Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Horoskopai
2015-08-31 00:05

Palmiros horoskopas pirmadieniui, rugpjūčio 31 dienai

2

Nors diena aktyvi, tačiau skubėti nereikėtų. Kita vertus, geriau iki 19 val. nesiimti darbų, kurių negalite iš karto užbaigti. Diena geresnė praktinei veiklai nei teoriniam problemų sprendimui – imkitės konkrečių sumanymų. Bus palanku tvarkyti piniginius, turto reikalus, spręsti socialinius problemas. Tinkamas laikas partneriškiems susitikimams ir susitarimams. Tinka pasirašinėti ilgalaikius finansinius susitarimus, nors geriau tai atidėti rytdienai.


2015-08-30 14:46

Astrologė S. Liepienė: „Svarbu su niekuo nesusipykti“

10|3

Skorpionai, būkite dosnesni namuose, ir būsite išteisinti. Taip elgtis ateinančią savaitę šio ženklo atstovams pataria astrologė Skirma Liepienė. Liūtams ji primena nepamiršti, kad tiesa visada moterų pusėje. O ką artimiausiomis dienomis žvaigždės pranašauja jūsų Zodiako ženklui.


2015-08-29 14:59

Palmira: savaitgalį venkite bendrauti su nemaloniais žmonėmis

28

Šeštadien5 iki 19 val. 25 min. sudėtingas laikas. Tuomet dera tvarkytis, atsisakyti ko nors nereikalingo, netinka bendrauti ar užsiimti darbo reikalais. Tai kritinė diena – vyraus didelė įtampa, bus sunku kontroliuoti emocijas. Venkite bendravimo su jums nemaloniais žmonėmis, nesiaiškinkite su niekuo santykių. Šios dienos informacija visiškai nepatikima. Būkite atsargesni vairuodami.


2015-08-29 09:52

Zodiako ženklas gali pasakyti, koks jūsų vaikas bus mokykloje

16

Skirtingų zodiako ženklų atstovai turi tam tikrus juos vienijančius bruožus. Ne išimtis ir gebėjimai mokytis, elgesys mokykloje. Sužinokite, koks jūsų vaikas bus mokykloje.


2015-08-29 00:05

Palmiros horoskopas rugpjūčio 29 – 30 d.

8

Šeštadienį iki 19 val. 25 min. sudėtingas laikas. Tuomet dera tvarkytis, atsisakyti ko nors nereikalingo, netinka bendrauti ar užsiimti darbo reikalais. Tai kritinė diena – vyraus didelė įtampa, bus sunku kontroliuoti emocijas. Venkite bendravimo su jums nemaloniais žmonėmis, nesiaiškinkite su niekuo santykių. Šios dienos informacija visiškai nepatikima. Būkite atsargesni vairuodami.


2015-08-28 09:51

Palmira: šiandien suaktyvės apgavikai ir paskalų nešiotojai

14

Gana nervingas metas, ypač tiems, kurie mėgsta galvoti (arba yra priversti tai daryti). Tai nemenkos painiavos laikas, kai baisu sužinoti tiesą, tad neįmanoma užimti teisingos, objektyvios pozicijos. O informacijos stigs ne tik dėl įvairių baimių – tiesiog būsime gana išsiblaškę, tad ne viską girdėsime, nepastebėsime išties reikšmingų dalykų.


2015-08-28 00:05

Palmiros horoskopas penktadieniui, rugpjūčio 28 dienai

10

Gana nervingas metas, ypač tiems, kurie mėgsta galvoti (arba yra priversti tai daryti). Tai nemenkos painiavos laikas, kai baisu sužinoti tiesą, tad neįmanoma užimti teisingos, objektyvios pozicijos. O informacijos stigs ne tik dėl įvairių baimių – tiesiog būsime gana išsiblaškę, tad ne viską girdėsime, nepastebėsime išties reikšmingų dalykų.


2015-08-27 15:44

Palmira sako: neskubėkite patikėti tuo, ką praneš, ypač telefonu

22

Pasyvus metas, tiesa, geras darbui užbaigti, klaidoms taisyti. Šiandien bus svarbu nereaguoti į provokacijas, nesivelti į ginčus, konfliktus – nieko nepešite, tik tuščiai jėgas prarasite, be reikalo sau (gal ir kitiems) nuotaiką sugadinsite. Jei dažniau ilsėsitės, o namuose nesiaiškinsite santykių dėl neištikimybės ar nelygiateisio atsakomybės, darbų krūvio, neprimesite jėga artimiesiems savo nuomonės bei valios, nebus progų supykti, įsivelti į skandalą.


2015-08-27 15:43

Astrologė S.Liepienė: „Naudokitės gyvenimo atvertomis durimis“

24|4

Astrologės Skirmos Liepienės prognozės ateinančią savaitę, rugpjūčio 26-31 dienoms, yra optimistinės. Nors vienu uodegos mostelėjimu undinėlė gali apversti visas svajones, bet neverta nusiminti, nes ateitis pateiks dar ne vieną staigmeną. Verta priminti, kad kartais gali būti du keliai, ir abu neteisingi.


2015-08-27 00:06

Palmiros horoskopas ketvirtadieniui, rugpjūčio 27 dienai

8

Pasyvus metas, tiesa, geras darbui užbaigti, klaidoms taisyti. Šiandien bus svarbu nereaguoti į provokacijas, nesivelti į ginčus, konfliktus – nieko nepešite, tik tuščiai jėgas prarasite, be reikalo sau (gal ir kitiems) nuotaiką sugadinsite.


Populiariausi per 24 val.