Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Horoskopai
2014-10-30 11:23

Rytų horoskopas kitai savaitei

Ožiaragiams astrologas rekomenduoja atmesti visus pasiūlymus ir tuo labiau neprisiimti jokių finansinių įsipareigojimų. Materialinė sfera kitą savaitę bus nestabili, o visi mėginimai pagerinti padėtį pasmerkti žlugti. Palankios dienos - pirmadienis ir sekmadienis.


2014-10-30 08:51

Astrologė Palmira: kelyje nebūkite pusakliai ir puskurčiai

7

Pakilimo metas: būsite kupini jėgų, naujų sumanymų, tad susimąstykite apie savo didžiąsias svajones ir imkitės veikti. Palanku spręsti darbo, socialines problemas, tvarkyti piniginius, turto reikalus. Tiks kreiptis į šefą ar valdininkus, visuomenines organizacijas su prašymais bei pasiūlymais. Gera diena prisiimti įsipareigojimus, įvairiems susitarimams, svarbiems dokumentams tvirtinti, tiesa, jei jie gerai apgalvoti ir tinkamai parengti.


2014-10-30 00:01

Palmiros horoskopas ketvirtadieniui, spalio 30 d.

Pakilimo metas: būsite kupini jėgų, naujų sumanymų, tad susimąstykite apie savo didžiąsias svajones ir imkitės veikti. Palanku spręsti darbo, socialines problemas, tvarkyti piniginius, turto reikalus. Tiks kreiptis į šefą ar valdininkus, visuomenines organizacijas su prašymais bei pasiūlymais. Gera diena prisiimti įsipareigojimus, įvairiems susitarimams, dokumentams tvirtinti, tiesa, jei jie gerai apgalvoti ir tinkamai parengti. Neskubėkite žadėti, įsipareigoti, viską aiškinkitės iki smulkmenų: galite ko nors nepastebėti, neįvertinti, ir tai virs ilgalaike problema.


2014-10-29 06:25

Palmira žada, kad seksis išjudinti įstrigusį reikalą

38

Tai gerų susitikimų, naudingų pasiūlymų diena – tinkamas metas spręsti painias problemas. Palankus metas garsiai, atvirai reikštis, pristatyti visuomenei savo darbus, kūrybinius laimėjimus – galite tikėtis puikių atsiliepimų ir vertingų pasiūlymų. Vis dėlto patys būkite santūresni vertindami asmeninius sugebėjimus – pasisaugokite, kad humoro jausmo stygius neįstumtų jūsų į juokingą padėtį.


2014-10-29 00:01

Palmiros horoskopas trečiadieniui, spalio 29 d.

6

Tai gerų susitikimų, naudingų pasiūlymų diena.


2014-10-28 13:55

Astrologės S.Liepienės prognozės spalio 28–lapkričio 3 dienoms

4|2

Avinas (03 21–04 19) Nors ginčuose atsiranda tiesa, jums nesinori, kad jie užsitęstų. Ieškote kompromisų, bandote surasti pateisinimų ne tik sau, bet ir kitiems. Keista, tačiau nesunkiai priimate svetimą nuomonę, jei ji argumentuota. Savotiškas pozicijų praradimas arba branda. Jūs gaunate, laimite, surandate tai, kas šildo sielą. O tai pati puikiausia rudens dovana. Tačiau melas, kad ir labai mažas, nekaltas ir baltas, gali viską sujaukti.


2014-10-28 07:01

Astrologė Palmira šiandien ragina pasvajoti

28

Susitaikymo, vilties, džiaugsmo atgavimo metas. Atpalaiduokite fantaziją, svajonės šiandien reikšmingos – jos padės geriau suvokti savo poreikius, galimybes. Neverta imtis sunkių, varginančių darbų (nebent jie suteiktų svarų moralinį pasitenkinimą), nedera kelti įtampos ar su kuo nors aiškintis santykius. Taps svarbu taikytis, ieškoti bendrų sąlyčio taškų. Tinka užmegzti įvairias pažintis – tiek dalykines, tiek draugiškas, o po 18 val. ir romantiškas.


2014-10-28 00:01

Palmiros horoskopas antradieniui, spalio 28 d.

2

Susitaikymo, vilties, džiaugsmo atgavimo metas. Atpalaiduokite fantaziją, svajonės šiandien reikšmingos – jos padės geriau suvokti savo poreikius, galimybes. Neverta imtis sunkių, varginančių darbų, nedera kelti įtampos ar su kuo nors aiškintis santykius. Taps svarbu taikytis, ieškoti bendrų sąlyčio taškų. Tinka užmegzti pažintis – tiek dalykines, tiek draugiškas, o po 18 val. ir romantiškas.


2014-10-27 16:33

Grožis pagal Zodiako ženklus

16|3

Ar daug laiko skiriate grožio procedūroms? Ar jums svarbu, kaip atrodote? O galbūt pasikliaujate savo vidiniu žavesiu? Sužinokite, ar tiesą apie jus sako astrologai ir palyginkite save su kitais Zodiako ženklais. Ugningiausias Zodiako ženklas Avinas nenori sekti mados vėjų – jis pats trokšta būti mados krypčių kūrėju. Todėl nenuostabu, kad po šiuo ženklu gimę žmonės pirmieji išbando ekologišką kosmetiką ir užkrečia šia mada savo draugus.


2014-10-27 06:35

Palmira pradžiugino: diena daug kam palanki

28

Pirmadienis, spalio 27-oji, šauni diena – kyla naujų sumanymų, įsižiebia nauja viltis. Tiesa, dar stipri užtemimų įtaka, tad būtina atida. Tai geras laikas svajotojams, menininkams ir sudėtingas pragmatiškiems asmenims, nes reikės pajusti, o ne suskaičiuoti, statistiškai įvertinti. Vis dėlto diena palanki bendrauti, kelionėms, meilės pasimatymams ir avantiūroms, padiktuotoms intuicijos.


Populiariausi per 24 val.