Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-03-03 10:29

Pasieniečiai milijonus nori dalytis su rusais

224|3

Ar gali būti, kad per valstybės sieną į Lietuvą pasiųsti žalieji žmogeliukai bus nematomi? Nors tuo sunku patikėti, Rusijos tarnybos gali turėti galimybę valdyti pasienį stebinčią mūsų įrangą. Negana to, už ją dar užsimota sumokėti didžiulę kainą. Tuo metu, kai Lietuva rengiasi atremti grėsmes iš Rusijos, Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT) nusprendė, kad mūsų pasienį turi saugoti rusiška technika. Kai tik buvo paskelbtas konkursas, kas aprūpins mobiliaisiais seisminiais davikliais Purvėnų ir Druskininkų pasienio užkardas, jų nugalėtojas niekam nekėlė abejonių.


2015-03-03 08:25

V. Grigaravičius po pergalės išskubėjo į ligoninę pas marčią

126|3| 

Pirmą kartą patys Alytaus miesto merą rinkę gyventojai nustebino patys save. Jau pirmame ture iš dešimties kandidatų išsirinkta be didesnių abejonių. Beveik 66 proc. rinkėjų balsus atidavė už Vytautą Grigaravičių. Tarp gausybės sveikinimų su pergale įspūdingiausiai jį pasveikino marti Regina, jaunesniojo sūnaus Rolando žmona, šįryt Kauno klinikose pagimdžiusi dvynukus.


2015-03-03 08:24

Provincijos barai (7). Keturios Sirutiškio kėdės ir ištvermė

21|7

Tokių užeigų Lietuvos bažnytkaimiuose – dažnai ne po vieną. Įvairiai jos vadinamos. Prieškariu buvo smuklės, sovietmečiu – knaipės, o dabar neretai ir paniekinamai pasakoma: snarglinės, skylės, alubariai. „Einu į barą" tokių užeigų lankytojai niekada nesako. „Aš pas Petrauckų“ arba „Varom pas Staską“. Nelygu, kas prie baro stovi.


2015-03-03 07:58

Rinkimai tęsiasi: didžiųjų tvirtovių gynėjai turės kilti į ataką

22|2|

Dvi savaites – iki pakartotinių mero rinkimų – dviejų didžiausių šalies miestų Vilniaus ir Kauno merai gyvens sudėtingų politinių dėlionių ritmu. Ar jie sugebės išsilaikyti valdžioje? Antrajame rinkimų ture – antrojo numerio vaidmuo. Toks rytas vakar išaušo Vilniaus merui, Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) lyderiui Artūrui Zuokui ir Kauno merui konservatoriui Andriui Kupčinskui. Tiek abu merus, tiek jų atstovaujamas jėgas smarkiai pralenkė Seimo narys Remigijus Šimašius su Liberalų sąjūdžiu sostinėje ir verslininkas Visvaldas Matijošaitis su nepartiniu rinkimų komitetu „Vieningas Kaunas“ laikinojoje sostinėje.


2015-03-02 21:39

Iš kur atsiranda angelai? Atsakymas čia

3|20

Postmodų kaimas – vieta, kur Valdo Pelegrimo rankose gimsta angelai. Apie tai iš kur atsiranda angelai visiems aišku. Sako, kad juos sukūrė Dievas. Tada, kas yra meistras juos kuriantis?


2015-03-02 21:29

Į savivaldybę patekęs britas: „Laimėti padėjo „Facebook“

58|2|

„Save moku atskleisti internete, tai ir galėjo padėti patekti į Vilniaus miesto savivaldybės tarybą. Daug laiko skyriau bendravimui su rinkėjais „Facebook" tinkle“, – taip apie savo pergalę rinkimuose kalbėjo britas, Liberalų sąjūdžio kandidatas.


2015-03-02 21:08

Gabrieliaus motina: „Nulenkę galvą nieko nepasieksime!“

205|

Gražina Leščinskienė, iš kurios Norvegijoje atimtas sūnus, nelaiko savęs nei šventąja, nei nusikaltėle. Todėl niekaip nesupranta, kodėl jai neleidžiama auginti savo vaiko. Mažojo lietuvio Gabrieliaus byla Norvegijoje baigėsi taip, kaip ir turėjo baigtis pagal šioje šalyje galiojančius įstatymus, – trijų valdininkų komisija nusprendė, kad 7 metų vaikas gyvens pas globėjus, o motina net neturės teisės jo matyti. Lietuva nepasipuošė ženkleliais „Aš esu Gabrielius“, politikai nieko nebežada. Vilties turi tik berniuko motina G.Leščinskienė.


2015-03-02 19:22

Gricių apylinkės pirmininkė teisinasi: gėrė per gimtadienį

79|5| 

Po stalu – degtinės butelis, o ant jo – toli gražu ne šūsnys dokumentų, o pjaustyta dešra, pomidorų, agurkų griežinėliai ir duonos riekės. Taip vakar atrodė ne buitinės išgertuvės, o Gricių rinkimų apylinkė. Sekmadienį Lietuvos žmonės pirmą kartą balsavo tiesioginiuose merų rinkimuose. Ši diena buvo išskirtinė ne tik mero posto siekiantiems kandidatams, bet ir policijos pareigūnams. Jie gavo dešimtis pranešimų apie rinkimų pažeidimus. Tačiau iš vienos Jurbarko rinkimų apylinkės gautas pranešimas išsiskyrė: rinkimų stebėtojas pranešė apie galimai neblaivias Gricių apylinkės rinkimų komisijos nares.


2015-03-02 19:22

Kaune grafitininkai iškrėtė neeilinį pokštą

6|7

Pačiame Kauno centre stovinčio vaiduokliu praminto apleisto viešbučio viršuje savaitgalį atsirado mįslingas užrašas, kurį palikę grafitininkai dar kartą įrodė, kad šis statinys saugomas labai prastai.


2015-03-02 19:21

V. Grubliauskas įgėlė A. Bilotaitei, o ši davė grąžos

152|2|

Pirmasis rinkimų turas – tik sėkmingas kvalifikacinis plaukimas. Taip pirmojo rinkimų turo rezultatus įvertino Klaipėdos meras Liberalų sąjūdžio kandidatas Vytautas Grubliauskas, surinkęs 43,09 proc. uostamiesčio rinkėjų balsų. Antrajame ture jam teks susirungti su konservatorių kandidate Agne Bilotaite, už kurią savo balsus atidavė 12,9 proc. klaipėdiečių.


Populiariausi per 24 val.