Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Techno
2015-08-28 12:58

Nepatikėsite, ką sugeba ši programišė iš Kinijos

72|9

Provokuojanti apranga – puikus būdas nukreipti dėmesį nuo tikrųjų kėslų. Tuo naudojasi programišė iš Kinijos, slapyvardžiu SexyCyborg, trimačiu spausdintuvu pasigaminusi platformos tipo vasarišką avalynę, kuri sugeba pergudrauti skaitmeninio įsiskverbimo apsaugą. Visa reikiama įranga paslėpta platforminėse basučių pakulnėse – įrangą galima išimti nenusiaunant basučių.


2015-08-28 11:48

LG klaviatūra išmaniesiems įrenginiams: susilankstai ir nešiesi

4

„LG Electronics“ (LG) praplėtė išmaniesiems įrenginiams skirtų aksesuarų asortimentą – kompanija IFA parodoje pristatys sulankstomą belaidę klaviatūrą „Rolly Keyboard“. Klaviatūra KBB-700 jungiasi prie išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių, o nenaudojant ją galima sulankstyti į keturias dalis ir ji virs pailga lazdele.


2015-08-27 15:44

Paaiškėjo, ką slapčia kūrė atleisti „Amazon“ inžinieriai

4

Daugelis šią kompaniją žino, kaip didžiausią parduotuvę internete, elektroninių knygų ir skaityklių pardavimo lyderę pasaulyje ir vieną didžiausių interneto televizijos kūrėjų. Nemažai lietuvių jau įsigijo puikias „Amazon“ knygų skaitykles „Kindle“, o vienas kitas girdėjo ir apie nesėkmingą išmanųjį telefoną „Amazon Fire Phone“. Tačiau tai toli gražu ne viskas – „Wall Street Journal“ atskleidė, ką naujo sukūrė Silicio slėnyje veikiančios „Amazon Lab126“ inžinieriai.


2015-08-27 14:13

„Samsung“ naujausiame flagmane paliko apgailėtiną klaidą

10|3

Pirmąsias prekybos savaites skaičiuojantis „Samsung“ planšetofonas „Galaxy Note 5“ sulaukė vartotojų kritikos bangos: jo naudotojai skundžiasi, kad prie įrenginio pridedamą specialų rašiklį „S Pen“ į rėmelį įkišus atvirkščiai kyla grėsmė sugadinti telefoną.


2015-08-26 15:34

Konkursas! Gražiai paprašyk ir laimėk šį laikrodį „Pebble“

4|2

Jis baltos spalvos, jo akumuliatoriaus nereikia krauti bent savaitę, tai, ką rodo ekrane, matysi net ryškiausioje saulės šviesoje, jam sukurta aibė naudingų programėlių bei žaidimų, jis veikia ir su „Android“, ir su „iPhone, ir su „iPad“. Ir svarbiausia – norime jį padovanoti tau. Taigi konkursas!


2015-08-24 12:30

„Apple“ atšaukė „iPhone“ partiją: sužinok, ar taviškis brokuotas

9

„Apple“ svetainėje rašoma, kad bendrovė atšaukia išmaniųjų telefonų „iPhone 6 Plus“ partiją, kadangi jais padarytos nuotraukos būna neryškios.


2015-08-20 13:24

„Coolpad“ – kinų pagalba neįperkančiam „iPhone“ lietuviui

12|3

Į Europos ir Lietuvos rinką ateina dar vienas negirdėtas gamintojas iš Kinijos. Tiesa, negirdėtas dar nereiškia nežinomas ar naujas. „Coolpad“ ir be Europos sugebėjo tapti septintu pagal dydį išmaniųjų telefonų gamintoju pasaulyje, Kinijoje pakilo iki ketvirtos vietos, o šiais metais ketina mesti iššūkį net „Xiaomi“. Kuo dar be, žemos kainos, pasižymi į Lietuvą jau keliaujantys du „Coolpad“ telefonai – „Porto“ ir „Modena“?


2015-08-18 12:32

Testavome „LG G4“ – kuo geras telefonas be jokių staigmenų

4|13

Taip, šių metų kompanijos „LG“ flagmanas turi odinę nugarėlę, įspūdingos raiškos ekraną, puikią bateriją ir dar daugiau galinčią kamerą. Tačiau naudojęsis juo kiaurą parą dvi savaites, taip ir neaptikau jokios staigmenos. Vieną vertus, tai nuobodoka – nenustebino. Kitą vertus, tai šaunu – įsigyto daikto pateikiamos staigmenos dažniausiai būna nemalonios. Tad ko vis dėlto telefone daugiau – patogumo ar nuobodulio?


2015-08-17 15:57

Nuosavas hologramų projektorius – per kelias minutes

4|5| 

Lyg ore pakibę hologramų vaizdai ne taip seniai egzistavo tik fantastiniuose filmuose. Dabar juos jau galima pamatyti ir koncertų šou, ir reklamose. Tačiau nedaug kas žino, kad įspūdingas hologramas rodantį projektorių lengva pasidaryti pačiam.


2015-08-16 13:24

Dirbtuvėse virš garažo Vilniuje kuriami šedevrai – tik pradžia

65|7

30 tūkstančių eurų – tiek kainuoja kompanijos „Audio Solutions“ garso kolonėlės „Vantage“. Ir tikriausiai labai retas šių elitinės garso technikos parodose apdovanojimus skinančių garso kolonėlių pirkėjas įsivaizduoja, kad jos sukurtos ir gaminamos Vilniuje, niekuo neišsiskiriančių automobilių remonto dirbtuvių antrame aukšte. O „Audio Solutions“ vadovas Gediminas Gaidelis sako, kad jau sukūrė kai ką tokio, ką įsigyti svajos visi muzikos klausantys pasaulio žmonės.


Populiariausi per 24 val.