• Lietuvos diena
  • Aktualijos iš Lietuvos

Lietuvos diena – aktualijos, nelaimės, kriminalai, kultūra, gamta. Lietuvos dienos objektyvias žinias skaitykite lrytas.lt internetiniame naujienų portale.

Klaipėdoje jaunas ukranietis iškrito iš penkto aukšto, būklė labai sunki

Klaipėdos policija aiškinasi mįslingas Ukrainos piliečio traumos aplinkybes – 34 metų užsienietis šeštadienį iškrito iš buto penktame aukšte, Brožynų gatvėje. Jaunas užsienietis gydomas uostamiečio ligoninės reanimacijos skyriuje.

G. Steponavičius teigia „neužfiksavęs“ savo statuso korupcijos tyrime, teisininkai netiki

5|3|

Opozicinio Liberalų sąjūdžio frakcijos Seime seniūno pavaduotojas Seimo narys Gintaras Steponavičius sako „neužfiksavęs“, kad Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) atliekamame politinės korupcijos tyrime šią vasarą buvo apklausiamas specialiuoju liudytoju.

Panevėžio rajone – didžiulis gaisras, šeima liko be pastogės

1

Šeštadienio vakarą įsiplieskus gaisrui Katinų kaime (Panevėžio r.), jame gyvenusi šeima žiemą liko be namų – sudegė 100 kvadratinių metrų ploto mūrinio pastato stogas, apdegė vidus. Priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Operacijų koordinavimo skyriaus atsttovai pranešė, jog liepsnų malšinimo operacija truko net puspenktos valandos – pranešimas apie nelaimę gautas 19 val. 32 min., o darbai baigti tik prieš opat vidurnaktį.

Panevėžyje 16-metis žiauriai sumušė jaunesnį paauglį – vaikinas atsidūrė ligoninėje

Panevėžio policija šeštadienį pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl šiame mieste gyvenančio 13 metų vaikino sumušimo. Jis viešoje vietoje buvo užpultas penktadienio vakarą. Mažametį kumščiais daužė 16 metų vaikinas.

Atsivedęs merginą į Klaipėdos viešbutį, jaunuolis neteko pinigų ir telefono

1

27 metų jaunuolis iš Skuodo policijai pranešė, jog šeštadienį jis buvo apvogtas Klaipėdos viešbutyje, esančiame Bangų gatvėje. Vaikinas į savo viešbučio numerį buvo atsivedęs merginą, su kuria buvo neseniai susipažinęs.

Ramūnas Karbauskis: „Nebandykite mano kantrybės“

288|2||738

Uždaras, užsispyręs, vienišas, greičiau galvojantis nei šnekantis. Taip apie save atviravo „valstiečių“ lyderis Ramūnas Karbauskis. O visus, kurie gali bandyti jį išvesti iš kantrybės, politikas griežtai perspėjo.

Naujienų srautas
2016-12-04 11:40

Ramūnas Karbauskis stebėti brolio spektaklių vyksta į Rygą

68|2|

Turtingas žmogus, kuris galėjo jau prieš dešimtmetį nieko nebedirbti, naują politinę jėgą – „valstiečius“ – šįmet atvedė į valdžios viršūnę. Ramūnas Karbauskis pripažino darantis klaidų, tačiau, anot jo, nugalėtojų niekas neteisia.


2016-12-04 11:14

Pasistumdymas baigėsi liūdnai – vyrui nukritus ant grindinio, lūžo kaukolė

Luokės miestelyje (Telšių r.) gatvėje įsiplieskus 48 metų vyro ir 25 metų vaikino konfliktui, pastarasis sunkiai sužalojo vyresnį varžovą. Jaunuoliui pastūmus savo auką, jis, būdamas neblaivus, neišlaikė pusiausvyros ir nugriuvęs ant grindinio, itin smarkiai susitrenkė galvą.


2016-12-04 11:02

Palangoje – mįslinga 35 metų vyro mirtis

Policija pradėjo tyrimą dėl Palangoje gyvenusio 34 metų vyriškio mirties priežasties nustatymo. Jis buvo rastas negyvas bute, esančiame Sodų gatvėje. Akivaizdžių smurto žymių ant kūno neaptikta, tačiau jis perduotas medicinos ekspertams, kurie nustatys tikslią mirties priežastį.


