Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Amerikos lietuviui milijonas padėjo pažinti save

Amerikos lietuviui milijonas padėjo pažinti save

2008-12-28 15:39

Kai Aras Baškauskas tapo JAV televizijos realybės šou „Išlikimas“ nugalėtoju, merginos plėšėsi dėl vieno geidžiamiausių vaikinų Amerikoje ir jo laimėto milijono dolerių prizo. Praėjo pustrečių metų. A.Baškauskas kraunasi daiktus nedideliame bute Santa Monikoje, kur gyvena su savo šunimi. Išgarsėjęs Amerikos lietuvis per žiemos šventes išvyksta ten, kur net dvi savaites neištars nė vieno žodžio.

1/2

„Meditacija nieko neduoda. Bet ji pašalina tai, kas slegia. Atsikratai minčių, kad tau ko nors reikia“, - paaiškino anapus Atlanto gyvenantis 27 metų A.Baškauskas. Nuotr. iš asmeninio albumo

Amerikos lietuviui milijonas padėjo pažinti save

1 / 2

„Meditacija nieko neduoda. Bet ji pašalina tai, kas slegia. Atsikratai minčių, kad tau ko nors reikia“, - paaiškino anapus Atlanto gyvenantis 27 metų A.Baškauskas. Nuotr. iš asmeninio albumo

Lietuvis Kalifornijoje gyvena vieno kambario bute, pats ruošia valgį, groja gitara, piešia. Nuotr. iš asmeninio albumo

(2 nuotraukos) Nuotr. iš asmeninio albumo

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2014-09-16 20:02

Gąsdina, kad Klaipėdoje gali kilti tokių neramumų kaip Ukrainoje

613| 

Klaipėdos miesto tarybos narys Viačeslavas Titovas Rusijos pareigūnų pareiškimus apie tariamai pažeidžiamas Baltijos šalių rusakalbių teises girdėjo iš pirmų lūpų. Klaipėdietis savaitgalį lankėsi Rygoje, kur Baltijos šalių rusų atstovai guodėsi Rusijos politikams. Anot Lietuvos rusų sąjungos atstovo V.Titovo, rusų kalba, kaip antra oficialioji, turėtų būti įteisinta ir Klaipėdoje. Jis perspėjo: jeigu gyvenimas rusams Lietuvoje nepagerės, galime sulaukti panašių neramumų, kaip Ukrainoje.


2014-09-16 19:23

Politikos ringe gresia A. Zuokienės ir R. Cytackos dvikova

8

Vilniaus mero Artūro Zuoko žmoną Agnę Zuokienę į savo gretas priėmę socialdemokratai naujajai savo bičiulei rengia išbadymą. Kairieji norėtų ją mesti į kovą dėl Seimo nario mandato Vilniuje. Jis atsilaisvino, kai iš Seimo pasitraukė į Europos Komisijos narius pretenduojantis socialdemokratas Vytenis Andriukaitis. Jis į Seimą buvo išrinktas Žirmūnų vienmandatėje rinkimų apygardoje.


2014-09-16 18:33

L. Dmitrijeva: „Lietuvos rusų situacija kitokia“

119

Lietuvos rusų situacija kitokia nei Latvijoje ir Estijoje, komentuodama Rusijos pareiškimą dėl Baltijos valstybėse esą pažeidžiamų rusakalbių teisių sako Lietuvos rusų sąjungos atstovė parlamente Larisa Dmitrijeva.


2014-09-16 17:28

Baltijos šalys koordinuos veiksmus dėl grėsmių saugumui

8

Trijų Baltijos valstybių vidaus reikalų ministrai sutarė steigti bendrą komitetą, kuris koordinuos vidaus saugumo ir viešosios tvarkos klausimus. Tai numatantį susitarimą antradienį Rygoje su Latvijos vidaus reikalų ministru Rihardu Kozlovskiu pasirašė Lietuvos vidaus reikalų ministras Dailis Alfonsas Barakauskas. Trečiadienį jis susitarimą planuoja pasirašyti ir Taline su Estijos vidaus ir regionų ministru Hanno Pevkuru.


2014-09-16 17:04

Susitikęs su Kremliaus atstovais klaipėdietis grasina Lietuvai

30| 

Prastomis rusakalbių teisėmis Rusijos politikams praėjusį savaitgalį skundėsi ir pagarsėjęs Klaipėdos politikas Viačeslavas Titovas. Jis grasina, kad jei jo tautiečiams gyvenimas nepagerės, Lietuvos laukia neramumai. Kol uostamiesčio politikas grasina, kiti jo tautiečiai sako, kad gyvenimą palengvintų rusų kalbos vartojimas valdiškose įstaigose.


2014-09-16 16:51

Opozicija inicijuoja interpeliaciją Kauno merui A. Kupčinskui

57

Kauno miesto merui konservatoriui Andriui Kupčinskui reiškiamas nepasitikėjimas. Opozicija po interpeliacijos tekstu surinko 17 parašų, BNS antradienį sakė savivaldybės tarybos narys Arvydas Garbaravičius. Pasak politiko, tarybos narius papiktino mero atsisakymas surengti neeilinį posėdį.


2014-09-16 16:34

Seimas spręs dėl kontrabandos turgavietėse kontrolės

Parlamentarai pradėjo svarstyti siūlymą, kad turgaviečių administratoriai kontroliuotų nelegalią prekybą alkoholiu bei tabaku.


2014-09-16 15:02

Atliekų rūšiavimas šiaulietiškai – viskas į vieną priekabą

56|12

Šalyje plintant atliekų rūšiavimo vajui, nuo kitų miestų stengiasi neatsilikti ir Šiauliai. Mieste kabo didžiuliai plakatai, kviečiantys gyventojus rūšiuoti atliekas: stiklą, plastiką bei popierių mesti tik į jiems skirtus konteinerius. Kai kuriuos tai daryti jau ėmusius šiauliečius galima nuliūdinti – jų triūsas eina perniek, nes išrūšiuotas atliekas surenkančios bendrovės „Švarinta“ darbuotojai jas pila į to paties automobilio priekabą, o po to iš naujo rūšiuoja.


2014-09-16 12:27

Prie banko - Lietuvos gyventojų piketas

7|15

Vilniuje antradienį skvere tarp K.Kalinausko ir J.Basanavičiaus gatvių vyko nuo DNB banko platintų obligacijų nukentėjusių Lietuvos gyventojų piketas.


2014-09-16 12:21

Valdantieji niekaip neapsisprendžia dėl energetikos ministro

12| 

Darbo partijai nerandant tinkamo kandidato į energetikos ministrus, premjeras Algirdas Butkevičius abejoja, ar įmanomas postų persiskirstymas. „Šiandien (antradienį - BNS) kalbėjausi su Seimo pirmininke, ji sakė per šitą savaitę dar ieškos kandidatūros, nes buvo toks pokalbis, kad galbūt būtų galima sukeisti ministerijas, be tas, manau, vargu, ar yra įmanoma, nes kiekvienas ministras jau įsidirbęs - beveik jau dveji metai yra prabėgę ir vėl eiti į kitą ministeriją, nors ji ir yra žinoma...“, - BNS teigė A.Butkevičius.


Populiariausi per 24 val.