apmąstyti. Jei gausite pasiūlymų (asmeninių ar dalykinių) nuo 15 val. 30 min. iki 17 val. 10 min. arba po 18 val., galite drąsiai priimti – tai atneš laimę, sėkmę. Ir pasistenkite kuo daugiau nuveikti, kad nieko atsakinga nereikėtų atidėti rytdienai.


2014-12-18 00:01

Palmiros horoskopas ketvirtadieniui, gruodžio 18 d.

22

Santykinai geras laikas, kai galima daug ką spėti. Verta imtis tų darbų, kuriuos reikia paskubinti, susitikti su žmonėmis, kurie sunkiai sukalbami ar mėgsta išsisukinėti. Tai geras laikas įsisenėjusioms problemoms spręsti, ilgalaikiams naujiems projektams apmąstyti. Jei gausite pasiūlymų (asmeninių ar dalykinių) nuo 15 val. 30 min. iki 17 val. 10 min. arba po 18 val., galite drąsiai juos priimti – jie bus naudingi ir sėkmingi. Pasistenkite kuo daugiau nuveikti, kad nieko atsakinga nereikėtų atidėti rytdienai.


2014-12-17 10:19

Zodiako ženklų tamsioji pusė: kokios rūšies niekšas esate jūs?

136

Visi Zodiako ženklai turi šiek tiek niekšiškumo. Skiriasi tik jo dydis ir pobūdis. Ar galėtumėte įtarti, kad patys didžiausi niekšai yra Svarstyklės? Tuo tarpu Dvyniai net nesuvokia, kada elgiasi niekšiškai. Jūsų dėmesiui siūlome niekšų horoskopą.


2014-12-17 06:12

Palmira moko gyventi: nepradėkite remonto, vakare meskite burtus

70

Nebloga proga paskubinti įstrigusius reikalus, ypač dalykinius. Revoliucingas permainų metas tęsiasi, ir sentimentalumas gali virsti meškos paslauga: šiandien, gruodžio 17-ąją, trečiadienį, verta atsisakyti seno, paaukoti praeitį dėl ko nors nauja – permainos, reorganizacijos šiuo metu vis vien neišvengiamos. Ir mažiau planuokite, nebijokite ekspromto. Pasiteisins ir apgalvota, sąmoninga rizika.


2014-12-17 00:01

Palmiros horoskopas trečiadieniui, gruodžio 17 d.

14

Nebloga proga paskubinti įstrigusius reikalus, ypač dalykinius. Revoliucingas permainų metas tęsiasi, ir sentimentalumas gali virsti meškos paslauga: šiandien verta atsisakyti seno, paaukoti praeitį dėl ko nors nauja – permainos, reorganizacijos šiuo metu vis vien neišvengiamos.


Populiariausi per 24 val.