Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Techno
2016-05-21 16:28

Saulės energija varomas lėktuvas pakilo dar vienam skrydžiui

2

Eksperimentinis saulės energija varomas lėktuvas anksti šeštadienį pakilo iš Talsos JAV vidurio vakaruose Oklahomos valstijoje į dar vieną skrydžio aplink pasaulį etapą, nenaudojant nė lašo degalų.


2016-05-21 15:59

„Sony“ visiškai pakeitė savo telefonus – jie… liko tokie patys

12|6

Taigi, gerbiamieji – metame į vandenį nepaskandinamus „Xperia Z“ ir jungiame lauk nelabai suprastus „Xperia M“ – Lietuvoje pristatyta nauja „Sony Xperia X“ išmaniųjų telefonų serija keičia viską. Trys nauji serijos modeliai atrodo lyg vienos kiaušialąstės tryniai, kurie labiausiai skiriasi savo kaina. Jie labai panašūs ne tik vienas į kitą, bet ir į visus gamintus pirmtakus. Ir tai nebūtų blogai, jei…


2016-05-20 10:17

„Google“ pažėrė naujovių: laukia įdomi ateitis

4|4

Naujoji „Google“ virtualios realybės sistema ir būdas naudoti „Android“ programėles jų neparsisiunčiant – tai tik keletas naujovių, pristatytų Mauntin Vju vykstančioje metinėje interneto ir technologijų milžinės technologijų kūrėjų konferencijoje.


2016-05-19 17:11

Lengvas būdas sužinoti, ar jūsų mikrobangų krosnelė saugi

12

Nereikia būti branduolinės fizikos ekspertu, kad suprastum, jog spinduliai, kuriais mikrobangų krosnelės šildo maistą, gali būti kenksmingi žmogui. Mat šis buitinės technikos įrenginys mikrobangomis prasiskverbia į objektus ir žaibiškai įkaitina juose esančias vandens molekules.


2016-05-18 15:00

Fizikoje vyrų neužtenka

 

Iš pradžių moterų fizikoje nebuvo arba buvo, bet jų nesimatė, „Žinių radijui“ sakė profesorė, fizikė Dalia Šatkovskienė.


2016-05-17 22:52

Automatinė asmenukių lazda – lyg iš Kim Kardashian sapno

5

Galime šaipytis iki užkimimo, tačiau kai tik yra proga pasidaryti gerą asmenukę, visi pučiame lūpytes ir gaudydami ištiestoje rankoje laikomu telefonu gražesnį savo profilį pavydime tiems, kas turi asmenukių lazdelę. Niekai – „Thinkmodo“ pagamino tokį automatinį asmenukių darymo įrenginį, kurio pavydės net tie, kas namuose turi tų lazdelių mišką.


2016-05-16 09:43

Išmanusis laikrodis, kuris bandė prailginti mano gyvenimą

2|6

Kas nutiks sustabarėjusiam žurnalistui į rankas įbrukus sportininkams skirtą laikrodį? Ne, bėgioti nepradėjau. Bet pustrečios savaitės su „Garmin Vivosmart HR“ įnešė šiek tiek pokyčių į gyvenimą žmogaus, kurio labiausiai judantys raumenys yra rankų pirštuose.


2016-05-15 09:41

Ateities kontaktiniai lęšiai. Ar svajoji virsti kiborgu?

1|5

Mes įpratę savo akyse turėti ir už save didesnius daiktus. Vienai koks vyras į akį įkrito, kitas rąsto savo aky nemato. Nieko nuostabaus – juk lietuvių patarlė sako, kad akis už pilvą didesnė, už kiaulę ėdresnė. Tačiau vis tiek neramu, ką į mūsų akis planuoja sukišti „Google“, „Sony“, „Samsung“. Technologijų kompanijos rimtai susidomėjo, ką išmanaus galima sutalpinti į kontaktinį lęšį ar pačią akį, ir jau turi kuo pradžiuginti. Arba išgąsdinti.


2016-05-10 10:17

Geriausias bandytas „Sony“ daiktas, kurio verksiu, bet nepirksiu

1|10| 

Kelias savaites pasinaudojęs „Sony RX100 IV“, supratau, koks klaidingas įsitikinimas, kad norėdamas daryti geras nuotraukas privalai ant kaklo kabintis veidrodinio fotoaparato girnapusę, o daugiau funkcijų rasi tik sisteminiuose su keičiamais objektyvais. Deja, klaidingas ir įsitikinimas, kad maži fotoaparatai negali turėti milžiniškos kainos.


2016-05-05 22:00

Ryžio grūdas padarys jus geresniu žmogumi

3

Šiandien jūs, ko gero, jau prasilenkėte su kiborgu, tik to nepastebėjote. Nes tikrieji „patobulinti žmonės“ visai neprimena filmo „Terminatorius“ herojaus. Net jūsų močiutė gali būti kiborgė, nors pati to nežino.


Populiariausi per 24 val.