Krepšinis
2015-01-29 00:03

G. Krapikas nelaidoja „Žalgirio“ galimybių „Top 16“ etape

15|15

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai trečiadienio vakarą „Ryanair“ oro linijų lėktuvu pakilo į Barseloną, kur penktadienį stos į kovą su „Barcelona“ komanda. Katalonai turi netekčių, tačiau favoritų etiketė, be abejo, klijuojama ne Lietuvos čempionams.

Virginijus Šeškus: „Ir vėl tas pats“

1

Virginijus Šeškus svajojo, kad Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkams 70 į savąjį krepšį praleistų taškų taps riba, tačiau Sevilijoje sostinės klubo gynyba vėl buvo skylėta. „Sevilla“ krepšininkai vien ketvirtajame kėlinyje pelnė 30 taškų ir ketvirtosiose Europos taurės turnyro „Last 32“ etapo L grupės rungtynėse pranoko „Lietuvos rytą“ 88:82.

2015-01-29 00:02

Vilniaus „Lietuvos rytas“ skaudžiai paslydo Sevilijoje

63

„Vyrai, negalime taip žaisti!“ – po tragiškos ketvirtojo kėlinio pradžios Sevilijos arenoje aidėjo Virginijaus Šeškaus žodžiai, tačiau treneris nebepažadino savo žaidėjų. Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai ketvirtosiose Europos taurės turnyro „Last 32“ etapo rungtynėse turėjo pripažinti „Sevilla“ ekipos pranašumą ir nusileido 82:88 (22:18, 22:24, 17:16, 21:30).

„Neptūnas“ išbarstė 21 tašką ir krito paskutinėmis sekundėmis

20

Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai Stambule pirmavo nuo pirmosios mačo minutės ir antrajame kėlinyje turėjo net 21 taško pranašumą, tačiau „Besiktas“ nepasidavė ir tritaškiu paskutinėmis sekundėmis paskandino Lietuvos vicečempionus – 80:78.

2015-01-28 23:23

Tris rekordus pagerinęs M. Runkauskas sužibėjo Europos taurėje

2|2

Pralaimėjimu Europos taurės „Last 32“ etapą pradėjęs Rimo Kurtinaičio vadovaujamas Maskvos srities „Chimki“ klubas nebesitraukia iš pergalių kelio. Lietuvio treniruojama Rusijos ekipa namuose 102:68 (27:18, 24:18, 27:9, 24:23) nepaliko vilčių Salonikų PAOK krepšininkams.

2015-01-28 21:13

Š. Jasikevičius apie trenerio darbą: „Maniau, kad bus sunkiau“

31

Šarūnas Jasikevičius grįžta į Barseloną. Nebe kaip „Barcelona“ krepšininkas, nebe kaip varžovų komandos atakų organizatorius, o trenerio asistentas. Kauno „Žalgiris“ penktadienio vakarą Eurolygos „Top 16“ rungtynėse mes iššūkį „Barcelona“ ekipai.

2015-01-28 20:09

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai išskrido į Barseloną

2|15

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai trečiadienio vakarą „Ryanair“ oro linijų lėktuvu pakilo į Barseloną, kur penktadienį stos į Eurolygos kovą su „Barcelona“ komanda.

2015-01-28 19:52

V. Šeškus apie ambicijas gynyboje ir K. Natiažkos vietą

15

Virginijus Šeškus kalba apie ambicingą ateities tikslą gynyboje, bet kol kas mieliau verčia puolimo kortą. „Lietuvos ryto" treneris viliasi, kad atakas išpažįstanti jo komanda darsyk įrodys pranašumą prieš „Sevilla“ krepšininkus. Po keturių valandų skrydžio iš žiemiškai apniukusios Lietuvos pro Sevilijos oro uosto duris vilniečiai ėjo atlapotais treningais – Ispanijoje pasitiko saulė ir 18 laipsnių šiluma.

2015-01-28 16:22

Jaunasis žalgirietis dalyvaus talentų stovykloje Niujorke

Vienas perspektyviausių Lietuvos krepšininkų Martynas Varnas sulaukė dar vieno pripažinimo. Aštuoniolikmetis 196 cm ūgio puolėjas vasario 13-15 dienomis pakviestas dalyvauti „Basketball Without Borders“ („Krepšinis be sienų“) stovykloje Jungtinėse Amerikos Valstijose.

2015-01-28 15:47