Komentaras (iki 3000 simbolių)
Krepšinis
2014-09-22 16:34

Prancūzijos krepšininkės nelauktai įveikė JAV rinktinę

Pasaulio moterų krepšinio pirmenybėms besirengianti Europos vicečempionė Prancūzijos komanda sekmadienį namuose 76:72 (6:20, 20:18, 20:15, 30:19) įveikė planetos čempionę JAV rinktinę.

2014-09-22 16:33

Dešimt geriausių pasaulio čempionato žaidėjų

10

Kennethas Fariedas spindėjo per visą pasaulio čempionatą, Kyrie Irvingas - per finalines kovas, Milošas Teodosičius, Nicolas Batumas ir Jonas Valančiūnas - per atkrintamąsias kovas. Planetos pirmenybėse Ispanijoje žibėjo daug krepšininkų, bet buvo ir tokių, kurie nuvylė.

2014-09-22 15:30

Supančiotas „Žalgiris“ negalės pradėti sezono pilna sudėtimi

16|4|

Kauno „Žalgirio“ sudėtyje – du legionieriai iš JAV, tačiau LKL sezoną Lietuvos čempionai pradės lietuviškai.

2014-09-22 14:38

L. Kleiza su ekipa Italijoje pralaimėjo draugiško turnyro finale

Naujajam Italijos krepšinio elito sezonui besirengiantis Milano „Emporio Armani“ klubas su puolėju Linu Kleiza sekmadienį keturių komandų turnyro „Trofeo Lombardia“ finale 78:79 (26:27, 19:18, 20:23, 13:11) nusileido Kantu „Acqua Vitasnella“ (Italija) ekipai ir liko antras.

2014-09-22 14:32

„Telekom Baskets“ ir ekipos lietuviai pralaimėjo finale

Naujajam sezonui besirengiančiam dviejų lietuvių Bonos „Telekom Baskets“ (Vokietija) klubui nepavyko laimėti namuose vykusio keturių krepšinio komandų turnyro „Kameha Cup“.

2014-09-22 11:36

J.Mačiulis taškų nepelnė, Madrido „Real“ Pietų Amerikoje laimėjo

1

Pietų Amerikoje viešintis Ispanijos krepšinio vicečempionas Madrido „Real“ klubas su Jonu Mačiuliu antrosiose kontrolinėse rungtynėse 79:67 (23:8, 18:10, 22:26, 16:23) nugalėjo Bogotos „Guerreros“ (Kolumbija) komandą.

2014-09-22 11:27

A. Eitutavičius su ekipa laimėjo turnyrą Lenkijoje

Naujajam Lenkijos vyrų elito krepšinio sezonui besirengiantis Arvydo Eitutavičiaus Vloclaveko „Anwil“ klubas namuose laimėjo keturių šalies komandų turnyrą, finale 86:81 (20:25, 21:15, 15:18, 30:23) įveikęs Kutno „MKS Dąbrowa Gornicza“ komandą.

2014-09-22 10:44

R. Kaukėnui - MVP titulas, jo ekipai - nugalėtojų trofėjus

3

Italijos vyrų krepšinio sezonui besirengiantis Emilijos Redžo „Grissin Bon“ klubas su Rimantu Kaukėnu sekmadienį laimėjo namuose surengtą keturių komandų turnyrą („Torneo di Viadana“).

2014-09-22 08:33

V. Garasto taurę išsivežė „Chimki“, sutrypę „Žalgirio“ jaunimą

37

Klaipėdoje baigėsi šešias dienas trukęs trečiasis Vlado Garasto taurės turnyras, kurio nugalėtojai paaiškėjo po Kauno „Žalgirio“ ir Rimo Kurtinaičio treniruojamos „Chimki“ komandos rungtynių. Geriausios sudėties žaidusi Pamaskvio komanda tiesiog sutrypė jaunuosius žalgiriečius 90:64 (20:11, 19:20, 31:13, 20:20).

2014-09-21 22:20

M. Anisimovas į „Neptūną“ iš Ukrainos negrįš?