Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Horoskopai
2015-01-30 18:59

Ateitis – ne paslaptis: laimėkite vizitą pas astrologą N. Šuliją

62|3

Artėja laikas, kai Vilniuje prasidės magiškos, intriguojančios ir paslaptingos „Astrologijos dienos“! Tuomet galėsite laimėti asmeninę žinomų astrologų konsultaciją. Ar trokštate išgirsti savo ateitį iš Naglio Šulijos, Vaivos Budraitytės ar Astos Svirkienės lūpų?


2015-01-30 06:15

Palmira įspėjo: diena kaip sąžinės teismas

67

Jei norite jaustis ramiai, pasistenkite grąžinti skolas (bent dalį), įvykdyti netesėtus pažadus, atlikti užmirštus darbus. Jei nenorėsite atkurti teisingumo, gyvenimas gali iš jūsų pareikalauti tai padaryti. Tad tai, kas jums (ir nuo jūsų) priklauso, atlikite kaip dera. Ne mažiau šiandien svarbu nemeluoti, neduoti pažadų, kurių negalėsite įvykdyti, – prieš įsipareigodami gerai pamąstykite, ar pavyks tesėti žodį. Tai savotiška sąžinės teismo diena.


2015-01-30 00:01

Palmiros horoskopas penktadieniui, sausio 30 d.

10

Tai savotiška sąžinės teismo diena. Jei norite jaustis ramiai, pasistenkite grąžinti skolas (bent dalį), įvykdyti netesėtus pažadus, atlikti užmirštus darbus. Jei nenorėsite atkurti teisingumo, gyvenimas gali iš jūsų pareikalauti tai padaryti. Tad tai, kas jums (ir nuo jūsų) priklauso, atlikite kaip dera. Ne mažiau šiandien svarbu nemeluoti, neduoti pažadų, kurių negalėsite įvykdyti, – prieš įsipareigodami gerai pamąstykite, ar pavyks tesėti žodį.


2015-01-29 16:24

Rytų horoskopas kitai savaitei – Ožiaragius gelbės humoras

14

Ožiaragiai ateinančią savaitę turės apsišarvuoti kantrybe ir deramai sutikti visas problemas darbe, kurių, kaip prognozuoja astrologas, bus daugybė. Nenusiminkite. Jūsų unikalūs organizaciniai sugebėjimai ir humoro jausmas padės nesunkiai išspręsti visus klausimus ir rasti išeitį iš keblios padėties.


2015-01-29 05:37

Palmira padrąsino: jei pamiršite nuoskaudas, daug nuveiksite

66

Sausio 29-ąją, ketvirtadienį, iki 12 val. 23 min. tęsis sudėtingas vakarykštis metas, netinkamas atsakingiems sprendimams priimti, svarbiems reikalams tvarkyti. Tiesa, ir vėliau gali apimti įtampa, noras atsiriboti ar priešintis. Vis dėlto būsite energingi, sumanūs, ir jei susitelksite į pozityvius dalykus ir nesigilinsite į nuoskaudas, nereaguosite į provokacijas, nemažai nuveiksite.


2015-01-29 00:01

Palmiros horoskopas ketvirtadieniui, sausio 29 d.

2

Iki 12 val. 23 min. tęsis sudėtingas vakarykštis metas, netinkamas atsakingiems sprendimams priimti, svarbiems reikalams tvarkyti. Tiesa, ir vėliau gali apimti įtampa, noras atsiriboti ar priešintis. Vis dėlto būsite energingi, sumanūs, ir jei susitelksite į pozityvius dalykus ir nesigilinsite į nuoskaudas, nereaguosite į provokacijas, nemažai nuveiksite. Tiesa, dabar galite neteisingai įvertinti finansines perspektyvas ir priimti neteisingą sprendimą. Tad neskubėkite eksperimentuoti, konfliktuoti – dabar reikėtų atidžiau įsiklausyti į priešininkų nuomonę.


2015-01-28 06:59

Palmira: trečiadienį po pietų nesitikėkite nieko gero

80

Iki 11 val. 45 min. palankesnis metas – pasistenkite suspėti atlikti svarbiausias dienos užduotis. Po pietų – kritinis laikas pagal Mėnulio kalendorių, siejamas su iliuzija ir apgaulėmis, tad mažiau vilkitės, mažiau tikėkitės. Kad ir ką išgirsite, nuspręsite, kad ir kas jums bus pasiūlyta – neduos laukiamų ar žadamų rezultatų. Tad nebūkite lengvatikiai (ypač finansinėje sferoje nenorėkite greitos naudos).


2015-01-28 00:01

Palmiros horoskopas trečiadieniui, sausio 28 d.

Iki 11 val. 45 min. palankesnis metas – pasistenkite suspėti atlikti svarbiausias dienos užduotis. Po pietų – kritinis laikas pagal Mėnulio kalendorių, siejamas su iliuzija ir apgaulėmis, tad mažiau tikėkitės. Kad ir ką išgirsite, nuspręsite, kad ir kas jums bus pasiūlyta, neduos laukiamų ar žadamų rezultatų. Tad nebūkite lengvatikiai (ypač finansinėje sferoje nenorėkite greitos naudos).


2015-01-27 19:55

Astrologė S.Liepienė sausio 27–vasario 2 dienomis žada praradimų

16|3

Ką tik prasidėjęs laikotarpis nežada nieko džiuginančio. Astrologė Skirma Liepienė Avinams pranašauja riedėjimą prarajos link, Jaučiams – nutrūkstančius ryšius, Dvyniams – nelinksmus piniginės reikalus. Ar yra Zodiako ženklas, kuriam šią savaitę seksis puikiai? Galbūt tai jūs?


2015-01-27 06:38

Astrologė Palmira įsitikinusi, kad ims judėti įstrigę reikalai

74

Puiki diena, ypač svarbi ir palanki iki 17 val. Verta imtis svarbiausių savaitės darbų, taip pat tų, kurie anksčiau buvo įstrigę ar nepavykę. Iki 17 val. geras laikas finansinėms deryboms, svarbiam susitarimui. Iki 17 val. apskritai palanku spręsti finansines, socialines problemas – atsiras išeitis, apie kurią, ko gero, anksčiau nė nepagalvojote. Tiks prašyti ir atlyginimo padidinimo. Šis laikas itin palankus moterims.


Populiariausi per 24 val.