Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Šeima ir santykiai
2014-09-02 19:05

Duktė nufilmavo Alzheimeriu sergančios motinos sąmonės nušvitimą

Ši interneto sensacija – visai kitokia, nei esate įpratę matyti. Vos per keletą dienų daugiau kaip milijoną peržiūrų surinkęs vaizdo įrašas prieš valią išspaudžia ašaras. Amerikietė Kelly Gunderson iš Džordžijos valstijos nufilmavo emociškai jaudinantį susitikimą su savo 87 m. motina, sergančia Alzheimerio liga.


2014-09-02 15:28

Žiedą užsimojęs pagaminti vyras prieš mylimąją pasitelkė melą

3|4

Sužadėtuvių akimirkos, kai vyras mylimajai įteikia žiedą, visada būna jaudinamos. Tačiau karikatūrininkas Justinas Račinskas (34 m.) nusprendė dar labiau nustebinti būsimą žmoną gydytoją Laurą Mašalaitę (33 m.) ir neseniai įteikė auksinį žiedą su deimantu, kurį pats sukūrė juvelyrų dirbtuvėse. Daugiau kaip prieš pusantrų metų medikės Lauros ir klientų aptarnavimo konsultanto internetinių technologijų srityje Justino pažintis užsimezgė internetinėje erdvėje – visiškai neromantiškai.


2014-09-02 11:11

Vaikai - mažieji tėvų atostogų gadintojai

3

Net 85 proc. tėvų dėl ikimokyklinio amžiaus vaikų iš esmės keičia savo atostogų planus, rodo Lietuvos tėvų apklausos rezultatai. Psichologės Eglės Gudelienės teigimu, daug tėvų, atidžiau įvertinę atostogas su atžalomis, galėtų sėkmingai koreguoti savo atostogų planus ir dažniau lankytis per daug metų pamėgtose vietose. Pasak psichologės, tėvams koją dažniausiai pakiša laiko ir žinių stoka, bet atidžiai planuojant atostogas su mažyliu galima išvengti daugelio nepatogumų.


2014-09-02 09:22

Pabrolio žmonai ėmus gimdyti, vestuvės baigėsi ligoninėje

2

Nėščia britė atsisakė būti savo geriausios draugės pamerge, kad su savo negrakščiomis formomis nesugadintų jos vestuvinių nuotraukų. Bet likimas iškrėtė dar geresnį pokštą – vos tik ji kartu su vyru, vyriausiuoju pabroliu, spėjo atvykti į ceremoniją, dar automobilyje prasidėjo gimdymas, rašo „Daily Mail“.


2014-08-31 15:20

Seksualios draugės žino, kaip išsikovoti jaunų vyrų dėmesį

367|2

Jos – drąsios, ryškios, apkalbamos, išjuokiamos, gyvenimo mėtytos ir vėtytos. Vokalo pedagogė, dainininkė Daina Bilevičiūtė (50 m.) ir barmenė, aistringa Radžio gerbėja Raisa Šarkienė (57 m.) yra neišskiriamos draugės. Bet prieš dvejus metus pirmasis moterų susitikimas vos nesibaigė muštynėmis. Tuomet D.Bilevičiūtė ir R.Šarkienė dalyvavo televizijos pokalbių laidoje apie plastines operacijas: Daina buvo už natūralų grožį, o Raisa nesmerkė kūną gražinančių skalpeliu. „Raisa pažiūrėjo į mane ir rėžė, kad negalima būti tokiai storai kaip aš. Atsilygindama mestelėjau, kad jai vertėtų pasidaryti smegenų plastinę operaciją“, – pažintį prisimena dainininkė.


2014-08-31 10:44

Vestuvinė dovana seseriai – skelbimas laikraštyje, kad ji užimta

26|2

Kaip nustebinti jaunavedžius, kad jų vestuvių diena įsirėžtų giliau į atmintį? Įdėkite skelbimą į didžiausią šalies dienraštį, kad ji ir jis – jau užimti. NEBETRUKDYTI! Taip seserį vestuvių dieną nustebino kaunietė Laura Žemaitienė. Rugpjūčio pradžioje viename „Lietuvos ryto“ numerių pažinčių skiltyje atsirado neįprastas skelbimas.


2014-08-30 14:11

Australė G. Montenegro pasimylėjo su 10 tūkstančių ir 91 vyru!

187|

Religingoje šeimoje užaugusi australė Gwyneth Montenegro (36 m.) paauglystėje šventai tikėjo, kad privalo išsaugoti nekaltybę tinkamam vyrui. Tačiau 18 metų patyrusi grupinį išprievartavimą ji ilgainiui paniro į narkotikų ir sekso pasaulį – tapo viena geriausiai atlyginamų Australijos prostitučių.


2014-08-29 19:08

Psichologas A.Kaluginas pataria: venkite epitetų apie penio dydį

26|3

Visi žmonės turi seksualinių kompleksų, tik ne visi juos savyje atpažįsta. Dėl to daug porų susvetimėja, išnyksta aistra. Taip mano psichologas Andrius Kaluginas (45 m.), neslepiantis, kad ir jis su drauge dailininke Svetlana Ovinova (44 m.) visa tai išgyveno. Intymaus gyvenimo paslaptimis pora dalijasi su visais.


2014-08-29 18:15

Menininkas J.Tarabilda išsidavė, kodėl bijo gyventi su mylimąja

8|4

50 kilogramų dažų ir keturios dienos, skirtos piešiniui ant triaukščio pastato sukurti. Toks darbas laukia Jurgio Tarabildos (22 m. ) ir jo širdies draugės Gabijos Žilionytės (21 m.), kurie laimėjo tarptautinį gatvės meno festivalio „Vilnius Street Art“ konkursą. Jų eskizas iškils Saulėtekio rajone ant Vilniaus universiteto Sveikatos ir sporto centro sienų. Šįkart J.Tarabilda, Vilniaus dailės akademijos ketvirtakursis, drąsiai lips ant kopėčių piešdamas įspūdingus burbulus. Anksčiau už tai buvo galima gauti baudą.


2014-08-28 09:25

Vienuolika dalykų, kurie vyrui svarbiau už frazę „Aš tave myliu“

51|4

Ne kartą esate girdėję, kad vyrai myli akimis, o moterys – ausimis. Vyrai impulsyvūs, moterys mėgsta viską analizuoti. Vyrai yra iš Marso, o moterys – iš Veneros. Kadangi vyrai ir moterys tokie skirtingi, natūralu, kad ir jų širdys suvirpa nuo skirtingų dalykų. Moterys eina iš proto, kai jų brangieji sako: „Aš tave myliu“, tačiau tie patys žodžiai iš moterų lūpų vyrams gali reikšti kur kas mažiau.


Populiariausi per 24 val.