Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Techno
2015-08-02 19:18

Dėvimasis ateities narkotikas, kurį galima nusipirkti legaliai

5|2

Nelegalūs narkotikai ir legalūs antidepresantai veikia smegenis chemiškai ir tokiu būdu veikia nuotaiką bei pojūčius. Ligi šiol dėvimieji įrenginiai mūsų nuotaiką veikė tik dviem būdais – nervino, nes nedavė naudos, ir džiugino, nes galėjai jais pasigirti. „Thync“ tai pakeitė iš esmės – prie galvos tvirtinamas dėvimasis įrenginys tiesiogiai veikia smegenis ir keičia nuotaiką. Kaip narkotikas. Tik ne cheminis, o technologinis.


2015-07-29 12:10

Lietuvio išradimas žada bendravimo su kurčiaisiais revoliuciją

3|3| 

Iki šiol norint bendrauti su kurčiaisiais buvo privalu suprasti ir mokėti gestų kalbą. Tai gerokai apsunkina kurčiųjų integraciją į visuomenę. Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) absolventas Dariuš Laketčenko pasiūlė šios problemos sprendimą – sukonstravo išmaniąją gestų atpažinimo pirštinę, kurią belaidžiu ryšiu sujungus su išmaniuoju telefonu rodomi gestai telefono pagalba yra išreiškiami žodžiais ir garsais. Taip specifinių žinių reikalavusi ženklų kalba pateikiama daugeliui suprantama forma.


2015-07-28 12:30

Kinijos startuolis giriasi išleidęs flagmanų žudiką

14|2

Už aukščiausios klasės išmaniuosius telefonus dažniausiai tenka pakloti per 700 eurų, tačiau Kinijos startuolis „OnePlus“ siekia tai pakeisti. Vakar kompanija pristatė, kaip pati teigia, naują „flagmanų žudiko“ versiją – telefoną „OnePlus 2“, kuris techninėmis charakteristikomis gali lygiuotis su didžiųjų kompanijų geriausiais gaminiais, o kainuoja bemaž perpus pigiau.


2015-07-24 16:53

„Windows XP“ vartotojams – blogos naujienos iš Registrų centro

6

Nuo kitų metų sausio 1 d. pagrindinių valstybės registrų tvarkytoja ir didžiausia valstybinė informacinių technologijų įmonė Registrų centras ribos prieigą prie savo teikiamų el. paslaugų vartotojams, kurie naudoja Microsoft Windows XP bei senesnėse operacinėse sistemose veikiančias interneto naršykles.


2015-07-24 11:12

Į Lietuvą atkeliauja pirmasis „Marshall“ telefonas

1

Išmaniesiems telefonams supanašėjus ne tik savo išvaizda, bet ir funkcijomis, gamintojai pradeda kurti įrenginius atskiroms auditorijoms. Į Lietuvą atkeliauja specialiai melomanams sukurtas išmanusis telefonas „Marshall London“. Tai pirmasis telefonas, kurį pristato legendinis garso kolonėlių ir stiprintuvų gamintojas „Marshall“.


2015-07-24 10:25

Prieš Valstybinę ligonių kasą – kibernetinė ataka

2

Informacinių technologijų specialistams, dirbantiems Valstybinėje ligonių kasoje prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK), pavyko sėkmingai sustabdyti pradėtą kibernetinę ataką. Siekiant tam užkirsti kelią ir apsaugoti pacientų duomenis, nedelsiant buvo imtasi reikiamų saugumo priemonių ir įdiegta speciali apsaugos sistema.


2015-07-23 14:34

Vienas iš „Groupon“ vadovų investavo į lietuvišką startuolį

1

Prie Lietuvoje kuriamos naujos kartos nuolaidų platformos „Dealoyal“ vystymo prisijungė vienas iš buvusių didžiausio pasaulyje grupinio apsipirkimo portalo „Groupon“ vadovų Michael Shim. Lankydamasis Lietuvoje investuotojas teigė, kad startuolis sukūrė inovatyvų rinkodaros sprendimą, itin naudingą smulkiam ir vidutiniam verslui.


2015-07-23 14:07

Mokyklose ekonomikos bus mokoma vakarietiškai

1

Lietuvos laisvosios rinkos instituto (LLRI) Švietimo centras padėjo pamatus naujos kartos ekonomikos mokymui mokyklose. Su interaktyvia mokytojo knyga ir vadovėliu „Ekonomika per 31 valandą“ naujus mokslo metus pasitiks daugiau nei 7 000 moksleivių ir 200 jų mokytojų iš visos Lietuvos.


2015-07-23 14:03

Programišiai gali nužudyti jus vairuojant

11

Įsivaizduokite įprastą vakarą po darbų. Važiuojate automobiliu, mėgaujatės pasirinkta radijo stotimi, kai staiga oro kondicionierius jūsų automobilį atšaldo iki neregėtų žemumų, pasikeitusi sėdynės temperatūra pradeda deginti nugarą, langų plovimo skystis užtemdo priekinį stiklą, o radijo imtuvo skleidžiamus garsus pakeičia ne itin jūsų mėgstama nauja Kanye West daina. Maža to, stabdžiai nebeveikia taip pat.


2015-07-23 09:41

5 būdai, kaip jus gali nužudyti išmanusis telefonas

2

Aišku, išmaniuoju telefonu nesunku padauginus į „Facebook“ įdėti tokią nuotrauką ir surašyti tokią žinutę, kad kitą dieną pasijustum nužudytas. Tačiau šį sykį ne apie moralinius ir teisinius dalykus ir net ne apie santuokos galą, o apie paprastą, žiaurią ir tikrą mirtį. Taigi kaip, ką ir kada nužudė ar bent mėgino nužudyti jo telefonas?


Populiariausi per 24 val.