Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Techno
2014-10-24 22:42

Išmanioji buitis, arba internetas marškiniuose

5

Įsivaizduokite pasaulį, kuriame visi mūsų kasdienybėje naudojami daiktai tampa ne ką mažiau išmaniais, nei mūsų kišenėse gulintys išmanieji telefonai. Automobiliai, šaldytuvai, drabužiai, namai ir net ištisi miestai – visa tai ir dar daugiau – tampa protingi ir, maža to, sujungti į pasaulinį tinklą.


2014-10-24 17:05

Lietuvių sprendimas gelbėja nuo malonumo dirbti prastai

7

Kas nesipiktina išgirdęs: „Kasime nuo čia ir iki vakaro“? Kas nesusimąstė, kodėl švedo iškastas griovys kur kas vertingesnis už tokį patį iškastą lietuvio? Kodėl už tą patį vieni gauna daugiau, kiti – mažiau? Atsakymas yra ne griovyje – viską lemia vadybos efektyvumas. Lietuvių sukurta programėlė „eOrder“, tiesa, skirta ne griovių kasėjų darbo efektyvumui didinti, tačiau prekėmis parduotuves aprūpinančio vadybininko nuvažiuotų kilometrų ir prakalbėtų minučių vertę gali kaip reikiant pakelti. Be to, ji saugo gero darbuotojo stuburą, akis, kojas ir atmintį. Nesaugo tik blogo vadybininko darbo vietos…


2014-10-22 12:05

Naujovė Lietuvoje: tiesioginė laidotuvių transliacija internetu

12|2

Kėdainių krematoriumas pristato naujovę: nuo šiol mirusiojo artimieji, negalintys dalyvauti atsisveikinant su velioniu prieš kremavimą, turės galimybę tai padaryti virtualiai. Tiesioginę transliaciją iš krematoriumo palydėjimo salės bus galima žiūrėti internetu, turint specialų prisijungimo kodą.


2014-10-21 20:25

Oro skėtis lietų nupūs ant kitų praeivių

1|3

Jei manėte, kad skėčio dizainas yra tobulas ir šioje srityje nieko naujo nebus išrasta, klydote: technologijų mėgėjai sukūrė lietsargį, kuris nuo lietaus saugo ne kokios nors medžiagos skydu, o oro srove.


2014-10-20 23:53

Vilniaus oro uosto ekranai pakluso prašalaičiui

17|4

Daugybėje viešų vietų TV ekranai naudojami rodyti informaciją ar reklamą, tačiau dažnu atveju juos įrengiant nesusimąstoma apie saugumą. Šiuos televizorius užvaldyti gali kone kiekvienas norintis – tereikia išmaniojo telefono, programėlės ir šiek tiek žinių. Kibernetinio saugumo ekspertas Dirkas Kollbergas tai įrodė vos nusileidęs Vilniaus oro uoste.


2014-10-16 14:32

„Android“ visiems siūlo čiulpti. Pirmasis ledinukas – „Nexus 6“

22|3

Ilgai ginčijęsi, kaip „Google“ pavadins būsimą „Android“ atnaujinimą „L“, pergalę švenčia linksmuoliai. Oficialu – netrukus pasirodysianti „Android 5.0“ gavo kodinį pavadinimą „Lollipop“ (ledinukas), tad audringos vaizduotės savininkai jau gali kurti išraiškingas būsimas reklamas su ledinukus čiulpiančiomis lūpomis. Lyg to būtų negana, „Google“ pristatė ir ilgai lauktą telefoną „Nexus 6“, beveik nebelauktą planšetinį kompiuterį „Nexus 9“ ir visiškai nelauktą „Nexus Player“ grotuvą. Ir tas „Nexus 6“ ledinukas, pasakysime jums, tiesiog milžiniškas!


2014-10-16 11:19

„Apple“ sugadino staigmeną – paviešino naujus „iPad“

3|2

Likus dienai iki „Apple“ renginio, kuris veikiausiai bus skirtas naujų „iPad“ planšetinių kompiuterių pristatymui, amerikiečių kompanija – tyčia ar ne – paviešino „iPad Air 2“ ir „iPad Mini 3“ nuotraukas.


2014-10-16 09:24

Būna ir taip: telefonas už automobilio kainą

11|5

Ieškote telefono, kuris kitiems keltų pavydą, kaina būtų logiškai nepaaiškinama, o dizainas – išskirtinis? Jei pamanėte, kad taip apibūdinome „iPhone 6 Plus“, klystate – jis skirtas pinigų švaistyti nemokančioms masėms. Tikri turtuoliai pažengę gerokai labiau. Susipažinkite: išmaniųjų telefonų prabangos viršūnė „Vertu for Bentley“.


2014-10-15 18:09

„Galaxy Note 4“ Lietuvoje – nelankstus, bet su ekrano garantija

11|6

Rytoj prekybos vietose universaliausio pasaulyje „planšetofono“ dar nerasite, tačiau 2590 Lt jau galite atsidėti – Lietuvą „Samsung Galaxy Note 4“ tikrai pasieks spalio mėnesį.


2014-10-14 20:30

Lietuva išleis 159 mln. litų, kad internetu aprūpintų ir voveres

37

Valdininkai sumanė iki 2020 metų šviesolaidiniu ir bevieliu interneto ryšiu apraizgyti visą Lietuvą taip, kad jis vienodai sparčiai veiktų tiek didmiesčio centre, tiek miško vidury. Iš pirmo žvilgsnio gražus planas net specialistus trikdo savo ambicingumu ir kelia abejonių, ar skirti jam milijonai bus panaudoti efektyviai. Gal tikrai Lietuvoje nebėra labiau finansavimo reikalaujančių problemų, negu Labanoro voverėms teiksiančių internetą bokštų statyba?


Populiariausi per 24 val.