Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-11-25 16:14

S. Skvernelis: „Savo sprendimą jau esu padaręs“

8

Atsistatydinantis vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis sako, jog jam svarbus daugiau kaip pusės Seimo narių pareikštas pasitikėjimas, tačiau sako sprendimą jau padaręs, o jo tolesnis likimas ministro poste paaiškėsiąs po susitikimo su premjeru Algirdu Butkevičiumi.


2015-11-25 16:14

Beveik realybė: bus baudžiami tik prostitučių pirkėjai

Trys Seimo narės siekia, kad prostitutės nebūtų baudžiamos administracinėmis baudomis. Jų teigimu, baudų skyrimas už vertimąsi prostitucija didina prostitucija besiverčiančių asmenų pažeidžiamumą, kadangi užkerta jiems kelią kreiptis į policijos pareigūnus tapus smurto, seksualinės prievartos aukomis.


2015-11-25 16:12

Valstybės kontrolė naikina regioninius skyrius

Valstybės kontrolė, optimizuodama valdymo sistemą, planuoja atsisakyti skyrių Kaune, Klaipėdoje ir Panevėžyje.


2015-11-25 15:46

Po įvykių Turkijoje prezidentė ragina stiprinti karinį pajėgumą

16

Po numušto Rusijos bombonešio ties Turkijos ir Sirijos siena, prezidentė į Daukanto aikštės rūmus susikvietė gausų būrį svečių – Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) narius ir krašto apsaugos ministrą. Tarėsi dėl valstybės saugumo stiprinimo.


2015-11-25 14:53

Laimonas Tapinas: „Laisvę paryžiečiai čiulpia su motinos pienu“

4

Televizijos ekrane – teroro vaizdai, ant Laimono Tapino darbo stalo – rašoma knyga „Paryžius visam gyvenimui“. Paryžių įsimylėjęs lietuvis šiandien sako: „Prancūzus galima sunaikinti tik fiziškai. Jų dvasios – ne.“


2015-11-25 14:29

„Verktinių“ fotografė N. Rekašiūtė: „Pagarbinčiau Alachą“

179|5

Daiva paauglystėje buvo pankė ir go go šokėja. Ji mėgo išsiskirti iš minios. Krikščionybė jai kėlė slogius jausmus, ji nesuprato, kodėl turėtų kunigui išpažinti savo nuodėmes. Tačiau islamo religija kaip tik atrodė tinkama jos maištingam būdui. Kai Londone ji susipažino su musulmonu mylimuoju, ilgai nedvejojo. Su vyru keliai išsiskyrė, tačiau islamas liko jos didžioji meilė. Prie Žemaitės paminklo Vilniuje nufotografuota apsigobusi galvą lietuvė – tik viena iš fotografės Neringos Rekašiūtės herojų. Kažkada visuomenę „verktinių“ (verkiančių „šauktinių“) nuotraukomis sujudinusi menininkė vėl meta iššūkį. Prieš pat teroro aktus Paryžiuje ji atidarė parodą apie Lietuvos musulmonus.


2015-11-25 14:17

V. Adamkus: „Laisvės premija turi atitekti V.Landsbergiui“

21

Laisvės premija turi tekti pirmajam faktiniam nepriklausomybę atkūrusios Lietuvos vadovui Vytautui Landsbergiui, sako kadenciją baigęs prezidentas Valdas Adamkus.


2015-11-25 13:11

Kaunas kalėdiniu laikotarpiu: kas, kada ir kur?

2

Kaunas šventiniu laikotarpiu taps Lietuvos Kalėdų sostine, trauksiančia visų šalies gyventojų dėmesį. Jau šį šeštadienį Rotušės aikštėje bus įžiebta pagrindinė miesto eglė. Aikštėje taip pat įsikurs kalėdinės dirbtuvės, veiks interaktyvūs nameliai. Kalėdų rezidencijos žemėlapis kvies aplankyti kalėdinius objektus, o keliaujančius miestiečius viešajame transporte džiugins pasakų personažai.


2015-11-25 12:52

Pravieniškių kalinių gaminius norėjo paversti kyšiais?

6

Kauno apygardos teisme nagrinėjama byla, kurioje buvę Pravieniškių valstybinės įmonės vadovai kaltinami piktnaudžiavę savo pareigomis ir įgaliojimais – kalinių pagamintais daiktais jie „gerino santykius“ su įtakingais pareigūnais ir politikais.


2015-11-25 12:43

Valstybės kontrolė naikina regioninius skyrius

2

Valstybės kontrolė, optimizuodama valdymo sistemą, planuoja atsisakyti skyrių Kaune, Klaipėdoje ir Panevėžyje.


Populiariausi per 24 val.