Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Amerikos lietuviui milijonas padėjo pažinti save

Amerikos lietuviui milijonas padėjo pažinti save

2008-12-28 15:39

Kai Aras Baškauskas tapo JAV televizijos realybės šou „Išlikimas“ nugalėtoju, merginos plėšėsi dėl vieno geidžiamiausių vaikinų Amerikoje ir jo laimėto milijono dolerių prizo. Praėjo pustrečių metų. A.Baškauskas kraunasi daiktus nedideliame bute Santa Monikoje, kur gyvena su savo šunimi. Išgarsėjęs Amerikos lietuvis per žiemos šventes išvyksta ten, kur net dvi savaites neištars nė vieno žodžio.

1/2

„Meditacija nieko neduoda. Bet ji pašalina tai, kas slegia. Atsikratai minčių, kad tau ko nors reikia“, - paaiškino anapus Atlanto gyvenantis 27 metų A.Baškauskas. Nuotr. iš asmeninio albumo

Amerikos lietuviui milijonas padėjo pažinti save

1 / 2

„Meditacija nieko neduoda. Bet ji pašalina tai, kas slegia. Atsikratai minčių, kad tau ko nors reikia“, - paaiškino anapus Atlanto gyvenantis 27 metų A.Baškauskas. Nuotr. iš asmeninio albumo

Lietuvis Kalifornijoje gyvena vieno kambario bute, pats ruošia valgį, groja gitara, piešia. Nuotr. iš asmeninio albumo

(2 nuotraukos) Nuotr. iš asmeninio albumo

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2014-11-21 20:07

Vilniaus centre įsikūrusioje dvynių karalystėje dvejinosi akyse

5|29

Penktadienio vakarą Vilniaus prekybos ir pramogų centre VCUP vyko unikalus renginys – dvynių konkursas „TWINS PEAK 2014”. Gausiai susirinkę žiūrovai iš nuostabos buvo praradę amą. Jiems atrodė, kad ėmė dvejintis akyse – juk aplinkui šmėžavo kelios dešimtys įvairaus amžiaus porų dvynių. Konkurso dalyviai su svečiais žaidė žaidimus –burtus, visiems buvo dalijami renginio rėmėjų prizai, ledai, saldainiai, vyko mini madų šou – mažieji modeliukai pademonstravo naujausias drabužių kolekcijas. Taip pat renginio metu susirinkusius linksmino originali muzikantų grupė „Antikvariniai Kašpirovskio dantys”.


2014-11-21 19:24

Neringos Venckienės ekstradicija – tik po susipažinimo su byla

287

Nuo teisėsaugos pasprukusios Neringos Venckienės „violetinę“ veiklą tiriantys prokurorai ir tyrėjai kol kas negali atsakyti kada bus kreipiamasi į JAV dėl bėglės sugrąžinimo. „Yra atliekami tam tikri veiksmai, bet praėjo per mažai laiko, aš pats dar net nespėjau susipažinti su visa bylos medžiaga. Sujungtos keturios bylos, medžiagos tikrai yra daug, be to aš anksčiau nesu turėjęs jokių reikalų su N.Venckienės ar jos aplinkos bylomis, todėl reikia gerai įsigilinti“, - portalui lrytas.lt sakė tyrimo grupei vadovaujantis Kauno apygardos prokuroras Darius Jakutis.


2014-11-21 18:31

Prezidentė paaiškino, kodėl vadina Rusiją teroristine valstybe

252|36|

Penktadienį Lietuvoje lankosi naujasis NATO generalinis sekretorius Jensas Stoltenbergas. Karinio aljanso vadovas Kauno pakraštyje, Karmėlavoje įsikūrusiame Karinių oro pajėgų Oro erdvės kontrolės centre susitinka su Lietuvos prezidente Dalia Grybauskaite, mūsų šalies bei šalių partnerių kariais.


2014-11-21 18:11

Rusija D.Grybauskaitei pataria tramdyti „komjaunuolišką įkarštį“

727|

Lietuvos prezidentės Dalios Grybauskaitės retorika pranoksta labiausiai ekstremistinius Kijevo pareiškimus, jai reikėtų numaldyti „savo komjaunuolišką įkarštį“ ir „nebekompleksuoti dėl savo sovietinės praeities“, pareiškė oficialus Rusijos užsienio reikalų ministerijos (URM) atstovas. „Būtų gerai, jei Lietuvos prezidentė pašvelnintų savo „komjaunuolišką įkarštį“, nekompleksuotų dėl savo „sovietų praeities“, kuri, matyt, priverčia ją būti „šventesne už Romos popiežių“, - ketvirtadienį pareiškė oficialus Rusijos URM atstovas Aleksandras Lukaševičius.


2014-11-21 17:40

Rusijoje – siūlymas nutraukti diplomatinius santykius su Lietuva

1014|2|

Dalios Grybauskaitės pareiškimas apie tai, kad „Rusija yra teroristinė valstybė“ ne juokais supykdė kai kuriuos šios šalies politikus. Rusijos Dūmos komunistų partija pateikė pasiūlymą nutraukti diplomatinius santykius su Lietuva ir pritaikyti jai sankcijas, rašo „Ria Novosti“. Anot Rusijos žiniasklaidos, tokį pasiūlymą inicijuoja komunistų frakcijos vienas vadovų Nikolajus Kolomeicevas.


2014-11-21 16:38

Trys eksperto patarimai, kaip Lietuvai apsiginti nuo Rusijos

171|2|

Lietuvoje viešintis vieno įtakingiausių pasaulyje leidinių – savaitraščio „The Economist“ vyresnysis redaktorius Edvardas Lukasas, ne kartą ypač aštriai pasisakęs apie Rusijos vykdomą politiką Ukrainoje bei grėsmes, su kuriomis susiduria Baltijos valstybės, įvardijo svarbiausius veiksnius, kurie turėtų būti aktualūs Lietuvai ginantis nuo Rusijos agresijos.


2014-11-21 14:08

Rolandas Skaisgirys nedalyvaus Vilniaus mero rinkimuose

47

„Tvarkiečių“ kandidatu į Vilniaus merus pasirinktas prodiuseris Rolandas Skaisgirys atsiėmė kandidatūrą. Partija „Tvarka ir teisingumas“ penktadienį pranešė, kad R.Skaisgirys informavo partijos vadovybę, kad nedalyvaus 2015 metų savivaldybių tarybų ir merų rinkimuose.


2014-11-21 14:05

Lietuvoje vieši naujasis NATO vadovas Jensas Stoltenbergas

12|34

Naujasis NATO generalinis sekretorius Jensas Stoltenbergas atvyko į Lietuvą ir su mūsų šalies vadovais aptarė regiono saugumo klausimų. Į Lietuvą NATO vadovas atskrido po apsilankymų Latvijoje ir Estijoje, kur kalbėjo apie išaugusį Rusijos karinį aktyvumą greta Baltijos šalių.


2014-11-21 13:34

Mobilaus telefono užrašai-16

28

Mobilaus telefono užrašai


2014-11-21 12:46

Švedai – ne norvegai, imigrantais iš Lietuvos nesiskundžia

19

Tarptautinės migracijos tarnybos duomenimis, Švedijoje šiuo metu gyvena apie 7 tūkstančius, Danijoje - apie 8 tūkstančius, Norvegijoje - 55 tūkstančiai imigrantų iš Lietuvos. Danams nepatinka, kad „vyrai iš Baltijos šalių atima darbą", norvegams atrodo, kas imigrantai netinkamai rūpinasi vaikais, tik švedai neturi priekaištų.


Populiariausi per 24 val.