2016-12-04 10:02

Prie Druskininkų susidūrė 3 mašinos, sužeista moteris

Šeštadienį kelyje Druskininkų savivaldybės teritorije, kelyje Druskininkai-Leipalingis-Seirijai per trijų automobilių avariją buvo sužeista 32 metų moteris. Eismo nelaimę sukėlė „Nissan“ vairavęs 56 metų vyras, kuris, važiuodamas nesaugiu greičiu, atsidūrė priešingos krypties eismo juostoje.


2016-12-04 08:55

Mažeikiuose pareigūnai gelbėjo vaikus nuo tėvo

Sekmadienio naktį Mažeikių policijai sulaukus pranešimo, jog Žemaitijos gatvėje esančiame daugiabutyje triukšmą kelia ir galimai prieš šeimos narius smurtauja girtas vyriškis, buvo skubiai išsiųstos patrulių pajėgos. Trečiame aukšte gyvenantis triukšmarys neįsileido į savo būstą įsileisti pareigūnų, todėl pastarieji paprašė ugniagesių pagalbos.


2016-12-04 07:00

Kaunas panašėja į Vilnių. Ar visi liks patenkinti?

1|2

Galbūt palankiai susiklostė aplinkybės, galbūt išties valdžią Kaune perėmę žmonės kitaip šeimininkauja, tačiau pastaraisiais metais įvykusių pokyčių mieste neįmanoma nepastebėti.


2016-12-03 23:12

Klaipėdoje sužibo Kalėdų eglė ir įspūdingo dydžio sniego rutulys

1|17|79

Šeštadienio pavakarę Klaipėdoje įžiebta Kalėdų eglė.


2016-12-03 20:59

Vilniaus Rotušės aikštėje įžiebta Kalėdų eglė

7|32|219

Pirmą žiemos savaitgalį Kalėdų sostinėje nuotaika ir pramogos atkeliavo iki Rotušės aikštės: šeštadienį vilniečiai ir miesto svečiai aikštėje įžiebė Kalėdų eglę, Rotušėje vyko Tarptautinė Kalėdų labdaros mugė ir kalėdinio maisto paroda, susirinkusius linksmino ne tik Lietuvos, bet ir užsienio šalių dainininkų ir šokėjų pasirodymai.


2016-12-03 20:51

Gintaras Steponavičius apklaustas kaip specialusis liudytojas

96|

Per rinkimus svaidyti džiugūs liberalų lyderių pareiškimai, jog teisėsauga dėl galimos korupcijos nusitaikiusi tik į buvusį jų lyderį Eligijų Masiulį, atrodo, buvo pernelyg ankstyvi. Specialusis liudytojas – tokį oficialų statusą galimos korupcijos byloje, įsukusioje E.Masiulį, kitus politikus ir koncerną „MG Baltic“, šiuo metu turi vienas svarbių Liberalų sąjūdžio veikėjų, Seimo narys Gintaras Steponavičius.


2016-12-03 20:50

Artėjančių Kalėdų dvasia pasklido ir Palangoje

8|34

Kalėdų nuotaika apgaubė ir Palangą. Didžiausio šalies kurorto centrinėje aikštėje įvairiaspalvėmis girliandomis nušvito 12 metrų aukščio eglė.


2016-12-03 20:50

Klaipėdos krašte iškritus sniegui – avarijų lavina: sužeista moteris, 10 mašinų – grioviuose

28|6| 

Šeštadienio pavakarę Klaipėdos krašte pradėjus snigti, pasipylė avarijos.


2016-12-03 19:40

Kaune susidūrė 3 automobiliai, sužeista 40-metė keleivė

Šeštadienio vakarą skaudi avarija įvyko Kaune – susidūrė trys automobiliai, vieno jų 40-metė keleivė buvo išvežta į ligoninę. Eismo nelaimė įvyko apie 17 val. 30 min. M.K.Čiurlionio gatvėje – buvo apgadinti automobiliai „Rover“, „Opel“ ir „Cadillac“.


2016-12-03 19:32

Naktį iš namų išvaryto 8-mečio motina ryžosi pokyčiams

82|3||871

Keturių vaikų motina, vos nepraradusi 8-mečio sūnaus, kuris po konflikto su patėviu pusnuogis nakvojo šaltoje pašiūrėje, ryžosi permainoms. Moteris savo ir atžalų gyvenime nebepaliko vietos sutuoktiniui.


