Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Komentarai
2014-08-20 19:30

Šioje šalyje nėra vietos gėjams

41

Vieną vakarą, tokį vėlesnį, kai gatvėse beveik nebėra žmonių, bet dar ne naktis, išlipusi stotelėje laukti kito troleibuso, pamačiau du vaikinukus. Abu jie buvo „šešiolikiniai", tiesą sakant - dar vaikai. Bet man - dvidešimt šešerių metų senolei - jau visi jaunesni atrodo kaip vaikai. Gerai gerai – jie buvo paaugliai. Kaip tik tame amžiuje, kai pumpuruojasi pirmosios simpatijos.


2014-08-20 14:31

Jei valstybė laikytųsi savo įstatymų, „Sodros“ gelbėti nereikėtų

19

Lietuvos Vyriausybė netrukus skolinsis per 700 mln. litų sumą, o po to ją perskolins “Sodrai”. Rugpjūčio pradžioje „Sodra“ paskelbė norą skolintis 400 mln. litų, birželį pasiskolino 500 mln. litų. Kovo mėnesį “Sodra” skelbė, kad skolinsis milijardą, o dar 400 mln. vėliau, lapkričio mėnesį. Jei dar nesisuka galva nuo šių milijardų ir milijonų, priminsiu, kad pernai gruodį Vyriausybė “Sodrai” paskolino 1,3 mlrd. litų. Šiemet “Sodros” skolinimosi poreikis – 2,6 mlrd. litų.


2014-08-20 10:52

Išrankusis humanizmas – virvė, ant kurios pasikars demokratija?

35

Per žydų šventę Peisah skirtą žydų išsivadavimui iš Egipto vergovės atminti, jauniausias sūnus prie stalo turi atsakyti į tokį tradicinį tėvo iš Hagados knygos skaitomą klausimą: „Kuo šis vakaras skiriasi nuo visų kitų vakarų?“. Tad štai, perfrazavus, būtina kelti klausimą: kuo skiriasi šis Izraelio valstybės ir „Hamas“ teroristų konfliktas nuo buvusių konfliktų?


2014-08-20 10:50

J. Neverovičius - V. Tomaševskio intrigų auka

21|

Atostogaujančio energetikos ministro J.Neverovičiaus poilsis galės tęstis neribotą laiką – antradienį premjerui A.Butkevičiui pasiūlius jį atleisti iš pareigų, prezidentė D.Grybauskaitė nedelsdama tai ir padarė.


2014-08-20 06:41

Naujas įvaizdis – politikas su ginklu

8

Liūdi aistringų medžiotojų ir žvejų žmonos, nes jų išrinktieji visą laisvalaikį sąžiningai panaudoja savo pomėgiams, todėl apie savaitės išvyką prie jūros neverta net svajoti.


2014-08-19 14:57

Lietuvoje savų putinų - nors vežimu vežk

38

Ko norėti iš tikrojo Putino, kai savų putinų – nors vežimu vežk. Jų nematai tik tada, kai nieko nedarai. Bet vos tik pirštą krust – būtinai susidursi su kokiu vietiniu putinu ir jo blokadomis. Kai vis siūlau palaisvinti „ko nors darymo“ sąlygas, manęs prašo konkrečių pavyzdžių ir pasiūlymų. Tai štai – vienas mažas epizodas.


2014-08-19 10:37

Kelionė traukiniu – ekskursija į niūrią praeitį

31

Vedžiodamas šunį prie geležinkelio ir matydamas pro šalį dundantį traukinį su užrašu ant šono „Vilnius – Klaipėda“ įsivaizduodavau, kaip moderniame traukinyje keleiviai patogiai keliauja per Lietuvą.


2014-08-19 07:05

Laikas užmiršti Baltijos kelią

214

Dabar toks metų laikas, kai Lietuvoje praėjo Žolinė ir mes visi privaloma tvarka vėl ir vėl turime žiūrėti tuos pačius kadrus, filmuotus jau dabar prieš ketvirtį šimtmečio, apie mūsų Baltijos kelią ir kaip stovėjome susikibę rankomis ir buvome vieni kitiems kaip broliai ir seserys. Tuo pačiu dar ir dar kartą turime pasiklausyti jau ne juokais pabodusios dainos „Bunda jau Baltija“, kurią girdėjome tiek kartų, kad jau mokame ne tik lietuviškai: ir latviškai, ir estiškai galėtume padainuoti be akcento. Ko gero, dar ir švediškai – ten buvo ir ketvirtas posmas, tik apie jį niekas garsiai nešneka.


2014-08-19 06:36

Naivios viltys laukiant euro

17

Euras kainų nepadidins! Pasirašyti tokio memorandumo pirmadienį į Vyriausybės rūmus sugužėjo minios iškiliausių šalies verslininkų. Raitė parašus ir jie, ir įvairių asociacijų vadovai, ir valdžios vyrai valandą, o gal ir daugiau.


2014-08-18 09:10

Kas ir kada gali bandyti nužudyti V.Putiną?

111

Toks klausimas gal ir šokiruoja, tačiau nėra jau toks tuščiaviduris, kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio. Tikiu, kad jau ir dabar yra tūkstančiai tų pačių rusų, o ukrainiečių dar daugiau, kurie norėtų susidoroti su kruvinus neramumus Ukrainoje kurstančiu Rusijos vadovu.


Populiariausi per 24 val.