Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Išklausykite
2014-12-20 18:48

Neblaivi moteris iškrėtė kvailystę, kuri nulėmė jos gyvenimą

41|2

Dažnai skaitau Bendraukime skiltį ir kartais net persuka nuo viso negatyvo, kurį tenka perskaityti. Galbūt tai paskatino mane pasidalinti šia istorija – juk artėja šventės, norisi tikėti stebuklais, tegul jie kartais gimsta iš didelės kvailybės.


2014-12-20 17:07

Eisiu su juo susitikti. Jei ras negyvą krūmuose – toks likimas

182|2

Aš įsimylėjau. Įsimylėjau taip, kad visai pamečiau galvą.Suprantu, kad šį meilė gali sugadinti man gyvenimą. Taip pat suprantu, kad dėl to turėsiu problemų. Bet nieko negaliu su savimi padaryti. Jausmas toks stiprus, netikėtas ir žaibiškas, kad jo suvaldyti tiesiog neįmanoma.


2014-12-20 10:12

Vilnietis negali pamiršti orgijos su dviem Lietuvos garsenybėmis

329|2

Mano vardas Igoris, bet tai nėra tikrasis mano vardas (draugai mane vadina Opitnu). Perskaitęs viešumoje pasklidusią informaciją, nusprendžiau prisipažinti – neseniai permiegojau su dviem gražiausiomis Lietuvos moterimis Edita ir Ineta. Viena iš jų blondinė, o kita – tamsiaplaukė. Tobula pora. Vyrų svajonė. Nors aš apie jas niekada anksčiau nesvajojau. Kol vieną dieną neužėjau į vyrų tualetą „Akropolyje“.


2014-12-20 10:12

Po „Regitros“ teorijos egzamino vyrui trūko kantrybė

145|2

Po „Regitros“ teorijos egzamino, kurį laikiau Biržuose, esu priverstas pasidalinti tuo, kas man nutiko ir supykdė jau antrą kartą. Ėjau laikyti teorijos egzaminą jau du kartus, abu neišlaikiau. Abu kartus prieš tai mokiausi, sprendžiau testus ir buvau pasirengęs, mano manymu, užtektinai. Tik gaila, kad laikant „Regitros“ teorijos egzaminą, sąlygos yra visai kitokios. Apie ką kalbu?


2014-12-19 14:35

Po filmo apie A. Sabonį jo pirmasis treneris pasijuto įžeistas

406|4|

Nusprendžiau išsakyti nuomonę apie filmą „Arvydas Sabonis 11. Visa galva aukščiau“. Apskritai, filmas gyvas ir įdomus, paremtas įvairių žmonių prisiminimais apie Arvydą, jo šeimą ir kai kuriais nepaviešintais anksčiau nuotykiais su Arvydu ir jo krepšinio draugais. Bet į šitą gero saldaus medaus statinę aš negaliu neįpilti tikros tiesos deguto šaukšto... Filmo kūrėjai sąmoningai ar po kieno nors (iš šio pasaulio stipriųjų) skubaus nurodymo pakartojo S.Stonkaus mintį, kad atsirado Sabonis ir prasidėjo nauja krepšinio era.


2014-12-19 14:34

Ankančio vaiko tėvai apie Vokietijos žmones suprato vieną dalyką

16

Mūsų sūnus ypatingas, kaip ir ypatinga jo liga. Tiesa, ligų jis turi labai daug, bet ta ypatinga ir itin reta mus nubloškė į mums nepažįstamą vokišką žemę. Aniridija – itin reta akių patologija. Ją turi 1 iš 50–100 tūkstančių gimusių žmonių. Nėra informacijos, kiek tokių žmonių gali būti Lietuvoje. Vienoje iš didžiausių ES šalių, Vokietijoje, jų yra apie 900.


2014-12-18 14:15

Kaunietė susiraukusį autobuso vairuotoją pričiupo meluojant

114|2

Pirmadienį ir antradienį (gruodžio 15 ir 16 dieną) tuo pačiu metu – 15 val. 22 min. – važiavau iš Kauno centro namo 6 autobusu. Kadangi šiuo metu nedirbu, neperku nuolatinio bilieto. Jis man tiesiog nereikalingas, nes autobusu važiuoju vos kartą ar du per savaitę ir bilietą perku iš vairuotojo.


2014-12-17 20:18

Apie darbą Vokietijoje: „Rožiniai akiniai nukrito vos atvykus“

292|2

Neseniai portale lrytas.lt skaičiau straipsnį, kuriame slaugė pasakojo apie savo darbo patirtį Vokietijoje. Žmonės komentaruose smerkė tą moterį ir tikino, kad tik kvailiai dirba tokiomis sunkiomis sąlygomis. Lengva jums teisti! Būna įvairių situacijų. Pavyzdžiui, kaip ir mano atveju. Susipykau su vyru. Dėl rimtos priežasties. Sužinojau, kad jis turi draugę. Atrodytų, kokios problemos? Skyrybos ir tiek. Tačiau vyras galvojo kitaip. Ir iš namų išeiti neskubėjo ir draugės palikti nenorėjo. Matyt, įsivaizdavo esantis sultonas.


2014-12-17 13:18

Emigrantas po 5 metų grįžo į Lietuvą, o čia jo laukė smūgis

323|2

Sveiki visi, gyvenantys ir pragyvenantys. Rašau apimtas depresijos ir nevilties. Nesu mėgėjas skųstis ar verkšlenti, bet norėčiau pasidalyti mintimis apie situaciją, kuri žinoma daugeliui Lietuvos žmonių. Tai labai skaudi ir, šiukštu, neliečiama tema apie mūsų teisingumo statytojus ir saugotojus – didžiai gerbiamus jų ekscelencijas antstolius.


2014-12-16 22:13

Lietuvaitė blaškosi – pamilo vaikiną, kuris dievina V. Putiną

77|2

Noriu papasakoti savo istoriją, kuri labai tinka dabartinių politinių įvykių kontekste, kur JAV ir Rusijos mylėtojai ir „heiteriai“ pliekiasi tarpusavyje, tarsi jų nuomonė bent 0,001 procento prisidėtų prie politinių sprendimų priėmimo. Nuomonės nuomonėm, vertybės vertybėm, bet problema iškyla, kai šios vertybės persipina tarp artimų žmonių.


Populiariausi per 24 val.