Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-03-03 20:30

Vilkikai privačių namų savininkų gyvenimą pavertė košmaru

2

Dalies Aleksoto gatvių gyventojai pamiršo, ką reiškia ramybė. Ją drumsčia vilkikų variklių gausmas ir besiplūstantys vairuotojai. Draudžiamųjų ženklų paiso ne visi triukšmadariai. Jau ketvirtą mėnesį Lazdijų, Balbieriškio, Pilviškių ir kitose gretimose gatvėse įsikūrusių privačių namų savininkų gyvenimas primena košmarą.


2015-03-03 20:00

Kaune grėsmę kelia trupanti apžvalgos aikštelė

5|4

Šilainiuose ant Milikonių kalno įrengta apžvalgos aikštelė pamažu ima kelti grėsmę. Specialiai supilto pylimo žemė vis labiau smunka, todėl aikštelė trupa. Statybininkai tikino, kad ją remontuos atšilus. Šilainiuose ant Milikonių kalno esanti apžvalgos aikštelė – mėgstama kauniečių poilsio vieta. Tačiau sniegui ištirpus matyti, kad šlaitas, ant kurio ji įkurta, pajudėjo iš vietos.


2015-03-03 19:57

Vyskupas: „Dėl celibato kunigas S. Matusevičius nesiskundė“

4| 

Didelio atgarsio sulaukusi Šakių klebono Sigito Matusevičiaus tragedija – dar vienas skaudus smūgis Vilkaviškio vyskupijai. Mat čia iš gyvenimo savo noru jau yra pasitraukę trys kunigai. Ar S.Matusevičiaus vadovai žinojo apie jo problemas ir slaptąjį testamentą, kuriuo visas turtas paliktas jaunai klebonijos šeimininkei? To paklausiau vyskupo Rimanto Norvilos.


2015-03-03 19:03

Skandalai politikus skandino, o buvusius komisarus – kėlė

27|5|

Savivaldybių ir merų rinkimai gali būti gardus kąsnis sąmokslo teorijų mėgėjams. Stebėtinas sutapimas: Alytuje ir Anykščiuose šį kartą sužibo anksčiau aukštus teisėsaugos postus užėmę veikėjai. Jie paguldė ant menčių patyrusius vietos politikos vilkus. Abiem atvejais senbuvių reputaciją pakirto neaiškūs skandalai. Kaip pasakytų viena konservatorė, minčių kyla įvairių.


2015-03-03 19:02

Norvegas: „Mano bailūs tautiečiai nesustabdys prekybos vaikais“

40|2

Kuo Norvegijoje užsiima vaiko teisių gerovės tarnyba „Barnevernet“? Kaip elgtis su jos veikla susidūrusiems žmonėms? Tai – ne šūkiai iš mitingo Vilniuje dėl atimtų mažamečių. Atsakymų į šiuos ir daugybę kitų klausimų ieško patys norvegai, žmogaus teisių gynėjai, kuriuos į Bergeną sukvietė savanoriška organizacija „Menneskerettighet“ Į renginį balandžio viduryje kviečiami žmogaus teisių aktyvistai, politikai, taip pat ir „Barnevernet“ darbuotojai. Laukiami žurnalistai, ypač iš valstybių, kurių piliečiai nukentėjo nuo šios tarnybos veiksmų.


2015-03-03 18:42

Dviratininkus stabtelėti ir prisėsti vilios neįprasti suolai

3|2

Kauno rajone palei Nemuną besidriekiantis dviračių takas jau šį pavasarį vilios ir pėsčiuosius. Gamtos apsuptyje atsiras originalūs suolai ir augalai. Jais bus apsodinti ir kuriami paminklai savanoriams. Artėjant pavasariui kauniečio skulptoriaus Danieliaus Sodeikos dirbtuvėse įsibėgėjo neįprasti darbai. Pradėti kurti originalūs suolai, kurie papuoš dviračių tako tarp Kačerginės ir Zapyškio prieigas. Tuo pat metu kuriami ir atminimo ženklai Kauno rajono savanoriams. Ant jų taip pat bus galima prisėsti.


2015-03-03 18:34

Antrajame merų rinkimų ture – konservatorių ir liberalų santuoka

8| 

Per antrąjį merų rinkimų turą Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai (TS-LKD) rems Liberalų sąjūdžio kandidatus tose savivaldybėse, kur dėl merų posto nebekovoja patys konservatoriai.


2015-03-03 17:36

Po prastų partijai rinkimų V.Uspaskichas prabilo apie permainas

62|3| 

Po savivaldos rinkimų Darbo partijos įkūrėjas Viktoras Uspaskichas neatmeta permainų galimybės partijos vadovybėje. V.Uspaskichas neatmetė, kad artimiausiu metu gali būti keliamas ir naujo partijos lyderio klausimas. Jis pats grįžti prie partijos vairo neketina, tačiau kas, jo manymu, galėtų užimti Loretos Graužinienės vietą, neatskleidė.


2015-03-03 17:16

Mįslinga tragedija paženklintą vaikų darželį užplūdo tikrintojai

34

Naujienų portalui lrytas.lt paviešinus istoriją apie tai, kad viename iš sostinės darželių vaikų akivaizdoje dėl ūmaus sveikatos sutrikimo mirė moteris, situacija susidomėjo ir Valstybinė darbo inspekcija bei vaiko teisių apsaugos specialistai.


2015-03-03 17:00

Nueinančios Šiaulių valdžios dovana miestiečiams – kolumbariumas

9|6

Ne vienerius metus Šiauliuose laukto kolumbariumo statyba dabartinei Šiaulių valdžiai pasirodė sunkiai išsprendžiama problema. Nors statybos konkursą laimėjusi bendrovė „Meba“ buvo įsipareigojusi kolombariumą pastatyti iki praėjusių spalio 15 dienos, šio statinio vietoje stūkso tik pamatai. Nors statybos konkursą laimėjusi bendrovė „Meba“ buvo įsipareigojusi kolombariumą pastatyti iki praėjusių spalio 15 dienos, šio statinio vietoje stūkso tik pamatai. Vėžlio žingsniu vykusią kolumbariumo statybą kantriai stebėjusi Šiaulių valdžia nutraukti sutartį su pažadų taip ir neįvykdžiusia „Meba“ ryžosi tik praėjusių metų pabaigoje. Urną su savo artimųjų palaikais į kolumbariumą patalpinti norintiems šiauliečiams teks apsišarvuoti kantrybe – naujas kolumariumo statybos Ginkūnų kapinėse konkursas paskelbtas tik šią savaitę. Kolombariumo statybai Šiaulių valdžia iš miesto biudžeto atseikės 87 tūkstančius eurų.


Populiariausi per 24 val.