Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2014-09-23 22:18

Žinią apie važiuojančią žudytis merginą policija sutiko ramiai

30|2

Sunku įsivaizduoti, ką patiria žmogus, kai dingsta jo artimasis. Dar sunkiau įsivaizduoti, koks nerimas kankina, kai policija paskelbia dingusiojo paiešką, tačiau bėga savaitės, o naujų žinių nėra. Nežinios neišsklaido ir policijos pareigūnai – pagal procedūras su dingusio žmogaus artimaisiais bendraujama tik tiek, kiek reikia atliekant tyrimą. Apie tai, kokios dingimo versijos yra keliamos ir kokie veiksmai atliekami, pasakoma tik tuomet, kai artimasis paskambina tyrėjui.


2014-09-23 22:17

Lankotės viešajame tualete? Jums reikėtų pasisaugoti

16|3| 

Prieš tūpdamos atlikti gamtinių reikalų viešajame tualete moterys turėtų pirmiau pažvelgti žemyn, ar apačioje netūno iškrypėlis, šviesdamas žiebtuvėliu į viršų. Nenumaldomos aistros slapčia stebėti moteris apimti sutrikusios psichikos vyrai nesibodi slėptis net dvokiančioje duobėje. Vilniaus policija išsiaiškino, kokiomis aplinkybėmis praėjusį penktadienį viešojo tualeto duobėje ant Trijų Kryžių kalno atsidūrė vyriškis. Paaiškėjo, jog jis tenkino iškrypėlišką aistrą, norėdamas paspoksoti į gamtinius reikalus atliekančias moteris. Vyriškiui skirta bauda, bet psichologai sako, jog baudomis psichinių iškrypimų išgydyti neįmanoma.


2014-09-23 21:55

Lietuvos konsulas susitiko su Rusijoje sulaikyto laivo įgula

3

Lietuvos konsulas Sankt Peterburge Vytas Babravičius susitiko su Rusijos sulaikyto laivo „Jūros vilkas“ įgula, jai negresia pavojus, informavo Užsienio reikalų ministerija. Lietuvos diplomatas su laivo įgula, tarp jų trimis Lietuvos piliečiais, susitiko antradienį, BNS patvirtino užsienio reikalų ministro atstovė spaudai Rasa Jakilaitienė.


2014-09-23 21:55

D. Grybauskaitė pasikalbėjo su H. Clinton

30|3

Europos ir viso pasaulio saugumui kylančius naujus iššūkius, transatlantinių ryšių stiprinimą, Lietuvos ir JAV dvišalį bendradarbiavimą Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Niujorke aptarė susitikime su buvusia JAV valstybės sekretore Hillary Clinton.


2014-09-23 21:31

A.Skardžius: „R.Masiulis klaidino Seimo komisiją“

85|3

Kritiškais pareiškimais dėl suskystintųjų dujų terminalo pagarsėjęs Seimo narys Artūras Skardžius nieko gero negali pasakyti ir apie naujai paskirtą energetikos ministrą. Ekonomikos komiteto pirmininko pavaduotojas mano, kad Rokas Masiulis, būdamas „Klaipėdos naftos“ vadovu, šalies energetikos ūkiui padarė žalos plėtojant suskystintųjų dujų terminalo statybos projektą ir ypač išnuomojant laivą. Tačiau premjeras Algirdas Butkevičius tokiai neigiamai partijos kolegos nuostatai prieš naująjį ministrą nepritaria. Interviu Lietuvos radijui antradienį ministras pirmininkas gyrė R.Masiulį kaip išmanantį savo darbo sritį, teigė neturintis žinių apie jo neskaidrią veiklą tuo laiku, kai jis vadovavo „Klaipėdos naftos“ įmonei.


2014-09-23 21:30

Lietuvos jūrų muziejuje parlamentarus šiurpina komunizmo šmėklos

161|8

Seimo narę Agnę Bilotaitę apniko slogūs jausmai pamačius, kad Lietuvos jūrų muziejaus (LJM) istorinių laivų aikštelėje eksponuojamą seną žvejų laivą „Dubingiai“ vis dar ženklina sovietiniai simboliai – kūjis ir pjautuvas, rodomi užrašai su rusiškais šūkiais, raginančiais statyti komunizmą. Ne juokais supykusi parlamentarė į tai atkreipė kultūros ministro Šarūno Biručio dėmesį.


2014-09-23 18:04

Per JAV ir Lietuvos karių mokymus sviediniai skries į jūrą

4|3

Rugsėjo 24–25 d. pirmą kartą bendrose kovinio šaudymo pratybose į Baltijos jūrą iš artilerijos pabūklų treniruosis Lietuvos ir Jungtinių Amerikos Valstijų kariai. Per 100 karių iš Lietuvos kariuomenės Sausumos pajėgų padalinių ir JAV 173-osios oro desanto brigados 4-319 lauko artilerijos 105 mm haubicų būrio šaudys iš artilerijos pabūklų, kurie bus išdėstyti Brigados generolo Povilo Plechavičiaus kariniame poligone Kariuose (Klaipėdos r.).


2014-09-23 16:43

Siūloma, kad sekimą turėtų leisti teisėjai, ne prokurorai

3

Seimo Kriminalinės žvalgybos parlamentinės kontrolės komisijos nariai siūlo keisti sekimo sankcionavimo tvarką.


2014-09-23 16:30

Premjeras A. Butkevičius: „Holokaustas – tai visų mūsų skausmas“

65|39

„Šiandien, kaip ir kiekvienų metų rugsėjį, mes žvelgiame tiesai į akis ir dar kartą liudijame žydų tautos tragediją, kuri yra ir mūsų tragedija. Šiandien kartu su Jumis lenkiu galvą Holokausto aukoms atminti“, – antradienį, Lietuvos žydų genocido aukų atminimo dieną, sakė ministras pirmininkas Algirdas Butkevičius iškilmingoje Holokausto aukų pagerbimo ceremonijoje Panerių memoriale.


2014-09-23 16:30

Kedžių pabėgimo iš Garliavos planas žlugo

1547|3|

Namas, kurį bandė parduoti, areštuotas, jiems patiems pareikšti įtarimai dėl mažametės tvirkinimo ir paimti asmens dokumentai. Tokie nemalonumai užgriuvo Klonio gatvės Garliavoje gyventojus 75 metų Vytautą ir 71 metų Laimutę Kedžius. Svarbiems išgalvotos pedofilijos istorijos veikėjams Kedžiams nepavyko tyliai išnykti iš Garliavos, rašo „Lietuvos rytas“. Po dienraščio publikacijos apie parduodamą Kedžių namą Klonio gatvėje ir apie tai, kad jų savininkai gali bandyti pasekti dukters Neringos Venckienės, jos pusbrolio Tado Skučo bei kaimynės Olgos Girdauskienės pėdomis ir pasprukti iš Lietuvos, teisėsaugininkai nusprendė imtis priemonių.


Populiariausi per 24 val.