Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Horoskopai
2014-11-25 00:01

Palmiros horoskopas antradieniui, lapkričio 25 d.

Nors diena aktyvi, skubėti nereikėtų – šios dienos veiksmai turės įtakos ilgam ir neigiamas pasekmes nebus paprasta ištaisyti.


2014-11-24 06:06

Palmira sako: prie darbų, nes lengvai tvarkysite reikalus

48

Ši diena padės išsijudinti iš savotiško sąstingio. Stenkitės suvokti, ko reikia, kad sektųsi darbe, kad lengviau tvarkytumėte reikalus. Daugiau bendraukite, klausykite gaunamų patarimų. Tinka kurti ir ilgalaikius projektus. Tai geras laikas ir ką nors reklamuoti, prisistatyti naujai auditorijai, naujam darbdaviui. Tinkamas laikas pradėti sportuoti, mokytis kovos menų. Palanku pirkti sidabrą, peilius, aštrius instrumentus, taip pat veidrodžius.


2014-11-23 12:35

Kam astrologė S.Liepienė žada gerą savaitę?

10|2

Tamsiausias paros metas - prieš aušrą, todėl Šaulio ženklui svajonės gali išsipildyti tada, kai jis to mažiausiai laukia. Ožiaragiui patariama priėjus kryžkelę, sustoti ir pagalvoti. Kas taikysis, o kas pyks? Kas turi tausoti savus nervus, o kas - svetimus? Astrologės S.Liepienė atsakymai nepalieka abejingų.


2014-11-22 07:36

Palmira įspėja - šį savaitgalį išleisti pinigai nueis vėjais

100

Šeštadienis – persilaužimo diena, kai į įprastus dalykus pavyksta pažvelgti nauju aspektu. Pirma dienos pusė palanki baigti senus darbus, taikytis. Itin palanku tuo metu ką nors kam nors padovanoti, paaukoti. 14 val.22 min. stos Jaunatis, prasidės naujas Mėnulio mėnuo. Dabar jau bus gerai pamąstyti apie ateitį, pasvajoti apie šviesius, džiugius dalykus! Verta planuoti mėnesio darbus – juos įgyvendinti bus lengviau.


2014-11-22 00:01

Palmiros horoskopas savaitgaliui

6

Šeštadienis – persilaužimo diena, kai į įprastus dalykus pavyksta pažvelgti iš kito taško.


2014-11-21 14:12

Rytų horoskopas kitai savaitei daugeliui pranašauja sėkmę

6|2

Ožiaragiams kitą savaitę astrologas pataria galvoti ne apie kasdienės duonos kąsnį, o apie dvasinius dalykus. Darbe viskas klosis gerai, todėl drąsiai galite skirti daugiau dėmesio sau. Paskaitykite knygą, išsimiegokite ir daugiau laiko praleiskite su šeima. Sėkmingos dienos - trečiadienis ir penktadienis.


2014-11-21 06:07

Astrologė Palmira pataria iš namų išnešti nereikalingus daiktus

46

Diena susijusi net su dviejų ciklų užsibaigimu – tai Mėnulio mėnesio pabaiga (rytoj stos jaunatis) ir Skorpiono ženklo pabaiga (rytoj Saulė įeis į Šaulio ženklą). Diena tinkama nebent kam nors užbaigti, ko nors atsisakyti, skoloms grąžinti. Nepalanku ko nors pradėti, dirbti įtemptų ar atsakingų darbų. Visai netinka planuoti, pasirašyti svarbių (ypač finansinių) dokumentų, sudaryti sandorių, priimti atsakingų sprendimų – asmeninių, dalykinių.


2014-11-21 00:01

Palmiros horoskopas penktadieniui, lapkričio 21 d.

6

Diena susijusi net su dviejų ciklų užsibaigimu – tai Mėnulio mėnesio pabaiga (rytoj stos jaunatis) ir Skorpiono ženklo pabaiga (rytoj Saulė įeis į Šaulio ženklą). Diena tinkama nebent kam nors užbaigti, ko nors atsisakyti, skoloms grąžinti. Nepalanku nieko pradėti, dirbti įtemptų ar atsakingų darbų.


2014-11-20 15:15

Astrologė Palmira: telefonu neaptarinėkite opių klausimų

38

Sudėtinga diena. Būsite veiklūs, kupini jėgų, drąsių sumanymų, tačiau aplinkybės netikėtai atsigręš prieš jus – galbūt teks atsisakyti sumanymo, pakeisti savo nuomonę, įsitikinimus, gali būti net pamintas jūsų orumas. Staiga paaiškės, kad partneriai, draugai yra jūsų priešai, kad bendražygių nuomonė iš esmės skiriasi.


2014-11-20 00:01

Palmiros horoskopas ketvirtadieniui, lapkričio 20 d.

4

Sudėtinga diena. Būsite veiklūs, kupini jėgų, drąsių sumanymų, bet aplinkybės netikėtai atsigręš prieš jus – galbūt teks atsisakyti sumanymo, pakeisti savo nuomonę, įsitikinimus. Staiga paaiškės, kad partneriai, draugai yra jūsų priešai, kad bendražygių nuomonė iš esmės skiriasi.


Populiariausi per 24 val.