Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Kriminalai
2015-05-28 14:42

Vilniuje dėl žiauraus ir įžūlaus plėšimo sulaikytas įtariamasis

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus miesto antrojo policijos komisariato kriminalinės policijos pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl plėšimo. Pareigūnai sulaikė įtariamąjį, kuris, kaip įtariama, galėjo įvykdyti ne vieną nusikaltimą.


2015-05-28 14:07

Šaudynės Kaune: įvykio liudininkai papasakojo, kas nutiko

215|12| 

Trečiadienio vakarą Kaune, Aukštųjų Šančių rajone, nušautas 20 metų kaunietis, dar du kartu su juo buvę žmonės sužeisti. Policijos pareigūnai ieško gatvėje po konflikto mirtinus šūvius paleidusio vyro. Pirminiais duomenimis, gatvėje kilus konfliktui, galimai neblaivus vyras išsitraukė ginklą ir ėmė šaudyti. Automobilyje „Honda Civic“ sėdėjusiam kauniečiui (gimęs 1995 metais) kulka pateikė į krūtinę. Nukentėjo ir šalia buvę žmonės. Šalia namo stovėjusiam jo bendraamžiui peršautos kojos, metais vyresniam kauniečiui – sužeista ausis.


2015-05-28 14:03

Kaune evakuojamas V.Matijošaičiui priklausantis prekybos centras

7|13

Ketvirtadienį po pietų gavus pranešimą apie neva padėtą sprogmenį evakuojamas Kaune, Šiaurės prospekte įsikūręs prekybos centras. Pastatas, kuriame įsikūrusi ir prekybos tinklo „Maxima“ parduotuvė priklauso Kauno mero Visvaldo Matijošaičio valdomai įmonių grupei.


2015-05-28 12:10

Bandė išplėšti pinigų už mašinos valstybinį numerį

7

Į šių metų bukiausio nusikaltėlio titulą atsirado pretendentas – išpirkos už pamestą valstybinį numerį reikalavęs ir vairuotojui grasinęs Sauginių (Šiaulių r.) kaimo 26 metų gyventojas. Istorija prasidėjo gegužės 10-osios vakarą, kai iš Kuršėnų į namus lengvuoju automobiliu važiavęs šiaulietis nutrenkė stirną. Į kelią staiga iššoko trys stirnos, o į mašiną atsitrenkė viena. Smūgis buvo mirtinas – į griovį nukritusi stirna nugaišo. Su mažamete dukterimi važiavęs šiaulietis paskambino į Bendrąjį pagalbos centrą ir pranešė apie įvykusią nelaimę.


2015-05-28 11:12

Klaipėdoje sutriuškinta narkotikus į Norvegiją gabenusi gauja

10|9| 

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos ir Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus pareigūnai baigė ikiteisminį tyrimą dėl organizuotos nusikalstamos grupuotės narių įvykdytų nusikaltimų bei baudžiamąją bylą perdavė teismui.


2015-05-28 11:09

Muitininkams įkliuvo kontrabandos už 41 tūkst. eurų

4

Naktį iš antradienio į trečiadienį Šalčininkų kelio poste sulaikyta ukrainietiškomis banderolėmis pažymėtų cigarečių kontrabanda. Slaptas krovinys, dėl kurio pradėtas ikiteisminis tyrimas, aptiktas rentgeno pagalba.


2015-05-28 10:40

Apeliacinis teismas atskyrė V. Vonžutaitės bylą

15|

Darbo partijos vadinamosios juodosios buhalterijos byloje nuteistos Seimo narės Vitalijos Vonžutaitės byla bus nagrinėja atskirai, ketvirtadienį nusprendė Lietuvos apeliacinis teismas, ir atskyrė politikės bylą nuo kitų nuteistųjų. Teismo manymu, šiuo metu besilaukianti ir ne pirmą kartą teismo posėdyje nepasirodanti moteris gali užsitęsti baudžiamosios bylos nagrinėjimas nepateisinamai ilgai.


2015-05-28 08:52

Medininkų punkte sulaikyti du Rusijoje pavogti automobiliai

4

Medininkų punkte trečiadienį pasieniečiai sulaikė Rusijoje pavogtus automobilius „Lexus RX 300“ ir „Porsche Cayenne“, kuriais į Lietuvą važiavo Baltarusijos piliečiai.


2015-05-28 08:45

Girtų kauniečių porelė užpuolė policininkus

Praėjusio trečiadienio popietę Kauno policijos pareigūnams teko grumtis su girtų kauniečių porele. Vienas jų, vedamas į tarnybinį automobilį spyrė policijos patruliui bei suplėšė jo uniformą. Policininkas nukentėjo nesunkiai, tad į gydymo įstaigą nesikreipė.


2015-05-28 08:40

Šilutės r. girtas vyras su galva daužė policijos mašinos langus

Šilutės rajone sulaikytas girtas vyras su galva išdaužė policijos automobilio langus.


Populiariausi per 24 val.