Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2015-09-02 10:32

Kinijos akcijų vertė vėl krinta

Trečiadienį Azijos rinkose akcijų vertė ir toliau krinta, pagrindinis Šanchajaus akcijų indeksas sumenko jau 4 procentais, iki 3054,17 punkto, investuotojams nerimaujant dėl mažėjančio Kinijos ekonomikos augimo. Apie tai praneša BBC.


2015-09-02 09:33

Sodų darbininkai: nepasiekia nukritusio obuolio patys nenugriuvę

44

Obuoliai soduose jau pribrendo, ir juos laikas skinti. Tačiau ūkininkai sunkiai randa įgudusių skynėjų. O šalies darbo biržose, pamatę trumpalaikio įdarbinimo čekius, nuo jų nusigręžia vos ne visi bedarbiai. Panevėžio rajone plušančio ūkininko Rimanto soduose obelys subrandino vaisius 50 hektarų medelyne. Šiuo metu tarp vaismedžių jau pradėjo nardyti skynėjai, tačiau ūkininkas, matydamas juos svyrinėjančius po obelimis, negaili karščių žodžių.


2015-09-02 08:03

LRT televizijos reklamos tortą surijo konkurentai

2

Televizijų pajamos pernai išaugo 6 proc. – labiausiai savo rodiklius pagerino LNK, o TV3 kanalų grupės pajamos sumažėjo. Šiuos metus televizijos vadina lūžio metais, nes iš komercinės reklamos lauko pasitraukė LRT ir likę dalyviai dalijasi didesnį pyragą, rašo „Verslo žinios“.


2015-09-01 17:45

Iš kruizinio laivo turistus išviliojo Klaipėdos istorija ir alus

1|15| 

Antradienį Klaipėdą aplankė du kruiziniai laivai – „Astor“ ir „Albatros“. Jie atplukdė per pusantro tūkstančio turistų iš vakarų šalių, daugiausia – Vokietijos. Per vienuolika dienų poilsiautojai aplankys šešias šalis. Lietuvai jie skyrė ypatingą dėmesį. Klaipėdoje keliautojai ne tik poilsiavo ir smaguriavo, bet ir užsisakė istorines ekskursijas.


2015-09-01 17:35

Indai pluša: nusipirko „Jaguar“, gaminasi šampaną. Kur toliau?

2|3

Pritemdytame stilingame bare Mumbajuje mirga miesto pasiturinčiųjų ir atvykusiųjų būrys. Per garsiakalbius sklinda džiazas, girdėti pokšintys kamščiai. Tačiau į taures liejasi ne prancūziškas šampanas. Tai vakaras, skirtas gėrimui, pagamintam gerokai arčiau namų.


2015-09-01 17:25

Kinijos drakonas išleidžia paskutinį kvapą?

24|3

Kinija po JAV yra didžiausia pasaulyje eksportuotoja. Štai todėl krizė šioje šalyje gali supurtyti viso pasaulio ekonomiką. Praėjusią savaitę Kinijos rinkose akcijų vertė dramatiškai sumenko ir sukėlė didžiulį sąmyšį visame pasaulyje. Geromis naujienomis nepasižymėjo ir vakarykštė diena – smukimas tęsiasi. Kinijos krizė jau paveikė ne vieną valstybę. Rimtą smūgį patyrė Rusijos rublis, nuvertėjo kitos valiutos. Savo pinigus devalvavo Vietnamas ir Kazachstanas, valiutų kurso sumažinimo laukiama ir daugelyje kitų šalių.


2015-09-01 16:17

Atrodo, kad rusai pamirš lietuviškos mėsos skonį

224

Atrodo, kad lietuviškai mėsai, kuri dar Sovietų Sąjungos laikais ešelonais buvo gabenama į tuometinį Leningradą ir Maskvą, visiems laikams užsivers kelias į Vladimiro Putino valdomą Rusiją. Šios šalies ekonominės plėtros ministerija siūlo atimti mėsos (jautienos, paukštienos, kiaulienos ir t.t.) tiekimo į Rusiją kvotas iš JAV ir Europos Sąjungos net jeigu bus atšauktas šios šalies paskelbtas embargas maisto produktams tiekti. Tai teigiama Vyriausybės nutarimo projekte „Dėl tarifinių kvotų apimčių paskirstymo galvijų mėsai, kiaulienai ir paukštienai 2016 metais“, kurį parengė Ekonominės plėtros ministerija, rašoma portale „gazeta.ru“.


2015-09-01 15:33

Ministro pažadai: „Via Baltica“ kelias bus saugesnis

2

Vienoje pagrindinių Lietuvos transporto arterijų – tarptautinėje magistralėje „Via Baltica“ – numatyti svarbūs ir neatidėliotini modernizavimo darbai, kuriuos atlikus pagerės eismo sąlygos vietos ir tarptautiniam transportui. Tai leis gerokai sumažinti skaudžių nelaimių tikimybę.


2015-09-01 15:03

Rugsėjo 1-osios išvakarėse – karas dėl uniformų

1|2

Rugsėjo 1-osios išvakarėse prie Alytuje esančios siuvyklos durų stovėjo pasipiktinusių tėvų eilė. Paskutiniai klientai, laukiantys savo vaikams žadėtų uniformų, nuo durų pasitraukė tik prieš vidurnaktį, o keli prie siuvyklos atskubėjo ir ankstų antradienio rytą. Bet pasipuošę naujomis uniformomis į mokyklas išėjo ne vis siuvyklos klientų vaikai.


2015-09-01 14:28

Kokios lrytas.lt medžiagos buvo populiariausios rugpjūtį?

11

Paskutinis vasaros mėnuo portalui lrytas.lt buvo karštas ir intensyvus. Dirbantys ar atostogaujantys portalo skaitytojai mielai skaitė įvairiausias lrytas.lt medžiagas. Rugpjūtį skaitytojus domino ir Kinija, ir gimdyvės, ir nacių auksas, ir bananai. Per 15 skilčių turintis lrytas.lt bei jo televizija lrytas.tv sulaukė daug dėmesio, lankytojų ir peržiūrų. Mūsų medžiagomis taip pat gausiai buvo dalijamasi ir socialiniame tinkle „Facebook“.


Populiariausi per 24 val.