Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2016-08-24 09:21

Situaciją dėl J.Miliaus svarstys valdančiųjų politinė taryba

6

Valdančiosios koalicijos politinė taryba ketvirtadienį svarstys situaciją dėl Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos veiklos ir jos vadovo Jono Miliaus, kuriam pareikšti įtarimai piktnaudžiavimu tarnyba ir dokumentų klastojimu.


2016-08-24 09:20

Tūpsnis prieš startą: skelbs stadiono statybos konkursą

13|3

Skeptiškai nusiteikę vilniečiai jau vargiai tiki, kad vietoj amžinosiomis pavadintų nacionalinio stadiono griaučių ant Vilniaus Šeškinės kalvos išdygs kas nors doro. Tačiau sostinės valdžia ragina būti optimistais: Vilniaus daugiafunkciniu kompleksu perkrikštyto Nacionalinio stadiono statybų pradžios pradžia neišvengiamai artėja. Trečiadienį sostinės taryba svarstys ir ketina patvirtinti daugiafunkcinio sporto, kultūros ir pramogų statybos koncesijos būdu (viešojo ir privataus kapitalo partnerystės) konkurso sąlygas. Meras Remigijus Šimašius anksčiau yra sakęs, kad netrukus, šio mėnesio pabaigoje, bus paskelbtas ir konkursas.


2016-08-24 08:40

L.Graužinienė: „Politikai neturėtų valdyti fondų“

Seimo pirmininkė Loreta Graužinienė mano, kad reikėtų ne tik skaidrinti ir viešinti politikų labdaros ir paramos fondų veiklą, o apskritai tokių atsisakyti.


2016-08-24 08:25

Ekspertai: J.Bideno tikslas – nuraminti, nusiųsti žinutę Rusijai

20|2| 

Kadenciją baigiančio Jungtinių Valstijų viceprezidento Joe Bideno antradienio vizitą Rygoje ekspertai vertina ir kaip siekį nuraminti Baltijos valstybes po kandidato į JAV prezidentus Donaldo Trumpo pareiškimų, ir kaip galimą žinutę Rusijai.


2016-08-24 07:40

Gyvenimas Astrave: pensininkai laukia grįžtančių emigrantų

24|21

Išgirdus Astravo pavadinimą užplūsta neigiamos emocijos: didžiausią nerimą kelia šiame Baltarusijos miestelyje, pačioje Lietuvos pašonėje statoma branduolinė jėgainė. Tačiau Šiaurės Lietuvoje esančio Biržų miesto gyventojams Astravas asocijuojasi su kur kas malonesniais dalykais – grafų Tiškevičių XIX amžiaus rūmais ir ūksmingu parku, kurio pakrantę skalauja Širvėnos ežeras. O per ežerą į Astravą veda pats ilgiausias Lietuvoje, daugiau, nei pusės kilometro ilgio medinis tiltas.


2016-08-24 07:26

Bėglių sodintas bulves kasa geraširdis Petras

72|4

Europarlamentarui Petrui Auštrevičiui tenka vienam valgyti bulves, kurias savo sodyboje Vilniaus rajone sodino su priglausta šeima iš Irako. Pabėgėliai tyliai išvyko į Švediją. Kodėl jiems nepatiko Lietuvoje? Į Lietuvą pernai gruodį perkelta pirmoji pabėgėlių šeima iš Irako šiuo metu yra Švedijoje ir neaišku, ar sugrįš į Lietuvą.


2016-08-24 06:42

Ar vertingas valstybės turtas buvo parduotas teisėtai?

Lietuvos miestuose ir rajonuose gyvenantys žmonės turi teisę savarankiškai planuoti savo savivaldybių teritorijos plėtrą: kokio dydžio, kiek ir kokios paskirties pastatų gali būti statoma, kurios vietos atiduodamos želdynams, kur gali būti įrengiami parkai, skverai.


2016-08-24 06:26

Nukirsdinti su ceremonija ar be jos?

8

Pirmiausia piktai liepia kuo greičiau nukirsti galvą, po to supratusi, jog to vienu kirčiu neįmanoma padaryti, siūlo užlopyti teisines spragas. Tokiu nuoseklumu vėl žybtelėjo prezidentė D.Grybauskaitė.


2016-08-23 22:46

Vytautas Landsbergis konferencijoje nesusivaldė: kliuvo visiems

160|5

Profesorius Vytautas Landsbergis antradienį klausydamas konferencijos dalyvių pasisakymus apie Astravo AE nebeištvėrė. Skelbiant konferencijos pabaigą, profesorius stojo paskutiniam nenumatytam žodžiui, kuris kai kuriuos prisnūdusius svečius privertė suklusti. Kliuvo ir salėje sėdintiems politikams.


2016-08-23 22:45

Signataras Z.Vaišvila: „Dievulis dar sumanė grąžinti mane atgal“

61|2| 

„Dievulis dar sumanė grąžinti mane atgal“, – išskirtiniame interviu „Lietuvos ryto“ televizijos „Patriotų“ laidai sako Nepriklausomybės akto signataras Zigmas Vaišvila.


Populiariausi per 24 val.