Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Žmonės
2015-05-06 22:00

Tatjana Lavrinovič su vaikais linksminosi krepšinio aikštėje

3|10

Trečiadienio vakarą, pasibaigus „Lietuvos ryto“ ir „Šiaulių“ dvikovai, kurią laimėjo aikštės šeimininkai vilniečiai, Kšyštofas Lavrinovičius liko aikštėje – vyras nutarė dar kiek pasportuoti su visa šeima. Rankos taiklumą po varžybų išbandė ir jo sūnūs su žmona.


2015-05-06 19:49

Marius Jovaiša su žmona Brigita sulaukė ketvirtos atžalos

21|4

Gegužės pirmąją su žmona Brigita šeimos pagausėjimo – ketvirtojo vaikelio sulaukęs fotomenininkas, „Neregėta Lietuva“ albumo autorius, Marius Jovaiša daug gali papasakoti ne tik apie džiaugsmą auginant keturis vaikus ar šeimyninį gyvenimą, bet ir apie savo aistrą – bėgiojimą.


2015-05-06 12:05

Kartingų turnyre susikovė žinomi tėvai ir vaikai

50

VŠĮ „Plytinės kartodromas“ kviečia vaikus su tėveliais leisti laiką kartu. Šiomis neįprastomis varžybomis susidomėjo ir žinomi Lietuvos žmonės. Vieną dieną trasoje susikovė Jurgis Kairys su sūnumi Mantu, Ingrida Kazlauskaitė su mama Liveta bei Asta Jonušienė, su sūnumi Justu. Visos trys šeimos susikovė tame pačiame važiavime, todėl buvo smagu stebėti bekompromisinę kovą.


2015-05-06 11:57

Plytinės kartodrome šeimų turnyre susikovė žinomi žmonės

5|50

Atšilus orams Vilniuje esantis VŠĮ „Plytinės kartodromas“ kviečia vaikus su tėveliais leisti laiką kartu. Tai vienas iš keleto šiuo metu vykdomų socialinių kartodromą valdančios įmonės projektų, kuris skatina vaikų užimtumą bei šeimas leisti laiką kartu. Unikalaus šeimų turnyro metu kartodromo darbuotojai tikisi pritraukti nemažai dalyvių.


2015-05-05 13:31

V. Jakučinskaitės „Vestuvės“ pritraukė būrį žinomų veidų

95|49

Pirmąjį gegužės pirmadienį dizainerė Viktorija Jakučinskaitė Vilniaus miesto Rotušėje pristatė išskirtinių ir prabangių suknelių kolekciją. Tačiau pristatymas, pritraukęs daugybę šalies garsenybių, buvo kiek kitoks nei įprasta.


2015-05-04 14:07

Sekmadienio naktį klube „Posh“ linksminosi žvaigždžių desantas

8|42

Sekmadienio vakarą po „Chorų karų“ šeštojo sezono finalo transliacijos visi projekto dalyviai, vedėjai, organizatoriai ir kviestinės Lietuvos POP žvaigždės, tarp kurių galėjai išvysti Cololo, Kristiną Ivanovą, dj SEZZY ir kitus, rinkosi į oficialias dūzges Vilniaus naktiniame kokteilių klube „Posh“. Dalyviai sausakimšai užpildė šokių aikštelę ir šėlo negailėdami savo jėgų ir balsų. Tokio vakarėlio sekmadienio naktį Vilnius dar nebuvo matęs!


2015-05-03 22:03

Jolantos Uspaskich jubiliejuje – legendinis Chrisas Normanas

129|9

Ir 50 metų jubiliejus, ir pažinties su vyru politiku Viktoru Uspaskichu diena – tokią dvigubą šventę gegužės 1-ąją minėjo viena turtingiausių Lietuvos moterų verslininkė Jolanta Blažytė-Uspaskich. Šventė buvo surengta Kėdainių pramogų centre „Vikonda“ – susirinko apie šimtas artimųjų, draugų, kolegų.


2015-05-03 22:03

Žinomi žmonės teikė mamoms gėles, lepino dėmesiu ir stebino

34|7

Pirmasis gegužės sekmadienis – išskirtinė diena. Daugelis nešini puokštėmis skuba sveikinti savo mamų. Kaip sveikina ir kokiu dėmesiu savo mamas apipila žinomi šalies žmonės? Elementariausiu apkabinimu, šiluma ir mielomis dovanomis. Lietuvos įžymybės sutartinai tvirtina, kad Motinos diena yra didelė ir svarbi šventė kiekvienam mylinčiam vaikui.


2015-05-03 19:11

Vaida Skaisgirė taps dvynukų teta

61|3|

„Mama, glažole, myliu tave“, – taip į savo mamą Vaidą Skaisgirę šiandien kreipėsi jos sūnus dvejų metų Atas. Tai tėtis, žinomas prodiuseris Rolandas Skaisgirys to išmokė. Šiandien visi jautresni, sentimentalesni nei įprastai, bet atleistina – juk Motinos diena. Ta proga V.Skaisgirė pasidalino savo socialinėje paskyroje užplūdusiomis mintimis.


2015-05-03 18:00

O. Pikul-Jasaitienė stengiasi, kad mama kuo daugiau šypsotųsi

102|5

Pati pirmosios atžalos besilaukianti atlikėja, krepšininko Simo Jasaičio žmona Oksana Pikul-Jasaitienė tikino, kad Motinos diena jai reiškia labai daug.


Populiariausi per 24 val.