Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2016-06-29 10:02

Po mirtininkų išpuolio atšaukiami skrydžiai į Stambulą

Po mirtininkų išpuolio antradienio vakarą buvo sustabdyti visi skrydžiai į Stambulo Atatiurko tarptautinį oro uostą ir iš jo, pranešė Turkijos televizija.


2016-06-29 10:02

Po šešių vaikų žūties „Ikea“ iš prekybos atšaukia 29 mln. komodų

„Ikea“ nusprendė iš prekybos atšaukti 29 mln. komodų po to, kai šios apvirto, užgriuvo ir pražudė šešis vaikus, rašo „The Guardian“.


2016-06-29 10:01

A.Merkel ir F.Hollande'as: reikia pratęsti sankcijas Rusijai

Vokietijos kanclerė Angela Merkel pareiškė, kad Briuselyje vykstančiame ES viršūnių susitikime ji kartu su Prancūzijos prezidentu Francois Hollande'u antradienį informavo savo kolegas iš Europos Vadovų Tarybos apie Minsko susitarimų vykdymą, praneša „Interfax“.


2016-06-29 09:42

Kada kelionių organizatorius atsako už sugadintą poilsį?

Prasidėjus šiltajam sezonui daugelis poilsį Lietuvoje iškeičia į ilgai lauktas atostogas užsienyje. Vieniems atostogų planavimas – įdomus užsiėmimas, kitiems – rūpestis, su malonumu perduodamas kelionių agentūrai. Vis dėlto ilgai lauktų atostogų lūkesčiai ne visuomet išsipildo – kokybišką poilsį gali sugadinti kelionės metu patirta trauma, vagystė, prarastas bagažas ar tiesiog prastos poilsio sąlygos.


2016-06-29 09:42

Nuo liepos 1-osios įsigalios svarbus draudimas

2

Nuo liepos 1 d., įsigaliojus Mėgėjų žvejybos vidaus vandenyse taisyklių pakeitimams, žvejai mėgėjai galės pasiimti nebe penkis sterkus, kaip dabar, bet tik tris. Leidžiamų sužvejoti ir pasiimti sterkų skaičius sumažintas todėl, kad beveik visuose šalies vandens telkiniuose yra per mažai plėšriųjų žuvų.


2016-06-29 09:25

Akcija „Pagaminta Rusijoje“ kelia juoką

9

Kinijos interneto prekybos milžinės „Alibaba“ valdoma platforma „Aliexpress“ Rusijos gamintojams turėjo tapti langu į pasaulį. Tačiau prekybos rezultatai – mažų mažiausiai apgailėtini.


2016-06-29 09:07

J.Rojaka: smulkiajam verslui Lietuvoje – aukso amžius

3|2

Nors Europos Sąjungos (ES) ekonomika vis dar snaudžia, o pasaulyje netrūksta ekonominės krizės ženklų, verslo galimybes Lietuvoje ekonomistai vertina optimistiškai. Pirmiausia dėl to, kad patys verslininkai, ypač smulkieji, yra aktyvūs ir inovatyvūs. Atsiranda vis daugiau galimybių finansuoti plėtrą, o augimui erdvės yra daug.


2016-06-29 07:22

Anykštėnai nepakilo į kosmosą, užtat jį nuleido ant savo žemės

5| 

„Norėjome atsidurti ten, kur neįsivaizduojamos erdvės“, – pirmojo Baltijos šalyse kosmoso kambario „Cosmos Paukščių takas“ gimimą prisimena du draugai iš Anykščių. Matas Jakovlevas ir Tomas Kairys, sujungę daugybę veidrodžių ir šviesos elementus, įrengė kambarį, kuriame gali pasijusti tarsi apglėbtas begalybės. Kaip pasakoja anykštėnai, „Cosmos Paukščių tako“ idėja kilo beieškant veiklos žiemai. Vasarą draugai jau aktyviai plušo anksčiau prie Anykščių jų pačių įrengtame vandenlenčių parke „WakePond“.


2016-06-29 07:08

Trečdalis degtinės Rusijoje – surogatai

12

Kaip rodo Rusijos federalinės alkoholio rinkos reguliavimo tarnybos patikrinimo rezultatai, per penkis 2016 metų mėnesius apie 35 proc. degtinės Rusijoje yra nelegali, praneša agentūra „Interfaks“.


2016-06-29 07:07

Londono bankus užplūdo viliojantys laiškai iš Lietuvos

70|4

Į „Brexit“ purtomą Londoną vienas po kito skrieja europarlamentaro Antano Guogos ir politiko Artūro Zuoko laiškai, kuriuose ragina ten veikiančius tarptautinius bankus persikraustyti į Vilnių. „Parašykite man, ir aš asmeniškai supažindinsiu jus su visais, kuriuos reikia pažinoti šiame mieste (Vilniuje – Red.)“, – rašo A. Guoga laiške, adresuotame Anglijos bankininkystės kompanijos „HSBC“ vadovui Stuartui Gulliveriui.


Populiariausi per 24 val.