Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Gurmanų klubas
2015-10-03 16:59

Gurmanų vakarienę tramvajuje apkartino tik užrakintas tualetas

17

Pirmiausia reiktų pasakyti, kad tramvajų aš prisibijau. Jie visada turi pirmenybę, važiuoja labai tyliai ir išdygsta prieš pat nosį, kai to mažiausiai tikiesi. Kita vertus, savo baimei kartais reikia pažvelgti į akis, o geriausia ją paversti malonumu.


2015-10-02 14:41

Virtuvės profesionalai varžėsi gliaudydami austres

Prabangiame sostinės viešbutyje „Ramada Hotel & Suites Vilnius“ trečiadienio vakarą vyko austrių gliaudymo čempionatas, kurį organizavo Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacija. Virtuvės meistrai iš geriausių šalies restoranų demonstravo įgūdžius atidarinėjant ir patiekiant austres.


2015-10-02 12:21

Svaigi lietuvės istorija JAV: nuo padavėjos iki vyno olimpo

17|6

Nuo padavėjos iki restorano direktorės, atsakingos už vyną. Nuo niekam nežinomos emigrantės iki geriausių Jungtinėse Amerikos Valstijose vyno žinovų septynetuko. Vilma Mazaitė (36 m.), baigusi žurnalistikos mokslus, taip ir netapo žurnaliste, tačiau dabar apie ją rašo kiti – lietuvė buvo pripažinta viena geriausių someljė.


2015-09-30 14:47

Nauja B. Nicholson kulinarijos knyga – meilės laiškas Lietuvai

4|4

„Esu ištekėjusi už anglo, nemažai metų gyvenau Didžiojoje Britanijoje, daug keliavau ir keliauju, tad savaime suprantama, kad šimtus kartų turėjau atsakyti į klausimą – kokia yra lietuviška virtuvė? Visada tokiais atvejais troškau po ranka turėti knygą, kuria galėčiau parodyti, kokia skani ir kokia graži yra mano Lietuva“, – pasakojo populiarių kulinarinių knygų autorė ir TV laidų vedėja Beata Nicholson.


2015-09-29 14:13

Geriausios knygos apie maistą: ką rekomenduoja A. Puklevičius?

5

Kaip ir kiekvienas naujokas, ką tik pradėjęs ruošti valgį ir sulaukęs pirmųjų komplimentų iš išbadėjusių draugų, kažkada užsikepiau idėja išleisti savo receptų knygą. Kas čia sudėtinga, mąsčiau, aš gaminu, mano brolis gamina, žmonės valgo ir giria, niekas dar nenusinuodijo, kodėl gi mums neįamžinti savo pastangų poroje šimtų spalvotų puslapių?


2015-09-29 12:30

Moterys restoranuose nori valgyti skaniai, vyrai – pigiai

2

Lietuvių apsisprendimą, kur valgyti mieste, lemia maitinimo įstaigų siūlomo maisto skonis, o mažiausiai įtakos turi draugų rekomendacijos ir aplinka.


2015-09-29 10:41

„Oktoberfest“ lietuvio akimis: kas ten traukia milijonus žmonių?

49|16

Legendomis apipintas ir jau antrą gyvavimo šimtmetį skaičiuojantis kasmetinis alaus festivalis Vokietijoje „Oktoberfest“ garsėja ilgametėmis tradicijomis, miniomis lankytojų ir išskirtiniais alaus skoniais. Kaip ir kasmet, taip ir šiais metais festivalis Miunchene šurmuliuos 16 dienų – iki spalio 4 dienos.


2015-09-26 20:30

Lėtasis maistas rado kelią ir į Vilniaus restoranus

12|6

Saugoti itališkų sūrių gaminimo tradicijas bandys ir prieš metus į Lietuvą iš Italijos atvykęs Euglenas Gjeci. Šiuo metu jis sukasi Vilniuje įsikūrusio restorano „Salvete City“ virtuvėje.


2015-09-25 11:01

Lietuviai šokoladą gamina ir su duona, ir su baravykais

8|29

Ar gali šokolado sudėtyje būti duonos su medumi arba lietuviškų baravykų? Pasirodo, gali ir šių produktų skoniai puikiai dera su šokoladu. Tai įrodė „Chocolate Naive“ komanda, Vilniaus viešbutyje  “Kempinski Hotel Cathedral Square“ įkūrusi pirmąją Lietuvoje mobilią šokolado laboratoriją.


2015-09-24 15:00

Virtuvės žinovus užbūrė pipirų iš Pietų Indijos skonis

3

Kylančia Anglijos kulinarijos žvaigžde prieš keletą metų išrinktas šefas Danielis Doherty, garsiajam A. Užkalniui populiarumu Latvijoje nenusileidžianti maisto tinklaraštininkė, knygų autorė ir žurnalo redaktorė Signe Meirane, vienas ryškiausių Estijos šefų Johannes Hõimoja, lietuvis, restoranų „Domm“, „La Provance“ ir „IDW Esperanza Resort“ svečiams gaminęs Justinas Kapkovičius ir dar keturios kulinarijos pasaulio žvaigždės iš Skandinavijos šalių rudens pradžioje susirinko Švedijoje, Geteborge.


Populiariausi per 24 val.