Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Įvykiai
2015-03-28 17:48

Piloto A. Lubitzo mergina: „Jis žadėjo apie save priminti“

126| 

Prancūzijos Alpėse sudužusio „Germanwings“ lėktuvo pilotas Andreas Lubitzas planavo įspūdingą žingsnį, kuris visus priverstų jį atsiminti, teigė jo buvusi mergina. Vokietį, kuris antradienį savavališkai užsidarė piloto kabinoje ir sudaužė „Airbus A320“ lėktuvą, kuriuo, be jo, skrido dar 149 žmonės, ji apibūdino kaip „tamsų“ ir mokantį dangstyti savo paslaptis.


2015-03-28 17:45

Veidų ekspertas šokiruotas: reikėjo tik pažvelgti į piloto veidą

616|5|

Juodosios dėžės iš Alpėse sudužusio „Germanwings“ lėktuvo bylojo, kad antrasis pilotas Andreas Lubitzas orlaivį sąmoningai nukreipė žemyn į uolas. Veidotyros specialistas Armandas Kažerskas tikino, kad šio piloto veidas – tarsi atversta knyga, iš kurios buvo galima perskaityti viską. Koks tai buvo žmogus? Ką sako jo veido bruožai? Ir ką buvo galima nuspėti?


2015-03-28 16:23

Nigerijoje vyksta prezidento rinkimai

5

Nigerijos gyventojai sprendžia, kas bus naujasis šalies prezidentas. Manoma, kad tarp dabartinio vadovo Goodlucko Jonathano ir kito kandidato – Muhammado Buhari užvirs arši kova, praneša BBC. Ekspertų nuomone, šie rinkimai bus vieni įtempčiausių nuo nepriklausomybės atgavimo laikų. Dėl „Boko Haram“ išpuolių rinkimai buvo atidėti šešioms savaitėms. Abu politikai žada šalyje užtikrinti taiką ir užkirsti kelią smurtui.


2015-03-28 15:22

Sukčius elektroniniu laišku pats save paleido iš kalėjimo

Pietų Londono teismas teisia pagarsėjusį finansinį sukčių Neilą Moore'ą, kuris genialiai įtikino kalėjimo vadovybę jį paleisti, atsiųsdamas jai elektroninį laišką. Vondsverto kalėjimo sėdėjęs nuteistasis nelegaliai gautu mobiliuoju telefonu sukūrė elektroninio pašto paskyrą.


2015-03-28 15:13

Iš B.Nemcovo nužudymo vietos pašalintos gėlės ir žvakės

16| 

Nenustatyti asmenys civiliniais rūbais naktį iš Boriso Nemcovo nužudymo vietos Maskvos centre likvidavo improvizuotą memorialą nužudytam opozicijos veikėjui, pranešė radijo stotis „Echo Moskvy“. Pasak jos, visas gėles, nuotraukas ir žvakes jie išsinešė.


2015-03-28 13:17

Draugės nužudymu kaltintos amerikietės byloje padėtas taškas

Italijos aukščiausios instancijos teismas penktadienį panaikino apkaltinamąją nutartį, paskelbtą amerikietei Amandai Knox dėl jos kambario draugės britės nužudymo 2007 metais. Teismas ją visiškai išteisino, paskelbęs netikėtą sprendimą, kuris vainikavo beveik dešimtmetį trukusią bylinėjimosi dramą.


2015-03-28 12:56

Egiptas paragino arabus vienyti jėgas prieš Jemeno sukilėlius

4

Egipto prezidentas šeštadienį paragino įkurti bendras arabų šalių karines pajėgas, kai Saudo Arabijos vadovaujama koalicija pradėjo aviacijos kampaniją prieš šiitus sukilėlius Jemene. Prezidentas Abdel Fattahas al Sissi šį pasiūlymą pateikė sakydamas kalbą arabų valstybių viršūnių susitikime Raudonosios jūros kurorte Šarm aš Šeiche.


2015-03-28 09:41

ES turi apsispręsti dėl įgulos narių skaičiaus pilotų kabinoje

3

Penktadienį Europos Sąjunga pranešė, kad po pastarųjų įvykių bus svarstoma, ar pilotų kabinoje visada turės būti du įgulos nariai, praneša „EUbusiness“. Briuselis planuoja pakeisti esamas taisykles po to, kai Andreas Lubitzas, antrasis pilotas, užsidarė kabinoje ir tyčia sukėlė katastrofą, nusinešusią 150 žmonių gyvybę.


2015-03-27 22:41

Piloto A. Lubitzo šeima gali tikėtis didžiulės kompensacijos

108|6|

„Germanwings“ orlaivį „Airbus A320“ pilotavusio ir tyčia sudaužiusio Andreo Lubitzo artimieji gali sulaukti kelių milijonų vertės kompensacijos iš skrydžių bendrovės „Lufthansa“. Šiuos pinigus jie gautų tuo atveju, jei būtų išsiaiškinta, kad kompanija vis dėlto žinojo apie piloto psichikos sveikatos problemas, praneša „Daily Mail“.


2015-03-27 20:32

Ukraina areštavo Turkijos laivą „Kanton“ dėl apsilankymo Kryme

36

Ukrainos pareigūnai areštavo Turkijai priklausantį, su Tuvalu vėliava plaukiojantį prekybos laivą ir sulaikė jo kapitoną dėl šio laivo apsilankymo Rusijos pernai aneksuotame Kryme. Tyrėjai sako, kad Tuvalu valstybėje registruotas 5095 tonų laivas „Kanton“ buvo sulaikytas Ukrainos uoste Chersone po apsilankymo Rusijos okupuoto Krymo uoste Sevastopolyje. Laivo įgulai gresia laisvės atėmimas iki trejų metų bei laivo konfiskavimas.


Populiariausi per 24 val.