• Lietuvos diena
  • Aktualijos iš Lietuvos

Lietuvos diena – aktualijos, nelaimės, kriminalai, kultūra, gamta. Lietuvos dienos objektyvias žinias skaitykite lrytas.lt internetiniame naujienų portale.

Saulius Skvernelis atkirto Gintautui Paluckui: „Nereikia kelti pavydo scenų“

43|3| 

Socialdemokratams išsirinkus naują partijos pirmininką Gintautą Palucką šis iš karto panoro susitikti su premjeru pasikalbėti apie būsimą bendradarbiavimą koalicijoje. Premjeras G.Paluckui pasiūlė sugrįžti į realybę ir nekelti sąlygų bei pavydo scenų.

Avarija Vilniaus rajone: „Subaru“ griovyje, yra nukentėjusių žmonių

4|14

Antradienio pavakarą įvyko avarija Vilniaus rajone Minsko plente netoli Rūkainių miestelio.

Akimirka iki nelaimės: girtas ir beteisis vairuotojas važinėjo Vilniaus gatvėmis

4|4

Policijos patruliai Vilniuje Ateities gatvėje pamatė įtartinai važiuojantį „Ford Mondeo“ automobilį. Kurį laiką policijos pareigūnai važiavo paskui, po to sustabdė. Vairuotojas iškart sustojo.

Į susitikimą kviečiantis Viktoras Uspaskichas grįžta į politiką?

20

Darbo partijos įkūrėjas, buvęs jos pirmininkas, europarlamentaras Viktoras Uspaskichas siunčia žinią jo pasiilgusiems tautiečiams. Šeštadienį Kaune jis rengia susitikimą, kurio metu žada kalbėti apie aktualijas, ateities perspektyvas ir t.t.

Kaune išžaginta paauglė patyrė pragarą – kankintojai grasino ją parduoti suteneriams

41

Kauno apylinkės teismas antradienį atvertė baudžiamąją bylą, kurioje kaltinimai nepilnametės išprievartavimu pareikšti 24 metų jaunuoliui. Sunkų nusikaltimą jis įvykdė su bendrininkais, kurių tyrimo metu nepavyko nustatyti. Į vieno prievartautojų butą įviliota auka ten buvo mušama, ji sulaukė grasinimų susidoroti. Prievartautojai gąsdino, jog jos laukia prostitutės likimas, jei mėgins priešintis ar šauktis pagalbos.

Gintauto Palucko brolis prabilo apie jų vaikystę

10

Praėjusį šeštadienį Gintautas Paluckas, sulaukęs didesnio socialdemokratų bičiulių pasitikėjimo antrajame partijos lyderio rinkimų ture nei varžovas Mindaugas Sinkevičius, priiminėjo sveikinimus ir iš kairės, ir iš dešinės – jis naujasis Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) pirmininkas. O kitame Lietuvos gale, Palangoje, kaito ir jo brolio, LSDP Palangos skyriaus pirmininko ir kurorto Tarybos nario Dano Palucko telefonas.

Ramūnas Gerbutavičius. Pone Ramūnai, ar turite planą?

21|2

„Ar aš turiu planą? Ar turiu kokį nors planą? Taip, Ramūnai, aš turiu net tris planus!“ – turbūt atsakytų ponas Ramūnas Karbauskis.

Naujienų srautas
2017-04-25 21:08

Rukloje – žiauri paauglių pramoga: padegtas šešiametis atsidūrė reanimacijoje

263|6| |2116

Jonavos rajone paaugliai sugalvojo kraupią pramogą – sekmadienio popietę padegė 6 metų berniuko veidą. Pastarasis buvo nuvežtas į Kauno klinikų reanimaciją, visa jo galvytė sutvarstyta. Šiuo metu jis yra ligoninėje. Berniukas buvo užpultas netoli nuo savo namų, Rupeikio gatvėje esančio daugiabučio kieme.


