Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Komentarai
2015-03-03 15:45

Neblėstantis viešų kartuvių ilgesys

4

Ar Lietuvoje egzistuoja teisingumas? Didelį atgarsį sukėlusių bylų nuosprendžiai pagyvenusiam aktoriui, garsiam televizijos laidų vedėjui, 19-metei studentei, buvusio policininko paleidimas ankščiau laiko. Žmonių nuomonės išsiskyrė, nes daugelis skirtingai supranta bausmės.


2015-03-03 12:21

Visuomeniniai komitetai: oligarchų ar piliečių balsas?

20

Per savivaldybių tarybos ir merų rinkimus ketvirtąją poziciją pagal rinkėjų balsus iškovojo visuomeniniai rinkimų komitetai. Pajutę naują konkurentą Lietuvos politiniame gyvenime, kai kurių partijų atstovai, pavyzdžiui, konservatoriai, pareiškė, kad dalis šių komitetų tėra tik oligarchų įrankis. Tuo metu daugybė piliečių, susibūrusių į šiuos komitetus, matyt, tam prieštarautų. Taigi, kieno balsas yra šis naujas darinys Lietuvos politikoje: oligarchų ar aktyvių piliečių?


2015-03-03 12:17

Konservatoriai paslydo ir Panevėžyje. Mielai prašome į jų vietas

21| 

Savivaldybių rinkimai Panevėžyje pateikė staigmeną: po daugiau nei 20 metų konservatoriai nebebus didžiausia frakcija miesto taryboje. Tai dar vienas Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) sąjungos pralaimėjimas.


2015-03-03 07:20

Dabar galite išspirti nuotaką

20|

Jie niekada nepuola aklai, o savo aukų mintis ir jausmus supranta geriau nei už jas pačios. Kerta ten, kur skurstančios jaunos moterys niekam nerūpi, o joms dingus niekas net nepastebi. Todėl Lietuva – ideali vieta netikrų nuotakų medžioklei su varovais.


2015-03-03 07:07

Rinkimai: visiems pagal nuopelnus

51| 

Lietuva pabalsavo, ir dabar tikrai ne laikas daryti išvadas apie tai, kurlink pasuko Lietuva. Nei į kairę, nei į dešinę, nei protingiau, nei kvailiau. Kai kurios prognozės pasitvirtino, kai kurios šovė pro šoną. Kai kur suveikė gera reklama ir viešieji ryšiai, kai kur – lyg jų nebūtų buvę visai.


2015-03-02 10:13

Išmokysim žmoniją teisingai gyventi!

15

Veidaknygėje gyvena ne tik mados ir visokie tortai. Dietos, mintančios asmenukėmis. Skelbimai miestui ir pasauliui, kaip dar viena voverytė išrietė uodegytę. Papūstos lūpos ir akys stulpu – Kokia Tu Graži – Ačiū! Ir ne tik krepšiniai, raumeningos mašinos ar žvejybinė ginkluotė Tikram Vyrui. Naudos nedaug, bet tikrai nekenksminga. VSD čia praktiškai ir neužsuka.


2015-03-02 09:41

Lietuvai visi skolina nemokamai

23

Nevykę liaudies ekonomistai ir įvairiausi marginalai bei jų atstovai labai mėgsta kartoti, kad Lietuva praskolinta, kad skola auga, o skolinamės jau vien tam, kad galėtumėm palūkanas sumokėti. Praėjusią savaitę Lietuvai finansų rinkose buvo istorinė diena, tai apie skolą ir papasakosiu.


2015-03-02 08:05

Gabrieliaus sugrįžimas ir kitos iliuzijos

93

Norvegai Lietuvai Gabrieliaus neatiduos. Drama virto tragedija, suprantamas motinos skausmas, o ir mums visiems irgi ne niežti, bet skauda. Savaip sirgome už Gabrielių visi, norėjome, kad jis grįžtų į namus, pas mamą. Juk mūsų žmogus, pilietis, būsimas rinkėjas.


2015-03-01 19:53

Valstybė, kurioje kriminalas ir politika nesusitapatina

47|

Krito dar vienas protesto prieš V.Putino režimą simbolis. Kriminalinio Rusijos režimo kriminalinės politikos eilinė auka – Borisas Nemcovas. Kas atskirs dabar, ar šis šviesus, sistemai nepasidavęs žmogus nužudytas dėl kriminalinių ar politinių priežasčių? Kai skirtumo tarp tų dviejų nėra jokio.


2015-03-01 10:30

Išankstinis balsavimas sukėlė įtarimų

16

Sekmadienį Lietuva pirmą kartą tiesiogiai renka merus, taip pat savivaldybių tarybas. Dalis rinkėjų balsavo iš anksto, tarp jų ir prezidentė D.Grybauskaitė.


Populiariausi per 24 val.