Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Sveikata
2014-12-22 12:48

Išsausėjo galvos oda, plaukai? Skaitykite šampūnų etiketes

1|2

Jei skundžiatės skilinėjančiais, sausėjančiais, sunkiai sutramdomais plaukais ir pernelyg riebia galvos oda, kaltininkų turėtumėte ieškoti netoliese – savo vonios kambaryje. Plaukų priežiūros priemonių ekspertė Vika Vaineikienė atskleidžia pagrindinius, dažniausiai daugelio šampūnų, kondicionierių gamyboje naudojamus ingredientus, sukeliančius apgaulingą glotnumo efektą, tačiau ypatingai ir negrįžtamai kenkiančius plaukams ir galvos odai.


2014-12-22 10:41

Per šventes būtų sveika ir pabadauti

 

Artėjančios didžiosios metų šventės – tai ne tik dovanų ir artimųjų susibūrimo metas. Niekam ne paslaptis, kad tai ir masinio persivalgymo laikas. Gausiai nukrauti stalai vilioja paragauti visų patiekalų ir tuo metu nė vienas nesusimąsto apie persivalgymo daromą žalą.


2014-12-22 09:40

Į tyrimus iš gyvo kraujo lašo medikai žvelgia net pakraupę (II)

47|3

Kanadoje gyvenantis fizikas Vladas Martirosas dažnai lankosi Lietuvoje ir Kaune atlieka tyrimus iš gyvo kraujo lašo. Ko verti šie žmones dažnai išgąsdinantys tyrimai? V.Martiroso prognozė apie jos sūnui gresiantį vėžį vieną teisininkę iš Alytaus taip pribloškė, kad ji kreipėsi į Vilniaus universiteto vaikų ligoninės specialistus.


2014-12-22 06:00

Ar iš tiesų yra prieskonių, nuo kurių galima sustorėti?

1|2

Kažkodėl dažnas, besilaikantis dietos ir bandantis atsikratyti svorio, įsivaizduoja, kad maistas turi būti prėskas ir jo niekuo negalima paskaninti, nes tai pridės papildomų nereikalingų kalorijų, nuo kurių ir storėjama. Ar tai tiesa?


2014-12-21 18:09

Pranašystės iš kraujo lašo pasėjo nerimą alytiškės širdyje (I)

22|2

Jei nekeisite mitybos, jūsų sūnus po dvejų metų susirgs kraujo vėžiu. Motinai suspaudė širdį išgirdus tokią žinią iš fiziko Vlado Martiroso, Kaune atliekančio tyrimus iš gyvo kraujo lašo. Ko verta tokia jo pranašytė? Vilniaus universiteto vaikų ligoninės specialistai teigė, kad ji neturi mokslinio pagrindo.


2014-12-20 20:22

7 būdai atsikratyti menstruacijų skausmo

4

Ar ir jus kiekvieną mėnesį kankina stiprūs skausmai, kurie neleidžia mėgautis gyvenimu? Prieš geriant vaistus pabandykite ir keletą natūralių būdų, kurie turėtų jums padės.Portalas tipy.pl pateikia 7 būdus, kaip numalšinti menstruacijų skausmus.


2014-12-20 13:06

Astmos priepuoliai gali išprovokuoti net mirtį

10

Bronchų astma - tai lėtinė uždegiminė kvėpavimo takų liga pasireiškianti dusulio ir/ ar kosulio priepuoliais. Ligos klasifikacija keičiasi, kiekvienais metais ekspertai tarptautiniuose simpoziumuose paskelbia vis naujus laipsnius. Šiuo metu bronchinė astma skiriama į alerginę ir nealerginę, nuolatinę ir epizodinę. Pagal sunkumo laipsnį ji būna lengva, vidutinio sunkumo ir sunki. Taip pat kompensuota, nepilnai kompensuota ir nekompensuota.


2014-12-19 19:22

Mirtina infekcija Kaune vos nepražudė kūdikio

15|2

Kauno medikams pavyko iš mirties nagų ištraukti itin pavojinga liga – meningokokine infekcija susirgusį vos 11 mėnesių kūdikį. Mažylis gydomas Kauno klinikinės ligoninės intensyvios terapijos skyriuje, bet jo gyvybei pavojus jau negresia.


2014-12-19 15:27

Gydymas radžiu – dar viena viltis gyventi

1|2

Nacionaliniame vėžio institute pradėtas naujas metastazavusio prostatos vėžio gydymo būdas. Šio instituto onkourologai ir branduolinės medicinos specialistai pirmą kartą Lietuvoje pradėjo naujausią į kaulus metastazavusio prostatos vėžio gydymo būdą – gydymą radionuklidu radžiu-223. 72 metų pacientui infuziniu būdu suleista pirmoji gydymo radžiu-223 kurso dozė.


2014-12-19 13:03

Pigus „nemokamas“ gydymas: kiek iš tikrųjų tai kainuoja

8

Laišką portalui lrytas.lt parašiusi Olga Muraškienė iš Piktupėnų kaimo (Pagėgių sav.) teigė Šilutės laikraštyje „Šilokarčema“ skaičiusi, kad gydymas yra nemokamas. „Tauragės kurjeris“, pasak jos, irgi tą patį rašė. Bet iš jos medikai už gydymą paprašė susimokėti nemažas sumas. „O kaip turi būti iš tikrųjų?“, – klausė moteris.


Populiariausi per 24 val.