Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
  • Lietuvos diena
  • Aktualijos iš Lietuvos

Lietuvos diena – aktualijos, nelaimės, kriminalai, kultūra, gamta. Lietuvos dienos objektyvias žinias skaitykite lrytas.lt internetiniame naujienų portale.

Klaipėdoje avariją sukėlusi girta moteris po įvykio liejo ašaras

14|2

Vėlyvą šeštadienio vakarą Klaipėdoje avariją, per kurią sužeistas žmogus, sukėlė neblaivi moteris. Pirminiais duomenimis, 39 metų moteris, vairuodama „Audi allroad“, važiavo Šilutės plentu, įlėkė į Baltijos žiedą ir nepraleido pagrindiniu keliu važiavusio visureigio „Nissan Terrano“.

Garsiojo tėvų žudiko sesuo papasakojo savo išgyvenimus

102|3

Išėjęs iš kalėjimo, kur kalėjo už tėvų nužudymą, Audrius Paškauskas neilgai džiaugėsi laisve. Jis už grotų vėl pateko, kai apsimetęs policininku atliko kratą masažo paslaugas teikusios moters bute. Dirbti niekada nemokėjęs ir nenorėjęs, dėl pinigų su bendrininku savo pasiturinčius tėvus nužudęs 37-erių kaunietis A.Paškauskas sukurpė net patyrusius kriminalistus nustebinusį planą.

Automobilis su pagrobtu vaiku nesustodamas lėkė 3500 kilometrų

249

„Taip, aš pagrobiau savo vaiką ir jo tikrai nebeatiduosiu norvegams“, – kalbėjo Loreta Daškevičė, su devynerių metų dukrele apsistojusi Palangoje ir žadanti niekuo gyvu nebekelti kojos į Norvegiją.

Avarija Vilniuje: sudaužyti 3 automobiliai, sužeisti du žmonės

6|18

Šeštadienio vakarą judrioje V.Kudirkos gatvėje įvyko avariją, per kurią nukentėjo du žmonės ir sudaužyti trys automobiliai.

Bandoma supjudyti lietuvius, lenkus ir rusus. Ar pavyks?

389|6|

Ketvirtadienio rytą Seimo narę Iriną Rozovą išgąsdino ir sunervino antirusiškas išpuolis Klaipėdoje, kai jos dukros namas buvo apkeverzotas įžeidžiančiais užrašais. Beveik tuo pačiu metu socialiniame tinkle „Facebook“ buvo sukurtas „Vilniaus Liaudies Respublikos“ puslapis, kuriame atvirai kalbama apie „žaliųjų žmogeliukų“ poreikį Vilniaus krašte. Klausiate kam? Tam, kad gintų lenkų tautinės mažumos interesus Vilniaus krašte.

Varėnos rajone liepsnos paliko šeimą be namų

4|16| 

Šeštadienio pavakare Perlojos miestelyje (Varėnos r.) suliepsnojus gyvenamajam namui, be pastogės liko vietos gyventojų šeima. Medinis vieno aukšto namas su palėpe virto pelenais.

Vakarų Lietuvoje – gausybė avarijų ir baisios eismo sąlygos

74|15

Vakarų Lietuvos keliais važiuojantiems vairuotojams šeštadienis – išbandymų diena. Dėl gausaus snygio čia itin sudėtingos eismo sąlygos, kurias įveikia ne visi vairuotojai. Nuo ryto regione gausu eismo įvykių. Šeštadienio rytą dėl nenuvalytų kelių Šilutėje nesuvaldžius automobilio nuo kelio nuskriejo jaunai šeimai priklausantis „Toyota“. Dar viena avarija įvyko Šilutės rajone, kur apvirto keleivinis autobusiukas.

Naujienų srautas
2015-01-31 21:03

Išrinktas gražiausias šuo Lietuvoje

1|71

Žiemos vidury Lietuvos kinologų draugija mini svarbią dieną – tai čempionų čempionatas, arba kitaip – gražiausio šuns rinkimai. Į prabangų kinologinį renginį išsipustę ponai ir ponios rinkosi jau ketvirtą kartą, kur pristatė savo pavyzdinius, išpuoselėtus ir nepaprastai gražius šunis. Po atkaklios ir įnirtingos kovos tarptautinė kinologų vertinimo komisija nusprendė, kad gražiausiu šunimi tapo falenas iš Latvijos. Parodos vicečempionu tapo vipetas iš Lietuvos.


