Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2014-12-22 14:33

Į merus pretenduojantis Julius Panka džiaugiasi gimęs baltu

13

Į Vilniaus merus pretenduojantis Julius Panka kiek dviprasmiškai didžiuojasi esantis „baltas“. Taip parašyta Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) puslapyje patalpintoje kandidato anketoje. Neparlamentinės Tautininkų sąjungos iškeltas kandidatas apie save rašo: „Gyvenime stengiuosi vadovautis šūkiais: „Dievui, Tėvynei ir artimui! Ir „Ačiū Dievui, kad gimiau baltas!“


2014-12-22 14:30

Varguolių pietus pašventinęs vyskupas kartu laužė kalėdaičius

1|13

Artėjančių švenčių dvelksmą pirmadienį spėjo pajusti ir Šiaulių vargšai. Popietę į Šiaulių socialinių paslaugų centro paramos tarnybos valgyklą pietauti susirinkusius bėdžius pasitiko Šiaulių vyskupas Eugenijus Bartulis ir Šiaulių profesinio rengimo centro Prekybos ir verslo skyriaus mokiniai. Pas varguolis ne tuščiomis atėję mokiniai išdėliojo ant stalų pačių keptų kūčiukų, o į valgyklą suėjus žmonėms – išdalino ir profesinio rengimo centre iškeptus kalėdaičius.


2014-12-22 12:45

R.Šalaševičiūtei - įtemptos viceministro paieškos

7| 

Sveikatos apsaugos ministrė Rimantė Šalaševičiūtė teigia, kad viceministru pasirinktas socialdemokratas Valentinas Gavrilovas, kuris anksčiau dirbo bendrovėje „Vilniaus degtinė“, turi tinkamą išsilavinimą ir gerų rekomendacijų, o jo buvusios pareigos nekelia interesų konflikto.


2014-12-22 12:29

Kaip sumedžioti padangėje nematomą orlaivį?

18|3| 

Rusijos naikintuvai vis dažniau išdygsta virš Baltijos jūros skrendančių civilinių orlaivių kelyje. Dar blogiau, kad kaimyninės šalies kariškiai apie tokius skrydžius vengia pranešti ir padangę skrodžia išjungę atsakiklius, todėl jų nematyti radarų ekranuose.


2014-12-22 11:42

KT nurodė išmokėti kompensacijas buvusiems aukštiems prokurorams

52

Konstitucinis Teismas pirmadienį nurodė, kad valstybė per „protingą laikotarpį“ turi išmokėti kompensacijas aukštiems prokurorams, kurių atlyginimai per krizę buvo sumažinti nesilaikant proporcijų.


2014-12-22 11:26

Gelmėse deguonies pritrūkusį narą pasiglemžė jūra

256|5

Norvegijoje teismas didelę tos šalies bendrovę pripažino kalta dėl lietuvio žūties. Įmonės savininkas, vertęs jį dirbti be saugos įrangos, nubaustas 45 paromis arešto. Kodėl turtingoje šalyje nebuvo pasirūpinta profesionalaus naro saugumu? 10, 20, 30, 33 metrai – rodė gylį po vandeniu besileidžiančio naro laikrodis. Pagaliau jis pasiekė gruodžio mėnesį labai atšiaurios Šiaurės jūros dugną. Tamsu, nes ant šalmo nėra prožektoriaus. Pavojinga, nes naro su laivu nesieja vadinamoji virkštelė, per kurią tiekiamas deguonis.


2014-12-22 10:34

Lietuvą pasiekė pirmoji priešlėktuvinės sistemos GROM siunta

14|5

Gruodžio pabaigoje Lietuvos kariuomenę pasiekė pirmoji priešlėktuvinės gynybos sistemos GROM siunta, pranešė Krašto apsaugos ministerija.


2014-12-22 10:20

Praėjusią savaitę NATO naikintuvai rusus lydėjo tik kartą

13

Baltijos šalis saugantys NATO oro policijos misijos naikintuvai praėjusią savaitę tik kartą kilo lydėti Rusijos orlaivių. Kaip pranešė Krašto apsaugos ministerija, gruodžio 15–21 d. Baltijos valstybių oro erdvę saugantys NATO oro policijos naikintuvai kilo vieną kartą. Buvo atpažintas ir palydėtas Rusijos Federacijos karinis žvalgybinis orlaivis Il-20, skirdęs virš Baltijos jūros neutralių vandenų prie Baltijos valstybių sienų.


2014-12-22 08:41

Kalėdų šiluma. Kaišiadorys

15

Kalėdų žaisliukai spindi Kaišiadoryse. Vaikai laukia dovanų, o suaugusieji laukia susitikimų su senais draugais.


2014-12-22 07:01

Naujasis ambasadorius tikisi, kad V. Putinui aiškintis neteks

51

Paskirtasis Lietuvos ambasadorius Rusijoje Remigijus Motuzas teigia nuo darbo Stokholme laikų turintis pažinčių tarp Rusijos diplomatų, dirbančių su Lietuva, ir tikisi, kad jam pavyks tapti geru tarpininku tarp Maskvos ir Vilniaus. Pasak diplomato, kuris priklauso socialdemokratų partijai, aiškintis dėl Prezidentės Dalios Grybauskaitės žodžių jam neteks, o daugiausiai dėmesio jis tikisi skirti „praktiniams“ abiejų šalių santykių aspektams.


Populiariausi per 24 val.