Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2016-09-27 16:39

Audronė Pitrėnienė apie „ačių“: dievuliau, jūs keisti

 

Švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė vėl raudonuoja iš gėdos. Rinkėjams išplatino lankstinukus, kuriuose už pasitikėjimą dėkojo tardama „ačių“. Ministrė teisinasi, kad ne ji kalta dėl lankstinuke atsiradusios klaidos. Tačiau, anot apžvalgininkų, tai rodo liūdną Lietuvos realybę. Žmonės nebemato nieko blogo, kad valdžios postuose sėdi beraščiai.


2016-09-27 16:34

Nesutaria dėl alkoholio pardavimo tik specialiose parduotuvėse

Šiaurės alkoholio ir narkotikų politikos tinklo prezidentas Lauri Beekmann sako, kad Skandinavijos šalyse pasiteisino valstybės monopolis prekiaujant alkoholiu. 


2016-09-27 16:32

Visi jaučiasi apgauti: Lietuva mulkina pabėgėlius ar jie – Lietuvą?

170|4||531

„Mums nesvarbu, kur ir kaip gyventi, kad tik būtume saugūs“, – tokius žodžius lyg maldą kartoja į mūsų šalį perkeliami pabėgėliai. Bet štai vos įkelia koją į Lietuvą tuoj pasidaro labai svarbu, kad išmokos mažos, sunku susirasti darbą, o patys lietuviai dažnai net angliški nekalbančių pabėgėlių į savo bendruomenes integruoti neskuba. Jau tampa įprasta, kad pakilią įkurtuvių nuotaiką keičia teismai ir pabaigos neturintis susirašinėjimas su tarptautinėmis institucijomis. Žinoma, visa tai vyksta Lietuvos, turinčios užtikrinti prieinamą teisinę pagalbą ir vertėjų paslaugas, lėšomis.


2016-09-27 16:32

Skęstanti „Nota bene“ griebiasi paskutinio šiaudo: atkirto kariuomenei

45|3|

Bendrovė „Nota Bene“ atsisako Lietuvos kariuomenei grąžinti 174 tūkst. eurų, už kuriuos ji pirko atsarginę lauko virtuvės įrangą ir pareiškė, kad kariuomenės pozicija yra nelogiška. Kariuomenės atstovai pirmadienį informavo, kad žada kreiptis į teismą, kur sieks šiuos pinigus susigrąžinti.


2016-09-27 15:54

V. Baltraitienė: maisto saugumu abejoti nėra pagrindo

Korupcijos pasireiškimo rizika Žemės ūkio ministerijoje (ŽŪM) buvo kontroliuojama, o tam tikros jos pasireiškimo tikimybės buvo galimos dėl žmogiškojo faktoriaus, į opozicinių konservatorių inicijuotos interpeliacijos klausimus atsako žemės ūkio ministrė „darbietė“ Virginija Baltraitienė. 


2016-09-27 15:45

Sostinės savivaldybė tęs privačių vežėjų konkursą

3

Sostinės savivaldybė praneša, kad šiandien Lietuvos apeliacinis teismas priėmė nutartį byloje dėl Vilniaus apygardos teismo 2016 m. liepos 1 d. sprendimo civilinėje byloje pagal smulkaus vežėjo UAB „Edineras“ ieškinį Vilniaus miesto savivaldybės administracijai – dėl pirkimų sąlygų pakeitimo vykdant Vežėjų parinkimo keleivių vežimui vietinio reguliaraus susisiekimo autobusų maršrutais Vilniaus mieste pirkimo procedūrą. Lietuvos apeliacinis teismas atmetė UAB „Edineras“ apeliacinį skundą ir paliko nepakeistą 2016 m. liepos 1 d. Vilniaus apygardos teismo sprendimą, o tai reiškia, kad savivaldybės organizuoto pirkimo sąlygos buvo teisėtos.


2016-09-27 15:39

J.Olekas: „Nota Bene“ konkursus laimėdavo ir valdant konservatoriams

1

Aštuonis kartus brangesnių virtuvės įrankių kariuomenei pardavusi bendrovė „Nota Bene“ krašto apsaugos sistemos viešųjų pirkimų konkursus laimėdavo ir anksčiau, kai Krašto apsaugos ministerijai (KAM) vadovavo konservatoriai, teigia socialdemokratų ministras Juozas Olekas.


2016-09-27 14:16

Kodėl keleiviai nenorėjo lipti iš autobuso

3

Kaunietis menininkas Vytenis Jakas nepaliauja stebinti. Įkūręs kiemo galeriją po atviru dangumi, vieną dieną jis nusprendė tapti gidu ir su bendraminčiais viešajame transporte surengė nemokamų ekskursijų. Keleivių reakcija buvo įvairiausia.


2016-09-27 14:10

Prezidentė ragina įvertinti policijos reformą

9|5

Prezidentė Dalia Grybauskaitė ragina generalinį policijos komisarą Liną Pernavą įvertinti pirmuosius policijos pertvarkos rezultatus ir tęsti ją tik įsitikinus, kad tai pagerino policijos darbą ir padidino žmonių saugumą.


2016-09-27 13:51

Paskirtos K. Būgos stipendijos užsienio lituanistikos centrų studentams

Švietimo ir mokslo ministerija skiria Kazimiero Būgos stipendijas užsienyje veikiančių lituanistikos centrų studentams. 2016–2017 mokslo metais Lietuvos valstybines stipendijas gaus penki studentai, studijuojantys lietuvių kalbą Čekijos, Latvijos, Lenkijos ir Rusijos universitetuose.


Populiariausi per 24 val.