Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Kriminalai
2016-02-12 19:54

Šimtas estų gaudė tris lietuvius, vieną peršovė

16| 

Estijoje sulaikyti trys lietuviai, įtariami automobilių vagystėmis. Vakar pareigūnams gavus pranešimą, kad Tartu mieste pavogtas automobilis, estai jam ieškoti metė įspūdingas pajėgas.


2016-02-12 19:51

N.Bilevičius griebėsi šiaudo: atsisako advokatės

86| 

Švedijoje iki gyvos galvos nuteistas lietuvis Nerijus Bilevičius bando įrodyti savo nekaltumą. Dėl 17-metės Lisos Holm nužudymo nuteistas vyras skųs Skaraborgo ir Apeliacinio teismų sprendimus. Taip pat, jis nori pakeisti advokatę Inger Rönnbäck, kuri švedų teisininkus prajuokino keistokais gynybos metodais. Aukščiausiasis teismas gali ir nepriimti N.Bilevičiaus skundo ir net nesvarstyti iš naujo bylos ir palikti galioti apeliacinio teismo sprendimą.


2016-02-12 19:51

Kelmės valdžią klampina trauka prabangioms mašinoms

30|2

Į naujus „Volkswagen Passat“ pernai susėdę Kelmės valdžios atstovai jau keli mėnesiai neišbrenda iš skandalų liūno. Kelmės savivaldybės vadovai pylos gavo ir iš Viešųjų pirkimų tarnybos (VPT), ir iš opozicijos. Negana to, paaiškėjo, kad pernai liepą išnuomoti automobiliai net neatinka konkurso sąlygų. Mat valdininkai buvo užsigeidę ir į konkurso sąlygas įrašė aiškiai darbui nebūtinos prabangos – mašinų vidų išpuošti medžio apdaila. Kad naujieji „VW Passat“ neatitinka pirkimo sąlygų – neturi medžio apdailos, paaiškėjo per nebe pirmą kartą automobilių nuomos aplinkybes besiaiškinusio Kelmės rajono tarybos Kontrolės komiteto posėdį.


2016-02-12 18:56

Įspūdingų gaudynių atomazga: policija prigriebė 4 BMW grobikus

11

Vilniaus policija pranešė atskleidusi įžūlų praėjusios savaitės plėšimą, kuomet dujomis ginkluoti nusikaltėliai pagrobė automobilį BMW. Tąkart po įspūdingų gaudynių pagrobtas automobilis buvo surastas, tačiau plėšikams iš karto po įvykio buvo pavykę pasprukti. Bet neilgam.


2016-02-12 17:38

Vaiką į šulinį įmetusiai motinai skirtas namų areštas

207|6|

Savo kūdikį į šulinį įmetusiai devyniolikametei Šakių rajono gyventojai teisme buvo nuimti antrankiai. 19-metė Karolina Adomaitytė galės gyventi laisvėje. Teismas atmetė prokurorų prašymą vaiko motiną suimti trims mėnesiams.


2016-02-12 17:16

Iš kalėjimo grįžęs ir vaiką išžaginęs vyras vėl grįžo į belangę

5

Panevėžio apygardos prokuratūroje baigtas ikiteisminis tyrimas ir į teismą perduota nagrinėti baudžiamoji byla, kurioje 48 metų vyras kaltinamas išžaginęs ir seksualiai prievartavęs mažametę. Bute buvusi motina dešimtmetės dukters nuo prievartautojo neapgynė, nes girta miegojo kitame kambaryje.


2016-02-12 16:54

Kauno policija pričiupo automobilių vagis

8|4

Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariato(VPK) pareigūnai išaiškino automobilių vagystes, sulaikė įtariamuosius. Vasario 9 dieną apie 7.30 val. Kaune, J. Basanavičiaus al., 1988 m. gimęs vyras pastebėjo, kad pavogtas įmonei priklausantis automobilis „VW Caddy“. Automobilyje buvo palikti įvairūs įmonės veiklai skirti darbo įrankiai bei atsarginės detalės. Padaryta žala tikslinama. Padedant ir pačiam nukentėjusiajam, Kauno VPK Kriminalinės policijos Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos 3-ojo skyriaus pareigūnai operatyviai nustatė automobilio buvimo vietą. Pareigūnų gauta informacija buvo rezultatyvi – tą pačią dieną Kaune, Dabintos g., privataus namo garaže rastas minėtas automobilis. Automobilis grąžintas savininkui.


2016-02-12 16:39

Iš Prancūzijos išsiųstas 18-etis Lietuvoje įtariamas nusikaltimu

Vilniaus oro uosto pasieniečiai sulaikė 18-metį druskininkietį, kurį už įstatymų pažeidimus išsiuntė Prancūzija ir kuris buvo ieškomas Lietuvoje kaip įtariamasis nusikaltimu.


2016-02-12 16:22

Mažeikiuose vyrai smurtavo vaikų akivaizdoje

Ketvirtadienio naktį Mažeikiuose savo namuose siautėjo du įkaušę vyrai gąsdindami vaikus.


2016-02-12 15:15

Dviejų klaipėdiečių jaunystė penkiolika metų slinks už grotų

1|3

Du bendraamžiai bičiuliai nepripažino nužudę bejėgį benamį, teisme pasakojo ne apie savo, o apie kito veiksmus, tačiau tai nuo griežtos bausmės neišgelbėjo – 21 metų Paulius Pinikas ir Mindaugas Madelis pasiųsti už grotų penkiolikai metų.


Populiariausi per 24 val.