Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Techno
2015-01-24 15:17

Kaip grūdinome „Cat S50“, arba Nepaskandinamas net sriuboje

3|6| 

Kad naująjį lagaminų, darbo batų ir traktorių gamintojo „Cat“ išmanųjį telefoną pavadintum gražiu, reikia bent jau užsimerkti. Nei lieknumo, nei greitaveikos, nei ekrano ar vaizdo kameros raiškos konkursų šis karstelio iš dviejų puspadžių formos įrenginys nelaimės. Bet kūrėjai to ir nesiekė. Įteikę jį mums pasakė tik trys žodžius: „Daužyti ir skandinti leidžiame.“ Taigi koks jausmas, kai kelias savaites kišenėje vietoj telefono nešioji ekstremalą ir kaip vis dėlto galima jį sunaikinti laikantis visų gamintojų instrukcijų?


2015-01-22 18:05

VU fizikai mokys mašinas galvoti – „Mobilį sapiens“ jau parodė

3|10

Iškilmingas M2M laboratorijos Vilniaus universiteto (VU) Fizikos fakultete atidarymas šiek tiek priminė sąmokslininkų sueigą sandėliuke. Lietuvos fizikos šviesuliai pasidžiaugė, kad pagaliau studentai gavo vietą, kur galės mokytis lituoti ir šiaip daryti kažką naudingo. Po to parodė, kaip žaislinėms mašinėlėms „įsodina“ smegenis, pasigyrė, kad jau kuria ir protingus namus, ir tarpusavy susikalbančius daiktus, o galiausiai atskleidė, kad laboratorijos „galutinis tikslas“ – dirbtinis intelektas!


2015-01-21 17:47

„iPhone 6“ numetė iš 30 km aukščio

24

Didelė dalis išmaniųjų telefonų savininkų puikiai pažįsta tą nemalonų jausmą, kai įrenginys nukrenta ant grindinio. Sudužus ekranui, akimirką trunkantis skrydis iš mažiau nei pusantro metro gali gerokai paploninti piniginę. O kas nutiktų telefoną paleidus iš 100 tūkst. pėdų (apie 30 km) aukščio?


2015-01-19 21:01

Naujas HTC flagmanas M9 ir pirmas išmanusis laikrodis – jau kovą

4

Ilgai lyg skriaudžiama podukra nuostolius skaičiavusi Taivanio kompanija, 2014 m. atsigavo – kovo 25 d. Londone pristatytas „HTC One M8“ įrodė, kad grožis gali išgelbėti bent jau kompaniją. Praėjo metai ir „Bloomberg“ praneša, kad šių metų kovą „HTC“ planuoja išmaniojo telefono kodiniu pavadinimu M9 pristatymą. Sako, kad revoliucijos galime nesitikėti, bet aliuminis šio korpusas slėps keletą įspūdingų patobulinimų.


2015-01-17 22:21

Tokio spausdintuvo dar nematėte

5

Pakelkite rankas, kas namuose turi spausdintuvą? Buvo metas, kai juos žmonės pirko ir naudojo namuose, bet daugeliui jo prireikia taip retai, kad šie įrenginiai tapo tik dar vienais dulkių rinkėjais. Daugelis šių įrenginių atsisakė, bet tai nesustabdė inovacijų. O vienas šviežiausių šios srities išradimų – kišeninis spausdintuvas „Zuta“.


2015-01-16 16:54

Praradę naujovės žavesį „Google Glass“ išmanūs akiniai numarinti

9|

„Google“ pranešė, kad sausio 19 d. nutraukia „Explorer“ programą ir daugiau nebepardavinės privatiems pirkėjams „Google Glass“ išmaniųjų akinių. Jie tapo technikos entuziastų numylėtiniais prieš dvejus metus, dėl teisės sumokėti už juos pirkėjai varžėsi prieš pusantrų metų, savininkai patys pradėjo jų gėdytis prieš metus, o dabar jau galime nusiimti kepurę ir tarti užuojautos žodį. Taigi, kodėl vartotojams „Google Glass“ netiko? Ar realu šiais metais sulaukti atnaujinto modelio? Ar nelaukia toks pats likimas ir kitų dėvimų išmaniųjų įrenginių?


2015-01-16 07:11

Kinai rėžė – galingiausias pasaulyje telefonas „Mi Note Pro“

160|6

2011 m. „Xiaomi“ vardas didžiosioms kompanijos kėlė juoką – dar vienas išsišokėlis kinų startuolis apsiskelbė kuriąs konkurentą „iPhone“. Per trejus metus juokas virto nuostaba ir galiausiai skausmo grimasa – konkurencija pasisekė. Užvaldžiusi Kiniją, „Xiaomi“ jau šliaužia per pasaulį link Lietuvos ir, sprendžiant iš sausio 15 d. pristatyto „Mi Note“ charakteristikų, atšliauš labai sėkmingai. Gamintojai teigia, kad „Mi Note“ meta iššūkį „iPhone 6 Plus“. Ir tai dar niekis – kartu pristatytą „Mi Note Pro“ jie vadina tiesiog geriausiu telefonu pasaulyje.


2015-01-14 15:25

„Danske Bank“ Vilniuje kuria grupės IT paslaugų centrą

Didžiausia Danijoje ir antra pagal turtą Šiaurės Europoje finansų paslaugų grupė „Danske Bank” Vilniuje kuria grupės informacijos technologijų (IT) paslaugų centrą „Danske Group IT Lietuva“ (DGITL).


2015-01-13 18:18

Pagaliau! „Acer“ kompiuteris valdomas ir mimika, ir špygomis

3

Pagaliau atsirado tų, kurie privertė ir kompiuterį suprasti, ką reiškia jam rodomos pirštų kombinacijos, piktai vartomos akys ar raukoma nosis. Jau sausio mėnesį mūsų parduotuves pasieks Las Vegase (JAV) vykusioje parodoje „CES 2015“ kompanijos „Acer“ pristatytas nešiojamasis žaidimų kompiuteris „Acer Aspire V 17 Nitro“. Jame įrengta unikali „Intel RealSense“ 3D kamera supranta ir reaguoja į natūralius judesius trimatėje erdvėje.


2015-01-12 09:08

Biologinė skraidyklė suyra nepalikdama pėdsakų

2

Biologinė skraidyklė, kuri ištirpsta po skrydžio, nepalikdama jokių pėdsakų, gali skambėti tarsi Džeimso Bondo filmo scenarijus. Tačiau NASA mokslininkų komanda iš tiesų kuria tokį robotą.


Populiariausi per 24 val.