Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Verslininkas B.Gudelis: „Man įdomu, kai sunku, o kai lengva - einu miegoti“

Verslininkas B.Gudelis: „Man įdomu, kai sunku, o kai lengva - einu miegoti“

2007-10-26 05:02

Bendrovių „Fragrances International“ ir „KristiAna“ savininkas bei prezidentas Benas Gudelis jau seniai niekam neduoda interviu. Nevaikšto į vakarėlius, nešaukia visiems garsiai, kad atrado laimę su mylima moterimi.

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Mano stilius
2015-04-18 21:47

L. Salasevičius ramina įžeistą abiturientę – suknelę ji gaus

9| 

Penktadienį kilo šurmulys – neva dizaineris Liutauras Salasevičius pareiškė pretenzijas į suknelę, kurią konkurse laimėjo kaunietė abiturientė Gerda Mažeikaitė. Mergina buvo apstulbusi, kai dizaineris paprašė grąžinti suknelę, kurią jai įteikė. Ji dar labiau nustebo dėl to, kad ši suknelė buvo tik paskolinta. Vis dėlto Liutauras suskubo ją nuraminti – Gerdos laimėta suknelė dar tik kuriama.


2015-04-18 21:47

„Stiliaus“ nuosprendis: šios savaitės stilingiausios

8|4

Gero skonio pavyzdys – koks jis? „Stilius“ siūlo įsižiūrėti į garsius žmones, iš kurių galime pasimokyti, kaip patraukliai atrodyti.


2015-04-18 21:46

Žvaigždės lyg susitarusios liemenėles palieka namuose

13|8

Ar išdrįstumėte pasirodyti viešumoje be liemenėlės? Regis, kad Rihanna, Rita Ora ir Kim Kardashian nustatinėja ateinančios vasaros madas.


2015-04-17 11:47

Batų parduotuvėje Beyonce pademonstravo nepriekaištingą stilių

3

Dizainerio Giuseppe Zanotti naujausios batų parduotuvės atidaryme, Kalifornijoje, Beyonce atrodė pritrenkiančiai. Atlikėja visada pasižymėjo savitu stiliumi, bet šį kartą ji kaip niekada pasistengė. Kukliai, nepriekaištingai ir subtiliai- štai kaip žvaigždė apsireiškė atidaryme.


2015-04-17 10:14

Kaip naudoti serumą veidui ir kuo jis skiriasi nuo kremo?

11

Serumas – tai tarsi greitoji pagalba, kai jaučiate, kad kažką reikia daryti su veido oda, o kosmetologės pašonėje nėra. Be to, tai ir puikus grožio puoselėtojas, veikiantis kryptingai, sistemingai ir nuosekliai.


2015-04-17 07:52

Supermodelis Kendall Jenner seka sesers Kim Kardashian pėdomis

1|6

Kendall Jenner (19m.), jaunesnioji Kim Kardashian sesuo, dar kartą įrodė, kad yra viena iš karščiausių mados pasaulyje nušvitusių jaunųjų modelių. Sekdama sesers pėdomis, ji nusimetė drabužius ir pozavo prisidengusi rankomis gegužės mėnesio „GQ“ žurnalui. Leidinyje analizuojama meilės, sekso ir beprotybės problema, o jaunosios manekenės nuotraukos susilaukė ypatingo dėmesio.


2015-04-17 07:52

Tik lrytas.lt: balsuokite už „Aš – stilistas!“ derinius šeimai

10|6

TV3 šou „Aš – stilistas!“ dalyviams paskutinę laidą teko nelengvas išbandymas. Jiems teko aprengti dizainerę Viktoriją Jakučinskaitę, kuri išbraukusi iš savo drabužinės kelnes, ir jos vyresnėlę dukterį Ievą Mają, kuri, atvirkščiai, nekenčia suknelių. Šeimyninis duetas tapo modeliais. Balsuokite už įdomiausią derinį!


2015-04-16 17:35

Naujausia „Emillion“ kolekcija – rožiniam moteriškumui

1|8

Naujausią kolekciją „Sofi“ pristatanti batų ir rankinių dizainerė Emilija Juršėnienė, kurianti prekių ženklą „Emillion“, nori, kad kiekviena moteris atėjus pavasariui kasdien švęstų savo moteriškumą įr seksualumą. Ir tam visai nebūtini trumpučiai sijonėliai bei žudantys aukštakulniai.


2015-04-16 15:23

G. Paulausko atkurtą miško brolių švarką įvertino ir kariūnai

5|18

Dizainerio Giedriaus Paulausko atkurtas pokario Lietuvos partizanų švarkas keliauja po Lietuvą. Trečiadienį, balandžio 15 dieną, dizainerio surengtą ekspoziciją, kurioje kartu su atkurtuoju švarku eksponuojama ir unikali tarpukario Lietuvos kario uniforma bei pokario partizanų naudota ekipuotė, įvertino Kauno įgulos karininkų ramovėje susirinkę partizanai ir kariūnai. Iki gegužės 14 dienos ekspoziciją laikinojoje sostinėje gali apžiūrėti visi norintieji.


2015-04-16 11:55

Supermodelis G. Bundchen atsisveikino su podiumu

19| 

Daugiausiai uždirbanti pasaulio manekenė Gisele Bundchen trečiadienį atsisveikino su podiumu, kuriuo San Paulo mados savaitėje žengė paskutinį kartą, skelbia „DailyMail“.


Populiariausi per 24 val.