Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2014-09-22 20:28

„Darbiečiai“ patvirtino naujus viceministrus

11

Pirmadienio vakarą Kėdainiuose posėdžiavusi Darbo partijos taryba patvirtino susisiekimo, žemės ūkio, kultūros ir energetikos viceministrus. Susisiekimo viceministru patvirtintas buvęs ministras, Seimo narys Algis Žvaliauskas, energetikos - Vilniaus Gedimino technikos universiteto dėstytojas Rokas Baliukovas.


2014-09-22 20:28

Kas išnaudos dešiniųjų susiskaldymą Vilniaus mero rinkimuose?

9|7

Lietuvos socialdemokratų partijai (LSDP) šeštadienį patvirtinus Gintautą Palucką kandidatu į Vilniaus mero postą, vis aiškesnė darosi būsimų tiesioginių mero rinkimų dėlionė. Savo kandidatą jau paskelbė ir Liberalų Sąjūdis – juo tapo buvęs teisingumo ministras Remigijus Šimašius. Tiesa, kortas rinkimuose gali sumaišyti buvusios finansų ministrės Ingridos Šimonytės kandidatavimas. Pati I.Šimonytė kol kas dar nepaskelbė savo sprendimo, tačiau akivaizdu, kad jai pateiktas konservatorių pasiūlymas yra svarstomas rimtai. Politologų manymu, naujos kandidatės įsitraukimas gali sujaukti rinkimų eigą.


2014-09-22 19:20

Į ministro postą - be įprasto filtro

39|

Premjeras Algirdas Butkevičius pirmadienį džiaugėsi Darbo partijos pasirinkimu - Roku Masiuliu - nors ir neslėpė, kad jis daugeliui turėjo būti netikėtas. „Prasidėjo staigmenų metas Vyriausybėje. Ir sveikatos apsaugos ministrė irgi buvo netikėtai paskirta“, – pirmadienį komentuodamas sprendimą dėl naujojo energetikos ministro kalbėjo Vyriausybės vadovas. Socialdemokratų lyderis tvirtino, kad tai buvo Darbo partijos pasirinkimas. Anot A.Butkevičiaus, su ja buvo susitarta, kad ji siūlys kompetetingą žmogų. „Tikrai negalima skirti žmogaus, kuris nėra įsigilinęs į energetinę sistemą Lietuvoje arba į vykdomus nacionalinio lygio ir tarptautinius projektus“, – vardijo premjeras.


2014-09-22 19:20

Kauno valdžia ignoravo Holokausto aukų pagerbimą

46|14

Kauno valdžia pirmadienį pademonstavo, kad Holokausto aukų atminimas jai visiškai nerūpi. IX forto memorialiniame muziejuje vykusiame Kauno ir Šiaulių getų sunaikinimo minėjime nesiteikė pasirodyti ne tik pirmieji Kauno asmenys, neatvyko nė vienas Kauno savivaldybės tarybos narys.


2014-09-22 19:01

G. Nausėda: „Energetikos ministras įrodė, kad turi stuburą“

16

Didžiausio SEB banko prezidento patarėjas Gitanas Nausėda palankiai vertina naująjį energetikos ministrą Roką Masiulį. Pasak ekonomisto, tai kompetetingas specialistas, parodęs, kad turi stuburą ir gali apginti savo projektus.


2014-09-22 18:55

Milijonierius politikas šaukiasi bankroto šmėklą

23

Prieš kelerius metus milijoninį turtą deklaravęs buvęs parlamentaras 54 metų Jonas Ramonas dabar teismuose kovoja dėl teisės pasiskelbti bankrutavusiu fiziniu asmeniu. Dvi kadencijas Seime dirbęs, bet praėjusiuose rinkimuose fiasko patyręs politikas tikina, kad nebeturi pajamų ir negali DnB bankui grąžinti per 860 tūkstančių litų kredito. Prieš šešerius metus paskolą paėmęs J.Ramonas dabar įtikinėja, kad turtas nebesiekia ir pusės milijono.


2014-09-22 18:40

Vyriausybė nepritaria VMI ir Muitinės departamento sujungimui

Vyriausybės strateginis komitetas kol kas nepritaria Valstybinės mokesčių inspekcijos ir Muitinės departamento sujungimui į vieną instituciją.


2014-09-22 18:13

Dėl laivo Lietuva teikia notą, Rusija grasina konfiskuoti

5

Lietuvos užsienio reikalų ministerija Rusijos ambasadai Lietuvoje pirmadienį įteikė notą, kuriame reiškiamas protestas dėl neteisėtų Rusijos pareigūnų veiksmų sulaikant žvejybinį laivą „Jūros vilkas“.


2014-09-22 17:55

Kariškiai ir pasieniečiai pratybose ieškojo „žalių žmogeliukų“

5|4

VSAT Pakrančių apsaugos rinktinės pasieniečiai ir Žemaičių apygardos 3-iosios rinktinės savanoriai dalyvavo pratybose, kurių metu panaudojant tarnybinį VSAT šunį buvo ieškoma neteisėtai į šalį patekusių, sprogmenimis apsirūpinusių ir neteisėta veikla užsiimančių asmenų, po Krymo aneksijos ir įvykių Ukrainoje gavusių bendrinį „žalių žmogeliukų“ pavadinimą.


2014-09-22 17:33

A. Butkevičius santykius su Lenkija vertina optimistiškai

1

Premjeras Algirdas Butkevičius pirmadienį pasveikino naująją Lenkijos Vyriausybės vadovę Ewą Kopacz bei tvirtino, kad pastaruoju metu rodomas Lenkijos politikų dėmesys Lietuvai nuteikia pozityviai.


Populiariausi per 24 val.