2015-01-31 20:27

Druskininkai šeštadienio popietę

2|22

Druskininkų ritmas šeštadienį – fotografo Vlado Ščiavinsko nuotraukose.


2015-01-31 19:10

Jonavos centre – avarija, žuvo žmogus

2

Šeštadienį, apie 18 val. 30 min., J.Ralio gatvėje „Mercedes“ markės mikroautobusas partrenkė ir mirtinai sužalojo vyrą. Kaip pasakojo įvykio liudytojai, maždaug 50 metų amžiaus vyriškis staiga išbėgo į gatvę ir atsidūrė prieš pat atvažiuojantį mikroautobusą.


2015-01-31 18:30

Anglijoje pričiuptas lietuvis labiausiai bijo Lietuvos kalėjimų

8

Prostitučių vežimu į Didžiąją Britaniją įtariamo lietuvio prašymai nesiųsti jo atgal į Lietuvą Birmingamo teisme nebuvo išgirsti.


2015-01-31 17:42

Per gaisrą Varėnos rajone sudegė gyvenamasis namas

1|16

Šeštadienio pavakare Perlojos miestelyje (Varėnos r.) suliepsnojus gyvenamajam namui, be pastogės liko vietos gyventojų šeima. Medinis vieno aukšto namas su palėpe virto pelenais.


2015-01-31 16:46

Savo vaiką pagrobusi lietuvė: „Norvegai mūsų nesustabdys“

874|2

Emigrantai lietuviai, ne vienus metus Norvegijoje lieję ašaras dėl to, kad šios šalies institucijos atima iš jų vaikus, nutarė veikti drastiškai. Šią ir praėjusią savaitę dvi lietuvių šeimos pasigrobė globėjams norvegams atiduotas savo atžalas. Šį pirmadienį Norvegijos Moldės mieste 7-metis lietuvis buvo pagrobtas iš boulingo klubo, kuriame susitiko su motina Gražina Leščinskiene.


2015-01-31 15:45

Vakarų Lietuvos keliuose – avarijų virtinė

1|14

Vakarų Lietuvos keliais važiuojantiems vairuotojams šeštadienis – išbandymų diena. Dėl gausaus snygio čia itin sudėtingos eismo sąlygos, kurias įveikia ne visi vairuotojai. Nuo ryto regione gausu eismo įvykių.


2015-01-31 14:54

Rusijos pratyboms Karaliaučiuje – padidintas Lietuvos dėmesys

64

Rusijai savaitgalį surengus dideles pratybas Karaliaučiaus srityje ir prie Baltijos krantų, Lietuvos krašto apsaugos ministras sako, kad Vyriausybė stebi padėtį, tačiau pagrindo nerimauti nėra.


2015-01-31 14:43

Ką reiškia aukšti Liberalų sąjūdžio reitingai?

25

Opozicijoje esančiam Liberalų sąjūdžiui visuomenės apklausose pakilus į aukščiausią kada nors pasiektą poziciją, politologas sako, kad tai dar nereiškia, kad ši politinė partija laimėtų rinkimus. Vis dėlto Vincentas Vobolevičius mano, kad liberalų kaip rimtos dešiniosios partijos įvaizdis stiprėja.


2015-01-31 14:17

Po patrulio savižudybės – netikėta žinia kolegoms

262|2

Juoda žinia penktadienį prasidėjo darbo diena Druskininkų policijos komisariate – su šautine žaizda galvoje namie rastas 42 metų Juozas Šerkšnas, vadintas sąžiningiausiu kurorto policininku. Druskininkų policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus patrulių būrio nariai, darbe nesulaukę 7 valandą turėjusio čia būti visuomet pareigingo J.Šerkšno, sunerimo, kai jis neatsiliepė ir mobiliuoju telefonu.


2015-01-31 13:51

Klaipėdos merui patarimas – nevilioti rinkėjų trimito garsais

79|6

Klaipėdos rotušėje įvairių politinių partijų ir visuomeninių judėjimų lyderiai pasirašė sutarimą dėl garbingo ir sąžiningo dalyvavimo miesto mero ir savivaldybės tarybos rinkimuose Tiesa, uostamiesčio meras liberalas Vytautas Grubliauskas, vėl pretenduojantis užimti šį postą, bendrosios deklaracijos nepasirašė. Varžovai jį paprasčiausiai ignoravo – nepakvietė į sueigą.


