Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-06-30 15:31

Lenkijos prezidentą Kaune pagerbė Vytauto Didžiojo universitetas

27

Kauno Vytauto Didžiojo universitete (VDU) garbės daktaro regalijas antradienį gavęs Lenkijos prezidentas Bronislawas Komorowskis pabrėžė savo ryšį su Lietuva. „Lietuvą suvokiu ne tik kaip kaimyninės šalies vadovas. Apie Lietuvą visada galvodavau kaip žmogus, kuris jaučia, kad čia yra jo šaknys. Visuomet kaip prezidentas, nors ne visiems tai patikdavo, sakydavau, kad didelė mano širdies dalis liko Lietuvoje, nes iš čia kilusi mano giminė“, – kalbėjo B.Komorowskis.


2015-06-30 15:30

R. Valatka tapo savaitraščio „Veidas“ vyriausiuoju redaktoriumi

25

Savaitraščio „Veidas“ vyriausiuoju redaktoriumi tapo žurnalistas Rimvydas Valatka.


2015-06-30 15:15

J. Mataičio advokatas skundžia teismo sprendimą jį suimti

Rusijoje valstybės išdavimu įtariamo Lietuvos ir Rusijos piliečio Jevgenijaus Mataičio advokatas apskundė teismo sprendimą jį suimti, naujienų agentūrai „Interfax“ patvirtino Lefotvorsko teismo Maksvoje spaudos tarnyba.


2015-06-30 15:07

Mokyklų pertvarka atidėta dvejiems metams

Mokyklų pertvarkos terminą Seimas antradienį atidėjo dvejiems metams. Parlamentarų sprendimu, Švietimo įstatymo nuostata, pagal kurią nebeliks vidurinių mokyklų, įsigalios 2017 metų rugsėjį.


2015-06-30 14:51

Rusija tiria, ar Baltijos šalių nepriklausomybė – teisėta

48

Lietuvos aukščiausi pareigūnai antradienį provokacija pavadino Rusijos prokuratūros sprendimą tirti Baltijos šalių nepriklausomybės pripažinimo teisėtumą.


2015-06-30 14:48

Vyriausybės milijonierius – kultūros ministras

1

Socialdemokratų lyderio Algirdo Butkevičiaus vadovaujamoje Vyriausybėje tik Darbo partijos deleguoto kultūros ministro Šarūno Biručio šeimos turto vertė viršijo milijoną eurų.


2015-06-30 14:38

Paveldo komisijai lieka vadovauti Gražina Drėmaitė

1

Valstybinei kultūros paveldo komisijai lieka vadovauti Gražina Drėmaitė – Seimas antradienį atmetė į jos vietą pasiūlyto Deivydo Rimkevičiaus kandidatūrą.


2015-06-30 14:15

R. Šimašiaus žmona pinigų darbinėms kelionėms ieškojo „Facebook“

50|2

„Mamyte, tai tu važiuosi į Angliją dirbti ir tau pačiai reikės už tai susimokėti?“ – paklausė devynių metų sūnus. Kažkaip net nepatogiai pasijutau... Kaip dažnai būna – vaikai kaip pirštu į akį...  Kalba eina apie tai, kad, praėjusi griežtą atranką, esu kviečiama skaityti du pranešimus Kembridžo ir Oksfordo universitetuose savo vasaros atostogų metu kaip savo reprezentacinę įstaigą nurodžiusi Vilniaus universitetą. O šiandien paaiškėjo, kad jei ir galėtų universitetas kiek pagelbėti, tai tikrai ne tiek, jog nereiktų finansavimo šaltinių ieškoti pačiai“, – savo problema socialiniame tinkle Facebook“ pasidalijo Sostinės mero Remigijaus Šimašiaus žmona Agnė Matulaitė.


2015-06-30 14:12

Sprendimas dėl R. Pakso dalyvavimo rinkimuose atidėtas rudeniui

2|

Rolandas Paksas ilgai laukęs dar turės palaukti. Antradienį Seime turėjo būti priimtas sprendimas dėl jo teisės dalyvauti rinkimuose, tačiau klausimas buvo nukeltas rudeniui. Buvo numatytas balsavimas dėl Konstitucijos pataisos, kuri atvertų kelią kandidatuoti po apkaltos, tačiau „tvarkiečių“ seniūno Petro Gražulio prašymu padaryta pertrauka iki kito posėdžio.


2015-06-30 13:51

Pensininkų gyvenimas šviesėja: bus grąžintos prarastos pensijos

33

Pensininkai gali lengviau atsikvėpti – Seimas priėmė jiems palankų sprendimą ir palaimino prarastų pensijų grąžinimą. Seimas sutiko dėl per krizę sumažintų valstybinių pensijų ir senatvės pensijų dirbusiems pensininkams kompensavimo. Antradienį parlamentarai nutarė, kad šias pensijas reikia pradėti grąžinti nuo 2016 metų.


Populiariausi per 24 val.