Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Komentarai
2014-09-02 11:47

Apdovanojimai dengia aferas

Italijos užsienio reikalų ministrė F.Mogherini tapo ES užsienio politikos vadove nepaisant Lietuvos prieštaravimų ir net nediplomatiškų prezidentės D.Grybauskaitės pareiškimų, kad mūsų šaliai būtų nepriimtina, jei šį postą užimtų ši esą promaskvietiška politikė.


2014-09-02 10:31

Manęs nuogo nepamatysit

3

Jei internete pasirodytų mano nuogo nuotraukos, išsyk patvirtinčiau, kad jos yra suklastotos. Kodėl? Nes aš nesifotografuoju nuogas. Pasaulinio garso įžymybės, kažkodėl, tai daro. O nuotraukoms išlindus į viešumą – stebisi, piktinasi, net šlykštisi „žiūrovais“. Ei, žmonės, atsibuskit – jūs patys kalti!


2014-09-02 10:22

Kalbos apie šarvuočių rinkos tyrimą skamba keistai

2|

Beveik prieš dvi savaites viešai suabejojau, ar planuojamas brangiausias Lietuvos kariuomenės istorijoje pirkinys – kovinės pėstininkų mašinos nesibaigs rimtu tarptautiniu skandalu. Remdamasis iš šaltinių gautais dokumentais, teigiau, kad užsienio gamintojams išsiuntinėtose užklausose šarvuotoms pėstininkų kovinėms mašinoms keliami per žemi balistinės apsaugos reikalavimai, o tai sukels pavojų mūsų šalies kariams ir sumažins mašinų vertę šalies gynybai.


2014-09-02 07:01

Išgelbės tik Amerika. Kaip visada

83

Laikai tokie, kad nežinai, ar liūdėti, ar džiaugtis.


2014-09-01 14:35

Kiek dar tąsysimės su balvonais?

117

Lietuvoje, ypač Vilniuje, bręsta dar vienas aistrų burbulas, susijęs su Žaliojo tilto skulptūromis. Šis reikalas dar kartą puikiai iliustruoja mūsų kultūros biurokratijos visišką neįgalumą ir politikų nesugebėjimą greitai, protingai ir civilizuotai išspręsti visiškai paprastą problemą – ką ir kalbėti apie sudėtingesnes.


2014-09-01 12:30

Vladimiras Putinas tikrai sugrąžins Europai tikrąsias vertybes

70

Aš tikiu Putinu, kai jis sako, kad siekia Europai sugrąžinti tikrąsias vertybes. Netgi sakyčiau, kad jis bando sugrąžinti pagrindinę europietišką vertybę. Ar kada pagalvojote, kuo iš tikrųjų Europa skiriasi nuo kitų žemynų? Ką nuveikėme tokio, kad pasaulis iki šiol žagsėtų?


2014-09-01 10:07

Atsarginis variantas: Žečpospolita II

42

Kalbu net ne apie planą B, kurį pravartu būtų turėti stojus išbandymų metui, bet apie planą Z, t. y. paskutinę iš galimybių. Čia pabandykime bent užsiminti, kol kas pernelyg neišsiplėtojant, apie labiausiai kraštutinę galimybę, atsiveriančią žiūrint iš postkatastrofistinės perspektyvos.


2014-09-01 08:00

Kaip ministras D. Pavalkis galės pažvelgti į akis abiturientams?

37

Rugsėjo 1-ąją, Naujųjų Mokslo Metų dieną Švietimo ministras Dainius Pavalkis, kiti ministerijos vadovai, matyt, važiuos į kokią vidurinio lavinimo mokyklą, gimnaziją, dalins interviu, kuriuose išreikš ne tik asmeninį, bet ir valstybės požiūrį į švietimą.


2014-09-01 07:03

Internetas atima nekaltybę aukai to net nežinant

9

Fotografą Wyatą Neumanną nuo internautų it mazgote per veidą gavo tada, kai paviešino savo nuogos dukters nuotraukas. Menininkai palaikė jį ir jo norą atskleisti vaikišką nekaltumą, o psichologai barė – komentarai po nuotraukomis ateityje pakenks mergaitei. Bjauriausia tai, kad mažylės nuotraukos galbūt jau klajoja po pedofilų pamėgtas svetaines. Kaip ten bebūtų, diskusija prasidėjo. Ar blogas tas fotografas, kuris norėjo meniškai parodyti vaikišką tyrumą ir išreikšti savo žvilgsnį į pasaulį? O gal blogas internetas, kuriame vaiko nuotrauką gali apdergti bet kuris anoniminis interneto vartotojas, jau nekalbant apie ligonius, kurie žiūrėdami į nuotraukas tenkins savo iškrypėliškas aistras?


2014-09-01 07:00

Moksleiviams, kuriems Rugsėjo 1-ąją sugenda nuotaika

24

Prikimšęs viešąjį transportą išsižiojusiais pirmakursių veidais ir šlamindamas vadovėlių lapus, atsliūkino rugsėjis. Šis mėnuo man dar ilgai kels jaudulį, kai krūtinėje spurda tūkstantis skirtingų jausmų, draskančių į įvairias puses – ateities troškulys ir baimė, noras, kad ta ateitis greičiau atlėktų, bet kartu dar norisi suptis ant kėdės mokyklos suole. Labiausiai jaudinanti yra dvylikta klasė, nes sėdi mokykloje ir visai nežinai, nė nenutuoki, kur būsi nutūpęs lygiai po metų, kokie draugai tave sups, kokius mokslus krimsi, o gal ir nekrimsi, koks tai bus miestas, o gal net šalis...


Populiariausi per 24 val.