Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Horoskopai
2014-12-19 09:07

Palmira įspėja: šiandien pasisaugokite sukčių ir vagių

19

Nieko nauja nesiimkite. Ši diena nebloga baigti didesnį darbų ciklą. Tiesa, nebus palanku tvarkyti juridinių, finansinių reikalų. Netinka susitikti su verslo partneriais, investuotojais, bent jau nieko nauja su jais neaptarinėkite, neplanuokite, daugiau dėmesio skirkite senoms problemoms spręsti. Netinkamas laikas ir sandoriams pasirašyti, investuoti pinigus. Nebūkite patiklūs tvarkydami piniginius, turto reikalus. Labiau pasisaugokite sukčių, vagių.


2014-12-19 00:01

Palmiros horoskopas penktadieniui, gruodžio 19 d.

9

Nieko nauja nesiimkite. Ši diena nebloga baigti didesnį darbų ciklą. Tiesa, nebus palanku tvarkyti juridinių, finansinių reikalų. Netinka susitikti su verslo partneriais, investuotojais, bent jau nieko nauja su jais neaptarinėkite, neplanuokite, daugiau dėmesio skirkite senoms problemoms spręsti. Netinkamas laikas ir sandoriams pasirašyti, investuoti pinigus. Nebūkite patiklūs tvarkydami piniginius, turto reikalus. Labiau pasisaugokite sukčių, vagių.


2014-12-18 17:14

Rytų horoskopas kitai savaitei: astrologas jau ragina puoštis

26

Astrologas po kai kuriais Zodiako ženklais gimusiems žmonėms jau pataria artimiausiu metu įsigyti drabužius, kuriais jie puošis Naujųjų metų naktį. Tuomet labai tikėtini romantiški nuotykiai ir naujos pažintys. Gal tai apie jus? Įsidėmėkite jums sėkmingas kitos savaitės dienas.


2014-12-18 10:52

Astrologė Palmira: laikas palankus romantiškiems pasimatymams

38

Sąlyginai geras laikas, kai galima daug ką spėti. Verta imtis tų darbų, kuriuos reikia paskubinti, susitikti su žmonėmis, kurie sunkiai sukalbami ar mėgsta išsisukinėti. Tai geras laikas įsisenėjusioms problemoms spręsti, ilgalaikiams naujiems projektams apmąstyti. Jei gausite pasiūlymų (asmeninių ar dalykinių) nuo 15 val. 30 min. iki 17 val. 10 min. arba po 18 val., galite drąsiai priimti – tai atneš laimę, sėkmę. Ir pasistenkite kuo daugiau nuveikti, kad nieko atsakinga nereikėtų atidėti rytdienai.


2014-12-18 00:01

Palmiros horoskopas ketvirtadieniui, gruodžio 18 d.

22

Santykinai geras laikas, kai galima daug ką spėti. Verta imtis tų darbų, kuriuos reikia paskubinti, susitikti su žmonėmis, kurie sunkiai sukalbami ar mėgsta išsisukinėti. Tai geras laikas įsisenėjusioms problemoms spręsti, ilgalaikiams naujiems projektams apmąstyti. Jei gausite pasiūlymų (asmeninių ar dalykinių) nuo 15 val. 30 min. iki 17 val. 10 min. arba po 18 val., galite drąsiai juos priimti – jie bus naudingi ir sėkmingi. Pasistenkite kuo daugiau nuveikti, kad nieko atsakinga nereikėtų atidėti rytdienai.


2014-12-17 10:19

Zodiako ženklų tamsioji pusė: kokios rūšies niekšas esate jūs?

136

Visi Zodiako ženklai turi šiek tiek niekšiškumo. Skiriasi tik jo dydis ir pobūdis. Ar galėtumėte įtarti, kad patys didžiausi niekšai yra Svarstyklės? Tuo tarpu Dvyniai net nesuvokia, kada elgiasi niekšiškai. Jūsų dėmesiui siūlome niekšų horoskopą.


2014-12-17 06:12

Palmira moko gyventi: nepradėkite remonto, vakare meskite burtus

70

Nebloga proga paskubinti įstrigusius reikalus, ypač dalykinius. Revoliucingas permainų metas tęsiasi, ir sentimentalumas gali virsti meškos paslauga: šiandien, gruodžio 17-ąją, trečiadienį, verta atsisakyti seno, paaukoti praeitį dėl ko nors nauja – permainos, reorganizacijos šiuo metu vis vien neišvengiamos. Ir mažiau planuokite, nebijokite ekspromto. Pasiteisins ir apgalvota, sąmoninga rizika.


2014-12-17 00:01

Palmiros horoskopas trečiadieniui, gruodžio 17 d.

14

Nebloga proga paskubinti įstrigusius reikalus, ypač dalykinius. Revoliucingas permainų metas tęsiasi, ir sentimentalumas gali virsti meškos paslauga: šiandien verta atsisakyti seno, paaukoti praeitį dėl ko nors nauja – permainos, reorganizacijos šiuo metu vis vien neišvengiamos.


2014-12-16 14:15

Astrologės S.Liepienės prognozės gruodžio 16 –22 dienoms

24|2

Avinas (03 21–04 19) Viskas, kas vyksta, vyksta darbe. Jūs neturite laiko sau, savo namams, vaikams ar meilei. Bet jūs turite didelių svajonių ir darbą. Ten galite pasireikšti visu gražumu: galite vadovauti, rėkti, reikalauti, o kartu ir patys dirbti iki nukritimo. Jauskite saiką, nes gali būti, kad jus aplankys Kalėdų dvasia, kuri dažniausiai ne dovanas, o įspėjimus atneša. Planuokite savo darbus, neplanuoti patys ateis.


2014-12-16 06:43

Palmira: „Antradienį viskas išeis atvirkščiai“

46

Neprognozuojamas laikas, kai įvyksta staigių ir dažnai netikėtų likimo pokyčių. Tad mažiau vilkitės, kad bus taip, kaip numatėte, nekurkite ateities planų, taip pat nepradėkite nieko nauja, nepasirašykite svarbių dokumentų, susitarimų – viskas išeis atvirkščiai. Būkite pasiruošę netikėtumams – žmonės, kuriuos gerai pažįstate, gali pasielgti visiškai sau nebūdingai.


Populiariausi per 24 val.