Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Išklausykite
2014-09-02 20:50

Išprievartautą mergaitę išdavė net artimiausias žmogus – motina

99|2

Skaičiau čia daug istorijų, kurios mane paskatino parašyti savąją. Sako, kad patys artimiausi žmonės mums visada yra patys brangiausi, bet mano pasakojimas kitoks. Man dabar 21 metai, o neeilinė istorija, kurią čia papasakosiu, prasidėjo ganėtinai anksti - kai man buvo trylika metų. Mane tada išprievartavo, o aš daug metų tylėjau. Buvau jauna graži, linksma ir patikli mergaitė, iš nelabai pasiturinčios šeimos, todėl nelabai daug kur galėjom sau leisti atostogauti.


2014-09-02 16:19

Ištikimas vyras nežino, ką daryti su sekso nenorinčia žmona

300|2

Paskaičiau tą moters laišką ir tikrai supykau. Nes paskaitęs komentarus matau, kad moterų frontas ją giną. Vargšelė, mat vyras privertė, o ji dėl šeimos viską padarė! Arba, kad tas vyras jau senai norėjo skirtis, todėl viską specialiai sugalvojo. Nesąmonė! Ir pasakysiu kodėl.


2014-09-02 11:51

Pavėlavau susilaukti vaikų, o dabar bijau atsidaryti „Facebook“

217|2

Daugelis straipsnių šiandieninėje spaudoje tarsi paneigia šeimos institucijos svarbą. Kalbama apie moterų emancipaciją, lygias teises, karjeros siekimą, gyvenimą „susimetus“, o pagrindinė mūsų priedermė — gimdyti palikuonis — pamirštama ar sąmoningai atmetama. Atsipeikėjame, tik kai nepasiseka jų susilaukti.


2014-09-01 14:52

Nuotaką pravirkdė alkoholio ištroškusios kaimietės prakeiksmas

123|2

Esu laisvai samdoma fotografė, dažniausiai fotografuoju šeimų krikštynas, kitas šventes. Pagrindinė mano profesija ne ši, bet nevengiu, ypač vasarą, uždirbti tokiu būdu. Prieš savaitę teko padirbėti gerų draugų vestuvėse, kurios vyko Ignalinos rajone. Fotografijų albumas turėjo būti dovana geriausiai draugei tokia gražia proga, tad dirbti važiavau pakiliai ir džiaugsmingai nusiteikusi.


2014-08-29 17:51

Vaikų žaidimai po daugiabučio langais Vilniuje įžiebė nesantaiką

60|11

„Vejose draudžiama: žaisti sportinius žaidimus, palikti šiukšles, mindžioti gėlynus“, - tai citata iš Vilniaus miesto savivaldybės patvirtintų Miesto želdinių ir želdinių apsaugos taisyklių. Tačiau jau nuo pavasario Vilniaus miesto Karoliniškių mikrorajono V.Maciulevičiaus g. 24 namo penkiaaukščio korpuso pirmos laiptinės gyventojai kenčia nuo paauglių futbolininkų.


2014-08-29 17:49

Užsienio įžymybių laiškai padėjo lietuvei įveikti gyvenimo krizę

59|5

„Ir vėl rašai?“ – pravėręs duris pasišaipė iš manęs vyras. „Rašau, ir kas? Gi niekam netrukdau!“ „Geriau eik televizorių pažiūrėk. Vistiek iš tavo rašymo nėra jokios naudos.“


2014-08-29 15:49

Naktinė kelionė traukiniu iš Paryžiaus lietuviui virto košmaru

134|3

Ilgai aš sau svarsčiau, ar verta man čia parašyti, bet tiesiog perskaitęs straipsnį Jūsų portale suglumau, nes rašė viena mergina apie tai, kokia bloga Lietuvoje situacija su traukiniais ir dar Vilniaus geležinkelio stotis tokia nepatogi ir tradiciškai, kaip dera tokio rango etatiniams rašytojams, dar pažymėjo, kad gyvena vakarų valstybėje ir kaip viskas tenai puiku.


2014-08-29 12:04

Žmona nusileido vyrui dėl grupinio sekso ir labai pasigailėjo

392|2

Nepasirašau savo vardu, bet ir nenoriu išsigalvoti kažkokio kito. Įgriso meluoti. Viena mergina čia rašė, kad jos vaikinas sekso metu nori žiūrėti pornografiją. O aš pasidalinsiu patirtimi ir mintimis apie švedišką svingą. Turiu omenyje ne muzikinį stilių, bet grupinį seksą, pasikeitimą partneriais.


2014-08-29 10:55

Geriausias drauges supjudė mirusios motinos palikimas

128|2

Prieš daugelį metų atsikrausčiau mokytis į Kauną. Studijuodama išsinuomojau vieno kambario butą. Man jau 56 metai, bet jame gyvenu iki šiol. Toje pačioje laiptinėje, dviejų kambarių bute, gyveno mano bendraamžė Daiva su mama. Netrukome susipažinti ir susidraugauti.


2014-08-28 14:09

Kaunietė Vilniaus geležinkelio stotyje lakstė kaip terminatorius

162|2

Norėčiau pasidalinti savo keliones iš Kauno į Vilniaus oro uostą patirtimi. Daugiau nei dešimt metų gyvenu pažengusioje šalyje, kur viskas pritaikyta žmonių patogumui, ir toks dalykas, kaip kelionė viešuoju transportu su didžiuliais lagaminais tikrai nesudaro problemų. Bet juk sakoma, kad prie gero greitai priprantama. Gal taip ir man jau atsitiko.


Populiariausi per 24 val.