Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Eurolygos rungtynes pasirinks TV3 žiūrovai

Eurolygos rungtynes pasirinks TV3 žiūrovai

2007-10-30 23:41

Abiejų Lietuvos krepšinio klubų kovas Eurolygoje transliuojanti TV3 televizija susidūrė su sunkiai išsprendžiama dilema. Galvos skausmu televizijai tapo trečiasis turnyro turas, kuriame abi Lietuvos ekipos Kauno „Žalgiris“ ir Vilniaus „Lietuvos rytas“ su varžovais grumsis tuo pačiu metu - lapkričio 7 dieną, 21val. 30 min. Lietuvos laiku.

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
TV antena
2014-09-16 17:33

Donatas Katkus tikėjosi įkūnyti dramblį, bet virto liūtu

2|6

Paramos projektas „Pirk dramblį“, skirtas padėti Kauno zoologijos sodui, sulaukė dar vieno garsaus visuomenės veikėjo palaikymo. „Aš ir tu – mes vieno kraujo“ – legendinė herojaus Mauglio frazė šįkart žiūrimiausios televizijos TV3 žiūrovams eteryje skamba iš žymaus Lietuvos dirigento, muzikologo ir pedagogo Donato Katkaus lūpų.


2014-09-16 16:39

Aktorius ir modelis Žilvinas Tratas - vėl ekrane

2|5

Išskirtinės išvaizdos aktorius ir modelis Žilvinas Tratas išeina iš Vilniaus geležinkelio stoties. Jo tiesiog neįmanoma nepastebėti – praeiviai net stabteli, palydi žvilgsniais. Staiga sustoja automobilis, prie vairo – aktorė Jolanta Dapkūnaitė. Vyras sėda į mašiną, išsiilgusi moteris jį apsikabina. Nežinia, kokio romano istoriją čia būtų galima sugalvoti, jei ne aplink porą zujanti TV3 kultinio lietuviško serialo „Pasmerkti 3“ filmavimo technika.


2014-09-16 16:36

Interneto sensacijų kovose - ir provokacijos, ir pokštai

26|10| 

Viešai išsinuoginusi Agness Landau (moterimi apsisprendęs tapti Raulis Mammadli), Kauno centre ant merginos sėdmenų piešiantis Domantas Belevičius, sostinės gatvėse aplinkinius šokiruojantis Martynas Slavinskas, daugelio pažįstamas auksinio jaunimo atstovas Igor Shishkin ir kiti tarp jaunimo populiariausi internautai pradeda įtemptą kovą dėl žiūrovų balsų naujame lrytas.lt projekte „Blogometras“.


2014-09-16 15:11

Intelektuali kova dėl kelionės aplink pasaulį

3

Kokia yra ilgiausia vien tik Lietuvos teritorijoje tekanti upė? Atsakymas į šį klausimą padovanojo pergalę vienam TV žaidimo „Auksinis protas” dalyviui, kuris išsikovojo galimybę siekti svajonių prizo – kelionės aplink pasaulį.


2014-09-16 14:52

Vaiva Budraitytė: moteris muša ir garsūs vyrai

1|4

„Smurto prieš moteris mastai Lietuvoje yra siaubingi – ne tik kaimo girtuokliai muša žmonas, bet ir garsūs vyrai, einantys atsakingas pareigas. Aš, kaip būrėja, kuriai it rūmų klounui leidžiama kalbėti viską, teigiu, jog man kelia įtarimą beveik visos garsių moterų žūtys ne sava mirtimi“, - įsitikinusi žinoma būrėja Vaiva Budraitytė.


2014-09-16 14:32

Liutauras Salasevičius tapo „Mis Lietuva 2014“ komisijos nariu

1|3

Artėjant didžiajam grožio konkurso „Mis Lietuva 2014“ finalui, kurį jau šį sekmadienį, rugsėjo 21 d., 19.00 val. tiesiogiai transliuos „Lietuvos ryto“ televizija, paaiškėjo paslaptingas komisijos narys. Juo tapo žinomas šalies dizaineris Liutauras Salasevičius – jis ne tik papuoš finalininkes, bet ir padės komisijos pirmininkui Benui Gudeliui išrinkti gražiausią lietuvaitę.


2014-09-16 13:23

„Electronic I“ vokalisto ištvermė nustebino patyrusius karius

12|5| 

Grupės „Electronic I“ vokalistas Paulius Sinkevičius dalyvavo specialiose karinėse pratybose, kur nustebino ne tik savanorius karius, bet ir seržantus. Dainininkui teko neeilinė užduotis – įveikti kliūčių ruožą, kuris skirtas egzaminuoti pratybas baigusius karius. Vos P. Sinkevičiui pradėjus įveikinėti pirmąsias kliūtis, visas dėmesys buvo skirtas būtent jam.


2014-09-16 12:30

Vaida Skaisgirė pasipiktino bankrutavusia kelionių agentūra

1

„Niujorkas – didelis miestas, norime daug ką pamatyti, aplankyti įdomiausius objektus”, - sako studentas Tomas Šimkus. Rugsėjo 24-ąją jis su savo broliu dvyniu Luku tą didelį, nepaprastą miestą ir pamatys. Tomas ir Lukas Šimkai laimėjo prodiuserių kompanijos „Videometra“ surengtą brolių ir seserų konkursą, kurio idėja kilo kartu su populiariu komišku TV3 eteryje rodytu serialu „Obelis nuo obels“.


2014-09-16 11:57

Deivydas Zvonkus „Muzikinėje kaukėje” nevaidintų buvusios žmonos

BTV „Muzikinės kaukės” dalyvių mokytojas muzikos prodiuseris Deivydas Zvonkus prasitarė, jog niekuomet nenorėtų įkūnyti savo buvusios žmonos Natalijos Bunkės.


2014-09-16 10:46

„Lietuvos ryto“ TV žvaigždės šėlo naujo sezono fotosesijoje

5| 

Šmaikštusis Timūras Augucevičius – kilnojantis kojas aukščiau nei balerinos? „Reporterio“ veidas Andrius Kavaliauskas – iš visų jėgų pučiantis trimitą? Griežtoji Rūta Janutienė lendanti po puošniu Editos Užaitės sijonu? Garsus kulinaras Alfas Ivanauskas griaunantis stilistės drabužių spintą? – būtent tokiose neįprastose situacijose buvo užfiksuotos garsios televizijos žvaigždės.


Populiariausi per 24 val.