2016-12-03 19:10

Marijampolėje – džiaugsmingos Kalėdų eglės sutiktuvės

8|30

Šeštadienį Marijampolėje buvo įžiebta Kalėdų eglė, kuria pasigrožėti susirinko pilnutėlė J.Basanavičiaus aikštė mažų ir didelių marijampoliečių. Žiema Sūduvos sostinę tik kur ne kur pabarstė sniegu. Nedrąsios snaigės pradėjo kristi tuo pat po iškilmių.


2016-12-03 18:51

Neįgaliųjų dienai paminėti – graži šventė

1|26||111

Šeštadienį didžiulė minia susirinko Šiaulių miesto skvere priešais savivaldybės pastatą – įvyko socialinė akcija „Aš ir TU – tai MES“. Šis renginys buvo skirtas Tarptautinei neįgaliųjų dienai paminėti. Akciją, kuri tuo pat metu vyko 16 šalies miestų, sumanė nuo gimimo negalios sukaustyta šiaulietė 26 metų Vidmantė Raustytė. Su seserimi dvyne cerebriniu paralyžiumi serganti mergina pati stengiasi džiaugtis kiekviena akimirka, šypsotis ir tuo užkrėsti kitus. Šia akcija mergina siekė atkreipti sveikųjų dėmesį į negalios paliestus žmones, kad nebeiškiltų tokių didelių integracijos barjerų.


2016-12-03 18:18

Kaune nuotaikingai atidarytas Kalėdų miestelis

4|19|203

Kalėdų laukimo džiaugsmu gyvenantys kauniečiai šeštadienį susirinko į Rotušės aikštę, kur nuotaikingai atidarytas Kalėdų miestelis. Nors žmonių Rotušės aikštėje šįkart buvo matyti gerokai mažiau nei praėjusį šeštadienį, kai vyko Kauno eglės įžiebimo šventė, renginyje buvo ne mažiau linksma.


2016-12-03 18:18

Gintaras Steponavičius paaiškino, kodėl buvo iškviestas apklausai STT

10

Specialusis liudytojas – tokį oficialų statusą galimos korupcijos byloje, įsukusioje E.Masiulį, kitus politikus ir koncerną „MG Baltic“, šiuo metu turi vienas svarbių Liberalų sąjūdžio veikėjų, Seimo narys Gintaras Steponavičius.


2016-12-03 18:06

Į naminės degtinės skandalą patekęs pareigūnas klimpsta dar giliau?

 |70

Prienų rajono, Jiezno miestelis kunkuliuoja nuo aistrų. Neseniai žmonės pradėjo viešai kalbėti, kad vienas Alytaus policijos kelių patrulis daug metų iš kaimiečių dideliais kiekiais pirkdavęs naminę degtinę. Jo užsakymu alkoholis esą ir būdavo verdamas. Kai žmonės atsisakę tai daryti, policininkas, teigiama, užsiundė kolegas. Dabar Jiezne vėl karšta. Kai tik žinios apie neva visagaliu pasijutusį patrulį išėjo į viešumą, pareigūnas išleistas į tarnybinę pensiją.


2016-12-03 17:25

Kaune prisiekė politikas, pritaręs skandalingiems Enriko Daktaro statybų užmojams

24|4|

Kauno miesto taryboje šią savaitę prisiekė naujas politikas – konservatorę Gintarą Skaistę po jai sėkmingų Seimo rinkimų pakeitęs 43 metų Remigijus Skilandis, kurio pasirašytas dokumentas sukėlė daug aistrų Žaliakalnio kvartale. Frakcijos seniūnu tapusio R.Skilandžio parašas anksčiau uždegė žalią šviesą nusikalstamo pasaulio šulo Henriko Daktaro sūnaus Enriko Daktaro statybų planams – dviejų aukštų kvartale jis užsimojo statyti daugiabutį, prilygstantį penkių aukštų namui. Tokie užmojai pašiurpino jo sklypo kaimynus.


2016-12-03 17:08

G.Bartkus. J.Pagojaus byla ir penki klausimai apie teisingumą

48|2|58

Kol politikai J. Pagojaus situaciją naudoja politinėms kovoms, kas valandą vis keisdami savo nustebimo lygį ir beveik sulygindami save su šventaisiais, teisininkai kraipo galvas ir skaičiuoja teisiškai abejotinus, jei ne neteisėtus, atliktus veiksmus.