Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Seimas ratifikavo Lietuvos, Lenkijos ir Rusijos susitarimą dėl sienų sankirtos

Seimas ratifikavo Lietuvos, Lenkijos ir Rusijos susitarimą dėl sienų sankirtos

2006-06-01 13:50

Seimas ratifikavo Lietuvos, Lenkijos ir Rusijos susitarimą dėl valstybių sienų sankirtos taško nustatymo.

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2014-09-30 22:30

Į blaivų gyvenimą emigrantai kabinasi Lietuvos kaime

6|8

Prieš metus Gyviškių kaime (Marijampolės savivaldybė) įsikūrusiame reabilitacijos centre liko vos kelios laisvos vietos. Šiuo metu jame gyvena devyni jauni vyrai, pasiryžę pradėti gyvenimą iš naujo – be alkoholio ir narkotikų. Didžioji dalis (80 proc.) gyventojų – buvę emigrantai. Šį centrą įkūrė Londone gyvenantis buvęs lengvojo kultūrizmo čempionas Vladislavas Pocius, pats praėjęs kvaišalų liūno pragarą.


2014-09-30 21:19

ES ragina Rusiją paleisti areštuotą Lietuvos laivą

14

Europos Sąjunga susirūpinusi Rusijos sprendimu areštuoti Lietuvos žvejybos laivą „Jūros Vilkas“ ir ragina nedelsiant jį paleisti, sakoma antradienį paskelbtame Bendrijos pranešime.


2014-09-30 18:28

Baltijos šalių padangėje treniruojasi NATO karinės oro pajėgos

6|20

Rugsėjo 30–spalio 1 dienomis Baltijos šalių oro erdvėje vyksta Baltijos regiono karinių oro pajėgų treniruotė, kurią jau devynioliktą kartą organizuoja NATO Vyriausioji oro pajėgų vadavietė Ramšteine, Vokietijoje. Šiose Estijoje vyksiančiose treniruotėse Baltijos šalių karinės oro pajėgos dalyvauja kartu su NATO sąjungininkais ir partneriais. Lietuvos karinėms oro pajėgoms atstovauja orlaivių operacijas valdantis ir kontroliuojantis bendrasis valdymo ir pranešimų centras Karmėlavoje, NATO oro policijos misiją Baltijos šalyse vykdantys ir aviacijos bazėje Šiauliuose dislokuoti Portugalijos karinių oro pajėgų kontingento kariai su naikintuvais F-16 „Fighting Falcon" ir Kanados karališkųjų oro pajėgų kontingento kariai su naikintuvais F-18 „Hornet“. Treniruotėje taip pat dalyvauja Estijos karinių oro pajėgų orlaiviai L-39, An-2, NATO oro policijos misiją Baltijos šalyse sustiprinę aviacijos bazėje Emaryje (Estija) ir Malborke (Lenkija) dislokuoti Vokietijos ir Nyderlandų oro pajėgų orlaiviai, JAV karinių oro pajėgų orlaivis KC-135. Baltijos regiono karinių oro pajėgų treniruotėje dalyvauja ir NATO partnerių Suomijos ir Švedijos karinių oro pajėgų kariai su naikintuvais F-18 „Hornet“ ir JAS-39 „Gripen“.


2014-09-30 18:13

„Maisto banko“ surinktos gėrybės – į kiaulių lovius

106|2

Prieš gražiausias metų šventes tūkstančiai susivienija padėti tiems, kurių stalai toli gražu nuo maisto nelūžta. Vienas geradarių jau daugelį metų yra labdaros ir paramos fondas „Maisto bankas“. Tačiau ar jo surenkamos gėrybės atitenka tiems, kam labiausiai reikia? Bendradarbiaudamas su socialinėmis ne pelno organizacijomis bei įstaigomis jis siekia užtikrinti, kad maisto paketai pasiektų ties skurdo riba gyvenančius žmones.


2014-09-30 17:48

Vyriausybėje – šeši milijonieriai, turtingiausias – Š. Birutis

61|3

Socialdemokratų lyderio Algirdo Butkevičiaus vadovaujamoje Vyriausybėje šešių ministrų šeimos turto vertė viršija milijoną litų, o daugiausia turto yra sukaupusi Darbo partijos deleguoto kultūros ministro Šarūno Biručio šeima.


2014-09-30 16:32

Kitais metais Afganistane liks apie 100 Lietuvos karių

17|3

Antradienį Kabule Afganistano Prezidento ir NATO atstovai pasirašė susitarimą dėl NATO pajėgų statuso Afganistane, kuriuo sudaromas teisinis pagrindas nuo 2015 metų sausio 1 dienos pradėti naują NATO mokymo misiją „Tvirta parama” (angl. „Resolute Suport“).


2014-09-30 16:05

Diplomatas A.Vinčiūnas gali tapti V.Andriukaičio kabineto vadovu

1

Patvirtinus Vytenį Andriukaitį sveikatos eurokomisaru, jo kabineto vadovu lapkričio 1 dieną taptų Lietuvos ambasadoriaus Europos Sąjungoje (ES) pavaduotojas Arūnas Vinčiūnas.


2014-09-30 15:30

Po skandalo teisme – grasinimai žurnalistei

95|4|

Nagrinėjant bylą iš teismo dingsta svarbus įrodymas. Dingimo niekas netiria, o kopiją turinčiai liudytojai pagrasinama jos neduoti teismui, antraip bus blogai. Tai – ne scena iš kokio nors Holivudo nuotykių filmo. Visa tai vyksta Lietuvoje. Šios skandalingos istorijos centre – žurnalistės išsaugotas pokalbių su dviem vieno straipsnio herojėmis įrašas. Prieš trejetą metų „Lietuvos ryto“ žurnalistė Jurgita Noreikienė paskelbė straipsnį apie dviejų kaimynių, gyvenančių Vilniuje, konfliktą.


2014-09-30 14:01

Juodi dažai nepaslėpė įžeidimo Grybauskaitei

105|11

Vilniaus miesto komunalinės tarnybos, gavusios pranešimą apie miesto centre atsiradusį prezidentę įžeidžiantį užrašą, pademonstravo stulbinamą operatyvumą. Nepraėjus nė valandai po to, kai užrašas buvo pastebėtas, jis jau buvo užpurkštas. Antradienį apie 12 val. 54 min. J.Tumo-Vaižganto g. važiavę policijos patruliai atkreipė dėmesį į Lukiškių a. pakraštyje stovinčią aplūžusią organinio stiklo konstrukciją, kurioje, matyt, turėtų būti kas nors eksponuojama. Policijos patruliai net nuo gatvės važiuojamosios dalies galėjo perskaityti ant organinio stiklo mėlynais dažais užpurkštą užrašą: „Grybauskaitė nusikaltėlė“.


2014-09-30 13:38

Prezidentės Dalios Grybauskaitės turtai per metus išaugo

188

Prezidentės Dalios Grybauskaitės turtas per metus paaugo 100 tūkst. litų. Valstybės vadovės turto vertė šiuo metu siekia 2 mln. 450 tūkst. 973 litų, rodo Valstybinės mokesčių inspekcijos paskelbta metinė turto deklaracija.


Populiariausi per 24 val.