Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Eurolygos rungtynes pasirinks TV3 žiūrovai

Eurolygos rungtynes pasirinks TV3 žiūrovai

2007-10-30 23:41

Abiejų Lietuvos krepšinio klubų kovas Eurolygoje transliuojanti TV3 televizija susidūrė su sunkiai išsprendžiama dilema. Galvos skausmu televizijai tapo trečiasis turnyro turas, kuriame abi Lietuvos ekipos Kauno „Žalgiris“ ir Vilniaus „Lietuvos rytas“ su varžovais grumsis tuo pačiu metu - lapkričio 7 dieną, 21val. 30 min. Lietuvos laiku.

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
TV antena
2015-03-06 15:35

Krepšininkas A. Šikšnius nenustoja marginti kūno tatuiruotėmis

3

Bene daugiausia tatuiruočių turintis Lietuvos krepšininkas Arvydas Šikšnius prisipažįsta negalintis atsispirti avantiūroms. Neseniai Lietuvos herbo – Vyčio tatuiruote krūtinę pasipuošęs sportininkas, dalyvaudamas TV3 televizijos laidoje „Mitybos ir sporto balansas“, pirmąkart išbandė trumpalaikes tatuiruotes. Ant jo bicepso kurį laiką puikuosis šios laidos simbolika.


2015-03-06 14:52

Nerijui Juškai viešbutyje prireikė keturių lieknų merginų

7

Žvaigždės statusas Lietuvoje gali ypač daug – tai savo telefoninėmis provokacijomis nesunkiai įrodė radistai Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius. Apsimetę baleto primarijaus Nerijaus Juškos agentais, jie paskambino į gimtąjį šokėjo miestą – Telšius – ir vyresnio amžiaus viešubučio savininkei Stefai pradėjo vardinti sveiku protu sunkiai suvokiamus žvaigdės įgeidžius.


2015-03-06 14:36

Birutė Dambrauskaitė naktį greitkelyje stūmė Radžio automobilį

17

Šeštadienį BTV gyvo garso muzikiniame šou „Dainuok mano dainą“ garsūs atlikėjai perdainuos Radži hitus. Išgirsime ne tik naujai suskambusių melodijų, bet ir juokingų nutikimų iš Radži gyvenimo.


2015-03-06 14:36

N.Bunkė savo svajonių suknelę įvertino 10 tūkst. eurų

25|4

Specialiai moters dienai skirtai laidai buvęs tolimųjų reisų vairuotojas Valentinas Kairys numezgė pribloškiančio grožio suknelę, kuri pretenduoja tapti ne tik Lietuvos, bet ir Gineso rekordu.


2015-03-06 13:52

Prieš plastinę operaciją uteniškė apsipylė ašaromis

3

Grožio ir išvaizdos pokyčių realybės šou „Svajonių nuotaka“ antroji dalyvė – iš Utenos kilusi Lina Karalienė. 24 metų moteris, pildydama projekto anketą, skundėsi esanti nepatenkinta savo atvaizdu veidrodyje.


2015-03-06 13:34

Ž.Vaškytės ir P.Skučo vedamos žinios padėjo išgelbėti gyvybę

Kėdainietė antradienį per LNK televizijos pavakario žinių laidą „Labas vakaras, Lietuva“ pamatė reportažą apie tragiškai pasibaigusį meningokokinės infekcijos atvejį Švenčionyse. Laidos studijoje vedėjai Živilė Vaškytė ir Paulius Skučas išsamiai išvardino šios ligos simptomus.


2015-03-06 12:48

Ignas Barkauskas su partnere rumbą šoks po vandeniu

Artėjant projekto „Šuolis“ finišui, dėl pergalės kausis ir įšuolius į vandenį nuo tramplinų bei bokštų demonstruos aštuoni dalyviai: aktorius Andrius Žiurauskas, rašytojas Juozas Erlickas, jo dukra Radvilė Erlickaitė, šokėjas Marius Gaižauskas, aerobikos pradininkė Joana Bartaškienė, didžėjus Sezzy, daugkartinis Tailando bokso ir bušido turnyrų nugalėtojas Remigijus Morkevičius ir modelis Jolanta Leonavičiūtė.


2015-03-06 12:20

„Aš – stilistas!“ užkulisiuose A.Pauliukevičius kirto vištieną

1|3

Ne vienas Naujųjų išvakarėse sau prižada, kad nuo sausio imsis rūpintis savo išvaizda, laikysis dietos ir pradės sportuoti. Tačiau statistika rodo, kad sporto daugelis griebiasi tik artėjant vasaros atostogoms, kai tampa aktualu, kaip atrodysi paplūdimy.


2015-03-06 11:53

Buvęs irkluotojas A. Duonėla atskleidė, kaip atsikratė 16 kg

Prieš trejus metus iš didžiojo sporto pasitraukęs daugkartinis pasaulio ir Europos čempionas Alvydas Duonėla (38 m.) šiandien savo sportines viltis sudėjęs į dukrą Lukreciją. „Gal irgi bus čempionė“, – „Lietuvos ryto" televizijos žaidimo „Šeima – jėga“ filmavime šypsojosi tėtis, dukterį jau kelerius metus kantriai vežiojantis į teniso treniruotes.


2015-03-06 11:33

Dėl ko projekto su delfinais dalyviai sunerimo?

12| 

Projekto „Delfinai ir žvaigždės“ dalyviai sunerimę, mat Klaipėdos delfinariume vykstančių renginių ciklas jau įpusėjo ir džiaugtis delfinų draugija laiko lieka vis mažiau. Be to, šįvakar projektą turės palikti dar vienas dalyvis.


Populiariausi per 24 val.