2017-04-25 17:43

Dingęs Ruklos gyventojas rastas negyvas

1

Antradienį 11 val. 21 min. į Kauno pareigūnus kreipėsi moteris, pranešdama apie tai, kad jos vyras (gimęs 1980 m.) pirmadienį apie 18 val. automobiliu išvažiavo iš namų Rukloje, Ruklio gatvėje ir negrįžo.


2017-04-25 17:22

Neringiškiai kviečia kepti žiobrius ir švęsti Žiobrinę

3|3

Nidoje tradiciškai vėl švenčiama Žiobrinė – neringiškiai kviečia savaitgalį į svečius, žada daug linksmybių ir geros nuotaikos.


2017-04-25 17:09

Ramūnas Karbauskis: referendumas dėl dvigubos pilietybės turėtų vykti kelias dienas

9

Norint išplėsti dvigubos pilietybės institutą, referendumas neišvengiamas, tačiau jis turėtų vykti savaitę ar kelias dienas ir jokiu būdu neturėtų būti organizuojamas kartu su rinkimais, teigia valdančiosios Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) pirmininkas Ramūnas Karbauskis.


2017-04-25 17:05

Teismas atvertė bylą dėl antikonstitucinių grupių kūrimo

10|3

Klaipėdos apygardos teismas antradienį pradėjo nagrinėti bylą dėl antikonstitucinių grupių ar organizacijų kūrimo ir veiklos, viešų raginimų smurtu pažeisti Lietuvos suverenitetą, kurstymo prieš bet kokios tautos, rasės, etninę, religinę ar kitokią žmonių grupę.


2017-04-25 17:05

Kaune iš gydymo įstaigos dingę berniukas ir mergaitė atsirado

28

Kaune pareigūnai ieškojo dingusių be žinios berniuko ir mergaitės. Netrukus policijos atstovai pranešė, jog vaikai laimingai grįžo į Mažeikius, vaikų globos namus.


2017-04-25 16:52

G. Paluckas atsikirto S. Skverneliui: „Nebebūsime paklusnūs koalicijos partneriai“

100||151

Socialdemokratai nebebus „lengvi, prieinami ir paklusnūs, savo prioritetų neturintys partneriai“ valdančiojoje koalicijoje, teigia išrinktasis Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) pirmininkas Vilniaus vicemeras Gintautas Paluckas.


2017-04-25 16:51

Už kyšininkavimą nuteistas buvęs darbo inspektorius

Vilniaus apygardos teismas antradienį kaltu dėl kyšininkavimo antradienį pripažino buvusį Valstybinės darbo inspekcijos Vilniaus skyriaus vyriausiąjį darbo inspektorių Mindaugą Išorą.


2017-04-25 16:47

Tyrimas atskleidė, kodėl geria lietuviai

12|2

Ramūno Karbauskio, sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos ir kitų Seimo ir Vyriausybės blaivininkų pastangos pažaboti alkoholio vartojimą ribojimais, baudomis ir draudimais neišspręs alkoholizmo ir smurto šeimoje problemų, jei į taurelę įklimpusiems ir nevilties įtūžį ant žmonos išliejantiems vyrams nebus suteikta psichologinė pagalba. Smurtautoją reikia ne tik bausti pagal įstatymą, bet ir suteikti jam psichologinę pagalbą, antraip suksis užburtas ratas – taip spaudos konferencijoje Vilniaus vyrų krizių centre (VKC) kalbėjo psichiatras Raimondas Alekna, Kauno apskrities vyrų krizių centro direktorė Dovilė Bubnienė ir Vilniaus krizių centro vadovas psichologas Arūnas Kuras.


2017-04-25 16:44

Zarasų rajone užsiliepsnojo gyvenamasis namas

Antalieptės miestelyje užsiliepsnojo gyvenamasis namas. Į įvykio vietą išsiųsti ugniagesiai, informacija perduota medikams ir pareigūnams.


