Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Horoskopai
2014-08-02 06:00

Palmira įspėja dėl padidėjusios infarkto ar insulto grėsmės

Šeštadienis ir sekmadienis - itin sudėtingos dienos, kai nėra teisių, kai negalima nieko vertinti, teisti, smerkti. Nebent norite, kad ir jus vertintų. Kažkodėl atrodys, jog problemos išsispręs, jei bus ko nors atsisakyta ir bus imtasi esminių permainų. Tai irgi klaidinga pozicija – dabar pervertinsite savo galimybes, neteisingai įsivaizduosite perspektyvą. Tiesiog reikia palaukti (bent jau iki mėnesio antrosios dekados).


2014-08-02 02:00

Ramunės horoskopas rugpjūčiui: kai kam loterijose šypsosis sėkmė

Paskutinis vasaros mėnuo daugeliui Zodiako ženklų bus sėkmingas. Vieni galės smagiai išlaidauti, kitų laukia puikios karjeros perspektyvos, dar trečių - sėkmė loterijoje. Sužinokite, ką žvaigždės žada jums.


2014-08-02 00:01

Palmiros horoskopas savaitgaliui

Tai itin sudėtingos dienos, kai negalima nieko vertinti, teisti, smerkti. Nebent norite, kad ir jus vertintų. Kažkodėl atrodys, kad problemos išsispręs, jei bus ko nors atsisakyta ir bus imtasi esminių permainų. Tai irgi klaidinga pozicija – dabar pervertinsite savo galimybes, neteisingai įsivaizduosite perspektyvą. Tiesiog reikia palaukti.


2014-08-01 11:31

Palmira įspėja: lemtingą žingsnį atidėkite kitai dienai

34

Apgaulingas laikas, kai neteisingai įvertiname realią situaciją, galimus pokyčius, aplinkinių santykį su mumis. Netiks priimti svarbių sprendimų, pradėti naujų darbų, tvarkyti atsakingų reikalų. Blogas laikas susitarimams, įsipareigojimams, reikšmingiems dokumentams tvirtinti. Mažiau vilkitės, nedarykite jokių rimtų išvadų net jei netikėtai pasisektų, jei sulauktumėte ypatingų pasiūlymų (nesvarbu, dalykinių ar romantiškų). Net žaviausi pasiūlymai, gauti šiandien, geriausiu atveju liks tušti, blogiausiu – atneš išbandymus. Tad likite saikingi ir atidėkite kitai dienai lemtingą žingsnį.


2014-08-01 07:54

Rytų horoskopas kitai savaitei išgąsdins Vėžius

26

Po Liūto ženklu gimusieji kitą savaitę skaičiuos padidėjusias savo pajamas. Vandeniai taip pat turėtų gauti didelių dividendų. Tačiau Vėžiai turės išleisti daug pinigų, ir santaupų mažėjimas jiems sukels liūdesį. O kaip seksis kitiems Zodiako ženklams?


2014-08-01 00:01

Palmiros horoskopas penktadieniui, rugpjūčio 1 d.

16

Apgaulingas laikas, kai neteisingai įvertiname realią situaciją, galimus pokyčius, aplinkinių santykį su mumis.


2014-07-31 13:56

Palmira: šiandien sėkmingiausia diena - subrendusioms moterims

40|2

Pakaks keistų ir neįprastų dalykų, dėl to strigs reikalai, teks keisti dienos planus. Netiks pradėti ką nors nauja, tačiau palanku perdaryti tai, kas netenkino anksčiau, baigti užmirštus ar atidėtus darbus. Jei gausite pasiūlymų dėl darbo, turto įsigijimo, kelionė, vertinkite juos atsargiai – vargu ar tai bus naudinga. Ir venkite eksperimentuoti, nesiimkite jokių naujovių. Pasiteisins seni, konservatyvūs, gerai patikrinti metodai. Beje, vyresnio amžiaus asmenys jausis puikiai ir jiems tiks tvarkyti rūpimus reikalus.


2014-07-31 00:01

Palmiros horoskopas ketvirtadieniui, liepos 31 d.

16

Pakaks keistų ir neįprastų dalykų, dėl to strigs reikalai, teks keisti planus. Netiks pradėti ką nors nauja, bet palanku perdaryti tai, kas netenkino anksčiau, baigti užmirštus ar atidėtus darbus. Jei gausite pasiūlymų dėl darbo, turto įsigijimo, kelionės, vertinkite juos atsargiai – vargu ar tai bus naudinga. Venkite eksperimentuoti, nesiimkite jokių naujovių. Vyresnio amžiaus asmenys jausis puikiai, jiems tiks tvarkyti rūpimus reikalus. Nenukentės ir tie, kurie neplanuoja ir lanksčiai derinasi prie naujų aplinkybių. Avantiūristams, mėgstantiems rizikuoti ši diena sukels problemų, o mėgstantiems neskubėti, bet kokiai situacijai pasiruošti iš anksto rūpesčių nekils.


2014-07-30 10:47

Palmira įspėjo: sėkmė šypsosis ryte, dieną jusite įtampą

46

Trečiadienį, liepos 30 dieną, pats sėkmingiausias ryto metas – tik iki 8 val. 23 min. Tad jei jums reikia pasirašyti itin atsakingą dokumentą, su kuo nors susitarti dėl svarbaus reikalo, šis laikas tam išskirtinai tinkamas. Rytmetys itin geras tartis dėl remonto, tinkamas ir jį pradėti. Taip pat rytas itin geras statybų pradžiai (bent pirmąją duobę kastuvu iškaskite kaip statybų pradžios ženklą).


2014-07-30 00:01

Palmiros horoskopas trečiadieniui, liepos 30 d.

24

Pats sėkmingiausias – ryto metas, tik iki 8 val. 23 min. Tad jei jums reikia pasirašyti itin atsakingą dokumentą, su kuo nors susitarti dėl svarbaus reikalo, šis laikas tam išskirtinai tinkamas. Rytmetys itin geras tartis dėl remonto, jį pradėti, taip pat statybų pradžiai. Pasiseks ir tiems, kurie ryte konsultuosis su gydytoju, – pavyks tinkamai diagnozuoti ligą ir rasti optimalų gydymo būdą.