Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Seimas ratifikavo Lietuvos, Lenkijos ir Rusijos susitarimą dėl sienų sankirtos

Seimas ratifikavo Lietuvos, Lenkijos ir Rusijos susitarimą dėl sienų sankirtos

2006-06-01 13:50

Seimas ratifikavo Lietuvos, Lenkijos ir Rusijos susitarimą dėl valstybių sienų sankirtos taško nustatymo.

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2014-12-20 14:13

Parlamentarus supykdė ambasadorės Italijoje elgesys

82

Ar Lietuva tikrai turi savo ambasadorę Italijoje? Jei turi, ar ji vienų politikų nemyli labiau nei kitų? Tokių klausimų kilo dėl ambasadorės Jolantos Balčiūnienės elgesio. „Lietuvos ryto“ žiniomis, ilgametė diplomatė J.Balčiūnienė ne juokais supykdė Seimo vicepirmininkus „darbietį“ Vydą Gedvilą ir socialdemokratą Gediminą Kirkilą.


2014-12-20 14:11

Prakartėlėje prie Kauno rotušės - ir avytė Sigutė su ėriuku

15

Savaitgalį naujais gyvais įnamiais praturtėjo tradiciškai prieš gražiausias metų šventes Kauno senamiestyje, Rotušės aikštėje, pastatoma prakartėlė. Mediniame namelyje avytė Sigutė gyvena su ėriuku, kuriam mažieji kauniečiai turės išrinkti ar sugalvoti vardą.


2014-12-20 14:06

Prakartėlėje netoli Kauno rotušės šieną rupšnoja avytė Sigutė

5|15

Savaitgalį naujais gyvais įnamiais praturtėjo tradiciškai prieš gražiausias metų šventes Kauno senamiestyje, Rotušės aikštėje, pastatoma prakartėlė. Mediniame namelyje avytė Sigutė gyvena su ėriuku, kuriam mažieji kauniečiai turės išrinkti ar sugalvoti vardą.


2014-12-20 14:01

LSDP išsikėlė tikslus mero rinkimuose ir pagerbė V.P.Andriukaitį

13

Lietuvos socialdemokratų partija (LSDP) kitą pavasarį pirmą kartą vyksiančius tiesioginius mero rinkimus planuoja laimėti 20-yje savivaldybių, o savivaldos rinkimuose, nepaisant mažėjančio gyventojų skaičiaus, tikisi išlaikyti stabilų rinkėjų balsų skaičių. Taip pareiškė LSDP pirmininkas, premjeras Algirdas Butkevičius.


2014-12-20 13:39

Klaipėdiečiams - kariškių grikių košė ir žvejų žuvienė nemokamai

2|14

Šeštadienį Klaipėdoje, Teatro aikštėje prie didžiosios eglės, nuo vidurdienio miestiečiai nemokamai vaišinami kareiviška koše ir žvejų žuviene – miestiečiams paruošta 500 porcijų kareiviškos grikių košės ir tiek pat dubenėlių žuvienės, keli šimtai stiklinių arbatos.


2014-12-20 13:39

Valdininkė suvaidino net savo laidotuves

93

Varėnos valdininkė, suklastojusi beveik šimtą prašymų gauti slaugos ir laidojimo pašalpas, žengė vieną itin įžūlų žingsnį – ji įformino savo pačios mirtį, o išmokas pervedė į sutuoktinio sąskaitą. Už sukčiavimą ir piktnaudžiavimą pareigų netekusios Varėnos savivaldybės Socialinės paramos skyriaus vyresniosios specialistės Laimos Stačiūnienės visus nusikaltimus teismas suskaičiavo ir įvertino tik išnagrinėjęs vieną po kitos dvi baudžiamąsias bylas.


2014-12-20 13:38

J.Radzevičius: „Jei ne šeimos palaikymas, būčiau išprotėjęs“

347|14|

Televizijos laidų vedėjas Jonas Radzevičius Kalėdų laukia sunkia širdimi. Penkių vaikų tėvą slegia kaltė dėl vilniečio, kurį partrenkė automobiliu, žūties. Kaltininkas atleidimo prašė klūpodamas. Ekrano žvaigždė pirmą kartą prabilo po tragiškos avarijos, kuri skaudžiai paženklino ne tiktai jo, bet ir kitos šeimos gyvenimą. Teismo laukiantis 38 metų J.Radzevičius davė išskirtinį interviu „Lietuvos rytui“.


2014-12-20 11:43

Prie šventinės eglės – priblankęs reitingų karalienės švytėjimas

136|5

Daugeliui institucijų šalies gyventojai parašė aukštesnį pažymį nei prieš mėnesį ir tik kai kurias jų įvertino prasčiau. Tarp pastarųjų – ir Prezidentūra. Tai parodė visuomenės nuomonės ir rinkos tyrimų centro „Vilmorus“ gruodžio 5–14 dienomis atlikta apklausa.


2014-12-20 11:29

Klaipėdietės kolekcijoje - 5 tūkst. senovinių eglutės žaisliukų

7|21| 

Kaip buvo puošiamos Kalėdų eglutės prieš pusę amžiaus ir dar seniau? Tai galima sužinoti apsilankius parodoje „Kalėdų belaukiant“ iš klaipėdietės Nijolės Bendikaitės kolekcijos.


2014-12-20 11:25

Pareigūnų užmestuose tinkluose – lietuviškai lenkiškas laimikis

216|71|

Kai prie Lenkijos sienos gyvenančiam dzūkui Viktorui Savuliui išseko kantrybė, jis pasiėmė kamerą ir pradėjo filmuoti įtartinas, pasienio ruožą kertančias mašinas. Kai vėjo greičiu pro šalį kasdien vieškeliu nelegaliai skriejantys miškavežiai išmalė kelius, Viktoras traktoriumi užblokavo jiems kelią ir iškvietė policiją. Kai pasigirdo grasinimai ir link namų atriedėjo degantis ratas, jis visą filmuotą medžiagą perdavė lrytas.lt žurnalistams.


Populiariausi per 24 val.