Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Komentarai
2014-07-25 10:21

Kuriama išmaniųjų girtuoklių kasta

2

Seimas žengė ryžtingą žingsnį išmanios, išprususios ir kultūringos visuomenės link. Tiesa, labai jau aplinkiniu keliu. Priimtas įstatymas, nuo lapkričio draudžiantis kioskuose ir turgavietėse prekiauti skysčiais, kurių alkoholio koncentracija didesnė kaip 20 proc.


2014-07-25 07:09

Lietuva siekia konkuruoti, tačiau pinigų mokslui gaili

4

Neseniai paskelbti Eurostato duomenys rodo, kad Lietuvos bendrasis vidaus produktas (BVP) per dešimtmetį padidėjo 38 proc., o pagal perkamąją galią skaičiuojant vienam gyventojui mūsų šalis pasiekė 74 proc. ES vidurkio. Pagal šį rodiklį Lietuva tapo turtingiausia Baltijos šalimi, net ir kaip pavyzdį visuomet rodomą Estiją pralenkusi 2 proc. Tik lietuvių vidutinė alga vis dar mažiausia regione, o nuo estų atsiliekama beveik pusantro karto.


2014-07-25 07:00

Pagerbkime SMS žinutę tylos minute

12

Euroskeptiko svajonė: „Jei įvedinėtume eurą SMS žinute, gal ir tas euras pakeliui į Lietuvą pasiklystų.“ Tikiuosi, kad taip nebus. Nors jei eurą įvedinėsime taip, kaip apie jį informuojame, galime niekada jo ir nesulaukti. Kiek buvo džiaugsmo Lietuvos bankui, kai balandį sutarė su didžiaisiais mobiliojo ryšio operatoriais dėl bendradarbiavimo pranešant apie euro įvedimą!


2014-07-24 18:12

Rimčiausia grėsmė musulmonams – islamo fanatikai

19| 

Apie politinį islamą, siekiantį paversti arabų pasaulį vienu dideliu talibanlandu, verkiantys krokodilo ašaromis dėl „palestiniečių genocido“ nieko nežino ir žinoti nenori. Kad ir to fakto, kad Sirijoje per dvejus metus iki šios dienos jau nužudyta 11 000 vaikų.


2014-07-24 12:57

Rusijos galiojimo laikas baigėsi, o pašvinkusi mėsa – vitrinose

36

Kartais taiklus posakis ar metafora pasako daugiau, atidengia akis labiau nei tuščias sąvokas dauginantis gremėzdiškas traktatas arba, kaip yra pasakyta kita proga, būna net taip, kad viena eilėraščio eilutė tampa iškalbingesnė už sunkiasvorį, rašytojo prakaitu permirkusį romaną.


2014-07-24 12:54

Benai, nebeplaukiam į Nidą. Statom tiltą!

21

Dubajuje yra vienintelis pasaulyje septynių žvaigždučių viešbutis. Dvi papildomos žvaigždutės skirtos už tai, kad jis yra šių dienų architektūros paminklas. Panašų septynių žvaigždučių kurortą (kurortą, net ne viešbutį!) galėtume turėti ir mes Lietuvoje, bet neturime. Kodėl?


2014-07-24 10:45

Kur slypi problemų dėl R. Cytackos šaknys?

29| 

Lietuva susiduria su neįtikėtina problema: premjeras Algirdas Butkevičius tvirtina, kad jokiu būdu nenori matyti energetikos viceministrės kėdėje liūdnai pagarsėjusios Renatos Cytackos, deleguotos į šį postą Lietuvos lenkų rinkimų akcijos (LLRA), o šios partijos lyderis per prievartą ją nori įkišti į Vyriausybę.


2014-07-24 07:08

Valdžia eurą giria, tauta į jį vis dar šnairuoja

20

Europos Komisija, Europos centrinis bankas, Europos Parlamentas. Galiausiai ES bendrųjų reikalų taryba. Tiek institucijų laimino Lietuvos prisijungimą prie euro zonos. Kelias atviras – euras bus nuo 2015 metų sausio 1 dienos. Valio! Valio? Kad ir kokios džiugios buvo vakar Briuselyje susirinkusių premjero A.Butkevičiaus, finansų ministro R.Šadžiaus ir Lietuvos centrinio banko vadovo V.Vasiliausko nuotaikos, švęsti kol kas dar anksti. Likę daugiau nei penki mėnesiai bus labai sudėtingi. Jei mūsų šalies bandymą įsivesti eurą 2007 metais lengvosios atletikos specialistai pavadintų klaidingu startu, tai šįsyk startas buvo gerokai pramiegotas. Ir anaiptol ne vien dėl to, kad anksčiau į euro zoną įžengė Latvija ir Estija.


2014-07-23 16:17

Lietuva informacinio karo fronte - beginklė ir vieniša

44

Kalbos apie informacinį karą, kurį prieš Baltijos šalis ir apskritai visą Vakarų pasaulį kariauja „putininis“ Kremlius, skamba vis nerimastingesne gaida. Ypač tragiškų įvykių Rytų Ukrainoje, kur numušus keleivinį lėktuvą žuvo apie 300 žmonių, fone. Kremliaus informacinio karo bombos jau seniai krinta ant Lietuvos, o mes tik ginamės. Ir, beje, gana nevykusiai.


2014-07-23 11:53

Ačiū už antspaudėlį

145

Šių metų rugsėjį eisiu į penktą klasę. Klasiokai sakė, kad šiemet į klasę ateis daug naujokų, kokie penki-šeši. Gal kuris nors iš jų taps mano geriausiu draugu arba geriausia drauge. Gal kuris nors gyvens netoliese ir mokės kalbėti rusiškai? Tada jau tikrai taptume neišskiriami draugai.