Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2014-09-01 16:14

Lietuviai neketina atsisakyti įpročio apsipirkti Lenkijoje

9|5

„Neabejoju, kai ateinančių metų pradžioje bus įvestas euras, lietuviai tiesiu taikymu lėks į Lenkiją“, – įsitikinusi Kauno rajono gyventoja Alma, su vyru nuolat apsiperkanti Suvalkuose (Lenkija). Pigesnių prekių ieškantys lietuviai tebeplūsta į šio miesto parduotuves ir kol kas nežada keisti įpročio.


2014-09-01 15:52

Lenkų sodininkai priversti suremti pečius

6

Maskvos paskelbtas embargas vaisiams ir daržovėms iš ES Lenkijos obuolių augintojus užspeitė į kampą. Tačiau jie ketina suvienyti pajėgas ir ieškoti naujų rinkų. Lenkija – didžiausia obuolių augintoja visoje ES ir trečia eksportuotoja pasaulyje. Net 80 procentų derliaus lenkai iki šiol veždavo į Rusiją. Tačiau dabar ši valstybė uždraudė importą. Ką darys lenkai?


2014-09-01 14:53

Afrikinis kiaulių maras nerimsta - jis įsimetė į pasienio ūkį

1

Ignalinos rajoną toliau atakuoja afrikinis kiaulių maras. Šįkart jis įsimetė į žmonių tvartus, esančius kone prie pat Baltarusijos sienos, Naujojo Daugėliškio seniūnijoje. Tai - jau šeštas maro protrūkis kiaulių ūkiuose. Ignalinos Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba gavo pranešimą, kad kiaulių laikytojas praėjusio šeštadienio ryte rado 2 nugaišusias kiaules, kitos dvi buvo vangios ir apatiškos.


2014-09-01 14:53

Brakonieriams vėl nerimo dienos: nebegalima žvejoti lašišų

5

Žvejams teks apsišarvuoti kantrybe. Arba iš anksto pasukti galvą, kur reikės gauti pinigų baudoms susimokėti. Mat pirmadienį, rugsėjo 1-ąją, prasideda akcija „Lašiša-2014“. Vadinasi, kone tris mėnesius, iki lapkričio 20-osios, nebus galima žvejoti nei lašišų, nei šlakių. Šios akcijos tikslas – apsaugoti šias neršti migruojančias žuvis.


2014-09-01 14:53

Palenvins žemdirbių paskolų naštą

"Siekdami sušvelninti galimus žemės ūkio produkcijos, žaliavų ir maisto produktų importo į Rusiją uždraudimo padarinius ir sumažinti finansinę naštą kaimo vietovėje veikiantiems subjektams, nusprendėme palengvinti paskolų naštą žemdirbiams“, – sakė žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė.


2014-09-01 14:40

Alytaus regiono verslininkai skatinami veikti

2

Europos Sąjungos (ES) struktūrinių fondų parama – puikus įrankis siekiant įmonės tikslus paversti pelningais rezultatais. Tačiau būtina įvertinti pajėgas ir šiuo įrankiu pasinaudoti tikslingai. Tuo įsitikino Alytaus regiono verslininkai, kuriems Ūkio ministerijos administruojamų ES struktūrinių fondų parama padėjo įdiegti naujas gamybos linijas, pasiūlyti platesnį gaminių asortimentą ir atrasti naujas vidaus ir eksporto rinkas.


2014-09-01 14:28

Įtampa tarp Rusijos ir Europos smukdo eurozonos pramonę

Apdirbamosios pramonės augimas euro zonoje rugpjūtį smuko žemiausiai per pastaruosius 13 mėnesių, rodo analitikų apklausa. Apie tai pranešė naujienų agentūra BBC.


2014-09-01 13:44

Ar prekės ženklui vieta ant mokinio kuprinės?

5|2

Pirmadienį prasideda naujieji mokslo metai, todėl visą šią savaitę dažnai girdime: Rugsėjo 1-oji, mokykla, mokiniai. Šiame kontekste buvo kur pasireikšti ir verslui: pavyzdžiui, nepasiturinčioms šeimoms padėti vaikus išleisti į mokyklą. Vienos įmonės suteikė paslaugų, kitos – padėjo įsigyti mokyklinių prekių. Teikiamas dovanas geradariai dažnai pažymi savo prekės ženklu. Bet ar mokyklinės prekės yra tinkama vieta įmonių logotipams?


2014-09-01 11:31

Kalbininkus ima neviltis: kada verslininkai išmoks rašyti?

92|3

Elementarios rašybos ir skyrybos klaidos etiketėse. Angliški arba net rusiški žodžiai iškabose, bylojantys, kad viskas, kas svetima, yra geriau už tai, kas sava. Tokia kalbininkų nuomonė apie menką verslininkų raštingumą.


2014-09-01 11:26

Darbdaviai: darbuotojų diplomai dažnai tik dangsto nemokšiškumą

11

Lietuva - „švogerių kraštas“, todėl darbo rasti be pažinčių - neįmanoma? Jo beieškantys žmonės neretai verkšlena, kad esą darbdavių keliami reikalavimai siekia debesis. Jie mosikuoja aukštojo mokslo diplomais ir piktinasi, kaip pabaigus, atrodo, prestižinę specialybę, darbo rinkoje jų niekas nesutinka išskėstomis rankomis. Tuo tarpu darbdaviai aiškina, kad lengviau uždirbti milijoną, nei rasti gerą darbuotoją.


Populiariausi per 24 val.