Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Horoskopai
2015-12-02 00:01

Palmiros horoskopas trečiadieniui, gruodžio 2 d.

Nesusikalbėjimo metas, kai kiekvienas jaučia pareigą turėti savo nuomonę ir atkakliai ją ginti. Nesivelkite į ginčus, nesistenkite įtikinti savo teisumu – loginiai argumentai, faktai bus tuščia, kaip vaikiškas barškutis.


2015-12-01 15:03

Astrologė Ramunė apie gruodį: laukia nuostabus mėnuo

1

Gruodis reiškia pabaigą? Visiškai priešingai – paskutinis metų mėnuo žada būti itin sėkmingas ir atverti daug naujų galimybių. Vieniems ženklams labiau seksis profesinėje ir verslo srityje, kitiems – meilės fronte. Bet kuriuo atveju, didžiausias metų šventes turėtumėte pasitikti švytėdami – bent jau taip žada astrologė Ramunė.


2015-12-01 10:23

Astrologė Palmira: tai palankiausia diena šią savaitę

4

Gerų naujienų, šaunių susitikimų metas – kyla puikių sumanymų, atsiranda galimybių juos įgyvendinti. Vieną akimirką pavyksta suvaldyti likimą ir įvykius pakreipti reikiama vaga (be abejo, tai puiki proga įvairioms pertvarkoms).


2015-12-01 00:01

Palmiros horoskopas antradieniui, gruodžio 1 d.

2

Gerų naujienų, šaunių susitikimų metas – kyla puikių sumanymų, atsiranda galimybių juos įgyvendinti. Vieną akimirką pavyksta suvaldyti likimą ir įvykius pakreipti reikiama vaga (be abejo, tai puiki proga įvairioms pertvarkoms). Jausitės puikiai – jums gera su visais, visiems gera su jumis.


2015-11-30 12:29

Astrologė Palmira: galite susidurti su nenumatytais apribojimais

4

Šiandien svarbu būti santūriems, mokėti atsiriboti nuo aplinkinių, nuo svetimos įtakos – laikykitės tik savo nuomonės. Ir nesiimkite nieko naujo, neužmegzkite naujų pažinčių, taip pat nežadėkite, venkite įsipareigoti. Svarbius reikalus, atsakingų dokumentų, ypač sandorių, pasirašymą tiktų atidėti.


2015-11-30 00:01

Palmiros horoskopas pirmadieniui, lapkričio 30 d.

4

Šiandien svarbu būti santūriems, mokėti atsiriboti nuo aplinkinių, nuo svetimos įtakos – laikykitės tik savo nuomonės. Ir nesiimkite nieko naujo, neužmegzkite naujų pažinčių, taip pat nežadėkite, venkite įsipareigoti. Svarbius reikalus, atsakingų dokumentų, ypač sandorių, pasirašymą tiktų atidėti.


2015-11-29 10:15

Skirma Liepienė žada aktyvią savaitę su daug gyvenimo pamokų

6|3

Gruodžio pradžia daugumai Zodiako ženklų bus darbinga ir aktyvi. O kai kam gyvenimas pažers pamokų – ir jos bus ne visai malonios. Gimtadienį švenčiantiems Šauliams taip pat nebus laiko atsikvėpti. O ką žvaigždės lėmė jums? Skaitykite astrologės Skirmos Liepienės horoskopą kitai savaitei.


2015-11-28 14:33

Palmira: saugokitės apsvaigusių asmenų ir religinių fanatikų

12

Šeštadienis neblogas, ypač jo pirma pusė – tinkama ir įvairiems darbams nudirbti, ir pramogauti ar tiesiog bendrauti. Vakarop bei naktį daugės nesusipratimų bendraujant, keliaujant, važinėjant. Tad nerizikuokite vairuodami ir venkite ginčų, ypač su artimaisiais – nepraraskite kantrybės, stenkitės pasitarnauti, o ne reikalauti.


2015-11-28 00:01

Palmiros horoskopas savaitgaliui, lapkričio 28–29 d.

6

Šeštadienis neblogas, ypač jo pirma pusė, – tinka ir įvairiems darbams nudirbti, ir pramogauti ar tiesiog bendrauti. Vakarop bei naktį daugės nesusipratimų bendraujant, keliaujant, važinėjant. Tad nerizikuokite vairuodami ir venkite ginčų, ypač su artimaisiais, – nepraraskite kantrybės, stenkitės padėti, o ne reikalauti.


2015-11-27 11:02

Palmira įspėja neapsigauti: likimas daug žadės, paskui atims

6

Painus metas, daug žadantis, siūlantis, o paskui atimantis. Bus lengva supainioti vertybes – stigs aiškumo, konkretumo, o situacija atrodys geresnė, nei yra iš tiesų. Deja, diena komplikuota: pakaks drąsos, įžūlumo ir nebus jokio patikimumo, jokių garantijų. Įvaizdis klaidins – nepatartina vertinti žmogaus pagal jo skelbiamas idėjas, deklaruojamus principus.


Populiariausi per 24 val.