Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Amerikos lietuviui milijonas padėjo pažinti save

Amerikos lietuviui milijonas padėjo pažinti save

2008-12-28 15:39

Kai Aras Baškauskas tapo JAV televizijos realybės šou „Išlikimas“ nugalėtoju, merginos plėšėsi dėl vieno geidžiamiausių vaikinų Amerikoje ir jo laimėto milijono dolerių prizo. Praėjo pustrečių metų. A.Baškauskas kraunasi daiktus nedideliame bute Santa Monikoje, kur gyvena su savo šunimi. Išgarsėjęs Amerikos lietuvis per žiemos šventes išvyksta ten, kur net dvi savaites neištars nė vieno žodžio.

1/2

„Meditacija nieko neduoda. Bet ji pašalina tai, kas slegia. Atsikratai minčių, kad tau ko nors reikia“, - paaiškino anapus Atlanto gyvenantis 27 metų A.Baškauskas. Nuotr. iš asmeninio albumo

Amerikos lietuviui milijonas padėjo pažinti save

1 / 2

„Meditacija nieko neduoda. Bet ji pašalina tai, kas slegia. Atsikratai minčių, kad tau ko nors reikia“, - paaiškino anapus Atlanto gyvenantis 27 metų A.Baškauskas. Nuotr. iš asmeninio albumo

Lietuvis Kalifornijoje gyvena vieno kambario bute, pats ruošia valgį, groja gitara, piešia. Nuotr. iš asmeninio albumo

(2 nuotraukos) Nuotr. iš asmeninio albumo

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-05-03 22:11

Nuogas tarp nuogalių: ir baisu, ir malonu

60|9|

Nuo pirties garų ir aistros išrasoję kūnai, smagūs ištvirkavimai pakampiuose – ne, viso to Druskininkų vandens parko nuogalių vakaronėse nėra. Erotikos ten ne daugiau, nei Palangos paplūdimyje vasaros šaltą dieną. Nors mananačių, jog nuogam lengviau užmegzti romantiškas pažintis, pasitaiko. „Lietuvos ryto“ žurnalistas ryžosi pažiūrėti, kaip iš arti atrodo netikėtai išnirusi Lietuvos nacionalinė dilema: būti viešoje pirtyje nuogam dera ar nedora? Buvo paskutinis balandžio penktadienis. Nusimoviau trumpikes. Ėjau raudonais it nuodėmė kvadratėliais žaižaruojančiomis grindimis.


2015-05-03 21:56

Telšiuose gėlės žydės už 5,7 tūkst. eurų

11|4

Šiemet, kaip ir pernai, Telšiams žydėti skirta apie 5,7 tūkst. eurų. Už tiek bus nupirkta gėlių, dekoratyvinių augalų. Nors Telšių miesto seniūnas Kazys Lečkauskas norėtų daugiau lėšų gėlynams puoselėti, tačiau teks tenkintis tokiais pat pinigais kaip ir pernai.


2015-05-03 16:34

Gedimino prospekte startavo „Sekmadienis – sporto diena“

5|18

Sekmadienį sostinės Gedimino prospektas ir vėl virto vilniečių bei sostinės svečių pamėgta sporto ir pramogų aikštele – VšĮ „Sveikas miestas“ atidarė naują „Sekmadienio – sporto dienos“ sezoną.


2015-05-03 16:33

Laimės gatvės laimė neaplenkė

3|3

Kaune esančiai Laimės gatvei toks romantiškas pavadinimas greičiausiai suteiktas dėl to, kad greta yra Botanikos sodas, kuris siejasi su grožiu, linksmybėmis. Tačiau ne visi gatvės gyventojai laimingi. Kokie žmonės ir kaip gyvena Aleksote esančioje Laimės gatvėje? Ar jie laimingi? Kas jiems laimės suteiktų?


2015-05-03 16:19

Kaune ugniagesiai minėjo Šv. Florijono dieną

19

Sekmadienį Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos pareigūnai surengė šventę kauniečiams ir miesto svečiams. Šv. Florijono dienos išvakarėse ugniagesiai – gelbėtojai rotušės aikštėje demonstravo savo sugebėjimus bei galingą techniką.


2015-05-03 14:11

Gedimino prospekte Vilniuje – sporto ritmas

6|18

Gedimino prospekte sekmadienį vyko jau trečius metus sėkmingai VšĮ „Sveikas miestas“ organizuojamas sekmadieninių sporto renginių ciklas – „Sekmadienis – sporto diena“. Sekmadieniniame Gedimino prospekte ir vėl nuo gegužės iki pat rugsėjo mėnesio bus galima laisvadienius leisti nemokamai dalyvaujant įvairiausiuose sporto, sveikatingumo užsiėmimuose bei treniruotėse.


2015-05-03 12:48

Šalies vadovai pareiškė užuojautą dėl M. Pliseckajos mirties

21| 

Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pareiškė užuojautą dėl balerinos Majos Pliseckajos mirties.


2015-05-03 11:51

Metai be paso prilygo pragarui

57|2

Kauniečiai stebina migracijos specialistus – kai kurie geba iki šiol išgyventi su sovietiniais pasais ar su negaliojančiais dokumentais. Jų dažniausiai neturi girtuokliai. Tačiau vienai skurde atsidūrusiai išdidžiai senolei toks gyvenimas prilygo pragarui. Kaunietė Ona Miniotienė patyrė, ką reiškia turėti nebegaliojantį pasą. Senolė prisipažino, kad dėl to jai net kildavo minčių, kaip greičiau iškeliauti anapilin. Dabar moteris turi vilčių gauti naują pasą ir, kai tai nutiks, bus didelė šventė.


2015-05-03 11:36

Ar paviešins asmenis, kurie prisipažino bendradarbiavę su KGB?

98

Valdantieji svarsto, ar paviešinti asmenis, kurie prisipažino slapta bendradarbiavę su sovietų saugumu. Galimybę skelbti 15 metų su žyma „slaptai“ saugotus sąrašus svarstė koalicijos politinė taryba.


2015-05-03 11:27

Panevėžio gyvybės langelyje palikta mergaitė

57

Šeštadienio rytą, Mamos dienos išvakarėse, Panevėžyje, A.Bandzos kūdikių ir vaiko globos namuose įrengtame gyvybės langelyje, buvo palikta naujagimė.


Populiariausi per 24 val.