Seimas ratifikavo Lietuvos, Lenkijos ir Rusijos susitarimą dėl sienų sankirtos

Seimas ratifikavo Lietuvos, Lenkijos ir Rusijos susitarimą dėl sienų sankirtos


2006-06-01 13:50

Seimas ratifikavo Lietuvos, Lenkijos ir Rusijos susitarimą dėl valstybių sienų sankirtos taško nustatymo.

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-05-29 06:33

Slapta, bet melaginga pažyma – lyg nuodai

4|2

Slaptos specialiųjų tarnybų pažymos dažniausiai žmones negailestingai paskandina, bet kitiems gali padėti išplaukti. Būtent pastarojo varianto dar tikisi buvęs Vilniaus vicemeras Romas Adomavičius. Šiuo metu vykstančio teismo proceso metu netikėtai paaiškėjo, kad nusikalstamos veiklos imitavimo modelis ir ikiteisminis tyrimas R.Adomavičiaus atžvilgiu buvo pradėtas remiantis suklastota Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) pažyma.


2015-05-28 22:35

Kodėl R. Zamolskiui atsisakyti pilietybės būtų neprotinga?

35| 

Po to, kai didžiausių šalies leidinių redakcijos sulaukė laiško, kurį neva parašė Rusijoje kalintis ir šiuo metu teismo laukiantis Romas Zamolskis ir kuriame jis teigia atsisakantis Lietuvos pilietybės, kyla rimtu abejonių, kad laišką parašė jis pats. Tad imta svarstyti, kokios tikrosios tokių laiškų siuntimo intencijos?


2015-05-28 21:21

V. Gedvilas: „Geriau jau trenktų beisbolo lazda per galvą“

94

Švietimo ir mokslo ministerijos slenksčio neįveikusiam buvusiam Seimo pirmininkui Vydui Gedvilui tenka iš naujo įrodinėti, kad prieš šešiolika metų jis pelnytai gavo mokslinį daktaro laipsnį. Politikas portalui tvirtino, kad kilus abejonių dėl esą jo neskaidriai apsigintos disertacijos jis kreipėsi į Akademinės etikos ir procedūrų kontrolieriaus tarnybą. Pastarosios atstovai ketvirtadienį aiškino, kad sprendimą, ar bus atliekamas tyrimas dėl V.Gedvilo disertacijos, priims artimiausiu metu.


2015-05-28 20:53

V. Putinas: „Esame pasirengę bendradarbiauti su Lietuva“

296

Rusijos bendradarbiavimo su Lietuva potencialas nėra iki galo išnaudojamas, sako Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas. Jo teigimu, Rusija pasirengusi bendradarbiauti su Lietuva ir tikisi tokios pat reakcijos.


2015-05-28 19:31

Ar šlapinimasis ir tuštinimasis – politinis reikalas?

13|3

Toks klausimas kilo Klaipėdos miesto tarybos nariui Vytautui Čepui, kai ketvirtadienio tarybos posėdyje buvo aptariamas Melnragėje stovinčio tualeto kainų klausimas. Po ilgų audringų diskusijų politikai balsavo, kad už apsilankymą pajūrio tualete teks mokėti dvigubai daugiau negu iki šiol – nebe 14, o 30 centų.


2015-05-28 19:19

V.Uspaskichas kalba apie politinės karjeros pabaigą ir įpėdinius

29|

Darbo partijos lyderis Viktoras Uspakichas teigė su nekantrumu laukiantis šį savaitgalį vyksiančio partijos suvažiavimo, kurio metu bus renkamas ir naujas partijos pirmininkas. „Lietuvos ryto televizijos“ laidoje „Lietuva tiesiogiai“ dalyvavęs politikas teigė, jog šiuo metu į partijos pirmininko postą yra siūloma 16 kandidatūrų, tačiau partijos įkūrėjas pats prie Darbo partijos vairo stoti neketina.


2015-05-28 18:25

Tikroji Daktarų istorija tebekaitina kraują

5|4

Knygynuose pasirodė jau trečiasis Lietuvos mafijos bestseleriu vadinamos rašytojo, žurnalisto D. Dargio knygos „Tikroji Daktarų istorija“ specialusis leidimas. Pirmieji du šios knygos leidimai, pasirodę 2010 ir 2011 metais, netrukus buvo iššluoti iš visų Lietuvoje ir užsienyje veikiančių parduotuvių, knygynų lentynų. Nepaisant mėginimų teismuose uždrausti šios knygos pasirodymą, prekybą, iš viso ji buvo išplatinta daugiau nei 30 tūkst. egzempliorių tiražu. Kai kurie knygos pasakojimai, situacijos detaliai atpasakotos, ekranizuotos ir parodytos 2014 metų pradžioje rodytame dokumentiniame televizijos seriale „Mafijos kronikos“.


2015-05-28 18:07

Baltijos valstybės oro gynybos sistemą nori kurti kartu

9

Baltijos valstybių gynybos ministrai sutarė analizuoti galimybes kurti bendrą vidutinio nuotolio oro gynybos sistemą. Šis įsipareigojimas įtrauktas į bendrą komunikatą, kurį ketvirtadienį pasirašė Lietuvos, Latvijos ir Estijos gynybos ministrai.


2015-05-28 17:54

Rusai dėl Romo Zamolskio laiško Lietuvai: „Pas mus ne kurortas“

60|2|

Lrytas.lt ketvirtadienį sulaukė laiško Rusijoje šiuo metu kalinčio nusikaltėlio Romo Zamolskio vardu. Jo turinys intriguoja – laiške dėstomos iki šiol neviešintos rezonansinės bylos detalės ir pateikiamos pretenzijos Lietuvai dėl neva prievarta suteiktos pilietybės. Laiškas neva adresuotas Lietuvos Vyriausybei, tačiau pastaroji neigia, kad tokį laišką gavo. Apie tokio turinio laiką išgirdę rusai taip pat stebisi ir tikina, kad R.Zamolskis kalėjime rašyti laiškų neturi galimybės.


2015-05-28 17:54

Olandai baiminasi dėl lėktuve įkalintų pilotų kūnų

96|22|

Nufilmuos nuskendusį lėktuvą An-2, įvertins, ar gali jį iškelti, ir jei gali, pakels iki vandens paviršiaus, kad narai iš lėktuvo ištrauktų piloto ar abiejų kūnus. Esant tobulam orui, tai atliks iki kitos savaitės pabaigos. Tokius planus ketvirtadienį Klaipėdoje dėstė Nyderlandų kompanijos „Mammoet Salvage“ atstovai. Jie neatskleidė, kiek Lietuvai šie darbai kainuos. „Mūsų pagrindinis rūpestis yra iškelti kūnus. Kad tai padarytume, ketiname iškelti lėktuvą į kelių metrų atstumą nuo vandens paviršiaus. Tada kriminalistams stebint narai iškels kūną ar kūnus“, – aiškino kompanijos vadybininkas Bartas Lorijnenas.


Populiariausi per 24 val.