Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Seimas ratifikavo Lietuvos, Lenkijos ir Rusijos susitarimą dėl sienų sankirtos

Seimas ratifikavo Lietuvos, Lenkijos ir Rusijos susitarimą dėl sienų sankirtos

2006-06-01 13:50

Seimas ratifikavo Lietuvos, Lenkijos ir Rusijos susitarimą dėl valstybių sienų sankirtos taško nustatymo.

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2014-10-19 21:25

Visagino merės siaubas: „Areštinėje mane kankino lyg fašistai“

257|5|

„Šiaulių tardymo izoliatoriuje įkišo į kamerą, po kurią vėliau vaikščiojo ir prezidentė Dalia Grybauskaitė. Tualetas – tai pilna išmatų duobė, kvapas baisus, nes kanalizacija sugedusi, - pasakojo įspūdžius iš areštinės ten 9 dienas praleidusi Visagino merė Dalia Štraupaitė. - Sienos nubyrėjusiu tinku, langai – be stiklų, tik su grotomis. Ant vieno lango dar laikėsi šukė. Kai prižiūrėtojas atidarė duris, ta šukė nuo skersvėjo krito ant manęs. Aš pasilenkiau ant rūbų krepšio, apsiverkiau – kad tik ko sau nepasidaryčiau, kad tik ištverčiau!"


2014-10-19 21:08

Norvegijos lietuvių kova dėl vaikų – lyg su vėjo malūnais

120|2

Vis daugiau Lietuvių Norvegijoje praranda savo vaikus. Mažiausiai 11 lietuvių šeimų šiuo metu čia išgyvena pragarą – kovoja žūtbūtinę kovą, kad atgautų savo atžalas. Juos, kilus įtarimui jų saugumui paėmė Norvegų vaikų teisių tarnyba, ir perdavė laikiniesiems globėjams.


2014-10-19 20:30

Nuspręsta: socialdemokratai siūlys naikinti lengvatą už šildymą

55

Po sekmadienio vakarą vykusio Lietuvos socialdemokratų partijos valdybos posėdžio – svarbios žinios lengvatos už šildymą gavėjams, mat posėdyje nuspręsta, jog bus siūloma atsisakyti šios socialinės lengvatos. Naujienų portalui lrytas.lt susisiekus su finansų ministru Rimantu Šadžiumi, šis plačiau apie pritarimą lengvatos naikinimui kalbėti nenorėjo: „Tikrai negaliu pakomentuoti, partijos renginius tegul komentuoja.“


2014-10-19 20:30

Šiauliuose naikinami miestą užplūdę žalieji žmogeliukai

101|37| 

Sekmadienio popietę Šiaulių gimnazijų stadionuose užvirė nuožmūs mūšiai – kariai skubėjo naikinti čia verbavimo punktus įsikūrusių teroristų. Žaliųjų žmogeliukų aptikimo ir sunaikinimo operacijos bei po miestą judančios motorizuotos priešų kolonos stabdymas tapo skambiausiu tris dienas Šiauliuose trukusių Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų Prisikėlimo apygardos 6-osios rinktinės pratybų „Saulės kirtis 2014“ akordu. Apie gimnazijos stadionuose ir miesto gatvėse vyksiančias ir karines pratybas šiauliečiams buvo iš anksto pranešta per žiniasklaidą, todėl norinčiųjų išvysti įspūdingą reginį netrūko. Gal kiek mažiau žiūrovų nei tikėtasi susirinko dėl sekmadienį Šiaulius merkusio lietaus.


2014-10-19 19:22

Šūvio į R.Šalaševičiūtę policija nesiejo su pedofilijos istorija

92|

Po to, kai Sveikatos apsaugos ministrė Rimantė Šalaševičiūtė „Lietuvos ryto“ televizijai papasakojo apie kėsinimąsi į jos gyvybę daugiau nei prieš trejus metus, prokurorams teks vėl peržiūrėti ir galbūt net atnaujinti su įvykiu susijusį ikiteisminį tyrimą. „Kiek žinau, generalinė prokuratūra tikrina ar inicijuoja patikrinimą šios bylos ir nutraukimo teisėtumo pagrindų“, – „Lietuvos ryto“ televizijai teigė generalinio policijos komisaro pavaduotojas Renatas Požėla. Į buvusią vaiko teisių apsaugos kontrolierės namą 2011-ųjų liepą šauta jai sėdint savo namo terasoje.


2014-10-19 19:20

Moterį už benamių šunų globą 9 dienas kankino kaip kalę

324|5|

Užklupo ankstų rytą, uždėjo antrankius, įgrūdo į dvokiančią kamerą, suėmė mėnesiui, o po devynių dienų staiga paleido. Kodėl? „Lietuvos ryto“ žurnalistė eina STT agentų Visagino merei Daliai Štraupaitei pateiktų kaltinimų keliu. Vykdama pas Visagino merę 55 metų D.Štraupaitę nutariau pasinaudoti Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) metodais ir pranešti jai apie save tik įvažiavusi į rudeniškai auksinį Visaginą.


2014-10-19 15:35

Greitosios iškvietimas miesto centre: arti, nereiškia greitai

3

Visuomenės keiksnojami už tai, kad į pagalbos skambučius reaguojama per vangiai specialiųjų tarnybų darbuotojai atkerta, kad nuolat besižvalgantiems į laikrodį net ir dvi minutės tampa amžinybe. Tačiau, sutikite, viena, kai medikų brigada priversta suartuose laukuose ieškoti iškvietimo adreso ir visai kas kita, kai vykstama į vieną pagrindinių gatvių miesto centre.


2014-10-19 15:18

Vilnius žiemos šventėms pirks du turistinius traukinukus

10

Vilniaus miesto savivaldybė pirks du pramoginėms ekskursijoms skirtus traukinukus. Jie atrodys kaip seno garo lokomotyvai ir turės po tris vagonus.


2014-10-19 14:39

Kodėl Kaune nesunku išlikti rusu?

41

Lietuviškiausiu šalies miestu vadinamas Kaunas išlieka pakantumo tautinėms mažumoms pavyzdžiu, sako Kauno apygardos prokuratūros vyriausiojo prokuroro pavaduotojas Vladimiras Kakoškinas. Ilgus metus kovai su nusikalstamumu skyręs V.Kakoškinas su ironija stebi antirusiškas nuotaikas. Kaune augęs rusų kultūros puoselėtojas ir kolekcininkas įsitikinęs: Kaunas visada buvo ir liks ta vieta, kurioje puikiai sutardami gyvena pačių įvairiausių tautybių žmonės.


2014-10-19 13:02

Oro uoste policininkai linksminasi tyčiodamiesi

295|2

„Tokie pareigūnai iš viso neturi dirbti“, – piktinosi klaipėdietis Nerijus, kuris, kaip ir verslininkas Vaidotas Jankauskas, Vilniaus oro uoste susidūrė su policininkų Pavelo Brazovskio ir Jono Glinevičiaus savivale. Nors nuo Nerijaus susitikimo su P.Brazovskiu ir J.Glinevičiumi praėjo beveik treji metai, klaipėdietis iki šiol negali pamiršti patyčių, kurių sulaukė iš šių pareigūnų. „Ką čia mums aiškini atvažiavęs iš provincijos, važinėti nemoki, kokius čia automobilio numerį užsikabinai – 666“, – panašiomis replikomis svaidėsi vyrą dėl tariamo Kelių eismo taisyklių pažeidimo sulaikę P.Brazovskis ir J.Glinevičius.


Populiariausi per 24 val.