Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Eurolygos rungtynes pasirinks TV3 žiūrovai

Eurolygos rungtynes pasirinks TV3 žiūrovai

2007-10-30 23:41

Abiejų Lietuvos krepšinio klubų kovas Eurolygoje transliuojanti TV3 televizija susidūrė su sunkiai išsprendžiama dilema. Galvos skausmu televizijai tapo trečiasis turnyro turas, kuriame abi Lietuvos ekipos Kauno „Žalgiris“ ir Vilniaus „Lietuvos rytas“ su varžovais grumsis tuo pačiu metu - lapkričio 7 dieną, 21val. 30 min. Lietuvos laiku.

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
TV antena
2014-08-27 17:42

Dukters susilaukusi R. Ščiogolevaitė jau triūsia televizijoje

5|47

Prieš tris savaites dukters susilaukusi dainininkė Rūta Ščiogolevaitė-Damijonaitienė jau triūsia televizijos studijoje. Trečiadienį nufilmuota nauja televizijos laida „Ginčas be taisyklių“, kurią naujame sezone rodys TV3. Žinoma atlikėja joje kartu su patyrusiu eterio vilku Kristupu Krivicku diskutuos įvairiomis aktualiomis temomis, stodami į skirtingas nuomones dėstančias puses.


2014-08-27 17:00

R. Rudokas turi slaptą pomėgį - leisti vaistus kitiems

3|2

Medicina yra pats kilniausias iš visų menų, kadaise pasakė Hipokratas. Naujojo TV3 sezono „Gera kartu!“ premjera – komiškas medicinos serialas „Rezidentai“ – žiūrovus į medicinos meną kvies pažvelgti su humoru, o rudeninę depresiją siūlys gydytis vaistu nuo visų ligų – juoku. Humoro injekcijas garantuos ryškiausių šalies aktorių būrys – Ramūnas Rudokas, Džiugas Siaurusaitis, Aldona Vilutytė, Daiva Rudokaitė, Andrius Bialobžeskis ir daugelis kitų.


2014-08-27 16:38

R. Ščesnavičius naujoje TV laidoje rungsis su savo sūnumi

Daugelis moterų svajoja apie gardžiai gaminantį vyrą, sugebantį patiekti ne tik šventinę vakarienę, bet ir greitai sukurpti eilinės dienos pietus iš likučių šaldytuve. Svajokite atsargiai, nes svajonės pildos su kaupu. Šį sezoną televizija BTV pasiūlys net du profesionalius šefus – gerai žiūrovams ir gurmanams pažįstamą Robertą Ščesnavičių, kuris džiugins klasikiniais pasaulio virtuvės šedevrais, bei jo sūnų, ambicingą, jauną virėją Tomą Ščesnavičių, kuriam žinios ir intuicija leidžia receptus kurti akimirksniu, o idėjas įgyvendinti paprastai ir greitai.


2014-08-27 16:21

Aiškėja pirmieji naujo „Auksinio balso“ sezono dalyviai

Muzikinis projektas „Auksinis balsas“ – didžiausias tikro garso koncertas Lietuvoje – jau rugsėjo 20 d. sugrįžta į LRT eterį. Kol kas projektą gaubia daugybė paslapčių, bet jau aiškėja pirmieji projekto dalyviai. „Auksinio balso“ scenoje išvysime žinomos grupės „Liūdni slibinai“ vokalistę Aistę Lasytę ir lietuvių lengvojo roko muzikos atlikėją, buvusios grupės „Amberlife“ vokalistą ir dainų kūrėją Edgarą Lubį.


2014-08-27 15:18

Vytautas Rumšas LRT eteryje pildys svajones

Tarp gausybės naujojo LRT sezono naujienų – projektas „Svajonę turiu“. Muzikos ir pokalbių, o svarbiausia – svajonių pildymo šou ves Vytautas Rumšas jaunesnysis.


2014-08-27 13:57

Žinomų aktorių trijulė ekrane „maustys“ Lietuvos įžymybes

TV3 į naująjį sezoną nuo rugsėjo 1 dienos žengia su šūkiu „Gera kartu!“, o žiūrovus kviečia patogiai įsitaisyti ant sofos ir išsirinkti mėgstamiausias programas. Ypatinga rudens sezono naujiena, virtusi tikru egzaminu įžymybėms – projektas „Aš – kino žvaigždė“ rugsėjį atskleis, į kokią netikėtą avantiūrą pasinėrė daugybė žinomų žmonių, laidos kūrybinei grupei juos pakvietus į filmo aktorių atranką.


2014-08-27 10:34

Ant TV3 naujojo sezono sofos - beveik 30 žvaigždžių

TV3 ir toliau kviečia savo žiūrovus būti kartu. Juk visi žino, kaip gera leisti laiką kartu su savo artimaisiais, draugais, mylimais žmonėmis ar visada pasiilgstančiais augintiniais. Tą įrodė ir TV3 naujojo sezono „Gera kartu!“ žvaigždės. Savo meilę televizijai ir džiaugsmą vėl susitikus po vasaros atostogų jie įamžino specialioje fotosesijoje ir vaizdo klipe, sutilpdami ant ypatingos, švytinčios sofos, tapusios rudens sezono simboliu.


2014-08-26 18:38

Rūta Mikelkevičiūtė išbandė Afrikos moterų naudojamą kosmetiką

37|3

„Jei kas sako, kad natūrali kosmetika brangi, netikėkit – ji itin pigi, – juokiasi Rūta Mikelkevičiūtė, neseniai sugrįžusi iš Afrikoje Zambijoje vykusios „Gelbėkit vaikus“ misijos. - Tik gudrūs verslininkai sugalvojo iš to užsidirbti ir sugalvojo kosmines kainas“.


2014-08-26 18:36

Pirmagimio laukiantis M. Vitulskis laimėjo vystymo varžybose

12|44

Jaunimo numylėtinių „radistų“ Jono Nainio ir Rolando Mackevičiaus provokacijas turės atlaikyti naujo LNK projekto „Norim dar! Su radistais" studijoje susirinkę žiūrovai. Tai paaiškėjo šio pramoginio šou iškilmingo pristatymo metu sostinės „Teatro arenoje“.


2014-08-26 16:49

„Lietuvos ryto“ TV dar siūlo paragauti vasariškų patiekalų

„Dar bus tų šiltų orų, todėl galėsite atsigaivinti šalta sriuba su fetos sūriu“, – sakė kulinarijos laidos „VMG vasara“ autorius ir vedėjas Alfas Ivanauskas.


Populiariausi per 24 val.