Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Šeima
2014-12-17 16:51

Sėkmingiausias verslininko M.Jovaišos projektas - didelė šeima

10|5

Auginti vaikus prasmingiau negu kurti albumus. Tai pripažino dar vieną fotoalbumą „Neregėta Kuba“ sukūręs verslininkas ir fotografas Marius Jovaiša (41 m.). Neseniai pristatydamas naują savo darbą Marius kartu su žmona organizacijos „Gelbėkit vaikus“ valdybos pirmininke Brigita (38 m.) pasidžiaugė, kad laukia į pasaulį ateisiančio ketvirto kūdikio. Apie tai rašoma „Lietuvos ryto“ žurnale „Gyvenimo būdas“.


2014-12-17 16:47

Porų nesantaikos priežastis - netinkama oro temperatūra

1

Ir kokių tik nerengiama apklausų! Vienos vertinamos rimtai, kitos sukelia ne tik šypsenas, bet ir abejonių. Štai Didžiosios Britanijos mokslininkai tvirtina, kad daugiau nei pusė sutuoktinių pykstasi ir skiriasi dėl neteisingos temperatūros būste - ne perkeltine, o tiesiogine prasme.


2014-12-17 10:49

Vyrų talžomos pasvalietės vaduojasi iš pykčio ir bejėgiškumo

4|5

Grūžiuose, Pasvalio rajone, prieš 3 metus su Europos Sąjungos parama įkurtas Šeimos krizių centras priglaudžia socialinės rizikos šeimos narius, patyrusius artimo žmogaus smurtą. Jie čia gyvena tol, kol nuoskaudą, pyktį ir bejėgiškumą pakeičia pasitikėjimas savimi.


2014-12-16 09:43

Vaikų reakcija, gavus mamos rašytą piktą Kalėdų Senelio laišką

49

Viena didžiausių vaiko baimių – dėl negerų darbų negauti dovanų iš Kalėdų Senelio. Būtent apie tai įspėjantį šokiruojantį laišką gavo britų šeimos vaikai, rašo „Daily Mail“. Jų mama Laura Cole prisipažino, kad taip norėjo paskatinti savo atžalas gražiai elgtis Advento laikotarpiu.


2014-12-15 16:47

Užsitęsęs gyvenimas nesusituokus - tramplinas į trumpą santuoką

15

Gyvenimu nesusituokus šiandien nenustebintum net atokiausiame kaime gyvenančios bobutės. Ką jau kalbėti apie didmiesčius, juo labiau, kad ir žurnalai bei forumai mirgėte mirga patarimais prieš užsimaunant ar užmaunant dailų vestuvinį žiedelį, „pabandyti“ pagyventi vienoje erdvėje, su bendra vonia, bendru tualetu, bendra lova, bendrais rūpesčiais ir kitais žaviais bendrumais.


2014-12-15 13:30

Ar tiesa, kad „pavydi – vadinasi, myli“?

5|

Sakoma, kad pavydas yra lietuvių nacionalinis bruožas. Vis tik tą patį sako ir latviai, ir kitos pasaulio tautos. Egu.lt lektorius Juris Belte teigia, kad pavydas visuomet veda prie skyrybų. Todėl poros santykiuose šiai emocijai vietos nėra. Pasak jo, pavydas tai atvirkščioji pasitikėjimo pusė, o sveikuose santykiuose turėtų vyrauti pagarba ir pasitikėjimas.


2014-12-14 16:20

Ar tinkate vienas kitam pagal gimimo datą?

22|2

Moteris ir vyras – du skirtingi pasauliai. Jiems prireikia nemažai laiko, kol apglaisto kampus ir prisiderina vienas prie kito. Gyvenant kartu neretai paaiškėja, jog ne taip gerai ir pažįstame savo mylimą žmogų. Tačiau išspręsti tuos klausimus ir išvengti probleminių situacijų gali padėti numerologija, pagal kurią galima sužinoti, ar partneriai tinka vienas kitam.


2014-12-12 21:17

Verslininkas M.Jovaiša laukia 4-o vaiko ir vis pykstasi su žmona

52

Auginti vaikus prasmingiau negu kurti albumus. Tai pripažino dar vieną fotoalbumą „Neregėta Kuba“ sukūręs verslininkas ir fotografas Marius Jovaiša (41 m.). Neseniai pristatydamas naują savo darbą Marius kartu su žmona organizacijos „Gelbėkit vaikus“ valdybos pirmininke Brigita (38 m.) pasidžiaugė, kad laukia į pasaulį ateisiančio ketvirto kūdikio. Bet prisipažino, jog gana dažnai pykstasi su žmona.


2014-12-11 09:20

7 ilgos santuokos receptai. Kokį geriausiai perprato Stingas?

20

„Visos laimingos šeimos yra laimingos vienodai...“ Šiems garsaus rusų rašytojo Levo Tolstojaus žodžiams visiškai pritaria amerikiečių psichologai Elizabeth ir Charlesas Schmitzai. 25 metus jie analizavo laimingų šeimos porų gyvenimą įvairiuose pasaulio kampeliuose ir priėjo išvados: visi sutuoktiniai - „ilgaamžiai“ savo šeimoms pritaikė septynias pagrindines taisykles.


2014-12-10 11:53

Kaip atrasti tą savąjį „aš“?

2

Tikriausiai dauguma iš mūsų pažįstame bent vieną žmogų, su kuriuo nuolat kažkas nemalonaus nutinka. Tai gali būti jūsų antroji pusė, kolega darbe, kažkas šeimoje, o gal draugas ar draugė. Paklauskite savęs, kokių savybių, kurios skiriasi nuo jūsiškių, turi tas žmogus. Kaip tas žmogus išreiškia dalykus, kuriuos jūs darote visai kitaip? Tas žmogus gali atspindėti kažkokią jūsų savybę, kurios dar nepažįstate ar neparodote.


Populiariausi per 24 val.