Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Horoskopai
2015-07-02 14:12

Palmiros horoskopas ketvirtadieniui, liepos 2 d.

Pilnatvės atgavimo, nusiraminimo metas, kai grįžta vidinė taika, kai savaime sprendžiasi sudėtingiausios problemos. Šios dienos įvykiai gali daug ką pakeisti jūsų gyvenime ir padaryti jus laimingus. Tiesa, šiandien bus itin svarbu viską daryti geruoju, tuomet pajusite, kas yra didžiosios sėkmės, laimės diena.


2015-07-02 06:15

Palmira žvaigždžių kelyje regi laimės dieną

6

Pilnatvės atgavimo, nusiraminimo metas, kai grįžta vidinė taika, kai savaime sprendžiasi sudėtingiausios problemos... Šios dienos įvykiai gali daug ką pakeisti jūsų gyvenime ir padaryti jus laimingus. Tiesa, šiandien bus itin svarbu viską daryti geruoju, tuomet pajusite, kas yra didžiosios sėkmės, laimės diena.


2015-07-01 16:00

Ramunės horoskopas vidurvasariui: ko tikėtis liepą

1

Liepa bus nuostabi. Ar šis astrologės Ramunės pažadas tinka visiems Zodiako ženklams? Kas gali leisti sau atsipalaiduoti, o kas privalo susikaupęs žiūrėti į ateitį? Ar gundantys pasiūlymai bus iš tikrųjų tokie geri?


2015-07-01 15:18

Palmira nuliūdino: nepatirsite tikro džiaugsmo

13

Įtemptas, sudėtingas metas, kai norisi veltis į avantiūras, rizikuoti, mėginti laimę. Deja, kad ir kaip šiandien, liepos 1 dieną, trečiadienį, pasisektų, tai nesuteiks tikro džiaugsmo, pasitenkinimo.


2015-07-01 00:01

Palmiros horoskopas trečiadieniui, liepos 1 d.

Įtemptas, sudėtingas metas, kai norisi veltis į avantiūras, rizikuoti, mėginti laimę. Deja, kad ir kaip šiandien pasisektų, tai nesuteiks tikro džiaugsmo, pasitenkinimo. Netinka nieko nauja pradėti, nepalanku įsipareigoti, žadėti, tvirtinti dokumentus – galite pervertindami savo ar kolegų, partnerių perspektyvas, patikėti įspūdingais pažadais. Apskritai šiandien tiktų labiau užsiimti savo šeima, namais, artimųjų reikalais, dalykinius rūpesčius atidedant kitai dienai. Gerai lankyti gimines, ypač senelius.


2015-06-30 16:22

Astrologės S.Liepienės prognozės birželio 30–liepos 6 dienoms

1|3

Avinas (03 21–04 19) Dabar kaip niekada norisi rizikuoti, vaikščioti gyvenimo briaunomis ir tikėtis, kad viskas, ką darote, tėra žaidimas. Tačiau gali taip nutikti, kad peržengus ribą viskas pasisuks kitaip ir tai, kas liks, tikrai bus dovana ir didžiausia sėkmė. Namų tema vis dar išlieka aktuali ir įdedama daug pastangų, kad viskas būtų taip, kaip norisi aplinkiniams. Šioje sferoje jūs tik vykdytojai.


2015-06-30 09:15

Palmiros horoskopas antradieniui, birželio 30 d.

Diena puiki aktyviai veiklai, susitikti su žmonėmis, kurie jus palaiko, gali padėti rasti išeitį, pamatyti naujų perspektyvų. Diena puiki įvairiems reikalams tvarkyti. Tiks pasirašinėti ilgalaikius darbo susitarimus, imtis ko nors iš esmės nauja, svarbaus. Geras laikas piniginiams ir turto reikalams tvarkyti, socialinėms problemoms narplioti. Palanki diena kelionėms, susitikti su užsieniečiais. Tinka tvirtinti gerai parengtus ilgalaikius susitarimus, sandorius, pasirašyti įvairius turto dokumentus.


2015-06-30 06:15

Palmiros įžvalga – šiandien susitikimai bus tik į naudą

6

Diena puiki aktyviai veiklai, susitikimams su žmonėmis, kurie jus palaiko, kurie yra tikrieji bendraminčiai, kurie gali padėti rasti naujų kelių, išvysti naujų perspektyvų. Diena puiki įvairiems reikalams tvarkyti. Tiks pasirašinėti ilgalaikius darbo susitarimus, imtis ko nors iš esmės naujo, svarbaus. Geras laikas piniginiams ir turto reikalams tvarkyti, socialinėms problemoms spręsti. Palanki diena kelionėms, susitikimams su užsieniečiais. Tinka tvirtinti gerai parengtus ilgalaikius susitarimus, sandorius, pasirašinėti kitokius turto dokumentus.


2015-06-29 09:09

S. Liepienės astrologinės savaitės vėrinys – iš laimės ir klaidų

12|3

VĖŽYS (06 22–07 22) Veržlumas. Nepraleiskite gražiausių akimirkų, neapkartinkite sau gyvenimo laukimu. Jei norite, trokštate, svajojate, įgyvendinkite tai dabar. Siekite, imkite, mėgaukitės. Nelaukite, kol iškris laimės kauliukas, judėkite į priekį patys.


2015-06-29 05:00

Palmira pradžiugino: aplankys netikėta sėkmė

18

Laimingo atsitiktinumo, netikėtos sėkmės bei spontaniškų jausmų diena. Gali nutikti kas tik nori: nors ir keista, neįprasta, bet džiugaus, malonaus. Nesibijokite avantiūrų, nežinios – jos lems gerų permainų.


Populiariausi per 24 val.