Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
J. Valančiūnas savo mylimajai E. Ačaitei įteikė briliantais puoštą sužadėtuvių žiedą

J. Valančiūnas savo mylimajai E. Ačaitei įteikė briliantais puoštą sužadėtuvių žiedą

2013-07-04 06:16, atnaujinta 2013-07-05 10:51

NBA krepšinio klubo „Toronto Raptors” žaidėjas Jonas Valančiūnas apsisprendė – jo meilė amžiams priklausys širdies draugei Eglei Ačaitei. Sportininkas pasipiršo savo mylimajai.

1/1

E. Ačaitė ir J. Valančiūnas buvo pažįstami jau seniai, bet artimiau bendrauti pradėjo šiemet. Po beveik pusmečio draugystės vyras pasipiršo mylimajai.

J. Valančiūnas savo mylimajai E. Ačaitei įteikė briliantais puoštą sužadėtuvių žiedą

1 / 1

E. Ačaitė ir J. Valančiūnas buvo pažįstami jau seniai, bet artimiau bendrauti pradėjo šiemet. Po beveik pusmečio draugystės vyras pasipiršo mylimajai.

(1 nuotraukos)

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Žmonės
2015-04-26 17:55

Iš viešosios erdvės dingusi A. Mačiulis laiką leidžia su vaikais

20|2

Iki šiol nuolatiniai elito vakarėlių svečiai verslininkai Romualdas ir Alesia Mačiuliai po Naujųjų metų dingo lyg į vandenį – pernai vestuves atšokusi pora pasinėrė į šeiminį gyvenimą. Sekmadienio popietę Alesia ir Romualdas praleido kartu su vaikais Richardu ir Victoria vaikštinėdami po saulės nušviestą Vilnių.


2015-04-26 16:00

Šeštadienio nakties linksmybės Klaipėdoje

23

Šeštadienio vakarą klaipėdiečius pasitiko gerų emocijų naktis „Port Night Club by BarBar'a“ šokių aikštelėje.


2015-04-26 13:04

Klubinės muzikos ir smuiko virtuozo duetas nepaliko abejingų

2|35

Naktinis klubas „Mojo Lounge Šiauliai“ pristatė vakarėlių ciklą „Symphony“. Tai nepamirštamos harmonijos naktys, kurių metu šiuolaikiškos muzikos ritmai subtiliai susilieja su gyvai skambančiais instrumentais ir sukuria iki šiol negirdėtą nakties simfoniją. Seksuali saksofono partija, nenuspėjamos gitaros improvizacijos, jautrios smuiko melodijos, aistringi būgnų taktai ir ne tik. Nakties simfoniją kūrė „ML Entertainment“ didžėjų komanda ir Tadas Dešukas – talentingas smuikininkas, improvizatorius, nuolatinis Lietuvos džiazo festivalių dalyvis. Per savo muzikinį gyvenimą grojęs daugelyje Lietuvos, Vokietijos, Vengrijos, Belgijos, Lenkijos, Švedijos, Ispanijos, Portugalijos klubų.


2015-04-26 12:45

Į klubą netilpo visi norintys išlydėti V. Baumilą į „Euroviziją“

27

Šeštadienį Vilniuje esanti Vokiečių gatvė net valandą skendėjo tamsoje. Dingusi elektra atsirado tik prieš vidurnaktį, bet tai nesutrukdė Vaidui Baumilai surengti gyvą pasirodymą naktiniame klube „Mojo Lounge Vilnius“. „Eurovizijai“ besirengiantis merginų numylėtinis surengė įspūdingą pasirodymą. Vakaro metu skambėjo gerai žinomos ir dar niekur negirdėtos atlikėjo dainos. Vaidas 2005 m. išgarsėjo muzikiniame realybės šou „Dangus“. 2007-ųjų pradžioje Vaido gerbėjai sulaukė vaizdo klipo „Music Is My Soul“, kuris vadinamas vienu brangiausių šalies istorijoje. Šiais metais atlikėjas kartu su Monika Linkyte atstovaus Lietuvai „Eurovizijos“ dainų konkurse.


2015-04-26 11:04

Kauno naktiniame klube – šokiruojantis šou

3|11

Kultinis vakarėlis „Driule & The Gang“, šeštadienio naktį vykęs klube „Nox“, susilaukė didelio Kauno klubinėtojų dėmesio. Ko gero geriausi Lietuvos šokėjai ir šou kostiumų dizaineriai pristatė dar vieną šokiruojantį pasirodymą.


2015-04-26 10:49

„Lietuvos ponia 2014“ Beta Rumšienė lovoje karaliauja viena

61|5

Konkurso „Lietuvos ponia 2014“ nugalėtoja kaunietė verslininkė Beta Rumšienė (43 m.) žino, kad miegas – svarbiausias grožio, kūrybinių minčių ir geros nuotaikos šaltinis. Tiesa, savo lovoje šiuo metu ji karaliauja viena.


2015-04-26 10:15

Scenos karalienės Irenos Starošaitės išvaizdos pokyčiai

149|36

Dainininkę Ireną Starošaitę drąsiai galima vadinti viena iš lietuviškos muzikos scenos karalienių. Savo charizma, balsu ir ryškiais apdarais ji geba greitai užvaldyti publiką. Kaip pasikeitė šios ryškios asmenybės išvaizda per 15 metų?


2015-04-26 09:12

Gintarė Gurevičiūtė neliko abejinga akcijai „Darom“

78|9

Šeštadienį Lietuvoje praūžusią aplinkos švarinimo akciją „Darom“ užbaigė masiniai piknikai gamtoje. Sostinėje Vilniuje į iškylą gausiai susirinkę akcijos savanoriai ir aktyvistai, tarp kurių – televizijos projektų dalyvė Gintarė Gurevičiūtė ir astrologė Vaiva Budraitytė, aptarė akcijos rezultatus, dalinosi įspūdžiais, vaišinosi lauko kepsniais ir taip atidarė lauko kepsnių sezoną.


2015-04-25 17:55

Garsenybės ištvermę demonstravo 5 kilometrų bėgimo trasoje

24|47

Kauno S.Dariaus ir S.Girėno stadione šeštadienį vyksta pirmasis „Ąžuolyno bėgimas“, kuriame įvairiose rungtyse ir distancijose varžosi beveik tūkstantis bėgimo entuziastų. 5 kilometrų rungtyje jėgas išmėgino ir gausus būrys žinomų pramogų bei sporto pasaulio atstovų.


2015-04-25 17:55

„Pop Ladies“ narės užkluptos grožio ir estetikos centre

106|25

Kiekviena popmuzikos žvaigždė žino – būnant ant scenos privalu atrodyti nepriekaištingai. Tad ką gi penktadienio vakarą veikia vienos garsiausių Lietuvos popscenos moterų, grupės „Pop Ladies“ narės? Atsakymas paprastas – lankosi grožio ir estetikos centre.


Populiariausi per 24 val.