Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-05-25 14:19

Prezidentė priėmė teisėjų priesaikas

Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė dekretą dėl penkių apylinkių teismų teisėjų skyrimo ir priėmė jų priesaikas.


2015-05-25 13:42

Rusiją nuliu įvertinę komisijos nariai sulaukė net grasinimų

182|4

„Eurovizijos“ finalą stebėję ir savo balsus už favoritus atidavę žiūrovai – smarkiai susinervinę. Nors nemažai lietuvių balsavo už Rusijos atlikėją Poliną Gagariną, dainininkė iš mūsų šalies negavo nė vieno taško. Lietuvos žiūrovai Rusijos atlikėjai skyrė aukštą – trečiąją vietą. Tai būtų užtikrinę aštuonis balus iš Lietuvos. Tačiau susumavus komisijos ir žiūrovų balsus, Rusija negavo nė vieno taško.


2015-05-25 13:13

STT agentai stulbina – eurai dingsta lyg burtų lazdele pamojus

67|2|

Bandydami pričiupti prokurorę STT agentai liko kvailio vietoje. Už 5 tūkst. eurų, kuriuos turėjo pareigūnei perduoti kaip kyšį, vienas veikėjas nusipirko kelionę į Meksiką, o dar 5000 eurų išgaravo be pėdsakų. Kas atlygins žalą valstybei? Šis plačiai nuskambėjęs ikiteisminis tyrimas buvo pradėtas dar praėjusių metų pabaigoje, kai į Specialiųjų tyrimų tarnybą (STT) kreipėsi prieštaringai vertinamas verslininkas Igoris Vinogradovas.


2015-05-25 13:13

Dėl „Eurovizijos“ balų įtūžę rusai: „Tankai jau važiuoja“

963|2| 

Rusijos visuomenė sunkiai susitaiko su faktu, kad šiais metais „Eurovizijos“ nugalėtoja tapo ne jų deleguota atlikėja Polina Gagarina. Įdomu tai, kad šiais metais Lietuva neskyrė nė vieno balo rusų dainininkei ir tuo sukėlė ažiotažą ne tik spaudos centre, kur skambėjo Rusijos gerbėjų keiksmažodžiai. Atskleidus detalius rezultatus paaiškėjo, kad Lietuvos žiūrovai rusei skyrė trečiąją vietą, o komisija – tik 20-ąją.


2015-05-25 12:56

„An-2“ iš jūros dugno trauks olandai. Kiek tai kainuos?

22|6|

Baltijos jūroje nuskendusio lėktuvo „An-2“ ištraukimą ketinama patikėti olandų kompanijai, pirmadienį pranešė susisiekimo ministras Rimantas Sinkevičius. Anot jo, olandų pasiūlymas atsirinktas iš kitų galimų, esą įvertinta Olandijos kompanijos patirtis. Klausiamas, kiek kainuos orlaivio iškėlimas, ministras teigė, kad tai priklausys nuo darbų trukmės. Preliminariai operacijos kaina, vien apžiūra gali siekti 20-25 tūkst. eurų. Neatmetama, kad lėktuvas gali būti neištrauktas, o tik ištraukti žuvusiųjų palaikai. Be to, Vyriausybė iš lėktuvo savininko gali pareikalauti atlyginimo už operaciją.


2015-05-25 12:33

Dviratininkų ir vairuotojų karas Klaipėdoje – dar be pabaigos

3|4

Pagrindinėje Klaipėdos Herkaus Manto gatvėje dviratininkai nuo šaligatvių bus nukelti į gatvę. Čia jie važinės kartu su autobusais jiems skirtoje juostoje. Tačiau dviratininkai į važiuojamąją gatvės dalį keltis nenori – čia esą jiems nesaugu.


2015-05-25 12:20

Vilniaus savivaldybėje siūlo atsisakyti 130 tarnautojų paslaugų

7

Vykdant Vilniaus savivaldybės administracijos pertvarką, siūloma naikinti du departamentus bei atsisakyti 130 savivaldybės tarnautojų paslaugų.


2015-05-25 12:01

Gruzija ir Ukraina iš Rygos susitikimo tikėjosi daugiau?

6

Pasibaigus Rygoje gegužės 21–22 dienomis vykusiam Europos Sąjungos Rytų partnerystės viršūnių susitikimui netyla klausimai ir diskusijos, kas iš tiesų laukia į ES norinčių įsilieti Gruzijos, Ukrainos ir Moldovos. Seime surengta spaudos konferencija „Rygos Rytų partnerystės viršūnių susitarimas. Kas toliau?“, skirta rezultatams aptarti.


2015-05-25 10:08

Latvių žurnalistą glumino D. Grybauskaitės reakcija per interviu

442|

Su iš anksto nesuderintais latvių žurnalisto klausimais nesusidorojusi prezidentė Dalia Grybauskaitė sulaukė ne tik patyčių Lietuvoje bei Latvijoje, bet ir sukėlė diskusijų bangas dėl žodžio laisvės. Ar prezidentė iš žurnalistų gali reikalauti iš anksto suderinti interviu klausimus ar juolab reikalauti iškirpti nevisiškai vykusius savo atsakymus? Kodėl, regis, paprasti klausimai D.Grybauskaitę taip išmušė iš vėžių? Taip buvo stebimasi po praėjusį antradienį Latvijos nacionalinės televizijos parodyto žurnalisto Gundaro Rėderio interviu su Lietuvos vadove.


2015-05-25 07:33

„Darbiečių“ kandidatas atsisakė būti švietimo ministru

21|2

Darbo partijos deleguotas kandidatas į švietimo ir mokslo ministrus Lietuvos radijo ir televizijos komisijos pirmininkas Edmundas Vaitekūnas atsisakė kandidatuoti į šias pareigas, pirmadienį patvirtino Premjeras Algirdas Butkevičius ir teigė esą šiuo metu ieškoma kito kandidato.


Populiariausi per 24 val.