Krepšinis
2014-12-18 23:28

K. Maksvytis: „Jie buvo geresni, mes – per lėti“

7

„Varžovai buvo stipresni, o mes visur lėtesni“, - konstatavo Kazys Maksvytis, kai jo Klaipėdos „Neptūnas“ bejėgiškai 65:103 lemiamas rungtynes Eurolygos D grupėje pralaimėjo „Valencia“ krepšininkams. „Tikėkimės, kad ta patirtis, kurią sukaupėme Eurolygoje, mums padės Europos taurės varžybose“, - Ispanijoje kalbėjo K.Maksvytis.

2014-12-18 23:27

Užduotis „Žalgiriui“ – nesugadinti A. Sabonio jubiliejaus

11|12|

250-osios rungtynės Eurolygoje, Arvydo Sabonio sveikinimas 50-mečio proga – Kauno „Žalgirio“ penktadienį laukia ir šventinės nuotaikos, tačiau visa tai – nuošalėje. Lietuvos čempionams iki tikros šventės reikia vieno – bilieto į „Top 16“ etapą, tad Gintaro Krapiko auklėtiniai sieks palaužti Sasaro „Banco di Sardegna“ krepšininkus.

2014-12-18 22:10

Utenos krepšininkės nepateko į kitą Europos taurės etapą

Ketvirtąją nesėkmę šeštosiose antrojo pagal pajėgumą 2014-2015 metų sezono moterų FIBA Europos taurės (EuroCup Women) krepšinio turnyro rungtynėse patyrė ir į kitą varžybų etapą nepateko Utenos „Utenos“ klubas.

2014-12-18 22:04

Eurolyga: M. Pociaus džiaugsmas ir L. Kleizos šou

3|10

Ketvirtadienį Lietuvos krepšinio gerbėjams paskutiniajame Eurolygos ture vyko buvo įdomiausi du mačai. Ispanijoje žaidė ir pralaimėjimą patyrė Klaipėdos „Neptūnas“, o jam duris į „Top 16” etapą Turkijoje uždarė Stambulo „Galatasaray“ krepšininkai.

2014-12-18 21:47

„Neptūno“ svajos baigėsi – pralaimėjo, turkai dovanos neįteikė

113

Klaipėdos „Neptūno“ žaidėjai ir treneriai prieš lemiamą dvikovą sutarė – į rezultatą Turkijoje dairytis negalima, tačiau sirgaliams nieko kito nebeliko. Dėl D grupės bilieto į Eurolygos „Top 16” etapą stojęs „Neptūnas“ nuo pirmųjų minučių žaidė pasimetęs ir leido „Valencia“ krepšininkams įtvirtinti savo viršenybę, nors jiems šios rungtynės nieko nelėmė. Galiausiai Kazio Maksvyčio auklėtiniai pralaimėjo 65:103 (17:28, 14:24, 18:23, 16:28) ir buvo priversti laukti Stambulo „Galatasaray“ ir Pirėjo „Olympiakos“ mačo pabaigos. Čia Lietuvos krepšinio gerbėjai turėjo tikėtis graikų pergalės, bet turkai savo šansą išnaudojo, sunaikinę paskutinę „Neptūno“ viltį.

2014-12-18 20:18

„Žalgiris“ penktadienį žais jubiliejines rungtynes

1

Penktadienį Kauno „Žalgiris“ ne tik kovos dėl kelialapio į „Top 16“ etapą ir sveikins su 50-mečiu Arvydą Sabonį, bet ir pažymės dar vieną jubiliejų. Rungtynės su Sasario „Banco di Sardegna“ ekipa garsiausiam Lietuvos klubui bus 250-osios šiuolaikinėje Eurolygoje.

2014-12-18 18:13

Darjušas Italijoje nežais du mėnesius ir atsisakys atlyginimo

6

Darjušui Lavrinovičiui nesmagu, kad sutartį su juo sudaręs Emilijos Redžo „Grissin Bon“ klubas šį sezoną dar neišvydo jo aikštelėje.

2014-12-18 17:38

Klaipėdos „Neptūnas“ – arti istorinės svajonės

12

Ant istorinio slenksčio stovintys Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai kupini ryžto dar sykį perrašyti klubo istoriją ir pirmuoju bandymu patekti tarp 16 geriausių Eurolygos klubų.

2014-12-18 13:58

Jonas Valančiūnas vedė „Raptors“ į istorinę pergalę

14|9|

NBA Rytų konferencijos lyderė „Toronto Raptors“ (20/6) komanda iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės. Ji savo aikštėje 105:89 (22:30, 31:22, 23:21, 29:16) nugalėjo „Brooklyn Nets“ (10/14) ekipą. Jonas Valančiūnas nugalėtojams per 27 su puse minutės pelnė 16 taškų (6/7 dvitaškiai, 4/4 baudos), atkovojo 10 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, dukart suklydo.

D. Motiejūnas – vienas svarbiausių „Rockets“ pergalės kalvių

13|13|

„Houston Rockets“ (18/5) komanda iškovojo 19-ąją pergalę NBA čempionate. „Raketos“ išvykoje po pratęsimo 115:111 (25:29, 30:31, 20:18, 24:21, 16:12) nugalėjo „Denver Nuggets“ (10/14) ekipą. Pratęsimą paskutinę ketvirtojo kėlinio sekundę „Nuggets“ komandai išplėšė A.Afflalo.