Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2014-11-27 12:06

Ž. Plytnikas svajoja apie Seimą

Neseniai iš Viešųjų pirkimų tarnybos (VPT) vadovo pareigų pasitraukęs Žydrūnas Plytnikas ketina dalyvauti Seimo nario rinkimuose Žirmūnų apygardoje. Jis Vyriausiojoje rinkimų komisijoje (VRK) užregistruotas politinės kampanijos dalyviu.


2014-11-27 11:53

„Linava“ pateikia savo versiją dėl nesklandumų Rusijos pasienyje

2

„Linavos“ viceprezidentas Julius Misiūnas teigia, kad Rusija lietuviškiems kroviniams pasienyje taiko griežtas patikros procedūras, nes atsisakiusi dalyvauti TIR sistemos veikloje nebeturi galimybės užtikrinti skaidrų krovinių gabenimą į šalį.


2014-11-27 11:48

Klaipėda kalėdine eglute užsimojo aplenkti Kauną

1| 

Baigiantis lapkričiui Lietuvos miestai ruošiasi žiemos šventėms. Vienas kalėdinių akcentų kaip ir kasmet bus kalėdinė eglė miesto centre. Penkerius metus iš eilės gražiausia Lietuvos egle buvo renkama Kauno žaliaskarė. Ar šiemet Kaunas išlaikys šį titulą, sužinosime gruodį. Mat šiemet laikinąją sostinę eglės grožiu aplenkti tikisi uostamiesčio puošėjai.


2014-11-27 11:45

Gimnazistų rastas lobis užčiaups burnas Kremliaus šakalams

79|12|

Pokario partizanų kovas tyrinėjantys Lietuvos istorikai nepaprastai praturtėjo: jie gavo per 500 ritinių dokumentų, galinčių geriau nušviesti audringų kovų su okupantais mįsles. Šis radinys dabar gali pasitarnauti ir kaip Lietuvos ginklas ginantis nuo Maskvos informacinio karo atakų: Kremliaus propagandistai atkakliai tvirtina, jog lietuvių tautos dauguma sovietinę armiją pasitiko su gėlėmis, priešinosi tik „banditai“. Partizanų archyvą aptikę Ariogalos (Raseinių r.) gimnazistai Justinas Balčius ir Ignas Kringelis teigė nebijantys Vladimiro Putino ir pasiryžę ginklu ginti Lietuvą.


2014-11-27 10:50

Būsimą Seimo kanclerį nusižiūrėjo tarp buvusių pavaldinių

7

Be vadovo likusią Seimo kanceliariją norima patikėti į moters rankas. Parlamento pirmininkė Loreta Graužinienė jos toli nesidairė - kanceliarijos vadovo postą ji pasiūlė savo buvusiai pavaldinei. Šaltinių teigimu, šią savaitę L.Graužinienė valdančiosios koalicijos vadovybei pranešė, kad į kanceliarijos vadovus ji norėtų siūlyti Seimo Audito komiteto biuro vedėją Daivą Raudonienę. Praėjusią kadenciją L.Graužinienė vadovavo šiam komitetui.


2014-11-27 10:31

Garsiąją vaikų poeto A. Matučio drevę išgelbėjo darbštūs dzūkai

2

Gerokai atjaunėjo penktą dešimtį metų skaičiuojanti Gudų girioje, Uosupio ir Ūlos upių santakoje (Varėnos r.), vaikų poeto Anzelmo Matučio pastatyta drevė, kurioje jis sukūrė daug žinomų eilėraščių ir eiliuotų pasakų. Pagaliau išnyko grėsmė nučiuožti į upelį vienam žinomiausių Varėnos rajono kultūros objektų – garsiajai A.Matučio drevei. Šį kūrinį ant kalnelio vos laikę supuvę mediniai pastoliai pakeisti naujais.


2014-11-27 08:57

Premjeras atskleidė juodžiausią santykių su Rusija scenarijų

251| 

Lietuvos vežėjai teigia jaučiantys didelę įtampą dėl situacijos pasienyje su Rusija, kai vilkikams buvo pradėtos organizuoti papildomos patikros ir vairuotojai ėmė gaišti eilėse.


2014-11-27 08:11

Įsižeidęs Alytaus meras paprašė lito

13

27 metų alytiškė teismo pripažinta viešai pažeminusi Alytaus miesto mero Jurgio Krasnicko garbę ir orumą. Ji įpareigota paskelbti paneigimą vietos laikraštyje ir sumokėti vieną litą. Į teismą atvykęs Alytaus miesto meras 57 metų J.Krasnickas neišvydo trisdešimčia metų jaunesnės atsakovės dviejų vaikų motinos Samantos Remeikienės. Ji pernai spalio 1 dieną vietos laikraščio internetiniame puslapyje publikuoto straipsnio komentaruose apie merą taip parašė: „Dar mažai iš ligoninės su Daugėla pavogė.“


2014-11-27 08:11

Artimuosius daužome kaip kriaušes – 20 tūkstančių iškvietimų

38

„Išvadindavo visokiais žodžiais. Smurtaudavo ir fiziškai, ir psichologiškai, ir grasinimais visokiais, ir daužymais, laužymais, ir išvarymais iš namų. Jei aš kažko nepadarydavau, neduodavau, tada imdavosi vaikų“, - tokį pasakojimą apie smurtaujantį vyrą išgirdo Lygių galimybių plėtros centro ekspertai, apklausę smurto aukomis tapusias moteris.


2014-11-27 07:51

Dėl Seimo klajoklio atmintį gaivino ir ūkininkas

6

Buvusiam Seimo nariui Linui Karaliui kelionės rūpėjo labiau nei politika, todėl jis nuolat ieškodavo, kam palikti savo balsavimo kortelę. Tiesa, balsuoti už jį išdrįso ne visi partijos kolegos. Tai paaiškėjo teisme. „Gal gali už mane pasižymėti?“ – taip savo kolegų nuolat prašydavęs politiku tapęs pramogų pasaulio atstovas L.Karalius. Buvęs Seimo narys Jonas Stanevičius vakar Vilniaus apygardos teisme prisiminė, kaip „prisikėlėlių“ frakcijos nariai gelbėdavo dažnai keliaujantį savo partijos kolegą.


Populiariausi per 24 val.