Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2016-05-05 20:20

Paslaptis aiškėja – aptikti Katare dingusios šiaulietės pėdsakai

221|13

Ketvirtadienį netikėtai paaiškėjo, kad aptikti savaitę ieškotos Kataro sostinėje Dohoje be žinios dingusios šiaulietės Kristinos Domaševičiūtės pėdsakai. Nors dar nėra oficialių patvirtinimų, mergina greičiausiai yra gyva, tik įsivėlusi į nemalonumus su pareigūnais. Los Andželas, Londonas, Dubajus, Singapūras, Paryžius, Berlynas, Kataras, Jungtiniai Arabų Emyratai... Brangus šampanas, prabangūs viešbučiai, žinomi pasaulio naktiniai klubai, garsių prekių ženklų drabužiai, kosmetika ir rankinės...


2016-05-05 19:16

„Facebook“ sensacija: Katedros aikštėje šokantis V.Landsbergis

13| 

Ketvirtadienio popietę Katedros aikštėje kojas pakilnojęs profesorius Vytautas Landsbergis tapo interneto sensacija. Socialiniuose tinkluose žmonės dalijasi vaizdeliu, kur V.Landsbergis smagiai šoka.


2016-05-05 18:13

Kirto Lazdijų merui A.Margeliui: savivaldybė pažeidė įstatymą

14

Iš buvosios mero Artūro Margelio įmonės „Dzūkų žinios“ kanceliarines prekes ir popierių pirkusi Lazdijų savivaldybė grubiai pažeidė Viešųjų pirkimų įstatymą, konstatavo Viešųjų pirkimų tarnyba (VPT). 


2016-05-05 17:57

Palaidas Rolando Pakso šuo sukandžiojo kaimynę

 

Rolandui Paksui – nauji nemalonumai. Partijos „Tvarka ir teisingumas“ pirmininko šuo apkandžiojo moterį. Šuniuką netoli Pakso namų vedžiojusią vilnietę užpuolė Paksų vokiečių aviganis ir kelis kartus suleido iltis į ranką. Vilkšunį be antsnukio ir be pavadėlio vedžiojo Pakso žmona. Apkandžiotai moteriai prireikė medikų pagalbos. Vilnietė teigė, kad politiko šuo palaidas laksto ne pirmą kartą ir net tuomet, kai šalia yra vaikų. Laima Paksienė kaltę pripažino, o Paksą domėjimasis incidentu gerokai suerzino. Pasak viešosios tvarkos specialistų, Paksui gresia bauda ir net šuns konfiskacija.


2016-05-05 17:39

Partijos pradėjo žvaigždžių medžioklės sezoną

100|7

„Iš geidžiamiausio jaunikio tapo geidžiamiausiu visų partijų laimikiu“, – taip po garsiojo kalafioro skandalo politikos apžvalgininkai perkrikštijo televizijos laidų vedėją, atlikėją Marijoną Mikutavičių. Anot jų, bet kuri partija, papuošusi M.Mikutavičiaus pavarde savo rinkimų sąrašą, be didelių pastangų paliktų konkurentus springti kelio į rinkimų sėkmę dulkėmis.


2016-05-05 17:39

D. Grybauskaitė vyksta į Vatikaną

7

Prezidentė Dalia Grybauskaitė baigusi vizitą Jordanijoje vyks tiesiai į Vatikaną, kur dalyvaus popiežiaus Pranciškaus apdovanojimo iškilmėse, pranešė Prezidentūra.


2016-05-05 17:37

Pagerbiant Holokausto aukas – kritika valdžiai

4|31| 

Pagerbdami Holokausto aukas Lietuvos žydų bendruomenės atstovai ketvirtadienį supeikė migracijos pareigūnų sprendimus nebesuteikti pilietybės tarpukariu iš šalies išvykusiems Lietuvos žydams litvakams ir jų palikuonims.


2016-05-05 17:35

Seimas spręs dėl teismų tarėjų įteisinimo

Lietuvos Konstitucijoje siūloma įtvirtinti, kad teismai būtų sudaromi ne tik iš teisėjų, bet įstatymo nustatyta tvarka ir iš teismo tarėjų. Teismo tarėjai, kaip ir teisėjai bei teismai, vykdydami teisingumą, būtų nepriklausomi.


2016-05-05 17:34

L.Graužinienė: socialinis modelis gali būti priimtas ir rudenį

2

Socialinis modelis, kurį sudaro darbo rinką liberalizuojantis naujasis Darbo kodeksas ir „Sodros“ pertvarką numatantys įstatymų pakeitimai, gali būti priimtas ir rudenį, teigia Seimo pirmininkė Loreta Graužinienė.


2016-05-05 16:59

A.Butkevičius dėl kylančių kainų siūlo kreiptis į Lietuvos banką

16

Prekybos centruose didėjant kai kurių produktų kainoms, premjeras Algirdas Butkevičius siūlo kreiptis į Lietuvos banką, kuris atsakingas už kainų stabilumą. Centrinio banko valdybos narys Raimundas Kuodis sako, kad atskirų prekių kainų bankas nereguliuoja – jis rūpinasi, kad infliacija nebūtų pernelyg didelė. 


Populiariausi per 24 val.