Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Išklausykite
2014-09-20 16:16

Anoreksija susirgusią merginą pravirkdė ginekologės žodžiai

64|2

Kai buvau penkiolikos, susidūriau su anoreksija. Visiems žinoma, kad tai – ne tik mitybos sutrikimas, bet ir psichologinė liga. Beveik per pusmetį numečiau apie 18 kilogramų. Mama dirbdavo iki vakaro ir negalėdavo patikrinti, ką, kada ir kaip aš valgydavau. O aš valgydavau tikrai labai mažai: ryte du sumuštinius (be sviesto ir mėsos), mokykloje su visais bandeles, tačiau vakare, po mokyklos manęs laukė vien tik obuoliai ir dribsniai.


2014-09-20 16:16

Moteris negali pamiršti gėdingo įvykio, kuris apvertė gyvenimą

125|2

Dažnai prisijungiu prie internetinio banko. Abejingai stebiu nuolat didėjančius skaičiukus sąskaitoje ir nejaučiu jokio malonumo. Pasakyk anksčiau man apie tokia reakciją – nepatikėčiau. Gyvename vieną kartą, pinigai skirti išleidimui, rytojaus gali nebebūti, noriu šiandien ir tuojau pat – tai šūkiai, kurie anksčiau neleisdavo nurimti.


2014-09-19 22:05

Telefoną sudaužęs vaikinas: „Bitė“ iš manęs tyčiojasi?“

100|2

Niekada nemaniau, kad paslaugų tiekėjai iš klientų gali tyčiotis taip, kaip šiuo metu iš manęs tyčiojasi „Bitė“. Istorija paprasta. Darbui ir laisvalaikiui naudoju išmanųjį telefoną „Samsung galaxy note II“. Aparatas draustas „Bitės“ draudimu, kuris, pagal sutartį, jei telefonas nukentėjo draudiminėmis aplinkybėmis, yra nemokamai pataisomas, o remonto laikui klientui suteikiamas toks pat arba panašių galimybių aparatas.


2014-09-19 17:55

Socialinio būsto netekusi emigrantė: „Mane išmetė iš Lietuvos“

148|2

Pradėkim nuo to, kad Lietuvoje gyvenau labai sunkiai, alga buvo 600 litų, buvau išsiskyrusi ir, kaip 3 vaikų mama, turėjau socialinį būstą. Pagal neterminuotąją buto sutartį, aš jį turėjau remontuoti ir tvarkyti – viskam reikėjo labai daug pinigų. O pinigų nėra. Tiesa, man 300 litų būsto išlaidų kompensuodavo, bet jį reikėjo išlaikyti pačiai. 300 litų man likdavo pragyvenimui, kaip pragyventi?


2014-09-19 11:50

Savaitgalio bulviakasis jaunai žmonai virto klaikiu išbandymu

330|4

Prieš tekėdama už vyro draugavau su juo 3 metus. Esu jauna, neseniai baigusi studijas, turiu gerą darbą, vyras taip pat subrendęs, jam neseniai suėjo 30. Abu jautėmės pasiruošę kurti šeimą. Tadas svajoja apie vaikus, todėl, ilgai planavę vestuves, šią vasarą susituokėme ir jautėmės tokie laimingi. Nors žinojau jo skaudžią praeitį, tačiau tai, ko jis pasiekė, kaip kiti žmonės ji gerbia ir pasitiki, tai, kaip jis rūpinasi namais, manimi, planuoja ateitį, kelia sau iššūkius, kyla karjeros laiptais, mane papirko ir neliko abejonių, kad tikrai noriu gyventi su juo visą gyvenimą.


2014-09-18 15:17

Dviejų pradinukų mama: „Kada baigsis tos rinkliavos mokyklose?“

174|2

Esame tvarkinga dirbanti šeima. Abu su vyru sukamės, mokame mokesčius ir man iškilo vienas skaudus klausimas – kodėl teigiama, kad mokslas yra nemokamas, jei mes, tėvai, vis tiek praktiškai turime išlaikyti skurstančias mokyklas?


2014-09-17 10:12

Močiutės namuose sudaužyta mažylė prarado net kalbos dovaną

184|2

Turiu 6 metų sūnų ir 2 metų dukrą. Nenoriu viešinti vardų, nes ir taip jau buvo paviešinti Jurgežerių kaime, Kalvarijos miestelyje, Marijampolės rajone, kuriame gyvena mano motina. Trumpai apie mane: augau vaikų namuose, pas globėjus, nes motina buvo mėgėja išgerti.


2014-09-16 17:10

Tušti pažadai dėl fotoaparato remonto kaunietei ištampė nervus

48|2

Yra tokia įmonė „Fotera Group“, skelbianti apie save, kad yra „aukštos kompetencijos technikų ir profesionalių vadybininkų komanda, kurios pagrindinis tikslas - suteikti kuo aukštesnio lygio paslaugas“. Prisiskaitėme jų interneto puslapyje surašytų pagyrų ir skambių lozungų, patikėjome, jog tai yra patikima kompanija, teikianti profesionalias ir kokybiškas paslaugas. Deja...


2014-09-16 14:56

Įrodymas, kad Lietuvos krepšinio rinktinė neturi tikrų sirgalių

322

Sakote, nesąmonė? Turime daugiau nei bet kas kitas Europoje! O jei vertintume šalies dydį, išvis neturime lygių pasaulyje! Juk serga visa Lietuva, visi – nors ir stabiliai mažėjantys – trys milijonai! Čia jau aš įrodysiu, kad tai – visiška nesąmonė. Lietuvis yra krepšinio sirgalius tol, kol jam patogu apsimesti sirgaliumi. Ir šis pasaulio čempionatas neginčijamai tai įrodė.


2014-09-15 10:13

Turtingo vyro geidusi lietuvė ištirpo kuklaus afrikiečio glėbyje

473|4

Būdama jauna niekada neturėjau net minties ištekėti už afrikiečio. Mažai domėjausi jų kultūra ir man kažkaip būdavo vienodai, yra jie, ar nėra. O juo labiau, kad Lietuvoje jų nedaug ir pamatysi. Na, bet nežinau, ar likimas kaltas, ar atsitiktinumas, bet taip jau yra, kad savo laimę suradau būtent afrikiečio glėbyje.


Populiariausi per 24 val.