Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Horoskopai
2014-11-28 06:27

Palmiros patarimas: nesistenkite visko suplanuoti

8

Smulkių, bet nemalonių kliūčių, nelauktų apribojimų metas. Jei liksite atidūs smulkmenoms, jei nesistengsite visko suplanuoti, visko numatyti, neteks be reikalo nusivilti, supykti. Netinkamas laikas užmegzti pažintis, įvairiems susitikimams (ypač su užsieniečiais), susirinkimams, kelionėms, keistis informacija, tvarkyti teisinius reikalus. Tai geras laikas analizuoti praeities klaidas, ieškoti nepatikimų žmonių jūsų darbo aplinkoje.


2014-11-28 00:01

Palmiros horoskopas penktadieniui, lapkričio 28 d.

5

Nenumatytų kliūčių, nelauktų apribojimų metas. Jeigu liksite atidūs smulkmenoms, jei nesistengsite visko suplanuoti, visko numatyti, neteks be reikalo nusivilti, supykti. Netinkamas laikas užmegzti pažintis, įvairiems susitikimams, kelionėms, keistis informacija, tvarkyti teisinius reikalus. Tai geras laikas analizuoti praeities klaidas, ieškoti nepatikimų žmonių jūsų darbo aplinkoje.


2014-11-27 05:54

Astrologė Palmira: tai metas, kai yla išlenda iš maišo

64

Keistas laikas – euforija ir nusivylimas vienu metu, kai nusiraminama ten, kur reikia ryžtingai sukrusti, ir panikuojama ten, kur viskas gerai. Bus tendencija nepripažinti faktų, slėpti nuo savęs tiesą ar patiems nuo jos slėptis (kaip stručiui). Šiandien bus lengva apsigauti norimus dalykus palaikant esamais. Tačiau klysime neilgai, gana greitai ateis praregėjimas. Tai tas metas, kai yla išlenda iš maišo.


2014-11-27 00:01

Palmiros horoskopas ketvirtadieniui, lapkričio 27 d.

6

Keistas laikas – euforija ir nusivylimas vienu metu, kai nusiraminama ten, kur reikia ryžtingai sukrusti, ir panikuojama ten, kur viskas gerai.


2014-11-26 06:00

Palmira perspėjo: gerų naujienų tikėtis nereikėtų

74

Aiškėja nemalonios tiesos, ypač susijusios su veikla, pinigais, ryškėja teisinės problemos, ir tai gali priversti atsisakyti tam tikrų ketinimų. Gerų naujienų tikėtis nereikėtų. Net jei lapkričio 26-ąją, trečiadienį, tokių išgirsite, labai nesidžiaukite – tai gali būti laikina.


2014-11-26 00:01

Palmiros horoskopas trečiadieniui, lapkričio 26 d.

6

Aiškėja nemalonios tiesos, ypač susijusios su veikla, pinigais, ryškėja teisinės problemos ir tai gali priversti atsisakyti tam tikrų ketinimų. Gerų naujienų nereikėtų tikėtis. Net jei tokių išgirsite, labai nesidžiaukite – tai gali būti laikina. Gal iliuzija, apgaulė, gal likimo pokštas. Kad ir ką sužinotumėte, kad ir kas nutiktų, kompromisai šiuo metu ne išeitis. Nepataikaukite nei sau, nei kitiems. Tai laikas, kai reikia likti švariems, sąžiningiems ir draugiškiems. Šiuo klaidinančiu metu sulauksime pagalbos (bent jau gero patarimo) iš bičiulių, bendraminčių.


2014-11-25 14:41

Astrologės S.Liepienės prognozės lapkričio 25–gruodžio 1 dienoms

10|2

Avinas (03 21–04 19) Nuojautos, sapnai, potyriai. Viskas susipina ir sprendimai priimami impulsyviai. Iš to išnyra baimės, kurios neturi pagrindo ir keičiasi kartu su Mėnulio fazėmis. Todėl viskas tampa nestabilu, laikina. Pabuskite ir tapkite savimi – juk turite darbų, laiko trūksta, o jūs vaikštote lyg miegodami, nepastebėdami, kad gyvenimas eina tolyn. Neatsilikite.


2014-11-25 08:36

Antradienį Palmira pataria niekur neskubėti

44

Nors diena aktyvi, skubėti nereikėtų – šios dienos veiksmai turės įtakos ilgam ir neigiamas pasekmes nebus paprasta ištaisyti. Diena geresnė praktinei veiklai nei teoriniam problemų sprendimui – įgyvendinkite konkrečius sumanymus. Palanku imtis anksčiau nepavykusių, atidėtų darbų ar tų, kuriuos kažkada darėte ir dabar norite vėl atnaujinti.


2014-11-25 00:01

Palmiros horoskopas antradieniui, lapkričio 25 d.

6

Nors diena aktyvi, skubėti nereikėtų – šios dienos veiksmai turės įtakos ilgam ir neigiamas pasekmes nebus paprasta ištaisyti. Diena geresnė praktinei veiklai nei teoriniam problemų sprendimui – įgyvendinkite konkrečius sumanymus. Palanku imtis anksčiau nepavykusių, atidėtų darbų ar tų, kuriuos kažkada darėte ir dabar norite vėl atnaujinti.


2014-11-24 06:06

Palmira sako: prie darbų, nes lengvai tvarkysite reikalus

50

Ši diena padės išsijudinti iš savotiško sąstingio. Stenkitės suvokti, ko reikia, kad sektųsi darbe, kad lengviau tvarkytumėte reikalus. Daugiau bendraukite, klausykite gaunamų patarimų. Tinka kurti ir ilgalaikius projektus. Tai geras laikas ir ką nors reklamuoti, prisistatyti naujai auditorijai, naujam darbdaviui. Tinkamas laikas pradėti sportuoti, mokytis kovos menų. Palanku pirkti sidabrą, peilius, aštrius instrumentus, taip pat veidrodžius.


Populiariausi per 24 val.