Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Techno
2016-09-24 13:16

Tokio girto „Apple“ laikrodžio dar nematėte. Ir jis veikia!

3

Gal „Apple“ ir labai triukšmingai pristatė savo atnaujintą išmanųjį laikrodį „Apple Watch Series 2“, tačiau mažai kas žino, kad beveik tuo pat metu pristatytas dar vienas „Apple“ laikrodis, kurio pagrindinė paskirtis – efektyviai ir greitai mažinti juo besinaudojančiojo išmanumą. Tam jis turi įdiegtą nė viename pasaulio išmaniajame laikrodyje neregėtą funkciją, kuri garantuotai veiks daugybę metų ir be jokios elektros!


2016-09-21 08:58

„iPhone 7“ spartos teste sutriuškino „Galaxy Note 7“

11

Vos telefonui „iPhone 7“ pasirodžius prekyboje, internete pasipylė įvairiausi eksperimentai ir testai: atsparumo vandeniui, smūgiams, braižymui... Visgi dažnam pirkėjui rūpi ne mechaninės, o techninės savybės. Taigi ar naujasis procesorius A10 išties toks spartus, kaip žada „Apple“?


2016-09-20 20:16

Paaiškėjo, kas telefone „iPhone 7“ pakeitė ausinių jungtį

6|6

Anot „Apple“, išmaniųjų telefonų naudotojams svarbiau turėti barometrą nei standartinę ausinių jungtį. Mat iš „iPhone 7“ pašalintos ausinių jungties vietoje atsirado viena iš barometro detalių.


2016-09-20 19:30

„Microsoft“ pristatė naują „Nokia“ telefoną su ausinių jungtimi

13|2

„Microsoft“ vis dar gamina „Nokia“ telefonus. Antradienį kompanija netikėtai pristatė naujausią „Nokia 216“ telefoną, kuris kainuos mažiau nei 40 dolerių ir turi ausinių jungtį.


2016-09-16 12:18

Ką išties sunaikino „Apple“ kartu su ausinių lizdu?

30|9| 

Atrodytų, išmetė vieną mažytį 3,5 mm lizdelį iš telefono, na, ir kas? Vaikščiosime su ausinėmis be laidų, jungsime specialius perėjimo įrenginius, kiti gal ir visai muzikos telefone su ausinėmis neklauso – didelio čia daikto. Tačiau viskas nėra taip paprasta – tas mažas lizdas gali kur kas daugiau, negu daugelis įsivaizduoja. Ir, svarbiausia, netekę jo prarandame dar vieną dalelę laisvės.


2016-09-13 12:35

Paskutinė planšetinių kompiuterių viltis – „Lenovo Yoga Book“

9

Kadaise Steve'o Jobso paskelbta planšetinių kompiuterių revoliucija išsikvėpė tiek, kad šiais metais dauguma gamintojų tokių nė nebepristato, o pristatantys tai daro lyg gėdydamiesi. Na, taip – dabar juk reikia nuleidus galvą grįžti atsiprašyti taip paniekintų nešiojamųjų kompiuterių.


2016-09-13 10:34

„Samsung Gear S3“ – traktoriaus ar gelbėjimo ratas tavo rankai?

15

Parodoje „IFA 2016“ eidamas į „Samsung“ salę susipažinti su naujausiu rimtu kompanijos išmaniuoju laikrodžiu iš visų jėgų koviausi su savo skeptišku požiūriu į išmaniuosius laikrodžius, akinius, batus, kelnaičių gumikes ir... na, supratote. Išeidamas kovą tęsiau ir tęsiu iki šiol. Tik štai vis nelaimiu. Bet dabar apie tai, ką pajutau ketvirtį valandos pabendravęs su vienu geriausių išmaniųjų laikrodžių pasaulyje. Ir be jokio skepticizmo.


2016-09-11 13:21

„Skype“ kūrėjai vilniečiams parodė ateitį

12|68

Siuntinius žmonėms gali pristatyti ne tik žmonės, bet ir robotai. Tuo įsitikinę „Skype“ kūrėjai Ahtis Heinla ir Janus Friis, kurių šešiaračiai robotai jau šmirinėja ne tik gimtosios Estijos, bet ir Vokietijos, Šveicarijos, Didžiosios Britanijos bei kitų šalių šaligatviais, o sekmadienį jie atvažiavo ir į Vilnių.


2016-09-10 16:48

Vejate vaiką nuo kompiuterio? Galbūt užkertate kelią jo turtams

 |56

Kompiuterinius žaidimus daugelis prilygina nerimtam ir vaikiškam užsiėmimui, tačiau profesionaliai šiuo pomėgiu užsiimantys žmonės uždirba keturženkles sumas. Žaidėjai buriasi į komandas, dalyvauja tarptautiniuose turnyruose. Medikų teigimu, kompiuteriniai žaidimai nualina kūną ir smegenis, todėl komandos turi asmeninius ne tik žaidimo, bet ir gyvenimo trenerius. Lietuvių taip užsidirbančių pragyvenimui yra vos keletas. Tačiau tobulėjančios technologijos ir organizuojamos varžybos rodo apie šios sporto šakos augantį populiarumą.


2016-09-09 16:31

„Google“ laidoja surenkamą telefoną

Pastaruosius kelerius metus viešojoje erdvėje sklandžiusi modulinio telefono idėja ima bliūkšti. Tikslas buvo gražus – telefonas, kurį galima surinkti pagal savo poreikius, turėjo sudominti technologijų entuziastus, tad į tai investavo tiek inovacijas mėgstanti „Google“, tiek kitos kompanijos, tokios kaip LG.


Populiariausi per 24 val.