Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2014-07-24 17:34

Rusai apribojo augalinių maisto prekių importą iš Ukrainos

8

Rusijos federalinė veterinarijos ir fitosanitarijos priežiūros tarnyba „Rosselchoznadzor“ stabdo augalinės produkcijos iš Ukrainos įvežimą į šalį rankiniame ir įprastame bagaže bei pašto siuntiniuose. Tokią informaciją ketvirtadienį pateikė „Rosselchoznadzor“ vadovo pavaduotojas Aleksejus Aleksejenka.


2014-07-24 17:25

„Happy travel“ paskelbtas bankrotas

2

Vartotojai, kurie „Happy travel“ administruojamoje internetinėje svetainėje www.happyfly.lt buvo rezervavę lėktuvo bilietus ir/arba apgyvendinimą viešbutyje, tačiau rezervacijos nebuvo patvirtintos ir pinigai nebuvo grąžinti, turi teisę kreiptis į teismo paskirtą bendrovės bankroto administratorių „Top Consult“ (Olimpiečių g. 1-35, Vilnius) iki 2014 m. rugpjūčio 14 dienos.


2014-07-24 17:24

„Ryanair“ Kaunui siūlo naują kryptį

10

„Ryanair“ paskelbė naują kryptį iš Kauno į Šanono oro uostą Airijoje. Tai – naujas žiemos sezono maršrutas. Artėjančiam žiemos sezonui, kuris prasidės spalį, bendrovė vykdys po 10 krypčių iš Vilniaus ir Kauno oro uostų. Šiuo metu iš pastarojo oro uosto „Ryanair“ skraido į dvigubai daugiau krypčių. Iš Vilniaus vasaros sezonu ši skrydžių bendrovė keleivius skraidina 12 krypčių.


2014-07-24 17:21

Geležinkelių eismo valdymo centras – tarsi kosminis laivas

29

Naujasis „Lietuvos geležinkelių“ eismo valdymo centras – tarsi iš kino filmo. Darbuotojus pasitinka griežčiausi saugos įrenginiai, milžiniški kompiuteriai ir programos, dirbančios ne prasčiau nei žmogus. Naujajame Eismo valdymo centre organizuojamas ir valdomas visos Lietuvos traukinių eismas, operatyviai reaguojama į susidariusias pavojingas situacijas. Šalies traukinių eismo saugumas priklauso nuo šio centro, esančio Vilniuje, veiklos. Todėl itin svarbu, kad darbas čia vyktų tiksliai ir sklandžiai. Kol kas centre bandomos sistemos: visu pajėgumu jis pradės veikti nuo kitų metų vasario.


2014-07-24 17:12

Geležinkelių eismo valdymo centras – tarsi kosminis laivas

7|29

Naujasis „Lietuvos geležinkelių“ eismo valdymo centras – tarsi iš kino filmo. Darbuotojus pasitinka griežčiausi saugos įrenginiai, milžiniški kompiuteriai ir programos, dirbančios ne prasčiau nei žmogus. Naujajame Eismo valdymo centre organizuojamas ir valdomas visos Lietuvos traukinių eismas, operatyviai reaguojama į susidariusias pavojingas situacijas.


2014-07-24 16:27

Geriausiai Lietuvoje saugota kiaulių ferma maru užkrėsta tyčia?

74|24|

Rusijos rinką Lietuvos kiaulių augintojams teks pamiršti. Šiąnakt jie gavo didžiausią smūgį per visą kiaulininkystės istoriją. Geriausiai saugomose, pavyzdinėmis laikytose Danijos kapitalo „Idavang“ komplekso kiaulidėse praėjusią naktį nuo afrikinio kiaulių maro ėmė gaišti kiaulės. Šiame komplekse laikoma daugiau nei 8 tūkst. kiaulių.


2014-07-24 16:26

Užkrėsto komplekso kaimynams - nurodymas išskersti kiaules

12|46|

„Galvojome, kad kažkur taip bus, tik ne čia. Mums tai – kaip perkūnas iš giedro dangaus“, - lrytas.lt sakė vos kilometras nuo stambaus kiaulininkystės ūkio, kuriame ketvirtadienį nustatytas itin pavojingas afrikinis kiaulių maras, esančio Kazitiškio seniūnas Drąsutis Jelinskas.


2014-07-24 15:34

Lietuviškų pasų gamintojai kelia koją į Jemeną

1

Spaustuvė „Garsų pasaulis“, kurioje gaminami svarbiausi mūsų valstybės dokumentai: pasai, asmens tapatybės kortelės, vairuotojo pažymėjimai, banderolės, diplomai, pašto ženklai ir kt., neseniai pasirašė sutartį ir pradėjo darbus su Jemeno Respublika, kuriai gamins vizas bei tranzito leidimus.


2014-07-24 14:43

Suskaičiavo, kur gyvena daugiausia milijonierių

2

Finansų konsultacijų bendrovės „WealthInsight“ ir žurnalo „Spear“ atlikta apklausa parodė, kad Europą daugelis milijonierių laiko puikia vieta gyventi. Daugiausiai žemynas turtuolius traukia savo geografiniu išsidėstymu ir palankiomis mokesčių sistemomis.


2014-07-24 13:02

Antrąjį ketvirtį – stulbinantis „Facebook“ pelno augimas

3

JAV socialinis tinklas „Facebook“ pranešė, kad antrąjį šių metų ketvirtį jo uždirbtas grynasis pelnas pakilo 138 proc. ir pasiekė 791 mln. JAV dolerių. Iš reklamos gautos pajamos, sudarančios didžiausią „Facebook“ uždarbio dalį, siekė 2,68 mlrd. JAV dolerių. Palyginti su antruoju 2013 m. ketvirčiu, jos padidėjo 67 procentais.