Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Horoskopai
2015-07-07 09:30

Palmiros horoskopas antradieniui, liepos 7 d.

Šiandien geriausia neužsiimti jokia dalykine veikla ir atsidėti namams, šeimai. Beje, bus itin svarbu likti pagarbiems ir taikiems – manoma, kad šiandien itin nepalanku pykti, ką nors barti, užgauti, nuskriausti, o ypač kaip nors įskaudinti sutuoktinį.


2015-07-07 07:40

Palmira sako: diena, kai galite įskaudinti sutuoktinį

4

Šiandien geriausia neužsiimti jokia dalykine veikla ir atsidėti namams, šeimai. Beje, bus itin svarbu likti pagarbiems bei taikiems – manoma, kad šiandien itin nepalanku pykti, ką nors barti, užgauti, nuskriausti, o ypač kaip nors įskaudinti sutuoktinį. Kad ir ką veiksite, nieko nauja nepradėkite – dabar tinkamas laikas ką nors užbaigti, perdaryti, prisiminkite ir atidėtus reikalus. Verta gilintis į ankstesnius darbus – išvysite neįgyvendintų galimybių, kils naujų, intriguojamų idėjų. Ieškokite ir klaidų, taisykite jas. Daugiau dėmesio skirkite ir kasdieninių darbų kokybei – galimos klaidos dėl neatidumo.


2015-07-06 11:06

Palmira pranašauja – šiandien bus baisi diena

39

Sudėtinga diena, kyla pavojus nesusitvardyti ir netikėtai aplinkiniams išlieti, kas susikaupė! Šiandien maištininku gali tapti bet kas, ypač jei ima ir atsiduria netinkamu laiku netinkamoje vietoje. Reikalas tas, kad dabar būsime itin priklausomi nuo aplinkinių, tad nesunkiai galime nukentėti dėl įvairių kolektyvinių nesklandumų.


2015-07-05 10:34

Astrologė S. Liepienė kitai savaitei žada ir laimės, ir traumų

1|3

Kaip pasiseks atšvęsti gimtadienį Vėžiams? Ką gražaus ateinanti savaitė žada Liūtams? Astrologė Skirma Liepienė liepos 4-10 dienomis daugeliui žada visai vasariškas nuotaikas.


2015-07-04 10:42

Palmira įspėja: savaitgalio pažintys gali sukelti daug rūpesčių

7

Bendrauti, pažintims (taip pat romantiškoms) užmegzti daug palankesnis šeštadienis. Tiesa, šiandien bus svarbi tolerancija, pagarba kito teisei turėti savo nuomonę, savo asmeninį požiūrį, nors jis nebūtinai atitinka jūsų įsivaizdavimą. Tai apsaugos nuo erzinančių nesusipratimų... Tad jei jūsų tikslas nėra artimiesiems bei aplinkiniams sugadinti geros savaitgalio nuotaikos, venkite kritinių pastabų, ironijos.


2015-07-04 00:01

Palmiros horoskopas savaitgaliui

2

Bendrauti, pažintims (taip pat romantiškoms) užmegzti kur kas palankesnis šeštadienis. Tiesa, šiandien svarbus tolerantiškumas, pagarba kito teisei turėti savo nuomonę, savo asmeninį požiūrį, nors jis nebūtinai atitinka jūsų įsivaizdavimą. Tai apsaugos nuo erzinančių nesusipratimų. Tad jei jūsų tikslas nėra artimiesiems bei aplinkiniams sugadinti geros savaitgalio nuotaikos, venkite kritinių pastabų, ironijos.


2015-07-03 17:37

Liepos seksualumo horoskopas moterims žada karštas naktis

6

Ilgi linksmi vasaros vakarai, karštos naktys – liepa žada būti įsimintina.


2015-07-03 14:02

Palmiros įžvalga – šiandien ir laimės, ir meilės metas

18

Nepaprastas, išskirtinis laikas, kurį drąsiai galima laikyti vienu geriausių metuose, kai sprendžiamos net sudėtingiausios problemos visose gyvenimo srityse, taip ir veiklos, meilės! Ši diena kupina išskirtinių galių (moterys tai itin pajus), tad būsite pilni jėgų, romantiško įkvėpimo, naujų sumanymų! Dabar susimąstykite apie didžiuosius savo planus ir imkite veikti: priimti sprendimai bei veiksmai padės priartėti prie savo svajonės.


2015-07-03 00:01

Palmiros horoskopas penktadieniui, liepos 3 d.

10

Nepaprastas, išskirtinis laikas, kurį drąsiai galima laikyti vienu geriausių per visus metus. Šiandien sprendžiamos net sudėtingiausios problemos visose gyvenimo srityse, taip pat ir veiklos, meilės.Diena kupina išskirtinių galių (moterys tai itin pajus), tad būsite pilni jėgų, romantiško įkvėpimo, naujų sumanymų. Susimąstykite apie didžiuosius savo planus ir imkite veikti: priimti sprendimai bei veiksmai padės priartėti prie savo svajonės.


2015-07-02 14:12

Palmiros horoskopas ketvirtadieniui, liepos 2 d.

4

Pilnatvės atgavimo, nusiraminimo metas, kai grįžta vidinė taika, kai savaime sprendžiasi sudėtingiausios problemos. Šios dienos įvykiai gali daug ką pakeisti jūsų gyvenime ir padaryti jus laimingus. Tiesa, šiandien bus itin svarbu viską daryti geruoju, tuomet pajusite, kas yra didžiosios sėkmės, laimės diena.


Populiariausi per 24 val.