Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Kriminalai
2015-10-06 11:42

Iš Vokietijos pasprukę Alžyro piliečiai sulaikyti Lietuvoje

Kalvarijos užkardos pasieniečiai į Lietuvą neįsileido dviejų Vokietijoje prieglobsčio prašiusių Alžyro piliečių. Kelionei tinkamų dokumentų neturėjusius užsieniečius Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnai perdavė kolegoms Lenkijoje. Kaip rašoma Valstybės sienos apsaugos tarnybos pranešime, pirmadienį VSAT Lazdijų rinktinės Kalvarijos užkardos pasieniečiai ties Kalvarijos savivaldybės Salaperaugio kaimu patikrinti sustabdė iš Lenkijos įvažiavusį autobusą „Setra“ lietuviškais registracijos numeriais.


2015-10-06 11:39

Prie Nemuno pasieniečiai aptiko didelį cigarečių krovinį

1|3

Druskininkų savivaldybėje pasieniečiai sulaikė didelį kontrabandinių cigarečių krovinį, vertą daugiau kaip 51 tūkst. eurų. Įtariama, kad šie 18 tūkst. pakelių buvo neteisėtai atplukdyti Nemunu, kuriuo eina siena su Baltarusija.


2015-10-06 10:40

Kaune plėšikas įsiveržė į piceriją, o vagys nusiaubė parduotuvę

Kaune pirmadienį siautėjo plėšikai, nusitaikę į privačias įmones. Pirmadienio vakarą A.Juozapavičiaus prospekte veikiančioje picerijoje barmenė prie kasos perskaičiavo pinigus. Tuo metu į piceriją įbėgo kaukėtas vyras.


2015-10-06 10:40

Girtas vairuotojas už 200 eurų apsinakvojo areštinėje

Jau ne pirmą kartą girtas vairuojantis vyras bandė papirkti policijos pareigūnus ir už tai atsidūrė Vilniaus policijos areštinėje. Kaip pranešė Policijos departamentas, naktį iš pirmadienio į antradienį apie 1 val. 45 min. Vilniaus r., Rukainių kaime, Senojo Minsko pl., 36-erių metų vyras, siekdamas išvengti administracinės atsakomybės už tai, kad automobilį vairavo neblaivus pakartotinai per metus, atsisakė pasitikrinti girtumą, Vilniaus apskrities VPK Kelių policijos valdybos pareigūnams siūlė 200 eurų kyšį.


2015-10-06 10:38

Iš tarnybos atleisti nuo kolegų sprukę Druskininkų pasieniečiai

Iš tarnybos atleisti keturi Druskininkų užkardos pareigūnai, kuriuos prieš dvi savaites su neteisėtai įsigytomis cigaretėmis sulaikė Imuniteto poskyrio pasieniečiai. Be to, teismas dėl nelegalaus rūkalų gabenimo ketvertui prasižengėlių skyrė baudas po pusantro tūkstančio eurų.


2015-10-06 09:03

Sugyventinę sužalojusio vyro namuose rastas šautuvas

Akmenės policija sulaikė ir uždarė į areštinę girtą vyrą, kuris peiliu sužalojo sugyventinę. Per apžiūrą vyriškio namuose rastas neteisėtai laikomas šautuvas.


2015-10-06 08:56

Šiauliuose sumuštas 16-metis

Šiaulių policija tiria incidentą, per kurį buvo sumuštas 16-metis.


2015-10-05 19:19

E.Daktaras niršo, kamantinėjamas apie statybų skandalą

94|19| 

2014 metų gruodį tuometis Kauno savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Remigijus Skilandis atskiru įsakymu pasirūpino, kad „Revilės“ sklypo duomenyse neliktų įrašo „mažaaukščių statybos“. Vietoj jo atsirado kitas įrašas – „daugiabučių teritorijos“. Atitinkamą priedą prie šio įsakymo parengė Urbanistikos ir architektūros skyriaus vedėjo pavaduotoja Meilė Nistelytė. Tokiu būdu valdininkai pasistengė, kad E.Daktaras ir jo aplinkos žmonės galėtų statyti aukštesnius nei 3 aukštų namus. R.Skilandis nurodė, jog keisdamas „Revilės“ žemės naudojimo būdą jis rėmėsi miesto bendruoju planu, patvirtintu 2014 metų balandį. „Tačiau pagal šį planą „Revilės“ sklypas patenka į sodybinio ir mažaaukščio užstatymo teritorijas, kuriose galima statyti tik vienbučius arba dvibučius namus. Vadinasi, penkių aukštų namo statyba būtų neteisėta“, – tvirtino architektas Darius Visockis, gyvenantis prie E.Daktaro planuojamos statybvietės.


2015-10-05 18:01

Ant kalinio jauko užkibo dar vienas patyręs pareigūnas

4

Už sukčiavimą kalintis veikėjas pasirodė esąs apsukresnis už du patyrusius pareigūnus. Abu jie nuteisti už bandymus iš pataisos namų ištraukti kalinį. Kol aštuoneriems su puse metų už sukčiavimą nuteistas Arūnas Beniušis atliko bausmę, už grotų vos neatsidūrė du iš jo pasipelnyti bandę pareigūnai.


2015-10-05 17:08

Pasieniečiai sulaikė tris nelegalius migrantus iš Gruzijos

1

Prie sienos su Baltarusija ir Lenkija VSAT pareigūnai sulaikė tris Gruzijos piliečius, nelegaliai patekusius į Lietuvą. Vieną gruziną pasieniečiai perdavė Baltarusijos pareigūnams, du nelegalius migrantus uždarė į areštinę.


Populiariausi per 24 val.