Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Išklausykite
2015-08-01 21:37

Despoto iš Kanados atsakas Lietuvai

19|2

Lietuvos spaudos neskaitau, bet man pranešė draugai, kad vienas „Bendraukime“ rašinys primena mano situaciją. Straipsnio pavadinimas – „Emigrantė Kanadoje gelbėjo merginą iš lietuvio despoto nagų“. Pasirodo, tas despotas esu aš – Martynas. Taip. Prie savo sergančios žmonos samdau moteris, bet niekada nepamaniau, kad šis darbas joms yra toks nepakeliamas.


2015-08-01 18:20

Vestuvėse pasirodė vyro buvusioji – šventę gelbėjo planuotoja

131|2

Vestuvės – viena didžiausių gyvenimo švenčių. Ir net jeigu atrodo, kad vestuvės bus kuklios, reikalų vis tiek be galo daug. Milijonas. Planuotoją samdytis išgali tikrai ne visi, bet investavus į jo paslaugas galima sutaupyti daug nervų. Todėl mane labai papiktino žmonių išpūstas ponios Kristinos Kaikarienės „skandalas“.


2015-07-31 17:12

Palangoje nekilnojamojo turto įsigijęs vyras eina iš proto

36|4

Prisimenate filmą „Likimo ironija, arba Po pirties“? Būtent taip kiekvienais metais, gruodžio 31-ąją, mes su draugais „einame į pirtį“... Palangos poilsio trikampio – „Lino“ sanatorija, poilsio namai, reabilitacijos ligoninė – pacientai ir poilsiautojai gali jaustis kaip minėto filmo herojai, nes kiekvienų metų vasarą mūsų poilsį trikdo amžinosios statybos, remontai ir rekonstrukcijos.


2015-07-31 17:12

Ką apie jus pasako pasirinktas vardas socialiniame tinkle

43|2

Šiandien mažai belikę žmonių, kurie nesinaudoja ar bent jau nėra girdėję apie vieną ar kitą socialinį tinklą. Aš pati turiu keletą profilių ir naudoju juos gana plačiai. Bet šiandien noriu pakalbėti ne apie socialinių tinklų naudą, žalą ar paskirtį, bet apie tai, kaip mes juose pasivadiname.


2015-07-31 17:12

Brangų daiktą praradusi moteris kreipėsi į įžūlų vagį

62|2

Visada elgdavausi su aplinkiniais taip, kaip norėčiau, kad būtų elgiamasi su manimi. Dėl to niekad neteko raudonuoti dėl savo savanaudiško ar godaus poelgio. Esu radusi ir grąžinusi teisėtiems savininkams gana nemažai daiktų – asmens dokumentų, telefonų...


2015-07-31 17:11

Lietuvis išklojo, kas naktį vyksta vilkikų stovėjimo aikštelėse

111|12

Kad Europą slegia įvairios problemos, mato visi. Nereikia būti profesoriumi, kad suprastum Graikijos ir kitų valstybių problemas. Bet šį kartą ne apie ekonomines ir politines problemas, kurios sprendžiamos dabartinių dievų Olimpe, o pateiksiu keletą vaizdelių iš gatvės. Iš ten, kur gyvena, vaikšto, važinėja mirtingieji, kur net visų imperijų ramstis policija yra bejėgė.


2015-07-31 17:11

Vilnietį supykdė parduotuvėje įsigyta prekė

65|2

Vakar supratau, kaip jaučiasi vaikas, iš kurio atėmė saldainį. Atsisėdau žiūrėti filmo. DVD buvau nusipirkęs iš anksto ir nusiteikiau maloniai praleisti vakarą. Bet pasirodė užrašas, kad aš esą sėdžiu netinkamoje zonoje ir man filmo nerodys.


2015-07-30 09:50

Dietos alintas vyras pasiekė tikslą: nuvedė dukrą prie altoriaus

63|27

Nors vaikystėje badauti neteko, aš nebuvau storas. Buvau lieknas kaip plokštelė (taip sakydavo mano tėvukas). Mano kartos vaikus antsvorio problemos nekamavo. Neturėjome kompiuterių, telefonų, ne visi turėjo televizorių, todėl davėmės kieme nuo ryto iki vakaro, kol mamos priverstinai neparvarydavo.


2015-07-27 15:20

Matau vestuves kiekvieną šeštadienį – tai beskonybės šventė

113|2

Vasara yra vestuvių sezonas, o liepa — vestuvių mėnuo. Tam ruošiamasi ištisus metus, o kartais planavimo tiek, kad nuo sužadėtuvių iki vestuvių praeina ir ne vieni, o dveji, treji metai. Pasikinkiusios jaunikius, nuotakos skuodžia į santuokų rūmus, išpildyti didžiausios savo svajonės. Limuzinai, pūstos suknios, didžiulis pokylis ir į orą skraidantys keliaraiščiai. Viskas saldu ir bloga iki negalėjimo.


2015-07-25 12:06

Trumpa išvyka po Europą lietuviui virto košmaru

133|2

Norėčiau pasidalinti savo įspūdžiais apie kelionių agentūrų darbą ir konkrečiai – kelionių vadovės požiūrį į klientą. Teko vykti į UAB „Kelionės laikas“ organizuotą kelionę Poznanė-Berlynas-Varšuva. Buvo pranešta, kad kelionės vadovė bus mums jau pažįstama gidė.


Populiariausi per 24 val.