Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Kriminalai
2016-02-13 17:53

Šiauliečiai vairuotojai pagrobė ir įkalino Ukrainos pilietį

4

Beveik parą pagrobto ukrainiečio vairuotojo ieškoję pareigūnai jį išlaisvino šeštadienį per pietus. 46 metų pagrobtąjį šiauliečiai bandė išvežti į Lenkiją. Detektyvas prasidėjo penktadienio popietę, kai į Bendrąjį pagalbos centrą (BPC) paskambino Ukrainos pilietis. Vyriškis guodėsi, kad bendradarbiai jį sumušė ir įkalino puspriekabėje – šaldytuve. Pagalbos meldęs ukrainietis nurodė ir tikslią vietą – pervežimais užsiimančios bendrovės teritoriją Šiauliuose, Žemaitės gatvėje.


2016-02-13 15:32

Girtų motinos ir dukters kautynes nutraukė pareigūnai

Gerkite ne alkoholį, o šviežią pieną. Tokį patarimą Radviliškio rajono gyventojoms davė pareigūnai, kuriems teko tramdyti kruviną konfliktą namuose. Pareigūnai į Aukštelkų kaimą buvo iškviesti šeštadienio naktį išsyk po vidurnakčio. Ekipažas išskubėjo gelbėti motinos talžomos 22 metų merginos. Išsiaiškinta, kad kivirčas įsiplieskė per išgertuves. Prieš pat vidurnaktį įniršusi 39 metų moteris puolė savo dukterį ir ėmė ją talžyti. Smurtautoja buvo išradinga – įniršį liejo ir talžydama kumščiais, ir tąsydama už plaukų, ir daužydama aukos galvą į stalą.


2016-02-13 12:53

Pareigūnui teko gintis nuo girtuoklės šuns

1

Dėl kaimynų keliamo triukšmo naktį užmigti negalėję vilniečiai jiems iškvietė policiją, tačiau girtų žmonių šūksnius pakeitė šūviai ir šuns lojimas.


2016-02-13 12:34

Sūnus žirklėmis badė tėvą

1

Šilutės rajone, Stankaičių kaime šeštadienio popietę septyniolikmetis žirklėmis sužalojo savo 54 metų tėvą. Konfliktas tarp tėvo ir sūnaus kilo namuose. Dėl durtinių žaizdų galvoje ir krūtinėje vyras gydomas namuose.


2016-02-13 12:30

Kaimo vakarėlis baigėsi mažametės išžaginimu

9

Pakruojo rajono Balsių kaime penktadienio vakarą vykusios išgertuvės baigėsi kraupiu nusikaltimu. Devyniolikametis vaikinas įtariamas išžaginęs mažametę iš globos namų. Nusikaltimas apie 21 val. įvyko vienoje Balsių kaimo sodyboje. Joje vyko jaunuolių išgertuvės. Į šią sodybą kompanija užsuko po diskotekos. Joje mergaitė ir susipažino su vyresniais vaikinais. Naujieji draugai pasiūlė pratęsti vakarėlį ir trylikametė neatsispyrė pagundai. Mergaitė su naujaisiais bičiuliais vaišinosi alkoholiniais gėrimais, kol vienas jų sumanė patenkinti lytinę aistrą. Pirminiais duomenimis, gerokai įkaušęs devyniolikametis privertė lytiškai santykiauti trylikametę.


2016-02-13 12:14

Policijos šuo atvedė į degtindario garažą

3|2

54 metų telšiškis patyliukais garaže pilstė naminę degtinę. Žemaitis jautėsi saugus, bet nesitikėjo, kad alkoholio tvaiką gali užuosti policijos tarnybinis šuo. Penktadienį Telšiuose patruliavo kinologas Tomas Taurinskis ir vokiečių aviganių veislės aviganis Attilas. Kaip ir įprasta, patruliai paėjėjo Masčio ežero pakrante, o po to įsuko į atokesnes miesto gatveles. Einant Naująja gatve, kilnologas T.Taurinskis pastebėjo, kad pasikeitė augintinio elgesys. Stabtelėjęs šou ėmė uostinėti orą ir tempti pareigūną prie vieno garažo. Patyręs kinologas išsyk suprato – keturkojis be priežasties į garažą netemptų.


2016-02-13 12:04

Prie taksi automobilio vairo – girta moteris

2|29| 

Per šeštadienio ryto reidą policijai įkliuvo vienintelė neblaivi vairuotoja. Ji vairavo taksi bendrovės automobilį.


2016-02-13 11:37

Vagių grobis – skalbimo milteliai

1

Kalvarijoje esančioje degalinėje buvo apvogtas nakčiai paliktas vilkikas MAN. Nuėmę puspriekabės plombą, vagys išnešė 128 pakuotes skalbimo miltelių „Persil“.


2016-02-13 11:33

N.Bilevičius griebėsi šiaudo: atsisako advokatės

95| 

Švedijoje iki gyvos galvos nuteistas lietuvis Nerijus Bilevičius bando įrodyti savo nekaltumą. Dėl 17-metės Lisos Holm nužudymo nuteistas vyras skųs Skaraborgo ir Apeliacinio teismų sprendimus. Taip pat, jis nori pakeisti advokatę Inger Rönnbäck, kuri švedų teisininkus prajuokino keistokais gynybos metodais. Aukščiausiasis teismas gali ir nepriimti N.Bilevičiaus skundo ir net nesvarstyti iš naujo bylos ir palikti galioti apeliacinio teismo sprendimą.


2016-02-13 11:29

Panevėžio gatvėse – lyg mūšio lauke

1

Panevėžyje du vaikinai sumušė nepilnametį, įtariamieji 1999 metais gimę du jaunuoliai sulaikyti.


Populiariausi per 24 val.