Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Kriminalai
2015-11-25 22:43

Kaliniams skrieja ir anabolikai, ir vaistai nuo vidurių pūtimo

6|9

Marijampolės pataisos namus kalinių draugai apšaudo kasdien po kelis kartus. Kai kurie paketai su draudžiamais daiktais atsiduria mikliose nuteistųjų rankose, dalį, įskriejusių į uždarą zoną, spėja paimti pareigūnai.


2015-11-25 22:35

Nuo pasalos laukuose politikas slėpėsi miške

7

Vilkaviškietis politikas įtaria, kad viduryje laukų jam buvo paspęsta pasala. Jam atrodo, kad naktiniai skambučiai į namus, avarinės situacijos kelyje – kažkieno bandymai keršyti už jo veiklą.


2015-11-25 18:48

Teismas atidėjo policininkę pražudžiusio vairuotojo bylą

1|12|

Radviliškio rajono apylinkės teismas trečiadienį turėjo nagrinėti policijos pareigūnę pražudžiusio vilkiko neblaivaus vairuotojo Gintaro Badausko bylą.


2015-11-25 17:18

Generalinė prokuratūra apskundė nuosprendį R.Lipskiui

 

Generalinė prokuratūra trečiadienį apskundė oro eismo paslaugas teikiančios valstybės įmonės „Oro navigacija“ buvusiam darbuotojui Romualdui Lipskiui paskelbtą nuosprendį šnipinėjimo byloje ir prašo jam skirti griežtesnę laisvės atėmimo bausmę.


2015-11-25 16:20

STT tebekrečia Šiaulių ligoninę – sulaikė dar vieną įtariamąjį

3

Respublikinėje Šiaulių ligoninėje išsikerojusius korupcinius nusikaltimus tirti ėmę ir spalio pabaigoje tris jos vadovus: ligoninės generalinį direktorių Petrą Simavičių, strateginio valdymo direktorę Aušrelę Šalkauskienę ir infrastruktūros direktorių Vygentą Jocių – sulaikę Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Šiaulių valdybos pareigūnai nemažina apsukų. Tęsdami tyrimą dėl plačiai paplitusios korupcijos Respublikinėje Šiaulių ligoninėje STT pareigūnai sulaikė ir įtarimus dėl piktnaudžiavimo pareiškė ir ligoninės Medicinos technikos aprūpinimo ir priežiūros skyriaus direktoriui Pauliui Jarmalavičiui.


2015-11-25 16:17

Kameros Kauno bare užfiksavo įtariamąjį. Gal atpažinote?

3

Kauno pareigūnai mėgina nustatyti įtariamuosius, sužalusius jaunuolį. Vieną įtariamąjį užfiksavo vaizdo stebėjimo kameros.


2015-11-25 15:49

Vilniaus policija prašo atpažinti treninguotą jaunuolį

5|7

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos 3-iasis skyrius atlieka ikiteisminį tyrimą dėl automobilio vagystės.


2015-11-25 12:24

Kaune didelį pavojų kėlęs kirviu ginkluotas plėšikas – sučiuptas

5|5

Beveik parą Kaune trukusios intensyvios kirviu apsiginklavusio bandito paieškos baigėsi sėkmingai – parduotuvę apiplėšęs vyras trečiadienio rytą buvo sulaikytas. Antradienį, apie vidurdienį jis su savo bendrininke nuėjo į rūbų parduotuvę „Army Shop“, esančią Vilijampolėje, Jurbarko gatvėje.


2015-11-25 11:02

Žaibiška vagystė Kėdainiuose – nusikaltėliai džiaugėsi grobiu

Nusikaltėliai prisiminė šiek tiek primirštas vadinamąsias žaibiškas vagystes – naktį į trečiadienį taikiniu tapo Kėdainiuose įsikūrusi kompiuterinės technikos parduotuvė.


2015-11-25 10:43

Raseinių pareigūnai išgelbėjo karučiu gabentą senjorų poros avį

8

Vėlų sekmadienio vakarą Raseinių policijos komisariato pareigūnų vizitas pas Raseinių rajone, Berteškių kaime, gyvenančią senolių porą juos labai pradžiugino. Pareigūnų atvežta žinia senjorus iš pradžių pribloškė, o po to nuramino. Sužinoję, kad jų tvarte trūksta avies, tuoj pat buvo nuraminti, kad jų pati gražiausia, stambiausia, stora vilna apaugusi veislinė avis yra pareigūnų rankose ir tuoj bus grąžinta savininkams. Kaip rašoma Šiaulių apskrities VPK pranešime, vakaro detektyvas prasidėjo, kai apie 17 val. pareigūnų ekipažas gavo pastabių žmonių pranešimą, jog du vyrai karučiu vežasi avį, kuri gali būti vogta. Įtarimą, matyt, sukėlė neramus „keleivės“ elgesys.


Populiariausi per 24 val.