2015-01-31 13:26

Elektrikas neišgyveno, iškritęs iš trečio aukšto

Vilniaus ir Kelmės rajonuose penktadienį nelaimingų atsitikimų aukomis tapo du vyriškiai: vienas žuvo statybų objekte, kitas – savo namuose. Bendorėlių kaime (Vilniaus r.) iš trečio aukšto iškrito elektros kabelių klojimu užsiimančios įmonės 58 metų darbuotojais.


2015-01-31 12:58

Kaip nuosprendį J.Radzevičiui vertina teisininkai?

197|

Pėsčiųjų perėjoje žmogų užmušęs girtutėlis vilnietis liko laisvėje, o panašią avariją sukėlęs blaivus kaunietis 4 metams atsidūrė už grotų. Vairuotojų veiksmus teisėjai vertina labai skirtingai. Nuo 3 iki 10 metų laisvės atėmimo. Tokią bausmę girtiems ir kitus žmones avarijoje pražudžiusiems vairuotojams numato įstatymas.


2015-01-31 12:58

Po avarijos vaikino širdis sustojo ligoninėje

3

Kaune trečiadienį per avariją sunkiai sužeistas 20-metis neišgyveno – praėjus daugiau nei parai nuo eismo įvykio, jis mirė Kauno klinikose. Apie tragiškas avarijos pasekmes šeštadienį pranešė Policijos departamentas.


2015-01-31 12:43

Šeimininkui miegant, į jo namus įžengė keturi plėšikai

2

Jonavos rajone, Ruklos miestelyje penktadienio naktį savo bute nubudęs 58 metų vyriškis neteko žado – po kambarį vaikščiojo keturi nepažįstami vyrai. Greičiausiai plėšikai įsibrovė pro langą, išdaužę balkono duris. Nusikaltėliai keletą kartų smogė šeimininkui į galvą guminėmis lazdomis ir pasišalino.


2015-01-31 12:30

Grasinta susprogdinti oro uostą

1

Penktadienį grasinta susprogdinti oro uostą, tačiau specialiosioms tarnyboms patikrinus visus tris šalies oro uostus, sprogmenų nerasta.


2015-01-31 12:21

Iš pareigų atleisti du susitepę pasieniečiai

1

Iš tarnybos atleisti du Tribonių užkardos pareigūnai, kurie „nepastebėjo“ iš Baltarusijos gabentos cigarečių kontrabandos Juos demaskavo Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) imuniteto padalinio pasieniečiai. Teismas susitepusiems pareigūnams skyrė daugiau kaip po 6 tūkst. eurų baudas  


2015-01-31 11:59

Kaune apvirto sunkvežimis su 2 tonomis skerdienos

Šeštadienio rytą Kaune, ties Nuokalnės ir Jonavos gatvių sankryžos prie degalines „Neste“ apvirtus sunkvežimiui „Mercedes“, netrukus įvyko dar viena avarija. Važiuodamas Nuokalnės gatve, sunkvežimio vairuotojas, vežęs apie dvi tonas gyvulių skerdienos, ties posūkiu į Jonavos gatvę apvirto su kroviniu.


2015-01-31 11:31

Lietingą rytą – liūdna ceremonija Kauno senamiestyje

17|13

„Žiauru, labai liūdna procedūra“, – žiūrėdama į ardomą Debesų eglę Kauno Rotušės aikštėje liūdesio neslėpė jos autorė, menininkė Jolanda Šmidtienė. Ji su pagalbininkais gražiausia Lietuvoje išrinką Kalėdų eglę puošė maždaug tris mėnesius.


2015-01-31 10:59

Sukčius išviliojo eurus, apsimetęs valstybės tarnautoju

5

Patikli 79 metų panevėžietė penktadienį nukentėjo nuo sukčiaus, prisistačiusio valstybės tarnautoju. Į pensininkės namus atėjęs nepažįstamas vyriškis įsakmiu tonu liepė pateikti visus pinigus, kuriuos ji turėjo. Esą įvedus eurą, reikia patikrinti banknotus.