Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Žmonės
2014-12-22 19:52

Mantas Stonkus su žmona Indre susilaukė sūnaus

23|2

Naktį iš sekmadienio į pirmadienį televizijos laidų vedėjas Mantas Stonkus su žmona Indre antrą kartą tapo tėvais – dukrelę Ceciliją jau auginanti pora susilaukė antrosios atžalos - sūnaus. Vaikelį laimingi tėvai pavadino Pranciškumi.


2014-12-22 17:41

Kodėl R. Meilutytė, būdama aštuonerių, skambino A. Kaušpėdui?

7|2

Plaukikei Rūtai Meilutytei vaikystėje taip patiko grupė „Antis“, kad būdama vos aštuonerių metų ji sugebėjo susirasti grupės lyderio Algirdo Kaušpėdo numerį ir paskambino jam, labai prašydama pakviesti į grupės koncertą. Šį įdomų faktą R. Meilutytė atskleidė sekmadienį, tiesioginės jos organizuoto šeimų plaukimo transliacijos per televiziją metu.


2014-12-22 16:07

Lažybas pralaimėjęs Arūnas Valinskas vaikų namuose braukė ašarą

10|14

Apsirengęs raudoną šventinį Kalėdų Senelio kostiumą, prisikrovęs pilną maišą dovanų televizijos laidų kūrėjas ir vedėjas Arūnas Valinskas iškeliavo į Kuršėnų vaikų globos namus. Nors šis žygis buvo tik pralaimėtų lažybų su kolega Andriumi Tapinu akcija, A.Valinskas prisipažino, niekada taip nesidžiaugė pralaimėjęs ir susigraudino.


2014-12-22 13:41

Kur šią savaitę apsilankyti? Pataria Marius Berenis-Tru ir kiti

5|3

Jei kas nors šią savaitę rekomenduojamus renginius, aprištus raudonu dideliu kaspinu, atvestų ir išrikiuotų eilute prieš auditoriją, kuriai būtų liepta tarp jų surasti dešimt skirtumų, ji greičiausiai surastų vienuolika. Tiesa, vis dėlto yra ir vienas panašumas: jie visi šiek tiek nišiniai ir nebanalūs, turintys savo žiūrovą.


2014-12-22 13:28

Pamestinukų krikšto motinomis tapusios žinomos moterys apsiverkė

78|36

Kauno šv. Kryžiaus (karmelitų) bažnyčioje sekmadienio popietę vyko gerumo akcija, kuri abejingais nepaliko nė vieno joje dalyvavusio žmogaus. Šventovėje garsios ir kitos jautrios širdies moterys krikštijo be tėvų augančius Kauno vaikų globos namų auklėtinius. Iš viso krikšto motinų sulaukė devyni mažieji kauniečiai.


2014-12-22 11:49

Nei nuoga, nei apsirengusi Simona Nainė - lyg Kim Kardashian

72|12

Savaitgalį „Casino Tornado“ barai sostinėje, uostamiestyje ir Šiauliuose triukšmingai pasitiko žiemos šventes. Iškilmingai nusiteikusius svečius linksmino būrys žinomų atlikėjų.Išskirtines vakaro programas demonstravo elegantiškosios grupės „Pinup girls“ merginos Simona Nainė ir Viktorija Sutkutė, grupės „Patruliai“ nariai Algis ir Juozas bei dainininkas Mino drauge su grupės „Mis“ merginomis Aiste, Sandra ir Agne.


2014-12-22 10:07

Sekmadienį dainininkas Vaidas Baumila šėlo gražuolių apsuptyje

7|39

Kol visi naktiniai klubai saldžiai miega, „Posh“ klube, įsikūrusiame Vilniaus Pramogų Banke, veiksmas netyla ir sekmadieniais, kuomet čia renkasi visa LNK projekto LIETUVOS BALSAS komanda - tiek dalyviai, tiek teisėjai, tiek ir kiti žinomi Lietuvos veidai. Šį kartą klube besilinksminantis pastebėtas ir dainininkas Vaidas Baumila.


2014-12-22 08:20

Jubiliejų švenčiantis Arvydas Sabonis draugus sukvietė į Palangą

376|39| 

50 metų jubiliejų Palangoje šeštadienio vakarą švenčiantis legendinis Lietuvos krepšininkas ir Lietuvos krepšinio federacijos prezidentas Arvydas Sabonis svečius pakvietė į naująją kurorto sporto areną, į kurios pamatus pernai pats įkasė kapsulę su laišku ateities kartoms.


2014-12-21 18:22

Gerumo akcija: garsenybės tapo pamestinukų krikšto motinomis

15|36

Kauno šv. Kryžiaus (karmelitų) bažnyčioje sekmadienio popietę vyko gerumo akcija, kuri abejingais nepaliko nė vieno joje dalyvavusio žmogaus. Šventovėje garsios ir kitos jautrios širdies moterys krikštijo be tėvų augančius Kauno vaikų globos namų auklėtiniUS. Iš viso krikšto motinų sulaukė devyni mažieji kauniečiai. Pamestinukų krikšto motinomis sutiko tapti dizainerė Elvyra Monginienė, dainininkė Nijolė Pareigytė-Rukaitienė, Kauno mero žmona Jurgita Kupčinskienė, Manto Kalniečio žmona Mingailė ir kitos žinomos damos.


2014-12-21 18:18

Elitas sveikino 2014-ųjų „Stiliaus“ Metų moterį - Dž. Butkutę

311|135|

Penktadienio vakarą „Lietuvos ryto“ žurnalas „Stilius“ 2014-ųjų Metų moterimi paskelbė Džordaną Butkutę (46 m.). „Stilius“ Metų moterį tradiciškai renka minėdamas savo gimtadienį. Šiemet – jau septynioliktą. Metų moters pagerbimo šventė buvo surengta netikėtoje vietoje – Vilniaus centriniame pašte.


Populiariausi per 24 val.