Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Techno
2015-09-04 08:29

Robotas tavo namuose – ką ir už kiek padarys, ir ko pridarys

9|13

Pripažinkite – žmogus yra tingus padaras, jam tvarkytis namuose netgi didesnė kančia, negu žiūrėti lietuviškas televizijos laidas. Fantastai seniai pasiūlė sprendimą – ateities namus tvarkys robotas. Tie patys fantastai sukūrė ir daugybę siaubo scenarijų – kaip robotai sukyla, žudo šeimininkus ir pavergia žmoniją. Bet sėdėdamas ant sofos ir žiūrėdamas, kaip uoliai robotas dulkių siurblys vaiko dulkes po buto grindis, mąsčiau ne apie Terminatorių, o apie tai, kokių dar robotų namų pagalbininkų jau galima įsigyti.


2015-09-03 13:58

Unikali „Huawei Mate S“ funkcija ir „Apple“ privertė ryti dulkes

16|27| 

Pardavimo mastu „Samsung“ ir „Apple“ besivejanti „Huawei“ pristatymo renginio užmoju Berlyne jas jau ir aplenkė. Laukdami naujausio „Huawei“ telefono pristatymo spėliojome, ką reiškia ekrane rodomas šūkis „Lietimas. Padarytas galingu.“? Ar tai patvirtina gandą, kad naujojo „Mate“ ekranas turės papildomą jautrumo spaudimui funkciją, kurios visi tikisi iš būsimo „iPhone“? Gandas pasitvirtino net su kaupu. Nepatikėsite, ką šis telefonas padarys ant jo ekrano padėjus apelsiną!


2015-08-30 17:10

Kišenėje „Marshall“ – daugiau pažado, negu telefono

8|11

Teisybės dėlei iškart prisipažinsiu – kai gavome išbandyti naująjį telefoną „Marshall London“, mus įspėjo, kad tai dar ne parduoti skirta versija, kad telefono programinė įranga kol kas naujinama, tad gali būti problemų. Problemų buvo, tačiau grąžindamas liūdnai šypsojausi ne dėl jų. Tiesiog labai norėjau, kad šis telefonas mane sužavėtų, o jis tik grojo gitara…


2015-08-28 12:58

Nepatikėsite, ką sugeba ši programišė iš Kinijos

73|9

Provokuojanti apranga – puikus būdas nukreipti dėmesį nuo tikrųjų kėslų. Tuo naudojasi programišė iš Kinijos, slapyvardžiu SexyCyborg, trimačiu spausdintuvu pasigaminusi platformos tipo vasarišką avalynę, kuri sugeba pergudrauti skaitmeninio įsiskverbimo apsaugą. Visa reikiama įranga paslėpta platforminėse basučių pakulnėse – įrangą galima išimti nenusiaunant basučių.


2015-08-28 11:48

LG klaviatūra išmaniesiems įrenginiams: susilankstai ir nešiesi

4

„LG Electronics“ (LG) praplėtė išmaniesiems įrenginiams skirtų aksesuarų asortimentą – kompanija IFA parodoje pristatys sulankstomą belaidę klaviatūrą „Rolly Keyboard“. Klaviatūra KBB-700 jungiasi prie išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių, o nenaudojant ją galima sulankstyti į keturias dalis ir ji virs pailga lazdele.


2015-08-27 15:44

Paaiškėjo, ką slapčia kūrė atleisti „Amazon“ inžinieriai

6

Daugelis šią kompaniją žino, kaip didžiausią parduotuvę internete, elektroninių knygų ir skaityklių pardavimo lyderę pasaulyje ir vieną didžiausių interneto televizijos kūrėjų. Nemažai lietuvių jau įsigijo puikias „Amazon“ knygų skaitykles „Kindle“, o vienas kitas girdėjo ir apie nesėkmingą išmanųjį telefoną „Amazon Fire Phone“. Tačiau tai toli gražu ne viskas – „Wall Street Journal“ atskleidė, ką naujo sukūrė Silicio slėnyje veikiančios „Amazon Lab126“ inžinieriai.


2015-08-27 14:13

„Samsung“ naujausiame flagmane paliko apgailėtiną klaidą

10|3

Pirmąsias prekybos savaites skaičiuojantis „Samsung“ planšetofonas „Galaxy Note 5“ sulaukė vartotojų kritikos bangos: jo naudotojai skundžiasi, kad prie įrenginio pridedamą specialų rašiklį „S Pen“ į rėmelį įkišus atvirkščiai kyla grėsmė sugadinti telefoną.


2015-08-26 15:34

Konkursas! Gražiai paprašyk ir laimėk šį laikrodį „Pebble“

4|2

Jis baltos spalvos, jo akumuliatoriaus nereikia krauti bent savaitę, tai, ką rodo ekrane, matysi net ryškiausioje saulės šviesoje, jam sukurta aibė naudingų programėlių bei žaidimų, jis veikia ir su „Android“, ir su „iPhone, ir su „iPad“. Ir svarbiausia – norime jį padovanoti tau. Taigi konkursas!


2015-08-24 12:30

„Apple“ atšaukė „iPhone“ partiją: sužinok, ar taviškis brokuotas

9

„Apple“ svetainėje rašoma, kad bendrovė atšaukia išmaniųjų telefonų „iPhone 6 Plus“ partiją, kadangi jais padarytos nuotraukos būna neryškios.


2015-08-20 13:24

„Coolpad“ – kinų pagalba neįperkančiam „iPhone“ lietuviui

3

Į Europos ir Lietuvos rinką ateina dar vienas negirdėtas gamintojas iš Kinijos. Tiesa, negirdėtas dar nereiškia nežinomas ar naujas. „Coolpad“ ir be Europos sugebėjo tapti septintu pagal dydį išmaniųjų telefonų gamintoju pasaulyje, Kinijoje pakilo iki ketvirtos vietos, o šiais metais ketina mesti iššūkį net „Xiaomi“. Kuo dar be, žemos kainos, pasižymi į Lietuvą jau keliaujantys du „Coolpad“ telefonai – „Porto“ ir „Modena“?


Populiariausi per 24 val.