Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Išklausykite
2015-05-05 15:33

Į narkotikų liūną įtraukė brangiausias žmogus

11|2

Viskas prasidėjo 1996 metais viename mažame Dzūkijos miestelyje. Gyvenau nepilnoje šeimoje, kur visus keturis namų kampus laikė motina. Jai buvo nelengva vienai, laikui bėgant prarado darbą ir apimta depresijos pradėjo išgėrinėti. Ji tai darydavo su draugais, kurių būdavo tol, kol būdavo pinigų.


2015-05-05 15:14

Grįžusi iš Švedijos ieškojau darbo, o likau kvailės vietoje

121|2

Perskaičiau šaunų karjeros emigranto straipsnį apie Lietuvos darbo rinką. Šioje srityje taip pat turiu karčios patirties, kuria norėjau pasidalyti. 2012 metais grįžau po magistrantūros studijų Švedijoje. Ten taip pat ir dirbau.


2015-05-05 13:59

Kodavausi nuo alkoholio. Papasakosiu, kaip tai vyksta

57|2

Vyrai gėrė, vyrai gers, kol žemelė apsivers, o kai žemė apsivers, antroj pusėj vyrai gers. Tos dainos šaknų galima drąsiai ieškoti gilioje senovėje, nes nuo pat žmonijos atsiradimo ją lydi vienokios ar kitokios rūšies alkoholis. Neabejoju, kad ir pirmykštis žmogus gėrė raugintą mamuto pieną, o po to apimtas ekstazės su paprasta kuoka tą žvėrį medžiojo maistui.


2015-05-05 13:59

Viešųjų ryšių atstovė įtūžo dėl šunsnukio reklamos

110|5|

Lietuvai tikrai sunku pavyti Vakarų valstybes. Ir šįkart kalbu ne apie moderniąsias technologijas, finansus, demokratiją ir net ne toleranciją. Esame skurdžios vaizduotės, kaimo kultūrkės ir piktos kioskininkės hibrido mentaliteto pavyzdys. Ypač kai kalba pasisuka apie socialines reklamas. Apie pastarąją, kurią kviečiu aptarti, kalbėsiu tik kabutėse, nes reklamos, tuo labiau socialinio projekto vardo ji nenusipelnė.


2015-05-04 14:31

Laimingai vedęs rašytojas naują mūzą užpylė gašliais klausimais

166|3

Skaitau straipsnį ir negaliu patikėti – vedęs vyras atvirai visai Lietuvai kalba apie jausmus ir netgi, drįsčiau teigti, apie meilę man. Ne savo žmonai, su kuria ilgai ir laimingai nugyveno pusę savo gyvenimo, o man – tai paslaptingai komentatorei B., su kuria netyčia susitiko portalo lrytas.lt komentaruose, bendravo laiškais, kalbėjo telefonu ir matė vienintelį kartą gyvenime!


2015-05-04 09:25

Šparagų ūkyje Vokietijoje moterys į darbą ėjo su „pampersais“

126| 

Norėčiau informuoti apie apgaviką, kuris siūlo sezoninį darbą Vokietijoje prie Brėmeno miesto. Viskas prasidėjo, kai radau skelbimą vienoje skelbimų svetainėje. Buvo siūlomas sezoninis darbas šparagų laukuose, kuris truks du mėnesius. Nutariau paskambinti ir pasidomėti.


2015-05-03 09:00

Kartais atrodo, kad mano mama turi stebuklingų galių

39|2

Mes, moterys, labai jau mėgstame iš musių namuose augintis dramblius. Kiek pasikalbu su draugėmis, tiek suprantu – lepios esame. Kiekviena smulkmena išpučiama iki didžiausios tragedijos, o tada prasideda! Šokdiname vyrus, dorai nė nepaaiškindamos kuo anie nusikalto, užsipuolame vaikus ir auginamės nuoskaudas. Ir aš buvau ne išimtis. Tokia pati niurzganti, gyvenimu nepatenkinta moteriškė, sureikšminanti visai nesvarbias smulkmenas, bet dabar nusprendžiau – gana jau!


2015-05-02 18:21

Pasidavusi silpnumo akimirkai, moteris tapo aferos auka

64|3

Nusprendžiau kreiptis į jus ir papasakoti savo istoriją. Noriu, kad ir kiti sužinotų, kaip galima lengvai apsigauti. O tema, žinoma, apie moterų silpnybes – kvepalus. Kiekviena moteris juk nori skaniai kvepėti. Parduotuvėse didelis kvepalų pasirinkimas, bet kainos dažnai kandžiojasi. Taigi, pasivaikščiojusi po kvepalų parduotuves, išsirinkau kelis patinkančius kvapus, tačiau nusipirkti galėjau tik vienus. Tad nusprendžiau paieškoti, kur galima pigiau įsigyti kvepalų.


2015-05-02 08:51

Dirbau Norvegijoje aukle ir žinau, kaip reikia elgtis su vaikais

87|2

Norvegija man yra kur kas daugiau, nei laikina gyvenamoji vieta. Savo gyvenimo vyrą suradau būtent čia, jis – norvegas. Dabar net linksma prisiminti, kad viskas prasidėjo nuo prieš kelerius metus įsisiautėjusio bumo važiuoti į užsienį dirbti aukle. Tuo metu baigiau mokslus Klaipėdos verslo ir paslaugų mokykloje. Pamenu, dar atlikau praktiką įmonėje, kuri užsiima renginių organizavimu. Šis darbas tada atrodė idealus, skirtas būtent man – mėgstu naujoves, įspūdžius, nebijau rizikuoti.


2015-04-30 14:41

Emigrantė keikia dieną, kai į namus įžengė saldžialiežuvė sesuo

83|2

Mano istorija – banalios emigrantės, 9 metus gyvenančios svetur. Bet priešistorė prasidėjo prieš 15 metų, dar gyvenant Lietuvoje. Mano blanki svajonė buvo kaip ir visų likimo išblaškytų vaikų – surasti savo biologines šaknis. Suradau, susipažinau. Nusivyliau. Trumpai tariant, motina toliau gyveno amoraliai, skurde augo 11 metų jaunesnė sesuo ir 9 metais jaunesnis brolis.


Populiariausi per 24 val.