Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Medicinos žinios
2016-06-28 14:13

Embrionų šaldyti Lietuvoje negalės

 

Seimas antradienį baigė kelerius metus trukusias diskusijas ir įstatymu įteisino pagalbinį apvaisinimą, pasirinkęs konservatyvųjį kelią, kuris draudžia embrionų šaldymą.


2016-06-28 12:13

Dvi moterys laikinai prarado regėjimą. Tai gresia visiems

1

Dvi moterys laikinai prarado regėjimą po to, kai nuolat tamsoje tikrino savo mobiliuosius telefonus. Dėl to medikai ragina visuomenę elgtis atsakingai ir tikrinant įrenginį naudotis abiem akimis, rašoma independent.co.uk.


2016-06-28 11:17

Pamokys paauglių tėvus, kaip apsaugoti savo vaikus

1

Tarptautinės „Mentor“ organizacijos atstovybė Lietuvoje kartu su Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentu (NTAKD) pristatė specialiai paauglių tėvams sukurtą mokomąjį testą.


2016-06-28 10:34

Ligoninėje velniop pasiųsta pacientė buvo neteisi

6

Kai kuriems Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės gydytojams prieš porą mėnesių surengtas tarnybinis patikrinimas. 46-erių pacientė Galina dėl galimai neatidaus šios ligoninės medikų darbo galimai patyrė didžiulę skriaudą.


2016-06-27 16:45

Lietuva nuo Belgijos atsilieka vienu labai svarbiu žingsniu

2| 

Lietuvoje pastaruoju metu dėl pažangaus pagalbinio apvaisinimo įstatymo netyla aršios diskusijos: dalis pasisako už konservatyvų įstatymo variantą, draudžiantį embrionų šaldymą, genetinę sunkių ligų diagnostiką, lytinių ląstelių donorystę, kai to neišvengiamai reikia, o pažangios medicinos atstovai ragina visa tai leisti ir tokiu būdu tausoti moters bei vaiko sveikatą bei užtikrinti procedūros sėkmę.


2016-06-27 13:08

Apsilankymas pas plastikos chirurgą aštuonmetei baigėsi ašaromis

98|5

Žurnalistas ir televizijos laidų vedėjas Daumantas Butkus su aštuonmete dukrele atsidūrė ne itin malonioje situacijoje. Mergaitės ausys – atlėpusios ir jai tenka sulaukti nemalonių bendraamžių replikų, tad dėl psichologinio dukters komforto vyras pasiryžo kreiptis į plastikos chirurgus.


2016-06-24 19:03

Ką žinoti, kad ilgasis savaitgalis nepasibaigtų ligoninėje?

Ilgąjį Joninių savaitgalį žadamos karščio bangos, o gyventojai jau ruošiasi prie vandens telkinių. Deja, Joninės tikriausiai neapsieis ir be alkoholio. Ką žinoti, kad ilgasis savaitgalis nepasibaigtų ligoninėje?


2016-06-24 12:28

Paskelbė naują pastangų nereikalaujantį būdą atsikratyti svorio

6| 

Didelis antsvoris yra labai kenksmingas asmens sveikatai. Su juo kovoti yra daugybė būdų, tačiau sportas ir gyvensenos įpročių pakeitimas padeda ne visiems. Tokiu atveju yra atliekama operacija, kurios metu yra sumažinamas skrandis, ant jo yra užmaunamas maisto patekimą kontroliuojantis žiedas ir pan.


2016-06-23 18:52

Susižeidęs berniukas sveiksta. Mokykla atlieka vidinį tyrimą

 

„Vichy“ vandens parke susižeidęs 8-metis SKM auklėtinis po traumos sparčiai sveiksta Santarškių vaikų ligoninėje, jo būklė yra stabili.


2016-06-23 15:27

Farmacijos pramonė atskleis investicijas į sveikatos priežiūrą

3

Europos farmacijos kompanijos, tarp jų – ir veikiančios Lietuvoje, nuo liepos savanoriškai skelbs duomenis apie bendradarbiavimą su sveikatos priežiūros specialistais ir organizacijomis. Internete bus viešai atskleista, kiek pramonė investuoja į sveikatos priežiūrą, medikų kompetencijų ir kvalifikacijos tobulinimą, bendradarbiavimą su medikais vystant medicinos inovacijas.


Populiariausi per 24 val.