Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Išklausykite
2015-01-30 21:29

Lietuvį vairuotoją nuo įsiutusių serbų išgelbėjo Arvydas Sabonis

57|3

„Partizanai miškuos, partizanas ir mano tėvelis“ – taip dainuodavome vaikystėje. Buvo Lietuvos partizanai ir dabar jų yra įvairių, įvairiuose pasaulio kraštuose, bet tikriausiai ne visi žino, kad buvo dar viena rūšis partizanų. Man pasisekė. Netikėtai juo tapau šiais laikais ir ne bet kokiu, o NATO partizanu. Bent taip, išvesdami paraleles su praeitimi, juokavome tarp kolegų.


2015-01-30 18:29

Viešnagė Šiauliuose vyrą nustebino. Šiaulietės – dar labiau

801|2

Jūs visi jau žinote, kad į Kauną atvažiavusios kaimietės labai mėgsta vogti nuo stalo alų, o Palangos populiariausio klubo, vadinamo Arklide, lankytojai – vogti lankytojų ant stalo pasidėtas cigaretes. Šį kartą lankiausi Šiauliuose. Mano CE kategorijos instruktorius radviliškietis Marius pasakė, kad pačios gražiausios Lietuvos merginos gyvena Šiauliuose. Jis man tiek pripasakojo apie Šiaulių ir Kauno gražuoles Vaivas ir Simonas, kad aš jau naktimis pradėjau sapnuoti Šiaulius.


2015-01-30 18:28

Vienoje bandoje – ir graudūs buvusių šeimininkų likimai

10|28

Norėdama pasveikinti visus su Medinės ožkos metais, nusprendžiau pasidalinti pasakojimu, kaip Klaipėdos rajone auginau ožkas ir kokie tai protingi ir draugiški gyvūnai. Dabar džiaugiuosi ožkomis užsienyje, bet mano širdyje yra likusi didžiulė nostalgija mano išdykėlėms ožkoms, kurias auginau Lietuvoje. Iš meilės šiems gyvūnams jais rūpinausi, gelbėjau nuo skerdiko rankos. O kuo daugiau apie jas sužinai, tuo jos įdomesnės tampa.


2015-01-30 17:19

Mama mane įspėjo: „Vesiu pas egzorcistą“

60|2|

Netiesa, kad šiais laikais nevyksta religiniai karai. Tik vietoj ginklų šiais laikais kovojama žodžiais. Neturiu nieko prieš bet kokią pasaulio religiją – jos visos man atrodo sugalvotos žmonių, todėl nebrėžiu skirtumo tarp vienos ar kitos. Tegu žmonės lenkiasi Alachui, tegu garbina Jėzų, tegu kartoja „Om nama šivaja“ – viskas gerai, jei kažkam nuo to pagerėja nuotaika ir jis negadina gyvenimo aplinkiniams.


2015-01-30 09:37

Kas iš tiesų vyksta Švėkšnoje? Prabilo buvusios auklėtinės

192|2|

Žinia apie Švėkšnos specialiojo ugdymo centro paaugles sąvadautojas sukrėtė Lietuvą, o kaltų ieškančios akys daugiausia krypo į įstaigos vadovę. Tačiau ne visi sutinka, kad dėl vaikų elgesio reikėtų kaltinti vien ugdymo centro darbuotojus – „Bendraukime“ sulaukė dviejų moterų laiškų, kuriuose atvirai kalbama apie vaikų gyvenimą įstaigoje ir su kokiomis patyčiomis susiduria patys mokytojai.


2015-01-29 17:10

KTU dėstytoją įskaudino teatro darbuotojos pastabos jos dukrai

11|2

2015 m. sausio 25 d. su moksleivių grupe iš Kauno lankėmės baleto spektaklyje vaikams „Čipolinas“. Esu mama, lydėjusi savo vaikus į spektaklį. Mano ir mano vaikų vietos buvo 16, 17 ir 18 parterio 12-oje eilėje. Vykau į šį spektaklį, nes norėjau parodyti savo dukrai baletą, kadangi jau ketvirtus metus ji lanko choreografijos mokyklą.


2015-01-29 13:08

Vaikinas pričiupo „Regitros“ egzaminuotoją, o šis net išsižiojo

238|2

Būna ir taip. Vienas žmogelis tris kartus neišlaikė vairavimo egzamino. Važiuodamas laikyti egzamino ketvirtą kartą, gavo iš draugo patarimą, kaip reikia daryti, kad išlaikytum – sėdant į automobilį su egzaminuotoju ir jam tai matant, už nuo saulės skirto atlanko užkišti 500 Lt.


2015-01-29 10:12

Mylėjomės virtualiai, bet pirma mintis susitikus: „O siaube!“

353|2

Man gėda. Man labai gėda. Tačiau turiu pripažinti – aš suklydau. Žinau, ką skaitytojai gali pasakyti – mes tau sakėme, kad taip nutiks. Atleiskite – nepaklausiau. Meilė ir aistra užvaldžiusi širdį padarė mane ne tik kurčią patarimams, bet ir aklą bet kokioms pastaboms. O liūdesys iš viso atėmė sveiką nuovoką ir bet kokį norą gyventi.


2015-01-28 15:25

Kaip Smurfu pravardžiuotas vilnietis virto raumeningu gražuoliu

119|11

Esu Edvinas Šapovalovas iš Vilniaus. Man 25 metai. „Facebook“ esu žinomas kaip Edvinas Lee – natūralaus fitneso propaguotojas, motyvuotojas ir blogeris. Mokykloje nuo pat pirmos klasės visada jaučiausi nepilnavertis. Buvau ne tik „ektomorfas“ (liesas kūno tipas su greita medžiagų apykaita ), bet ir žemaūgis. Buvau žemesnis už visus bendraklasius ir labai lieso sudėjimo berniukas.


2015-01-28 11:05

Neįtikėtina, kokią bjaurastį vyras pakišo naktinio baro vagilėms

387|2

Per keturiolika metų, praleistų užsienyje, Lietuvoje buvau vos tris kartus. Išvykau dar tais laikais, kai buvo vizos, lietuvius išsiųsdavo tiek iš Anglijos, tiek iš Vokietijos. Vėliau atsidūriau Australijoje, o iš ten į Europą dažnai nepaskraidysi.


Populiariausi per 24 val.