Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Amerikos lietuviui milijonas padėjo pažinti save

Amerikos lietuviui milijonas padėjo pažinti save

2008-12-28 15:39

Kai Aras Baškauskas tapo JAV televizijos realybės šou „Išlikimas“ nugalėtoju, merginos plėšėsi dėl vieno geidžiamiausių vaikinų Amerikoje ir jo laimėto milijono dolerių prizo. Praėjo pustrečių metų. A.Baškauskas kraunasi daiktus nedideliame bute Santa Monikoje, kur gyvena su savo šunimi. Išgarsėjęs Amerikos lietuvis per žiemos šventes išvyksta ten, kur net dvi savaites neištars nė vieno žodžio.

1/2

„Meditacija nieko neduoda. Bet ji pašalina tai, kas slegia. Atsikratai minčių, kad tau ko nors reikia“, - paaiškino anapus Atlanto gyvenantis 27 metų A.Baškauskas. Nuotr. iš asmeninio albumo

Amerikos lietuviui milijonas padėjo pažinti save

1 / 2

„Meditacija nieko neduoda. Bet ji pašalina tai, kas slegia. Atsikratai minčių, kad tau ko nors reikia“, - paaiškino anapus Atlanto gyvenantis 27 metų A.Baškauskas. Nuotr. iš asmeninio albumo

Lietuvis Kalifornijoje gyvena vieno kambario bute, pats ruošia valgį, groja gitara, piešia. Nuotr. iš asmeninio albumo

(2 nuotraukos) Nuotr. iš asmeninio albumo

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2014-10-20 15:31

Teismas nestabdo Lukiškių kalėjimo iškeldinimo konkurso

Teismas dar kartą nesutiko stabdyti jau daugiau nei dvejus metus vykstančio Lukiškių kalėjimo iškeldinimo konkurso. Apeliacinis teismas spalio 16 dieną nepritaikė laikinųjų apsaugos priemonių ir paliko nepakeistą Vilniaus apygardos teismo liepos 21 dienos nutartį. Teismas pažymėjo, kad „City Service“ ir „Realco statybos“ prašymas stabdyti konkursą jau ne kartą nebuvo patenkintas įvairiuose teismuose.


2014-10-20 15:29

A. Butkevičius: bus sprendžiama dėl FNTT pertvarkos

Vyriausybė svarstys dėl galimos Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) pertvarkos, sako premjeras Algirdas Butkevičius.


2014-10-20 15:25

L. Linkevičius siūlo svarstyti sankcijų Rusijai griežtinimą

20

Į Europos Sąjungos (ES) susitikimą Liuksemburge atvykęs Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius sako, kad nėra jokių priežasčių švelninti sankcijas Rusijai, o Vakarai privalo tęsti spaudimą Maskvai dėl jos veiksmų Ukrainoje.


2014-10-20 15:09

A. Butkevičius: pasienio kontrolė yra sustiprinta

4

Premjeras sako, kad Lietuva sustiprino pasienio kontrolę ties Baltarusija ir Rusijos Karaliaučiaus sritimi. Tokią informaciją Algirdas Butkevičius pateikė pirmadienį, žurnalistų paklaustas apie pranešimus dėl Baltijos jūroje prie Švedijos krantų užfiksuoto neaiškaus povandeninio laivo.


2014-10-20 14:59

Seimo kirtis žiniasklaidai: apie turinį spręs ir Bažnyčia

47|2

Jau rytoj Seime gali būti priimtos įstatymo pataisos, nulemsiančios šalies žiniasklaidos ateitį. Po metus trukusių kalbų, kaip sustiprinti Lietuvos žurnalistų ir leidėjų etikos komisijos (LŽLEK) darbą, Seimas smogia iš peties. Konservatoriaus Jurgio Razmos užregistruotos visuomenės informavimo įstatymo pataisos privertė išsižioti ne tik žiniasklaidą, bet ir pačius Seimo narius. J.Razma ketvirtadienį Seime skubos tvarka užregistravo pataisas, kuriose ypatingos galios spręsti dėl žiniasklaidos suteikiamos Lietuvos katalikų bažnyčios Vyskupų konferencijai bei pačiam Seimui.


2014-10-20 14:08

L.Graužinienė siūlo deleguoti naujus atstovus į Etikos komisiją

5| 

Seimo pirmininkė „darbietė“ Loreta Graužinienė siūlo opozicijai deleguoti kitus atstovus vietoj Etikos ir procedūrų komisiją (EPK) dėl protesto palikusių narių.


2014-10-20 12:23

Tamsos ir gatvių be troleibusų Vilniui pavyko išvengti

3

Šią savaitę anksčiau planuotų viešojo transporto darbuotojų ir apšvietėjų streiko atvejų pavyko išvengti. Sostinės gatvės neužtemo, troleibusai ir autobusai važinėja. Bet ar ilgai? Praėjusią savaitę į darbą neatėjo 25 savivaldybės įmonės Vilniaus gatvių apšvietimo tinklai“ darbuotojų, protestuodami dėl du mėnesius vėluojančių atlyginimų. Gatvių apšvietimo įmonės profsąjunga nuo šio pirmadienio žadėjo protesto mastą išplėsti. Dalis troleibusų ir miesto autobusų vairuotojų taip pat žadėjo šį pirmadienį neišvažiuoti į gatves.


2014-10-20 11:47

Ar dėl Ebolos viruso lietuviai atsisakys skrydžių į Madridą?

6|3|

Daugelyje pasaulio oro uostų jau galima išvysti informacinius stendus, įspėjančius apie mirtino Ebolos viruso pavojų. Kai kurie oro uostai jau ėmėsi net organizuoti itin griežtas patikras keleiviams, atskrendantiems iš Afrikos šalių.


2014-10-20 09:38

Ministerija nenori leisti daugiau „ilgosios“ gimnazijos variantų

11

Švietimo ir mokslo ministerija (ŠMM) siūlo Vyriausybei nepritarti parlamentarų inicijuotoms pataisoms, kurios leistų daugiau vadinamosios ilgosios gimnazijos, kur moksleiviai gali mokytis nuo pirmos iki dvyliktos klasės, variantų.


2014-10-20 07:45

Prieš Kauno valdininką – anoniminių skundų ataka

34|2

Pasipūtęs, ant pavaldinių šaukiantis, įžeidinėjantis, absurdiškas užduotis duodantis vadovas – taip Kauno miesto tarybai jau antrąkart atsiųstame skunde rašoma apie Viešosios tvarkos skyriaus viršininką Daną Bortkevičių. Skundas pasirašytas: „Viešosios tvarkos skyriaus darbuotojai“ - tačiau nėra nė vienos pavardės, parašo. Kalbinti šio skyriaus darbuotojai neigė rašę tokį skundą, blogo žodžio apie D.Bortkevičių negalėjo pasakyti ir kiti Kauno savivaldybės darbuotojui. D.Bortkevičius sakė, jog ir jam mįslė, kas ant jo griežia dantį.


Populiariausi per 24 val.