Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Kriminalai
2014-12-19 07:33

Vilniaus oro uosto siaubūnams ištraukė apynasrį

17

Vilniaus oro uoste siautėjantys policininkai Pavelas Brazovskis ir Jonas Glinevičius gali būti išmesti ne tik iš šios darbo vietos, bet ir apskritai iš tarnybos. „Yra pavesta pradėti ikiteisminį tyrimą šių pareigūnų atžvilgiu, o kol nėra teisinio įvertinimo, tie žmonės turi būti perkelti dirbti į kitą vietą“, – vakar Seime per Vyriausybės valandą pareiškė vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis. Tokį pavedimą ministras davė jį policijos generalinio komisaro poste pakeitusiam Linui Pernavui.


2014-12-19 07:11

Žudiko vardą nuo V. Jankausko motina plauna ašaromis

308|5|

Visuomenė pasmerkė, tėvas išsižadėjo, o neįgali motina ketina padėti. Studentės Justinos Šikšniūtės išžaginimu ir palikimu mirti įtariamas Valdas Jankauskas iš advokato Edvardo Staponkaus greitai sulauks gerų žinių. Į teisininką kreipėsi jo motina. Jai rūpėjo sūnaus būklė ir galimybės jam pagelbėti. Iškart po sūnaus sulaikymo moteris patyrė šoką, labai išgyveno. Kad būtų lengviau ir kad išvengtų aplinkinių kamantinėjimo, ji išvažiavo pas dukrą į Angliją. Vos grįžusi šią savaitę kreipėsi į sūnaus advokatą.


2014-12-19 05:51

Negirdėti mainai – už kiaules siūlė lėktuvą

24|3

Kaišiadorių agrofirmos, kurioje dingo skersti atvežtų kiaulių mėsa, vadovas atgailaudamas buvo pasiryžęs parduoti net savo lėktuvą ir namus, bet netrukus persigalvojo. Kodėl? „Aš jaučiuosi kaip paskutinė kiaulė“, – bendraudamas su apgautais verslininkais ir apgailestaudamas dėl dingusių kiaulių prisipažino Kaišiadorių agrofirmos vadovas Kastytis Vasiliauskas. Dėl kiaulių jam teko aiškintis ir finansinius nusikaltimus tiriantiems pareigūnams, kurie buvo susidomėję, kur iš Kaišiadorių agrofirmos dingo skerdiena, priklausanti prekybos tinklui „Norfa“.


2014-12-18 22:09

Įtariamas Jonavos pedofilas pamatęs policiją labai nustebo

344|7|

Ketvirtadienį po kelias dienas trukusių intensyvių paieškų policijai pavyko nustatyti ir sulaikyti paauglį, įtariamą mažametės išžaginimu Jonavoje. Po ilgo, atkaklaus ir nuoseklaus darbo ketvirtadienį Jonavoje nustatytas ir sulaikytas 16 metų įtariamasis, jam artimiausiu metu bus pareikšti įtarimai dėl šio nusikaltimo padarymo. Policijos departamente surengtoje spaudos konferencijoje generalinis komisaras Linas Pernavas teigė, kad įtariamasis buvo sulaikytas namuose, jis - Jonavos gyventojas. Pareigūnas teigė, kad mažametės išžaginimu įtariamas jaunuolis yra žinomas policijai, tačiau dėl ko nekomentavo. Įtariamajam gresia iki dešimt metų kalėjimo.


2014-12-18 21:24

Antrą kartą gyvenime į Vilnių atvažiavęs vyras sukėlė sąmyšį

18|17|

Vilniuje telefonu sulaukus pranešimo apie galimą sprogmenį evakuotas pastatas, kuriame įsikūrę Lietuvos apeliacinis teismas ir Vilniaus apygardos teismas. Grėsmingo pranešimo policija ketvirtadienį sulaukė apie 14 val. 33 min. Į policiją paskambinęs vyras tvirtino, kad gyvena ne Vilniuje. Tačiau ketvirtadienį jis apsilankė sostinėje (kaip pats tvirtino - antrą kartą gyvenime).


2014-12-18 17:29

Už darbą sumokėti vengusį užsienietį jaunuolis užmušė laužtuvu

56|4

Dėl už darbą negauto atlygio supykęs ir po ranka pasitaikiusiu laužtuvu Danijos Karalystės pilietį mirtinai sumušęs Šiluvos (Raseinių raj.) gyventojas 18 metų Nerijus Daubaras už grotų turtės praleisti penkerius metus. Ketvirtadienį nuosprendį paskelbęs Šiaulių apygardos teismas N.Daubarą pripažino kaltu ne tik dėl nužudymo, bet ir dėl įvairių daiktų, aukos automobilio bei nužudytajam priklausiusios banko mokėjimo kortelės ir vairuotojo pažymėjimo pasisavinimo. Teismo sprendimu iš nuteistojo konfiskuota 1500 litų, kuriuos jis įgijo pardavęs vogtus daiktus.


2014-12-18 17:00

Pareigūnai V. Kastujevą suėmė trimituodami, o paleido tyliai

58

Finansiniais nusikaltimais įtariamas skandalingas verslininkas Vadimas Kastujevas jau laisvėje – gavę teismo leidimą įtariamąjį suimti 2 mėnesiams prokurorai staiga persigalvojo ir jį paleido už užstatą. „Išnyko suėmimo pagrindai“, – taip mįslingai V.Kastujevo paleidimą į laisvę aiškino Vilniaus apygardos prokuroras Mindaugas Ražanskas, kontroliuojantis Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) atliekamą ikiteisminį tyrimą. V.Kastujevas ir dar 13 asmenų kaltinami dalyvavę tarptautinės organizuotos grupuotės veikloje ir savo nelegalia veikla valstybei padarę ne vieną milijoną litų nuostolių.


2014-12-18 16:59

Pamaldi pensininkė nesiliauja sukčiauti

20|3

Garsiausia aferiste vadinama vilnietė 67 metų Genė Kulikauskienė Vilniaus miesto apylinkės teisme išgirdo dar vieną nuosprendį. Pensininkus apgaudinėjanti moteris nuteista kalėti ketveriems su puse metų. Kartu su ja už grotų turėtų keliauti ir jos dukra 48 metų Loreta Norkūnienė. Jai teismas skyrė 3 metus nelaisvės.


2014-12-18 14:43

Kaune girliandą pagrobę ispanai sulaikyti po kelių sekundžių

11| 

Kauno senamiestyje policijos pareigūnai naktį sulaikė prakartėlę apvogusius du girtus Ispanijos piliečius. Miesto stebėjimo kameros užfiksavo, kaip girti svetimšaliai nuo eglutės nukabina švietusią girliandą ir eina tolyn. Policijos patrulių ekipažas buvo netoliese, tad vagims kelią pastojo po kelių akimirkų.


2014-12-18 13:55

Vilniaus policija demaskavo melagį

2

Prieš teismą stos vyras, įtariama, melagingai pranešęs apie pavogtą automobilį ir norėjęs pasipelnyti iš draudimo išmokos.


Populiariausi per 24 val.