Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Komentarai
2014-10-20 08:31

Rusija rodo raumenis. Kada parodys protą?

27|

Ką reiškia, be visa ko kito, tas faktas, kad padažnėjo Rusijos kovinių laivų nesankcionuoti pasirodymai kaimyninių šalių teritoriniuose vandenyse, o taip pat rusų karo aviacijos skrydžiai, pažeidžiant nepriklausomų šalių oro erdvę arba pavojingai manevruojant pasienyje? Kita vertus, stabteliu klausdamas - ar gali būti koks nors bent iš dalies racionalus tokio reiškinio paaiškinimas, jeigu visko iškart nesiryžtame priskirti vien tik prasidėjusios karo isterijos paūmėjimo simptomų aprašui?


2014-10-20 08:18

Ekrano žymūnai gėdijasi kurti laidas vaikams

3

Į didžiuosius ekranus su filmu „Gustavo nuotykiai“ įsiveržęs Audrius Rakauskas-Gustavas yra bene paskutinis mohikanas, galintis prie televizijos ekranų sėkmingai prikaustyti vaikus.


2014-10-19 11:00

Užsienyje – lyg per sviestą, viduje – lyg dalgis į akmenį

14

Susikalbėti su svetimšaliais lengviau nei su saviškiais. Tai galima įžvelgti palyginus vidaus ir užsienio politikos dirvonus, kuriuos vagoja mūsų išrinktieji. Po užsienį pastaruoju metu aktyviai skrajojantys valstybės vadovai skaičiuoja ten nuskintus laurus ir geras naujienas, parvežtas namo. Antai premjeras A.Butkevičius šią savaitę pasidžiaugė išskirtiniu priėmimu Baltuosiuose rūmuose Vašingtone, taip pat JAV pažadais atverti rinką lietuviškiems mėsos gaminiams.


2014-10-19 11:00

Talentų kalves ištiko krizė

27

Greito išpopuliarėjimo svajos sklaidosi kaip dūmai, o kartu vis beprasmiškiau atrodo „ateik, laimėk ir išgarsėk“ stiliaus TV projektai, prieš porą metų atrodę kaip neabejotinas lietuviškų kanalų hitas. „Lietuvos talentai“ (TV3) ir „Lietuvos balsas“ (LNK) šį rudenį TV eteryje tebeskamba ir niekas neatsakys, ar programų direktorių kompiuteriuose nėra suplanuoti dar 5 metus į priekį. Bet dėl visų mūsų gerovės gal geriau to nebūtų, kad ir koks geras šiuo metu laidų reitingas.


2014-10-19 07:00

Staigmena: rudenį Kaune krenta medžių lapai

12

Pamenate klasika tapusį Kauno kelininkų pasiteisinimą dėl slidžios gatvių dangos? Žiema atėjo netikėtai – tokį paaiškinimą išgirsdavo įsiutę vairuotojai ir pėstieji.


2014-10-18 07:15

Ką darys Lietuva, jei JAV laikysena Rusijos atžvilgiu sušvelnės?

102

Kas dar prieš mėnesį buvo kalbama užuominomis, dabar jau atvirai: Rusija ir JAV pagaliau rado bendrą seną naują priešą - terorizmą. Šį kartą - vis grėsmingesnę „Islamo valstybę“.


2014-10-18 07:00

Vilnius bankrutuoja. Kodėl tik dabar visi nustebo?

29

Vilniuje klaidžiojanti bankroto šmėkla paprastus gyventojus gąsdina kur kas mažiau nei karo grėsmė ar Ebolos virusas. Ką jau čia nugąsdinsi, jei sostinės vadovai apie tai kalba aštuonerius metus, o Lietuvos valdžia sudėjusi rankas ilgai žiūrėjo, kaip miestas grimzta į liūną.


2014-10-17 14:06

Negerbk savo tėvo ir motinos

64

Kaip jums tokia teorija: „Hitleris ir Stalinas pakenkė žmonijai, nes laikėsi ketvirtojo Dievo įsakymo“? Tikiu, kad vaikai, kurie yra mušami, žeminami ar prievartaujami, neturi gerbti ar mylėti juos aršiai traumuojančių tėvo ar motinos. Manau, kad šilti jausmai budeliams nėra natūralūs.


2014-10-17 07:56

Kas išgelbės bankrutuojantį Vilnių?

32

Vilnius totaliai bankrutuoja. Tokią žinią šįkart paskelbė ne sostinės savivaldybės tarybos opozicija, o pati miesto valdžia – vicemeras R.Adomavičius ir administracijos direktorius V.Klimantavičius.


2014-10-17 06:37

Kauno vicemerų darbus lems burtai

42

Nusprendę merus rinkti tiesiogiai, įstatymų leidėjai galėtų pasiūlyti dar vieną naujovę – veiklos sritis vicemerams paskirstyti burtais.


Populiariausi per 24 val.