Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Horoskopai
2015-05-24 09:51

Septynios dienos – astrologės Skirmos Liepienės akimis

3

Kas jūsų laukia artimiausiomis dienomis? Astrologė Skirma Liepienė sudarė horoskopą visiems dvylikai Zodiako ženklų.


2015-05-23 11:54

Palmira įspėja įsimylėjėlius: „Venkite ginčų, nes kils pykčiai“

14

Savaitgalį reikės disciplinos – pagarbos svetimiems principams, priešingai nuomonei, pakantumo, ypač bendraujant su vyresnės kartos atstovais. Tad kad savaitgalis būtų pavasariškai šventiškas ir džiugus, venkite ginčų, santykių aiškinimosi, kitaip bus sunkiai išvengiami konfliktai tarp skirtingų kartų atstovų, taip pat įsimylėjusių.


2015-05-23 00:01

Palmiros horoskopas savaitgaliui

Savaitgalį reikės disciplinos – pagarbos kitų principams, priešingai nuomonei, pakantumo, ypač bendraujant su vyresnės kartos atstovais. Kad savaitgalis būtų pavasariškai šventiškas ir džiugus, venkite ginčų, santykių aiškinimosi, kitaip bus sunkiai išvengiami konfliktai tarp skirtingų kartų atstovų, taip pat įsimylėjėlių.


2015-05-22 18:07

Ką garsusis astrologas Nostredamus išpranašavo mūsų amžiui?

60|2

Astrologai tvirtina, kad mėnulis žmonėms turi tokią pat įtaką kaip ir vandenynams. Jei mėnulis gali veikti didžiulius vandens srautus, kodėl gi jis negalėtų veikti žmogaus kūno, kurio masę sudaro net 75 procentai vandens?


2015-05-22 06:00

Palmira patarė – šiandien komplikuota diena

8

Komplikuota diena. Pasidavus pirmam impulsui galima daug ką sugriauti, smarkiai nukentėti. Nevertėtų imtis naujų dalykų – tai atsitiktinių, rodos, nereikšmingų klaidų metas, bet jos vėliau gali sužlugdyti ne vieną svarbų reikalą, darnius santykius, pasiektą gerovę.


2015-05-22 00:01

Palmiros horoskopas penktadieniui, gegužės 22 d.

2

Komplikuota diena. Pasidavus pirmam impulsui galima daug ką sugriauti, smarkiai nukentėti. Nevertėtų imtis naujų dalykų – tai atsitiktinių, rodos, nereikšmingų klaidų metas, bet jos vėliau gali sužlugdyti ne vieną svarbų reikalą, darnius santykius, pasiektą gerovę.


2015-05-21 10:08

Palmira: nepamirškite, kad yra ir kita medalio pusė

8

Dvilypė diena, kai sunku suprasti: kas gerai, o kas blogai. Bus naudinga prisiminti seną išmintį: „Nesidžiauk radęs, neverk pametęs.“ Kitaip kalbant, nepamirškite, kad yra ir antra medalio pusė. Nenustebkite ir labai nenuliūskite, jei teks susidurti su kritika, aukštais reikalavimais, dideliu spaudimu, apribojimais, kliūtimis tiek iš savo viršininkų, tėvų, tiek iš artimųjų, mylimo asmens.


2015-05-21 09:23

Palmiros horoskopas ketvirtadieniui, gegužės 21 d.

Dvilypė diena, kai sunku suprasti, kas gerai, o kas blogai. Bus naudinga prisiminti seną išmintį: „Nesidžiauk radęs, neverk pametęs.“ Kitaip kalbant, nepamirškite, kad visuomet yra ir antra medalio pusė. Nenustebkite ir labai nenuliūskite, jei teks susidurti su kritika, dideliais reikalavimais, spaudimu, apribojimais, tiek viršininkų, tėvų, tiek artimųjų, mylimo asmens statomomis kliūtimis.


2015-05-20 17:48

Astromineralogė Nijolė Wolmer – apie auras svetimoje šalyje

10|2

Kaip keičiasi žmogaus būsena ivykus iš tėvynės? Emigrantų savijauta svečioje šalyje priklauso ne tik nuo vidinės būsenos tačiau ir nuo svetimą šalį ar miestą gaubiančios auros – egregoro, – taip teigė dvasinio ugdymo centro „Udumbara“ vadovė Nijolė Gabija Wolmer.


2015-05-20 06:00

Astrologė Palmira: bendraukite su tais, kuriuos mėgstate

6

Ramus metas – pasiseks atsikratyti įtampos, nerimo. Šiandien palanku daryti tik tai, kas savaime išeina, o reikalus, kurie stringa, atidėkite: nereikia persistengti, forsuoti situacijos.


Populiariausi per 24 val.