Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2014-07-28 18:45

Pavojaus varpai netyla: plinta afrikinio kiaulių maro grėsmė

18|7|

Ignalinos rajone ekstremali padėtis dėl išplitusio afrikinio kiaulių maro paskelbta valstybiniu mastu. Praėjusią savaitę tai buvo padaryta vietos valdžios. Taip nusprendė pirmadienį posėdžiavusi Vyriausybės ekstremalių situacijų komisija.


2014-07-28 18:45

Asmens duomenų vagystė? Kas tai?

11

Kas yra tapatybės ar asmens duomenų vagystė? Ir dar - elektroninėje erdvėje? To, pasirodo, nežino net pusė mūsų šalies gyventojų. Žmonės galvoja, kad asmens duomenys tėra tie, iš kurių tiesiog galima nustatyti tapatybę, pavyzdžiui, atsiskaitomosios sąskaitos duomenys. Ir retas kuris pagalvoja, kad netiesiogiai tapatybę galima nustatyti kad ir pagal kompiuterio IP numerį.


2014-07-28 18:44

Po „Go Planet“ dugną pasiekė ir „Go Baltic Travel“

Atvykstamojo turizmo organizatorei „Go Baltic Travel“ pripažinus, kad ji yra nemoki, Turizmo departamentas galutinai panaikino jos veiklos pažymėjimą. Departamento vadovo pavaduotojas Juozas Raguckas sakė, kad įmonės veiklos pažymėjimas panaikintas liepos 18 dieną.


2014-07-28 18:31

„Crocs“ rojus: kitur mažins parduotuvių, Lietuvoje - plėsis

33

Populiarios avalynės „Crocs“ gamintoja pranešė apie antrąjį ketvirtį stipriai – 44 proc. – kritusį tinklo pelną. Dėl tokių pokyčių ketinama uždaryti kai kurias parduotuves ir atleisti darbuotojų. Tačiau Lietuva ir kitos Baltijos šalys, rodos, rojus „Crocs“ ženklui: pardavimai čia nekrenta, o auga. Jei kitur prekybos vietų tinklą ketinama siaurinti, tai Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje prekybos plotus numatoma didinti.


2014-07-28 18:19

Maro tyrimams sieks didesnės kompensacijos

 

Lietuva sustiprino policijos apsaugą Ignalinos rajone, kur yra afrikinio kiaulių maro židinys ir sunaikinta apie 19 tūkst. kiaulių. Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos vadovas sako, kad kitos didelės kiaulių fermos Lietuvoje taip pat nuolat stebimos. Maro jose nėra.


2014-07-28 18:07

Sudraskyto „Jukos“ akcininkams - milžiniška kompensacija

142| 

Arbitražo teismas Nyderlanduose pirmadienį paskelbė, kad Maskva turi sumokėti apie 50 mlrd. JAV dolerių (128,5 mlrd. litų) kompensaciją dabar jau nebeegzistuojančios naftos milžinės „Jukos“ akcininkams.


2014-07-28 17:44

Žemaitiški ledai paglostė prancūzų širdį

1|4

Lietuvoje pagaminti ledai per karščius vėsina ne tik mūsų šalies smalyžius, bet ir skina laurus užsienio maisto industrijos parodose. Bendrovės „Klaipėdos pienas“ gaminama produkcija šiemet tarptautiniu mastu įvertinta jau ketvirtąjį kartą. Už produkto inovatyvumą Paryžiaus maisto ir gėrimų industrijos parodos „SIAL PARIS“ organizuojamuose apdovanojimuose ji pelnė net tris „SIAL Innovation Selection 2014“ įvertinimus. Tai pirmasis tarptautinis apdovanojimas, kurį gavo vaikams skirti „KAR KAR“  prekės ženklo ledai, o „Dione“ prekės ženklo ledams įvertinimas šiemet – jau trečiasis.


2014-07-28 17:44

Andriaus Užkalnio išgirtos picerijos klientei – spjūvis į veidą

182|5

Nepatiko mūsų aptarnavimas? Sakote, atsibodo laukti? Tuomet gal tiesiog čia daugiau nesirodykite ir kitą kartą išvis likite namie. Rodos, būtent tokį pasiūlymą turi viena sostinės picerija savo klientams. Socialiniame tinkle įvykęs nusivylusios lankytojos ir picerijos „Visa pica“ šeimininkų apsižodžiavimas, švelniai tariant, glumina – jei maistas skanus, priimtina ir arogancija?


2014-07-28 16:15

Rusija iš Ukrainos nebeįsileidžia ne tik pieno, bet ir saldumynų

52

Rusijos federalinė veterinarijos ir fitosanitarijos priežiūros tarnybos „Rosselchoznadzor“ vadovas Sergejus Dankvertas pirmadienį naujienų agentūrai „Interfaks“ pranešė, kad po pieno gaminių draudimo svarstantis ir konditerijos gaminių, kuriuose naudoti pieno milteliai ar sutirštintas pienas, draudimą. Anot pareigūno, draudimas įvežti pieno miltelius, išrūgas ir kitą pavojingą pieno produkciją turi būti taikomas ir saldainiams bei kitokiems konditeriniams gaminiams, kurių gamyboje naudojami šie maisto produktai.


2014-07-28 15:26

Sutvarkytoje Tytuvėnų pakrantėje šventė „Tytuvelo 2014“

5

Rugpjūčio 23 dieną jau ketvirtą kartą Tytuvėnų regioniniame parke vyks dviratininkų šventė Tytuvelo. Jos programoje žygis dviračiais aplink pelkes, dviratininkų orientavimosi varžybos, vaikų varžybos. Taip pat šiemet pirmą kartą dalyviai ieškos 15 žemėlapyje pažymėtų įdomiausių vietų Tytuvėnuose ir apylinkėse.