Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2015-07-07 18:51

Teismas baudą sumažino, bet į Konkurencijos tarybą lekia strėlės

Antradienį Vilniaus apygardos administracinis teismas priėmė sprendimą byloje, kurioje Konkurencijos taryba nutarė, jog UAB „Lukrida“ ir UAB „Manfula“, tarpininkaujant vidaus degimo variklių tiekėjui UAB „Envija“, sudarė kartelinį susitarimą.


2015-07-07 18:34

R. Šadžius: „Graikija prašo pagalbos iš ESM fondo“

3| 

Graikija prašo suteikti jai finansinę pagalbą iš Europos stabilumo mechanizmo fondo, kuriame dalyvauja ir Lietuva, sako finansų ministras Rimantas Šadžius. Tai būtų pirmas kartas, kai šiemet sausį eurą įsivedusi Lietuva dalyvautų, gelbėjant kitą ES narę.


2015-07-07 18:01

Graikų finansų ministras į posėdį atvyko be pasiūlymų

25

Naujasis Graikijos finansų ministras Euclidas Tsakalotos diskusijoms tarp Graikijos ir jos kreditorių iš 19 šalių euro zonos nepateikė raštiškų pasiūlymų kaip pelnyti finansinę paramą, sakė trys apie šias diskusijas gerai informuoti asmenys.


2015-07-07 17:27

Ūkininkai perpykę – žada pienvežiams pasienyje blokuoti kelius

65|8

Pieno gamintojai – ties riba. Anot Žemės ūkio rūmų vicepirmininko Broniaus Markausko, dėl mažų pieno supirkimo kainų pieno gamintojai jau metus dirba žemiau rentabilumo ribos. Jau dabar yra ūkininkų, kurie žiemai neberuošia pašarų. „Vienas juokavo, kad pardavė ir tam skirtą techniką, kad nekiltų pagundos pasiruošti pašarų“, – pasakojo B.Markauskas. Jo teigimu, tai ženklas, kad rudenį pieno gamyba mažės. Gali būti, kad net 50 proc.


2015-07-07 16:54

G. Nausėda: referendumas Graikijoje buvo iliuzinis

30

Nors Graikija savaitgalį balsavo – taupyti ar netaupyti, – pasirinkimo netaupyti seniai nebėra, mano SEB banko prezidento patarėjas finansų analitikas Gitanas Nausėda. „Tai yra iliuzija, dėl ko buvo balsuojama referendume: taupyti ar netaupyti. Pasirinkimo jau gana seniai nebėra. Tiesą sakant, nežinau, dėl ko buvo balsuojama“, – interviu LRT Radijui sako jis.


2015-07-07 16:46

Nuomonė: „Buvo naivu priimti Graikiją į euro zoną“

5

Vokietijos vicekancleris ir šalies ekonomikos ministras Sigmaras Gabrielis pirmą kartą pripažino, kad Graikijos prijungimas prie euro zonos 2001 metais buvusi klaida. Apie tai jis pareiškė interviu Vokietijos žurnalui „Stern“.


2015-07-07 16:30

Ilgąjį savaitgalį itin paklausūs buvo ledai, vėliavos ir vanduo

Minint Valstybės, Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo, dieną praėjusį savaitgalį prekybos tinklo „Maxima“ parduotuvėse itin populiari prekė buvo įvairios vėliavos ir vėliavėlės – jų nupirkta beveik du kartus daugiau nei tuo pačiu metu pernai ir pasiektas vėliavų pardavimo rekordas. Pati populiariausia buvo suvenyrinė popierinė Lietuvos vėliavėlė, kokias rankose laikė dauguma žmonių renginio „Tautiška giesmė aplink pasaulį“ metu.


2015-07-07 16:04

Lietuva – pasyviausia iš Baltijos šalių prekyboje su ES

1

Europos Sąjungai (ES) tenkančios Lietuvos eksporto ir importo dalys yra kukliausios iš Baltijos valstybių, rodo Latvijos centrinės statistikos valdybos paskelbti duomenys.


2015-07-07 16:00

R.Šadžius tikisi, kad Graikija suteiks daugiau aiškumo

2

Lietuvos finansų ministras Rimantas Šadžius tikisi, jog Graikija euro zonos finansų ministrų susitikime antradienį suteiks daugiau aiškumo apie padėtį šalyje po to, kai graikai referendume atmetė kreditorių pasiūlymus dėl reformų mainais į finansinę paramą.


2015-07-07 15:36

Visus oro uostus valdžia nori atiduoti į vienas privačias rankas

31|2

Aiškėja, kodėl Lietuvos valdžia lygiai prieš metus sujungė Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostus. Valstybė siekia perleisti oro uostus privačiai bendrovei bent 25 metams, taip esą būtų pritraukta daugiau privačių lėšų.


Populiariausi per 24 val.