Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Techno
2016-06-22 13:58

Kodėl „Facebook“ įkūrėjo kompiuteris apklijuotas lipnia juosta?

25

Kaip ir dera „Facebook“ įkūrėjui, Markas Zuckerbergas dažnai dalijasi ne tik savo mintimis, bet ir nuotraukomis. Vis dėlto savo privatumu jis rūpinasi labiau nei galėjote pagalvoti. Tai patvirtino ir antradienį M.Zuckerbergo pasidalinta nuotrauka.


2016-06-22 13:58

„Apple“ keičia strategiją? „iPhone 7“ bus kitoks nei laukta

7

Naujojo Jungtinių Valstijų technologijų milžinės „Apple“ išmaniojo telefono dizainas iš esmės nesiskirs nuo ankstesniojo modelio „iPhone 6“. Tokią informaciją pateikė laikraščio „The Wall Street Journal“ versija internete.


2016-06-17 12:43

Kol kiti tik planuoja, „Lenovo“ padarė tai, apie ką svajojom

20|6

„Apple“ besilankstančius telefonus dar tik pradeda patentuoti, „Samsung“, nors ir pademonstravo prieš porą metų atsargiai lenkiamą ekraną, kol kas tenkinasi lenktais televizoriais ir pažadais, kad besilankstantį ekraną į kišenę įdės 2017 m., o kinų gamintojas „Lenovo“ savo surengtoje konferencijoje tiesiog davė žurnalistams išbandyti realiai veikiantį besilankstantį ir aplink riešą apsivyniojantį “Android“ telefoną.


2016-06-15 10:40

Flagmanų žudikas sugrįžo, bet džiugina jau mažiau

7|3

Prieš dvejus metus įsikūręs Kinijos startuolis „OnePlus“ žadėjo stebinti – kokybe, galimybėmis ir kainomis. Dabar kompanija išleido jau ketvirtąjį telefoną, kurio galimybės vis dar stebina, bet kaina nusistovėjo didesnė nei starto metu.


2016-06-14 08:13

Stulbinantis ukrainiečių staliukas prisėdusius perkelia į ateitį

4|5

Penkiasdešimt kartų peržiūrėjau ukrainiečių man perduotą medžiagą apie vienos šios šalies kompanijos kuriamą technologiją ir vis tiek sunkiai galiu patikėti, kad tokie staliukai jau ne fantasto klejonės ir net ne dizainerio svajos, o realiuose restoranuose veikianti įranga. Ir gamina šiuos daugiau negu išmanusis telefonas galinčius staliukus ne išaukštintos „Apple“ ar „Samsung“, o startuolis iš šalies, kuri mums kol kas dažniau asocijuojasi ne su aukščiausiomis technologijomis, o su vargais ir karais.


2016-06-13 17:42

Vilniuje – mobiliojo interneto rekordai

2

Vilniuje savaitgalį įvykusiame festivalyje „Summerburst“ mobiliojo ryšio operatorius „Tele2“ išbandė ryšio anteną, 5 kartus galingesnę už įprastas. Net 1 gigabito per sekundę (Gbps) talpos ryšio stotis išsprendė masiniuose renginiuose dažną didelių tinklo apkrovų problemą – visi klientai galėjo be sutrikimų skambinti ir naudotis internetu.


2016-06-12 11:48

Rusijoje bus išmaniųjų telefonų su rusiška operacine sistema

38

Grigorijaus Berezkino kompanija „Otkrytaja mobilnaja platforma“ (OMP) sutarė dėl išmaniųjų telefonų, kuriuose suksis jos kuriama operacinė sistema „Sailfish“, kūrimo. Kompanija žada, kad parduotuvių lentynose netrukus pasirodys trys išmanieji telefonai, kuriuose suksis rusiška operacinė sistema „Sailfish Mobile OS RUS“.


2016-06-11 10:01

Saulės varomas „Solar Impulse 2“ pakilo skrydžiui į Niujorką

2

Jungtinėse Valstijose vien tik Saulės energija varomas lengvas lėktuvas „Solar Impulse 2“ (Si2) penktadienį vėlai vakare pakilo iš Pensilvanijos skrydžiui į Niujorką, kur ketinama praskristi virš Laisvės statulos; šis etapas bus dar vienas kelionėje palink pasaulį.


2016-06-07 12:25

Jis jau čia – naujo tipo kompiuteris mus pavers kupriais

3

Staliniai ir skreitiniai kompiuteriai – žila praeitis. Planšetiniai kompiuteriai liečiamais ekranais ir atjungiamomis klaviatūromis – vakarykštė naujiena. Tačiau net tiems, kas jau rašė nekrologus asmeniniams kompiuteriams, šių metų parodoje „Computex 2016“ pristatytos naujovės užgniaužė kvapą. O svarbiausia – čia išvydome visiškai naujo tipo kompiuterių gimimą. Specialiai jums – virtualios realybės turistai.


2016-06-03 12:30

Sunkiausias gyvenimo bandymas – kodėl iškankino „iPhone SE“?

9

Kiek bandžiau keisčiausių, nepatogiausių ar nesuprantamų išmaniųjų telefonų, taip man dar nėra buvę. Dabar, kai mažylis „iPhone SE“ jau grįžo tiems, kas jį man paskolino bandymams, mėginu suvokti, kodėl jis man šitaip neprilipo? Kodėl per tris savaites prisiverčiau „iPhone SE“ naudotis tik penkias dienas? Ir kodėl manau, kad visi draugai, kurie šiuo telefonu domėjosi, jį įsigiję bus tikrai patenkinti?


Populiariausi per 24 val.