Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Išklausykite
2014-07-25 16:34

Vilniečius Šventojoje glumina įžūlių nudistų kolonija

447|5

Šią savaitę atostogauti į Šventąją atvykusi vilniečių pora negali atsipalaiduoti. Mat prie jų gyvenamos vietos esančią paplūdimio atkarpą užkariavo nudistai. Jie deginasi, vaikšto ir eina maudytis nuogi, nors toje vietoje paplūdimys skirtas visai šeimai. Ten pat stovi ir ženklas, nurodantis, jog paplūdimys – bendras. „Mes čia jau trečia diena kaip ilsimės, ir esam ties riba, kur baigiasi bendras pliažas ir prasideda moterų pliažas. Ir bendrajame pliaže tiesiog įžūliai eina maudytis nuogi, nekreipdami dėmesio, kad aplinkui yra vaikų“, - skundėsi vilnietė, nenorėjusi atskleisti savo vardo.


2014-07-25 16:33

Rūpintis sena motina man yra kankynė

437|2

Vaikų pareiga — tėvams pasenus jais rūpintis. Dabar senelių namai brangūs ir dažnai nekokybiški, slaugę įpirkti taip pat sunku, tad belieka rūpintis pačiam. Senovėje buvo kitaip — „ant rogučių ir į mišką“... Man 56 metai, o gyvenu su mama. Jai šį rudenį sueis 80 metų. Mama sėdi invalido vežimėlyje, visai nejudina kojų, o rankas – sunkiai. Sutrikusi kalba: šneka iš lėto, sunku suprasti, ką sako. Senatvinis marazmas irgi daro savo — jau senokai girdėjau iš jos blaivų ar protingą sakinį.


2014-07-25 16:32

Spektaklis apie vėžį tapo pranašišku jo aktoriams ir žiūrovams

32|2

Perskaičiusi Audronės Urbonaitės straipsnį apie žmogų, kuris nusižudė, sužinojęs, kad jam neva ketvirtos stadijos vėžys, prisiminiau ir savo patirtį fronto linijoje, kurios pavadinimas, anot rašytojos Jurgos Ivanauskaitės, – „Pragaro sodai“. Pagal žiaurumą onkologines ligas galima lyginti su fašizmu, o nuosprendį išgirdus diagnozę – su kurtinančiu bombos sprogimu. Viltis susigūžia į kamuoliuką, ir reikia nemenkų dvasinių pastangų, kad ji vėl išskleistų sparnus.


2014-07-25 13:09

Devynias dienas dirbau po 14 valandų. Atlyginimas – 163 litai

103|2

Įsidarbinau bare „Kablys: Jūra. Kultūra“. Viskas buvo sutarta taip: dirbsiu po 10 valandų penkias darbo dienas ir gausiu 1200 litų. Tačiau jau po poros dienų darbo po 14 (!!!) valandų supratau, kad nieko gero nenusimato. Darbas virtuvėje vargino, nuolatinis karštis ir apsideginimai jau pradėjo užknisti.


2014-07-23 11:37

Picerijos darbuotoja pakraupusi nuo klientų vaikų elgesio

533|2

Dirbu vienoje gerai žinomo tinklo picerijoje. Savaime suprantama, kad papietauti labai dažnai ateina ir šeimos su mažais ar jau paaugusiais vaikais. Todėl noriu kreiptis į visus supertėvelius ir supermamytes su vienu konkrečiu klausimu – ar jūs kada nors susimąstote, kad savo vaikus reikėtų drausminti? Pati, nors esu dar jauna ir savo vaikų neturiu, tikrai nepriklausau vaikų nekenčiantiems. Labai myliu savo sūnėnus ir dukterėčias, mielai su jais leidžiu laiką, bet po to, ką beveik kasdien stebiu darbe, vakarais kyla noras tiesiog rėkti.


2014-07-22 18:03

Rūbų vagyste įtartą merginą pribloškė pardavėjų fantazijos

115|3

Šį trečiadienį bibliotekoje prisirinkusi knygų spūdinau sau smagi sostinės Trakų gatvele. Kai priėjau „Humaną“, suintrigavo skelbimas apie naują drabužių siuntą. Užėjau. Išsirinkusi penkis drabužius stojau laukti prie persirengimo kabinos. Laukimas užtruko. Besidairant aplinkui akys porąkart susidūrė su prie kasos besišnekučiuojančių dviejų pardavėjų akimis. Galop, sulaukusi savo eilės, ėmiau matuotis.


2014-07-22 11:42

Ten, kur žemaitis elgeta pasijuto, iš mūsų tiesiog pasityčiojo

81|4

Iš tikrųjų negalvojau, kad rašysiu ką nors baisaus ir blogo apie Subačiaus 28 terasą, bet žmonės žemaičiai paskatino neslėpti savo negerų jausmų terasos atžvilgiu. Lankiausi ten šią savaitę, liepos 14-ąją, gražų pirmadienio vakarą, nes su draugu nutarėme šiek tiek romantikos maistui suteikti.


2014-07-21 14:51

Priėmusi neaiškų pakeleivį lietuvė smarkiai pasigailėjo

109|3

Tikėdamasi pigiau nuvažiuoti į Vokietiją, lietuvė vos neprisidirbo rimtų nemalonumų. Jauną nepažįstamą jaunuolį pavėžėti nusprendusi moteris turėjo aiškintis Vokietijos pareigūnams. Yra toks internetinis puslapis www.blablacar.com ten užsiregistravęs gali ieškoti pakeleivių arba pakeleivingų automobiliu ir už palyginus nedidelę kainą. Apytikslės kelionių kainos nurodytos pačiame tinklalapyje.


2014-07-21 14:20

Pati bjauriausia vasara, kai aš išdaviau savo dukterį

71|2

Esu programuotoja: „nulaužti“ veidaknygės slaptažodį – kelių minučių darbas, ypač savo vaikų, kai puikiai žinau, kokiais žodeliais jie mėgaujasi. Niekada nesidomėjau savo sūnaus pažintimis: jis nepastos, jam nereikės gimdyti ar darytis aborto. Bet dukters gyvenimas man visada atrodydavo pažeidžiamesnis – nesąmoningai imdavau nerimauti, kai ji išeidavo net į mokyklos vakarėlius. Mano duktė yra itin tyli mergaitė, uždara ir nekalbi: tokios pirmiausia ir patenka į glėbį neatsakingiesiems. Šią vasarą pastebėjau, kad naktis ji leidžia prie kompiuterio. Tai reiškė, kad susipažino su kažkuo, kas gali gyventi kokioje Australijoje ir būti visai nepavojingas, bet lygiai taip pat gali netikėtai atsidurti Vilniaus centre kurį nors šeštadienį ir sugadinti jai, patikliajai, gyvenimą.


2014-07-21 08:45

Pamenate „robinzoną“ Liną Samašką? Ši istorija jus nustebins

81|11

Spaudoje karts nuo karto pasirodo straipsniai apie vieną ar kitą anksčiau TV ekrane pasirodžiusį asmenį. Vieni jų grįžta į senas gyvenimo vėžes, o kiti, pasinaudoję trumpalaikiu dėmesiu, bando iš to išsukti verslą. Ši istorija apie žmogų, kadaise dalyvavusį televizijos projekte „Robinzonai“. Jis tapo projekto nugalėtoju. Tai – Linas Samaška. Jis pats apie save yra sakęs: „Charizmatiška asmenybė niekada nepritrūks dėmesio.“