Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2016-04-29 14:43

10-ties vaikų mama papasakojo, kada buvo sunkiausia

2|16

Jaunoms moterims reikėtų labai gerai pagalvoti prieš susilaukiant būrio vaikų. Šeima yra svarbu, bet šiais laikais reikia siekti ir karjeros. Taip kalbėjo dešimt vaikų pagimdžiusi ir užauginusi motina, kuriai buvo įteiktas apdovanojimas.


2016-04-29 14:33

Valdas Adamkus Kaune: „Aš esu laimingas“

5|36

Penktadienį prie oficialiai atidaromos prezidento Valdo Adamkaus muziejaus-bibliotekos S.Daukanto gatvėje susirinko apie 500 žmonių minia, beveik visas Kauno politikos, verslo, meno elitas. V.Adamkus į Kauną atvyksta anaiptol ne pirmąkart, bet nedažnai jis matomas renginiuose šalia Atkuriamojo Seimo pirmininko Vytauto Landsbergio. Penktadienį prie oficialiai atidaromos prezidento Valdo Adamkaus muziejaus-bibliotekos S.Daukanto gatvėje susirinko apie 500 žmonių minia, beveik visas Kauno politikos, verslo, meno elitas. V.Adamkus į Kauną atvyksta anaiptol ne pirmąkart, bet nedažnai jis matomas renginiuose šalia Atkuriamojo Seimo pirmininko Vytauto Landsbergio. Į savo vardo muziejaus-bibliotekos atidarymą kadenciją baigęs prezidentas atvyko be žmonos Almos, nors pagal protokolą taip buvo numatyta. A.Adamkienė renginio išvakarėse susirgo. V.Landsbergis atvyko su žmona Gražina Ručyte, taip pat dalyvavo ir kalbas sakė premjeras Algirdas Butkevičius, Kauno meras Visvaldas Matijošaitis, Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) atstovai, kadenciją baigęs Latvijos prezidentas Valteris Zelteras.


2016-04-29 13:31

Vėl skandalinga istorija. Vėl – I. Mikelionio ranka

58|2

Antrai kadencijai į įtakingą Generalinės prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo departamento vadovo postą pretendavusiam Irmantui Mikelioniui koją galėjo pakišti dar viena istorija, kur jo vaidmuo – išties skandalingas.


2016-04-29 13:28

L. Linkevičius ragina S. Lavrovą neieškoti priešų

35

Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius paragino Rusijos diplomatijos vadovą Sergejų Lavrovą neieškoti priešų, šiam pareiškus, kad Lietuva tapo pačia rusofobiškiausia Baltijos šalimi.


2016-04-29 12:43

Premjeras rengia pasitarimą dėl maisto produktų kainų

152

Kilęs šurmulys dėl maisto produktų kainų pasiekė ir valdžios viršūnes. Premjeras Algirdas Butkevičius pranešė, kad dėl kainų pokyčių parduotuvėse pirmadienį rengia pasitarimą.


2016-04-29 11:30

Į meilės trikampį patekęs gimnazijos direktorius neteko darbo

18|3

Į skandalą įklimpęs Pilviškių „Santakos“ gimnazijos direktorius Arūnas Kiulkis neteko pareigų. Vilkaviškio rajono savivaldybės taryba nusprendė, kad A.Kiulkis nebegali toliau dirbti švietimo įstaigoje. 53 metų pedagogas prašymą atleisti iš darbo tarybai įteikė balandžio pradžioje. Politikų sprendimą sveikino į savivaldybę atvykusios mokytojos ir viena moksleivio motina.


2016-04-29 11:23

Išgėręs vairavęs aukštas VSAT pareigūnas atleistas iš tarnybos

4|7

Darbo neteko neblaivus prie vairo įkliuvęs VSAT Vilniaus rinktinės Sienos kontrolės skyriaus viršininkas Darius Sveikata.


2016-04-29 10:51

Kaune atidaroma Valdo Adamkaus biblioteka-muziejus

3|7

Lietuvos įstojimo į Europos Sąjungą išvakarėse, balandžio 29-ąją, Kaune atidaroma atsinaujinusi Prezidento Valdo Adamkaus biblioteka-muziejus, įsikūrusi Kauno miesto centre, prieš daugiau nei šimtmetį pastatytame istoriniame name (S. Daukanto g. 25), kuriame tarpukariu buvo Lietuvos Užsienio reikalų ministerija. Iškilmingame atidaryme numato dalyvauti prezidentas V. Adamkus ir ponia Alma Adamkienė, premjeras Algirdas Butkevičius, buvęs Latvijos prezidentas Valdis Zatleris, ambasadoriai, diplomatai ir kiti garbingi šalies bei užsienio svečiai. Atidarymo metu bus eksponuojamos įsimintinos prezidento V.Adamkaus praėjusių kadencijų nuotraukos, jo archyvinių dokumentų ir apdovanojimų kolekcijos, o taip pat V.Adamkaus bibliotekos bei Vytauto Didžiojo univeristeto fonduose sukaupti lietuvių išeivijos dailės kūriniai.


2016-04-29 10:35

Vilties netekę žiežmariškiai bėgs „Mėšlo keliu“

15

„Per mus pervažiavo kaip su buldozeriu“, – liūdnai atsiduso Žiežmariuose gyvenantis Dalius Kursevičius, mat netrukus vyro kaimynystėje, Bulotų kaime, turėtų išdygti biodujų jėgainė, kurioje mėšlo ir srutų fermentacijos būdu bus gaminamos dujos, o jas deginant bus gaminama elektra ir trąšos.


2016-04-29 10:21

Buvę policijos vadovai greitai išmoko populizmo triukų

1

Pastaruoju metu savo šalyje stebime vienu metu vykstančius du reiškinius: iš policijos sistemos bėga ne tik eiliniai policininkai, bet ir gardesnio kąsnio panorę policijos vadovai. Ir ne tik bėga, bet dar ir kritikuoja sistemą, kuriai patys vadovavo.


Populiariausi per 24 val.