Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2014-07-25 12:33

Rugpjūtį vienu metu atostogaus pusė ministrų kabineto

Dauguma ministrų poilsiauti planuoja beveik tris savaites, o trys nauji Vyriausybės nariai vasarą atostogų neturės. Nuo pirmadienio iki rugpjūčio 14-osios atostogaus premjeras Algirdas Butkevičius, krašto apsaugos ir užsienio reikalų ministrai Juozas Olekas ir Linas Linkevičius.


2014-07-25 11:01

Prokuratūra nutraukė tyrimą dėl TV3 televizijos

6

Nepasitvirtinus pirminiams įtarimams, Generalinė prokuratūra penktadienį nutraukė ikiteisminį tyrimą dėl TV3 televizijos.


2014-07-25 10:10

Seime remontuoja Loretos Graužinienės kabinetą

36|12

Ar sunkmetis, ar pakilimas, kiekvieną vasarą ištuštėjusiuose Seimo rūmuose tautos išrinktuosius pakeičia statybininkai. Jie darbuojasi ir šiomis dienomis. Šiemet Seimo narių ir statybininkų darbymetis sutapo. Keliolika kabinetų pirmuosiuose rūmuose jau buvo tušti ir parengti remontui dar vykstant pavasario sesijai, rašo „Lietuvos rytas“. Darbus kiek pristabdė šių rūmų Kovo 11-osios salėje vykusios prezidentės Dalios Grybauskaitės inauguracijos iškilmės, bet dabar šios patalpos jau virto tikra statybų aikštele.


2014-07-25 10:08

Dėl Lukiškių pečiais jau gūžčioja visi konkurso dalyviai

9|2

Viešųjų pirkimų sistemos ydas atskleidęs Lukiškių kalėjimo iškeldinimo konkursas tampa vis labiau įtartinas. Kalėjimų departamentas imasi skubių veiksmų tyliai numarinti skandalą. Lukiškių tardymo izoliatoriaus-kalėjimo iškeldinimo iš Vilniaus centro ir perkėlimo į Pravieniškes (Kaišiadorių r.) projektas yra puikus pavyzdys, įrodantis, kad vykdant viešuosius pirkimus viską lemia ne įstatymai, o valdininkų kastos interesai ir politiniai užsakymai.


2014-07-25 09:44

Neregėta Palanga: prostitutės, narkotikai, benamiai

251|46

Kriminalu kvepiantis klausimas nesutrikdė jauno vyro. „Taip ir reikėjo sakyti, kad jums reikia kekšės!“ – nusijuokia. Skubiai nuo pirštų nučiulpia keptos duonos riebalus, išsitraukia neišmanųjį mobilųjį telefoną, kurio žalia ekrano šviesa primena pernokusio žirnio, ir įsirašo mano numerį. Praneš, kai mergina bus laisva ir galės aptarnauti. Per nedidelį žiedo formos skverą Palangos širdyje į prekybos centrą skuodžia pavargėlis. Taip susikaupęs, kad atrodo į smilkinius sutekėjo paskutiniai gurkšniai kraujo, dar nepraskiesto etanoliu. Skubiai dėlioja mažus žingsnelius, nugarą išrietęs lyg seną burę, o tuščią alaus butelį laiko atkišęs į priekį.


2014-07-25 09:28

Studijuoti valstybės lėšomis pakviesta beveik 15 tūkstančių

10

Studijuoti valstybės finansuojamose ir su studijų stipendijomis pakviesti 14 tūkst. 922 asmenys, pernai jų buvo truputį mažiau – 14 tūkst. 855.


2014-07-25 05:59

Riksmo pažadintas vyras iš upės dugno iškėlė ir atgaivino vaiką

454| 

Laimingai baigėsi drama Marijampolėje – 24 metų marijampolietis iš upės dugno ištraukė 10 metų vaiką, kuris jau nerodė gyvybės ženklų. Jaunuolis vaiką pats ir atgaivino, kol atvyko medikai. Šiuo metu 10-metis – Kauno klinikų reanimacijoje, gydytojai valo vaiko plaučius. Medikai negaili pagyrų gelbėtojui – jei ne operatyvumas ir jaunuolio drąsa, vaiko tarp gyvųjų jau greičiausiai nebūtų. Greitoji pagalba atvyko per 10 minučių, tačiau jos 10-mečiui būtų buvusios lemtingos. 24 metų gelbėtojas sako dabar trokštantis vieno – kad vaikas pasveiktų. Medikai sako, kad ant mirties slenksčio buvusio berniuko sveikata taisosi.


2014-07-24 19:21

„Tvarkiečiai“ sukilo prieš juodojo sąrašo reikalavimus

35| 

Ketvirtadienį posėdžiavęs partijos „Tvarka ir teisingumas“ prezidiumas nusprendė neteikti naujų viceministrų vietoje patekusiųjų į vadinamą „juodąjį sąrašą“ ir prašo inicijuoti parlamentinį tyrimą dėl šio sąrašo atsiradimo aplinkybių. „Prezidiumas pabrėžia būtinumą suderinti politinio pasitikėjimo, kompetencijos ir nepriekaištingos reputacijos valstybės tarnyboje aspektus, tačiau atsižvelgdamas į susidariusią situaciją pareiškia, jog neteiks kai kurių partijos atstovų toliau eiti viceministrų pareigas, kol nebus atliktas išsamus tyrimas“, – rašoma ketvirtadienį priimtame pareiškime.


2014-07-24 19:12

Asfaltas guls tik ten, kur gyvena Kauno vicemeras

40|5

Kodėl kapitaliai remontuojama tik ta Antanavos gatvės dalis, kuria važinėja Kauno vicemeras „tvarkietis“ Vytautas Vasilenka? Tokiais skundais Kauno merą Andrių Kupčinską atakuoja tolėliau stovinčių Antanavos gatvės namų gyventojai.


2014-07-24 18:39

Lietuvos žemės „gynėjas“ lenkiasi Kremliui ir keikia B. Obamą

1884|3|

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas turėtų ploti katučių. Vienu didžiausių Lietuvos patriotų save laikantis Nepriklausomybės Akto signataras Rolandas Paulauskas, nesėkmingai bandęs tapti šalies prezidentu, apie situaciją Ukrainoje prakalbo Rusijos prezidento žodžiais.