Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Kriminalai
2014-11-21 17:38

Abejonių nekyla: Justina Šikšniūtė buvo išžaginta

395|2|

Pasitvirtino blogiausi įtarimai - Klaipėdos universiteto studentė Justina Šikšniūtė patyrė seksualinę prievartą. Nors ekspertų išvadų dar nėra, išžaginimo faktą lrytas.lt patvirtino Klaipėdos apygardos vyriausiasis prokuroras Simonas Minkevičius. „Nemačiau ekspertų išvadų, jų dar neturime. Tačiau duomenų, kad mergina buvo išžaginta, užtenka. Yra parodymai, duomenys iš įvykio vietos“, - aiškino prokuroras. „Sunku spręsti dėl eiliškumo (buvo išprievartauta prieš ar po mirties. - Red.) - ekspertai turės atlikti sunkų darbą, kad nustatytų, kada įvyko mirtis“, - aiškino S. Minkevičius.


2014-11-21 17:15

Sumanios čigonės patiklią senolę paliko be santaupų

4

Šiauliuose pas ją į namus užsukusia, socialine darbuotoja pristačiusia čigone patikėjusi 84 metų šiaulietė neteko namuose laikytų 13 tūkstančių 900 litų. Į policiją kreipusis šiaulietė paaiškino, kad ketvirtadienį pas ją į namus užėjusi tamsaus gymio moteris pradėjo iš atsinešto krepšio traukti makaronų ir kruopų paketus ir dėti juos ant stalo. Nustebusiai šeimininkei atėjūnė paaiškino, kad šie maisto produktai yra socialinė parama, kuri priklauso garbaus amžiaus sulaukusiai šiaulietei.


2014-11-21 16:25

Paaiškėjo, ką lemtingąjį vakarą V. Jankauskas darė su peiliu

218|2|

Ant aukos kūno - nė vienos durtinės žaizdos, o įtariamojo rankose - peilis. Ką Valdas Jankauskas sekmadienio vakarą, kai buvo nužudyta studentė Justina Šikšniūtė, darė su šiuo įrankiu? Atsakymą penktadienį pateikė įtariamojo advokatas Edvardas Staponkus. Jis kartu su V.Jankausku ketvirtadienį dalyvavo tikrinant parodymus, kai keturiais ekipažais pareigūnai su įtariamuoju važiavo į nusikaltimo vietas.


2014-11-21 12:37

Ištroškęs benamis bandė atsiskaityti padirbta šimtine

Telšiuose, Plungės gatvėje esančiame prekybos centre 62 metų benamis už prekes bandė atsiskaityti akivaizdžiai padirbta 100 litų kupiūra. Kaip paaiškėjo tyrimo metu, benamį policijai „pakišo“ jauni vyrukai, kurių tapatybės nustatinėjamos.


2014-11-21 12:06

Teismas nusprendė kreiptis į Airiją dėl L.Campbello apklausos

Lietuvos apeliacinis teismas penktadienį tenkino prokuroro prašymą ir Airijos piliečio byloje nusprendė kreiptis į Airijos teisėsaugos institucijas dėl jo brolio, kaip liudytojo, apklausos.


2014-11-21 11:55

Ką V. Jankauskas veikė iš karto po žiauraus nužudymo?

321|3|

Žiauriu 20-metės studentės Justinos Šikšniūtės išniekinimu ir nužudymu įtariamas 23 metų šilutiškis Valdas Jankauskas, atrodo, negalėjo ramiai užmigti pirmadienio naktį, tačiau vos prieš kelias valandas įvykusi siaubinga drama nesutrukdė jam pagalvoti ir apie ateitį.


2014-11-21 11:35

Nusikaltimo vietoje V. Jankauskas demonstravo judesius peiliu

352|26|

Ketvirtadienį studentės Justinos Šikšniūtės nužudymu įtariamas Valdas Jankauskas nusikaltimo vietose tyrėjams papasakojo, ką ir kaip darė merginai. Pareigūnai, įtariamasis nusikaltėlis ir jo advokatas ketvirtadienį aplankė visas vietas, kur V.Jankauskas buvo lemtingąją sekmadienio naktį. Vienas jų sustojimų – laukas šalia įvažiavimo į Priekulę. Ten buvo aptikti studentės daiktai – baltas krepšys, suplėšyta striukė.


2014-11-21 10:52

Prokuroras atsikvėpė: jo brolis ištrauktas už ausų

115|2

Ar galima vadovauti organizuotai aferistų grupuotei, pasisavinti milijonus litų, o įkliuvus būti atleistam nuo baudžiamosios atsakomybės? Galima, jeigu esi aukšto Generalinės prokuratūros pareigūno brolis, o bylą tyrė jo kolega. Generalinės prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo departamento vadovas Irmantas Mikelionis gali susidaužti taurėmis šampano su savo broliu verslininku Rimvydu. Šešerius metus vilkinę 3 milijonų litų grobstymu įtariamo R.Mikelionio baudžiamąją bylą prokurorai galiausiai ją tyliai pabaigė.


2014-11-21 10:48

Vilniaus r. ir Kuršėnuose aptikta baltarusiškų cigarečių

1|4

Ketvirtadienį Kuršėnuose ir Vilniaus rajone pasieniečiai aptiko kontrabandinių rūkalų krovinius.


2014-11-21 10:25

Panevėžyje sulaikyta 2 mln. litų vertinama narkotikų siunta

2

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Organizuoto nusikalstamumo tyrimo biuro pareigūnai atskleidė asmenis, kaip įtariama, neteisėtai disponavusius labai dideliu kiekiu narkotinių medžiagų.


Populiariausi per 24 val.