Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Komentarai
2015-10-08 11:31

Nepriklausomos valstybės vadovas ar Rusijos gubernatorius?

30

Šį sekmadienį Baltarusijoje vyks vadinamieji prezidento rinkimai. Bet jau šiandien daug įdomiau ne tai, kaip jie pasibaigs, nes A.Lukašenka yra kuklesnis nei Centrinės Azijos diktatoriai ir todėl neturėtų sau prisirašyti daugiau 80 proc. balsų, o kaip keisis Vakarų ir Baltarusijos santykiai po rinkimų.


2015-10-08 10:06

Pasaulio pabaiga sapnuose ir budėjimo vaizdiniuose

10

Ne taip jau seniai sapnavau, kad įvyko pasaulio pabaiga. Atsikėlęs dienraštyje visai netyčia užtikau Palmiros paaiškinimą, kad užstojo diena ypatinga tuo, kad visi praėjusios nakties sapnai išsipildo visu 100 proc. Nepasakysiu, kad tokia pernelyg daug žadanti žinia būtų išgąsdinusi, greičiau sukėlė nervingą kikenimą.


2015-10-08 07:01

Ar paprasta įrodyti kyšininkavimą?

10

Yla anksčiau ar vėliau išlenda iš maišo, net jei ten ji ir kruopščiai slepiama. Šią patarlės tiesą įrodė policininkas J.Glinevičius, su savo partneriu P.Brazovskiu Vilniaus oro uoste ilgai terorizavęs vairuotojus, galiausiai pakliuvęs ir į žiniasklaidos akiratį, bet vis išsisukdavęs. Paaiškėjo, kad dar pernai gruodį J.Glinevičius vėl įkliuvo imdamas kyšį. Įvykis nebūtų vertas didesnio dėmesio, jei ne kyšininkaujančio pareigūno asmenybė – jis, kaip ir jo partneris, jau seniai buvo įtariamas piktnaudžiavimu tarnyba, žmonės skundėsi dėl jų elgesio, bet policijos vadovybė bei teismai iki šiol leisdavo jiems išsisukti.


2015-10-08 06:59

Duok ir avelėms, ir jų ganytojams

7

Kuris politikas turi daugiausia galimybių laimėti rinkimus vienmandatėje apygardoje, kur nors atokioje provincijoje? Dažnai – tas, kurį ne tik myli pilkosios masės, bet ir kuris geriausiai sutaria su vietos grietinėlės atstovais. Arba tas, kuris atstovauja tokius santykius turinčiai politinei jėgai. Tų figūrų, kurių palankumo reikia žūtbūt siekti, – netrumpas sąrašas. Tai ir meras, ir ligoninių ar mokyklų vadovai, ir verslininkai ar įmonių galvos, vietos teisėsaugos vadai.


2015-10-07 18:04

Papūgų spindesys ir skurdas

30

Tuos, kurie nežiūri tautinių TV, prašom atsistot. Ačiū, išėjimas štai ten. Dabar pakelkit rankas žiūrintys tik sportą ir filmus, žinias, mišias ir kitas politines nesąmones. Jus taip pat paprašytume išeiti. Ačiū.


2015-10-07 16:48

Siaubas: kas rūpinasi mūsų prezidentės įvaizdžiu?

89

Nesu labai jau didelis stiliaus žinovas, bet pamačius, kaip mūsų prezidentė Dalia Grybauskaitė atrodė šalia Švedijos karališkosios poros, atėmė žadą. Švedų karalius – kaip ir dera, dėvi uniformą, su karišku kiteliu ir ordinais. Karalienė – puošnia suknia. D.Grybauskaitė gi su kažkokiu mėlynu sarafanu panašėjo į SSRS laikų sovchozo (tarybinio ūkio – red.) direktorę. Tokia apranga gal ir tinka priimti Baltarusijos prezidentą Aliaksandrą Lukašenką, bet ne Vakarų šalies karališkąją porą.


2015-10-07 11:52

Klaidinga manyti, kad V. Putinas mąsto lygiai taip pat kaip mes

33

Didžiausia klaida, kurią galime padaryti tvarkydami reikalus su Vladimiru Putinu, – manyti, kad jis mąsto lygiai taip pat kaip mes.


2015-10-07 10:15

Kas mulkina Lietuvos žmones?

44

Socialinės apsaugos ministerijos portale tarp veiklos sričių paminėtas ir „socialinis draudimas“. Tarp tikrųjų socialinio draudimo elementų aprašoma ir pensijų kaupimo sistema. Ministerijos aiškinimu, pensijų kaupimo sistema yra „galimybė kiekvienam, mokančiam socialinio draudimo įmokas, kaupti lėšas savo būsimajai pensijai“.


2015-10-07 07:36

Kodėl Lietuvos bankas smaugia greitųjų paskolų bendroves?

30

Lietuvos bankas (LB) užsimojo sunaikinti greitąsias vartojimo paskolas teikiančias bendroves ir visą kreditavimo rinką perleisti bankams.


2015-10-07 07:25

Priešintis prezidentei – tik viešai

35

Tie, kurie tikėjosi, jog prezidentė, jau du kartus Seimo pavaryta šalin su savo kandidatūromis į generalinius prokurorus, bus bent kiek diplomatiškesnė, buvo tiesiog naivuoliai, nežinantys D.Grybauskaitės būdo.


Populiariausi per 24 val.