Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2014-10-02 17:19

M. Adomėnui nesiseka: pričiupo meluojant, įgėlė partijos kolega

30

Tiesioginiame LRT televizijos eteryje Vilniaus meras Artūras Zuokas pričiupo meluojant Seimo narį Mantą Adomėną. Laidoje „Dėmesio centre“ M.Adomėnas kalbėjo apie Vilniui tenkančią gyventojų pajamų mokesčio (GMP) dalį. Tiek dabartinis meras, tiek kai kurie kandidatai į merus kalba apie didinimą nuo dabar esančių 48 proc. iki 60 procentų.


2014-10-02 17:16

Įtampa palaužia ir geležinius angelus sargus

15|44|

Teismas turės nuspręsti, kokios bausmės nusipelnė avariją padaręs ir du žmones pražudęs Panevėžio kriminalinės policijos tyrėjas Valerijus Salmanas. Bet visuomenė jį jau pasmerkė, pasipiktinusi, kad problemų dėl alkoholio turėjęs, tarnyboje pažemintas pareigūnas girtas sėdo prie vairo. Žuvo žmonės, dar kartą suterštas policininko vardas.


2014-10-02 17:05

Pasirašė įstatymo pataisas dėl ritualinio gyvulių skerdimo

Prezidentė Dalia Grybauskaitė šią savaitę pasirašė įstatymo pataisas, kurios įteisino ritualinį gyvulių skerdimą pagal musulmonų ir judėjų papročius, BNS patvirtino prezidentės atstovas spaudai Modestas Naudžius.


2014-10-02 17:02

A. Spruogis iš naujo paskirtas energetikos viceministru

Ketvirtadienį energetikos viceministru iš naujo paskirtas socialdemokratų deleguotas Aleksandras Spruogis. Ministerija informuoja, kad veiklos sritis A.Spruogiui bus priskirta po to, kai viceministrų pareigas pradės eiti partijos Tvarka ir Teisingumas ir "darbiečių" deleguoti viceministrai.


2014-10-02 16:18

JAV pėstininkų tankai „Abrams“ Latvijos Ventspilio uoste

17

Vėlų trečiadienio vakarą Latvijos Ventspilio uoste iš laivų buvo kraunama sunkioji JAV kariuomenės techniką. Latvijoje, kaip ir Lietuvoje, JAV Sausumos pajėgų 1-osios kavalerijos divizijos 1-osios brigados kariai keičia nuo balandžio čia buvusius JAV desantininkus. Kartu su savimi amerikiečiai trečiadienį atsigabeno ir penkis kovos tankas M1A1 „Abrams“. Dar trečiadienį visa amerikiečių technika išgabenta į karinę bazę greta Adažių poligono, kur vyks bendros JAV ir Latvijos karių treniruotes. Į Lietuvą amerikiečiai tankų neatsivežė, mūsų šalyje vyksiančiose pratybose jie dalyvaus su šarvuotais transporteriais „Stryker“ ir pėstininkų kovos mašinomis „Bradley“.


2014-10-02 16:15

Angelų sargų dieną – raginimai spręsti policininkų problemas

1|46|

Seimo narė Agnė Bilotaitė, sveikindama policijos pareigūnus ir darbuotojus su profesine švente, kreipėsi į Seimo Pirmininkę Loretą Graužinienę su prašymu iš mirties taško greičiau pajudinti Lietuvos policijos pareigūnų darbui reikalingų įstatymų projektų svarstymą parlamente.


2014-10-02 16:12

Rukloje vyko tarptautinės snaiperių varžybos

1|17

Trečiadienį Lietuvos kariuomenės Gaižiūnų poligono šaudykloje Rukloje (Jonavos r.) vyko vidaus tarnybų padalinių snaiperinio šaudymo varžybos „Snaiperių diena". Jų metu Lietuvos kariuomenės padalinių kariai ir kitų Lietuvos vidaus tarnybų pareigūnai, taip pat svečiai iš užsienio, varžėsi atlikdami kovinį šaudymą naudojant turimus tarnybinius ar nuosavus snaiperinius (medžioklinius, sportinius) ginklus.


2014-10-02 16:03

Kaune atidaroma nauja troleibusų linija

6

Kitą pirmadienį Kaune pradės veikti ilgai laukta, Parodos gatve besidriekianti troleibusų trasa sujungsianti miesto centrą su Eigulių bei Kalniečių rajonais. Kauniečių ir miesto svečių patogumui pakeisti dviejų šia trasa vyksiančių troleibusų maršrutai.


2014-10-02 15:23

A. Siaurusevičius: „LRT biudžetas turėtų būti dar didesnis“

17

Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos (LRT) vadovas teigia, kad kitų metų organizacijai numatytas finansavimas iš valstybės biudžeto yra didesnis nei dabartinis jos biudžetas, tačiau norint teikti kokybiškas paslaugas, jis turėtų būti dar didesnis.


2014-10-02 14:28

Prezidentūroje - šalies policijos vadovybės vizitas

11

Ketvirtadienį Lietuvoje minima Angelų sargų – Policijos diena. Ta proga Prezidentūroje įvyko policijos vadovybės ir apskričių vadovų susitikimas su šalies prezidente Dalia Grybauskaite.


Populiariausi per 24 val.