Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Verslininkas B.Gudelis: „Man įdomu, kai sunku, o kai lengva - einu miegoti“

Verslininkas B.Gudelis: „Man įdomu, kai sunku, o kai lengva - einu miegoti“

2007-10-26 05:02

Bendrovių „Fragrances International“ ir „KristiAna“ savininkas bei prezidentas Benas Gudelis jau seniai niekam neduoda interviu. Nevaikšto į vakarėlius, nešaukia visiems garsiai, kad atrado laimę su mylima moterimi.

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Stilius ir grožis
2014-10-01 17:10

Naujausia „Lanvin“ kolekcija: kiekvienos skoniui

27

„Lanvin“ mados namų dizaineris Alberas Elbazas žino gudrybę, kaip įtikti įvairiausioms klientėms, ir nesvarbu, koks jų amžius ar sudėjimas. Paryžiuje pristatyta 2015 metų pavasario ir vasaros kolekcija ypatingai atskleidžia jo sugebėjimus.


2014-10-01 15:51

Penki pasaulį užbūrę George'o Clooney žmonos Amal apdarai

40|11| 

Amžiaus švente tituluojamos aktoriaus George'o Clooney ir teisininkės Amal Alamuddin vestuvės kaip magnetas į Veneciją sutraukė ne tik žiniasklaidos atstovus, bet ir būrį garsenybes išvysti norinčių gerbėjų. Vis dėlto, didžiausias dėmesys buvo skirtas jaunajai bei jos šventiniam garderobui, juk savaitgalį Venecijoje vyko tikrų tikriausias suknelių paradas.


2014-10-01 13:37

„Chloe“ pavasariui siūlo džinsinius rūbus

24

„Chloe“ mados namai taip pat nepabėgo nuo šiuo metu ant podiumų vyrujančios bohemos tematikos. Paryžiuje pristatyta kolekcija gana kasdieniška, dauguma modelių išties atrodo skirti tiek patogiam laisvalaikiui, tiek neįpareigojančiai darbo dienai. Šį kartą daug dėmesio skirta ir džinso audiniui. Į madą, panašu, kad grįžta ir „Chloe“ pasiūlyti beveik žemę šluojantys džinsiniai sijonai bei bei suknelės. Be to, kuriant kolekciją duoklė atiduota ir trikotažui – žavingai atrodė džemperio ir patogių treningo tipo kelnių derinys, kuris pasiūtas iš džinso spalvos audinio.


2014-10-01 11:40

„Celine“ kolekcijoje - mezginiai ir geometrinės figūros

24

Paryžiaus mados savaitėje pademonstruota ateinančio pavasario ir vasaros „Celine“ kolekcija išsiskyrė abstrakčia stilistika ir modeliais. Nors nebuvo atsisakyta gėlėtų audinių ir kutų, kurie būdingi daugumai šio sezono kolekcijų, dizaineris Phoebe Philo pasitelkė savitą viziją. Ant podiumo žengusių modelių kojas apsivijo ne lengvo audinio, o mezginių kutai, mat pavasariui šiltajam sezonui dizaineris pasiūlė gana stambių siūlų megztas sukneles. Kitas kolekcijos ginklas - geometrinės figūros. Jas dizaineris pasitelkė ne tik rinkdamasis audinius, bet ir kurdamas aksesuarus.


2014-10-01 10:21

„Balmain“ kolekcija – prabangą dievinančiai moteriai

28

„Balmain“ mados namai kuria išties turtingai,mėgstančiai prabangą ir norinčiai išsiskirti iš minios moteriai. Tokiai, kuriai visi paklūsta... 2015 metų pavasario ir vasaros kolekcija turėtų patikti net pačiai išrankiausiai moteriai, nes būtent valdingą moterį, vilkinčią šiais rūbais, ir norisi įsivaizduoti.


2014-09-30 21:32

Milano mados savaitė: žvilgsnis į praeitį

32

Kad ir kokios svarbios būtų mados savaitės Londone, Niujorke ar Paryžiuje, daugiausia žvilgsnių krypsta būtent į Milano mados savaitės podiumus. Šį kartą dauguma Milane 2015 metų pavasario ir vasaros kolekcijas pristačiusių dizainerių atsigręžė į praeitį. Milane pristatomos gatavų drabužių kolekcijos daugiausia įtakos turi ateinančio sezono garderobui ir masinių gamintojų parduotuvių asortimentui.


2014-09-30 17:26

„Chloe“ atidavė duoklę patogumui

26

„Chloe“ mados namai taip pat nepabėgo nuo šiuo metu ant podiumų vyrujančios bohemos tematikos. Paryžiuje pristatyta kolekcija gana kasdieniška, dauguma modelių išties atrodo skirti tiek patogiam laisvalaikiui, tiek neįpareigojančiai darbo dienai.


2014-09-30 13:20

Stiliaus klaida: Kim Kardashian-West rūbai – lyg sena užuolaida

33|6

Nepaisant to, kad Paryžiaus mados savaitėje dirba Kendall Jenner, žiniasklaidos dėmesys per madų šou visada būna nukreiptas į jos skandalingąją seserį Kim Kardashian-West. Į „Givenchy“ 2015 m. pavasario ir vasaros kolekcijos pristatymą Kim atvyko kartu su sutuoktiniu reperiu Kanye Westu ir jų dukryte North.


2014-09-30 12:54

Taurūs pilki atspalviai - vietoj įkyrėjusios juodos

20

Taurūs pilki atspalviai - tam, kad atsikratyti įkyrėjusios juodos spalvos. Trumpų ir ilgų rūbų derinys viename. Štai ką galima nusižiūrėti iš naujausios „Balenciaga" mados namų kolekcijos žemės, o ne podiumo gyventojoms.


2014-09-29 21:59

„Celine“ pavasariui siūlo originalius mezginius

1|26

Paryžiaus mados savaitėje pademonstruota ateinančio pavasario ir vasaros „Celine“ kolekcija išsiskyrė abstrakčia stilistika ir modeliais. Nors nebuvo atsisakyta gėlėtų audinių ir kutų, kurie būdingi daugumai šio sezono kolekcijų, dizaineris Phoebe Philo pasitelkė savitą viziją.


Populiariausi per 24 val.