Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2015-05-22 11:27

„Air Lituanica“ stabdo skrydžių veiklą

Oro linijų bendrovė „Air Lituanica“ nuo gegužės 22 d. vidurdienio skrydžių nebevykdys. Įmonės vadovai, matydami, kad iškilo rizika, jog įmonė dėl finansinių sunkumų gali nepajėgti įvykdyti visų įsipareigojimų keleiviams, stabdo skrydžius visais savo maršrutais ir įgyvendina visas įmanomas priemones, kad keleivių, kurie yra įsigiję skrydžių bilietus, planai būtų sutrikdyti kuo mažiau.


2015-05-22 10:54

Sociologai: rusams jau atsirūgsta Krymas

44

Rusijos mokslų akademijos Sociologijos instituto specialistai, ištyrę krizės įtaką Rusijos gyventojams, padarė išvadą, kad, nepaisant sudėtingos ekonominės padėties, šios šalies piliečiai nusiteikę konstruktyviai spręsti iškylančias problemas užuot jautęsi ištikti stuporo (vieno sunkiausių psichopatologinių sutrikimų, pasireiškiančių ligonio nejudrumu – Red.). Tačiau, kaip teigiama šios mokslo įstaigos oficialioje interneto svetainėje, vis daugiau šalies gyventojų „pradeda jausti neigiamas Krymo prijungimo pasekmes“.


2015-05-22 10:51

Suskaičiuota, kiek kam skolinga Graikija

11

Susitikime Rygoje tarp kitų aukštų svečių lankysis ir Graikijos premjeras, kuris per atskirą susitikimą su Vokietijos kanclere ir britų premjeru aptars Atėnų skolų temą. Vokietijos žiniasklaidoje rašoma, kad tarptautinė bendruomenė gali skirti tarpinę 4-ių milijardų pagalbą Graikijai ir pratęsti bandomąjį laikotarpį iki rudens. Tuo metu graikų spaudoje pasirodė konkrečios sumos, kiek ir kam iš viso skolinga Graikija.


2015-05-22 10:27

Klaipėdiečiams duris atvers I-oji miesto vandenvietė

Ar kada bandėte įsivaizduoti, kaip vanduo iš žemės gelmių atiteka iki jūsų namų čiaupo? Gegužės 23 d. apsilankę Klaipėdos I-oje vandenvietėje galėsite tai pamatyti savo akimis. Čia vyks atvirų durų dienos renginys „Profesoriaus atradimai gamtoje − eksperimentuok kartu!“. Jame gali dalyvauti visi, kuriems artimas aplinkai draugiškas gyvenimo būdas.


2015-05-22 10:21

Kauniečiai sumanė laiptais lipantį vežimėlį

3

Kaune, parodoje-konkurse „Technorama“, pristatyti studentiški išradimai ir idėjos verslui. Kai kurių investuotojų teigimu, dalis sumanymų turi perspektyvią ateitį. Patys jaunieji mokslininkai neslepia ambicijų kurti savo verslą.


2015-05-22 10:09

Iki susitarimo su Graikija – ilgas kelias

2

Graikijos premjeras Alexis Tsipras teigia, kad ketvirtadienio derybos su Prancūzijos ir Vokietijos lyderiais buvo „draugiškos ir konstruktyvios“, tačiau apie jokį proveržį artėjant galutiniam, birželį pasibaigsiančiam, terminui nekalba.


2015-05-22 09:28

Beprecedentis atvejis: pirmąkart iškelta šalutinė bankroto byla

Vilniaus apygardos teismas, siekdamas apsaugoti Vokietijos kapitalo įmonės Lietuvoje įsteigto filialo vietinių kreditorių interesus, pirmą kartą iškėlė šalutinę bankroto bylą. Šalutinė bankroto byla gali būti keliama, kai jau yra iškelta pagrindinė bankroto byla.


2015-05-22 09:27

Mokesčių inspekcija taršo įtakingo socdemo sąskaitas

3

Įtakingam Kauno socialdemokratui Židrūnui Garšvai gresia nemalonumai: jo verslo sandorius taršo mokesčių inspektoriai. Po patikrinimo paaiškėjo, kad galėjo būti nuslėpta apie 500 tūkst. eurų mokesčių.


2015-05-22 09:27

Verslininko pergalė prieš valstybę – pavėluota

70|7

Nugriauto žuvies restorano Juodkrantėje savininkams valstybė privalės atlyginti apie 1,15 mln. eurų žalos, galutinai nutarė teismas. Buvusio restorano valdytojai bendrovei „Meirona“ žalą privalo atlyginti Valstybinė teritorijų planavimo ir statybos inspekcija bei Neringos savivaldybė, gegužės 19 dieną nusprendė Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas (LVAT), iš dalies patenkinęs įmonės skundą.


2015-05-22 09:26

Vietoj restorano užsėjo pievą už milijoną eurų

51|2| 

1,15 mln. eurų. Tokia suma įvertinta Juodkrantėje, Kuršių marių pakrantėje, restoraną teisėtai pastačiusio ir teismo sprendimu jį nugriovusio verslininko patirta žala. Ją atlygins mokesčių mokėtojai. Galutinį sprendimą šioje daug metų narpliotoje statybų Kuršių nerijoje istorijoje paskelbė Vyriausiasis administracinis teismas.


Populiariausi per 24 val.