2017-04-25 16:23

Kauno klinikų medikai – apie Rukloje padegto vaiko būklę

98|4|321

Kauno klinikų medikai antradienio popietę surengė spaudos konferenciją, kurios metu jie papasakojo apie Rukloje (Jonavos r.) sekmadienį nudeginto šešerių metų berniuko sužalojimus. Įtariama, kad mažylį padegė 10-12 metų vaikai, gyvenantys tame pačiame kvartale.


2017-04-25 15:41

Tautiniai socialistai neigia kaltinimus antivalstybine veikla

11|28

Antradienį Klaipėdoje pagrindine Herkaus Manto gatve skubančių praeivių dėmesį patraukė būrys piketuotojų su daugybe plakatų ir raudona vėliava.


2017-04-25 15:37

Metų ataskaitą pristačiusiam Remigijui Šimašiui opozicija dovanojo tują

2

Metų darbų ataskaitoje Vilniaus meras Remigijus Šimašius akcentuoja sumažintą skolą, daugiau vietų darželiuose, vykdomus investicinius projektus, miesto tvarkymą. Tuo metu opozicija valdančiųjų nuveiktus darbus įvertino simboline dovana – tuja.


2017-04-25 15:34

Kretingoje pavogti brangūs automobiliai: paaiškėjo, kaip vagys apiplėšė šeimininką

16|2

Už Kretingoje dingusius brangius automobilius pasiūlyta 10 tūkstančių eurų premija pirmiausia sudomino telefoninius sukčius. Žadėdami pasakyti, kur yra mašinos, jie pirmiausia pareikalavo pervesti pinigus.


2017-04-25 14:59

Kaune į avariją pateko autobusas

Kaune į avariją pateko autobusas. Į jį atsitrenkė lengvasis automobilis.


2017-04-25 14:58

Dviračių take eismo įvykį sukėlęs pėsčiasis – išteisintas

3

Vilniaus apygardos teismas šiandien panaikino pirmosios instancijos nuosprendį ir išteisino K. R., kuris buvo nuteistas už tai, kad pažeisdamas Kelių eismo taisykles, tai yra eidamas neleistinoje vietoje – dviračių taku, esančiu Vilniuje, sukėlė eismo įvykį, kurio metu nukentėjo ir sunkius kūno sužalojimus patyrė dviratininkas R. K.


2017-04-25 14:19

Policija atskleidė, kur juos nuvedė dingusios senolės pėdsakai

1

Antradienį policija išplatino pranešimą, kuriame papasakojo, kur pareigūnus atvedė liudytojų pasakojimai apie dingusią kaunietę.


2017-04-25 14:17

Daivos Gineikaitės girtumo slėpimo detektyvas: pareikšti galutiniai įtarimai, tyrimas – baigtas

23

Ikiteisminis tyrimas dėl avariją sukėlusios Nacionalinės žemės tarnybos direktorės 35 metų Daivos Gineikaitės girtumo slėpimo baigtas, svarbiausiai skandalo herojei ir keturiems Kauno medikams pareikšti galutiniai įtarimai. Apie tai naujienų portalui lrytas.lt šią savaitę pranešė Generalinės prokuratūros atstovė spaudai Rita Stundienė.


2017-04-25 13:44

Trūko kantrybė dėl Vyčio paminklo Lukiškių aikštėje: „Dar yra laiko atsikvošėti“

14

Artėjant Lietuvos valstybingumo šimtmečiui vis dar nerandama bendro sutarimo, kaip ši svarbi data turėtų būti įamžinta, o ir planuotų projektų Lukiškių aikštėje įgyvendinimas taip pat stringa.


2017-04-25 13:42

Įtarimus dėl politiko girtumo išgarino teismas

9

Žlugo policijos bandymas nubausti Kelmės tarybos narį Stanislovą Baltrušaitį už atsisakymą patikrinti girtumą. Socialdemokratas, kuris kartą dėl alkoholio jau buvo netekęs teisės vairuoti, teisme pasiekė, kad policininkų pretenzijos būtų atmestos.