Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Įvykiai
2015-11-27 05:54

„Islamo valstybės“ užverbuota paauglė žuvo nuo džihadistų rankos

18|3

Viena paauglė iš Austrijos paliko savo šalį ir pabėgusi į Siriją tapo „Islamo valstybės“ reklaminiu veidu. Vis dėlto gyvenimas tarp džihadistų, matyt, nebuvo toks saldus, kaip mergina tikėjosi. Tad ji nusprendė pabėgti, tačiau jai baigėsi liūdnai, rašo „The Telegraph“.


2015-11-27 05:39

Bombonešio netekęs V. Putinas ėmė karštligiškai išsisukinėti

175|5| 

Du Turkijos naikintuvai numušė Rusijos orlaivį, kuris, kaip buvo pranešta, pažeidė Turkijos oro erdvę. Po šio įvykio girdėti ne viena interpretacija – priklausomai nuo to, kokią poziciją užimi: tai vertinama kaip Turkijos savigyna arba kaip agresijos aktas. Tačiau, kaip dienraštyje „The Washington Post“ rašo analitikė Anne Applebaum, vienintelis klausimas, rūpintis Vladimirui Putinui, yra toks: „Prie kurio savo pasakojimo priskirti Turkijos veiksmus?“


2015-11-26 20:15

„Juodajam penktadieniui“ amerikiečiai ruošiasi lyg karui

10|15

Lapkričio 27-oji yra diena, kurios laukia didžiausi nuolaidų medžiotojai. JAV ir daug kur kitur pasaulyje rengiamasi „Juodajam penktadieniui“ – dienai, kai beveik visos Amerikos parduotuvės skelbia nuolaidas taip pradėdamos kalėdinių pirkinių sezoną.


2015-11-26 20:00

Teksase plintant islamofobijai buvo paviešinti musulmonų adresai

3|2

Po kruvinų išpuolių Paryžiuje pasaulyje tvyro įtampa, o daugybė žmonių ėmė jausti neapykantą visiems musulmonams. Vis didėjanti įtampa pasireiškė ir Teksase, kai prieš islamą nusiteikusi grupė, kuri surengė ginkluotą protestą priešais Dalaso islamo centrą, savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje paviešino musulmonų bei „jiems prijaučiančių“ žmonių vardus ir adresus, skelbia „The Guardian“.


2015-11-26 19:59

JAV ilgapirštis vogė ir internetu pardavinėjo žmonių smegenis

JAV vienas ilgapirštis pavogė išties neįprastus eksponatus. Vyras įsilaužė į medicinos muziejų ir nukniaukė užkonservuotas žmonių smegenis bei kitus audinius ir pardavė juos internetu, rašo „The Independent“.


2015-11-26 19:46

Kremlius prabilo apie Lietuvos pagalbą Krymo blokadai

23| 

Kremliui palankus portalas lifenews.ru paskelbė straipsnį, kuriame tvirtino, kad pokštininkas, apsimetęs Ukrainos vidaus reikalų ministru Arsenu Avakovu sugebėjo išsiaiškinti, kas rėmė rugsėjo mėnesio Krymo blokadą ir trukdė taisyti nutrūkusias elektros linijas.


2015-11-26 19:35

Briuselyje sumažintas teroro grėsmės lygis

Teroro grėsmės lygis Briuselyje sumažintas nuo ketvirtojo (maksimalaus) iki trečiojo. Tai ketvirtadienį pranešė Belgijos koordinacinis grėsmių analizės centras.


2015-11-26 19:14

Maskvoje – V. Putino pažadas F. Hollande'ui

30|7

Prancūzijos prezidentas Francois Hollande'as ketvirtadienį atvyko į Maskvą derybų su Rusijos prezidentu Vladimiru Putinu Sirijos klausimu, pranešė naujienų agentūrai AFP Kremliaus spaudos tarnyba.


2015-11-26 18:26

Popiežius: Susitikimo dėl klimato kaitos nesėkmė būtų katastrofa

 

Būtų „katastrofa“, jeigu kažkieno interesai neleistų pasaulio lyderiams artėjančiame Jungtinių Tautų viršūnių susitikime Paryžiuje pasiekti susitarimo, kuriuo būtų siekiama pažaboti pasaulinę klimato kaitą, ketvirtadienį pareiškė popiežius Pranciškus.


2015-11-26 15:41

„Islamo valstybės“ priešų sąraše – jau ir Lietuva

208|4|

„Islamo valstybės“ džihadistų žvilgsniai jau krypsta ir į Baltijos valstybes. Džihadistai paskelbė naują grasinamo pobūdžio vaizdo įrašą, kuriame parodė vėliavas maždaug 60 šalių, kurias laiko savo priešėmis. Tarp „Islamo valstybės“ priešų pateko ir Lietuva. Viename naujausių grupuotės vaizdo įrašų grasinama susidoroti su „velnių koalicija“. Vaizdo įraše rodomos daugybės šalių, kurias islamistai esą laiko priešėmis, vėliavos, o tarp jų ir Lietuvos, Estijos, Suomijos ir Lenkijos.


Populiariausi per 24 val.