Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-11-28 13:08

Kauno eglutės įžiebimo šventėje – ypatingas dėmesys saugumui

17

Šeštadienio vakarą Kauno Rotušėje vyksiančioje Kalėdų eglutės įžiebimo šventėje laukiame tūkstančių kauniečių, kurie raginami į šventę atvykti naudojantis viešuoju transportu. Kauniečiams patariama į šventę atvykti šiek tiek anksčiau.


2015-11-28 11:57

BPC sujungus su medikais, bus paprasčiau išsikviesti pagalbą

4

Bendrasis pagalbos centras (BPC) ir greitosios medicinos pagalbos (GMP) dispečerinės baigia derinti informacines sistemas – netrukus skambinantieji 112 nebeturės kelis kartus kartoti, kas jiems nutiko ir kokios pagalbos reikia.


2015-11-28 10:11

31 proc. lietuvių mano, kad Lietuva – per griežta Rusijai

36

Beveik trečdalis Lietuvos gyventojų – 31 proc. – mano, kad šalies valdžios pozicija Rusijos atžvilgiu yra per daug priešiška. Daugiau nei trečdalis (37 proc.) ją laiko tinkama, o penktadalis (20 proc.) – nepakankamai griežta.


2015-11-28 08:24

Pabėgėlių antplūdis gali atginti krauju perduodamų ligų

2|2

Pabėgėlių palydovai – ne tik skurdas, bet ir užkrečiamos ligos. Krauju plintančios infekcijos įtrauktos į ligų sąrašą, dėl kurių norintys patekti į Lietuvą atvykėliai turi būti patikrinti. Ateityje pabėgėliai gali tapti ir kraujo donorais. Įsikūrę mūsų šalyje jie turi būti paskiepyti nuo vadinamųjų vaikiškų ligų, kurios numatytos Nacionaliniame skiepų kalendoriuje.


2015-11-28 08:00

Neveiksniems asmenims kitąmet – daugiau teisių ir galimybių

4

Septyni tūkstančiai – tiek Lietuvoje šiandien skaičiuojama neveiksnių ir ribotai veiksnių asmenų.


2015-11-28 07:15

Politinės kultūros zonoje mes tebesame provincija

21

Istorija, kai patyręs policininkas apsižioplino ir pusprotis bėgiojo su „Kalašnikov“ bei 30 šovinių, kai penkias valandas įbauginti gyventojai buvo raginami neiti net prie langų, su pamokymais, kas yra politinė kultūra, baigėsi vidaus reikalų ministro pagerbimu.


2015-11-28 07:00

Vilniečiai, jūs žinosite, kur yra barstytuvas. Tik kas iš to?

1

Pakyla vilnietis iš lovos, pažvelgia pro langą, o ten – balta balta, kur dairais. Įsijungia kompiuterį, pasižiūri, kad gatves valantys automobiliai visai kitame rajone, nusikeikęs čiumpa kastuvą ir skuba valyti išvažiavimo iš kiemo, kad galėtų išstumti automobilį.


2015-11-28 07:00

Biržų varguoliams – namie užšąlantis vanduo ir jokių patogumų

 

Varvantis stogas, perpučiamos sienos ir jokių patogumų – tokiuose avariniais pripažintuose būstuose priverstos glaustis vargingai gyvenančios biržiečių šeimos. Žmonės guodžiasi, kad kai kuriuose būstuose žiemą net vanduo užšąla. Biržų valdžia pripažįsta, „barakais“ vadinami mediniai daugiabučiai jau turėjo būti nugriauti, tačiau kol kas nieko geresnio varguoliams savivaldybė pasiūlyti negali.


2015-11-28 01:08

S.Skvernelis: „Prezidentės kritika buvo iš tiesų lemiama“

20

Atsistatydinantis vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis prezidentės Dalios Grybauskaitės kritiką įvardijo pagrindine pasitraukimo priežastimi. Visgi jis tuo pačiu sako, jog jo likimo pareigose klausimas paaiškės po susitikimo su premjeru Algirdu Butkevičiumi. „Tos visos aplinkybės pačio įvykio, eilinio įvykio, kuris išvirto į tokią pakankamai didelę operaciją ir įvairiapusius vertinimus, prezidentės kritika išsakyta, kiekvienas ministras, manau, turi reaguoti“, – penktadienį TV3 žinių klausiamas apie atsistatydinimo priežastis sakė S.Skvernelis.


2015-11-28 01:07

G.Grušas: „Pasitikime kruviniausių nusikaltėlių žodžiais“

11|27

Ar religija gali sukelti konfliktus ir karus? Ar galima rasti ryšį tarp tikėjimo ir teroro, kai šventuosiuose raštuose kalbama apie kovą? Tokia diskusija Valdovų rūmuose penktadienį vyko tarp įvairių religijų atstovų ir visuomenininkų. Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius sakė, kad pasaulis turi susitelkti prieš blogį ir vadovautis religija ir tikrosiomis vertybėmis.


Populiariausi per 24 val.