Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Naujienos
2014-09-30 21:47

Kuršių nerijos kelias vairuotojams nebeprimins Dakaro ralio

1|15

Per Kuršių neriją vingiuojančio valstybinės reikšmės kelio atkarpa, anksčiau keiksnojama ir vietinių gyventojų, ir kurorto svečių, jau sutvarkyta taip, kad ja važiuojantys automobilininkai pasijunta tarsi riedėtų ne Lietuvos, o tviskančiomis Jungtinių Arabų Emyratų, Olandijos arba Belgijos automagistralėmis. Rekonstruotą kelio ruožą Nida-Pervalka pirmieji žingsniai išmatavo bėgikai.


2014-09-30 16:53

Automobilių signalizacijos prie „Akropolio“ užminė daug mįslių

72

Ramų vakarą atvažiuojate į prekybos centrą apsipirkti ir grįžę prie automobilio nebegalite jo atrakinti. Centrinio užrakto pultelis nereaguoja į jokį mygtuko spustelėjimą, o pamėginus atrakinti raktu automobilio signalizacija ima kaukti.


2014-09-30 11:05

Masinis automobilių išregistravimas virto chaosu

155|5|

Penktadienis buvo paskutinė diena, kai ilgą laiką neapdraustų ir be techninės apžiūros (TA) stovinčių automobilių šeimininkai galėjo susitvarkyti savo transporto priemones. Nuo pirmadienio techniškai netvarkingų ar draudimo neturinčių automobilių bei motociklų vairuotojams pradėtos taikyti sankcijos. Tai prie transporto registravimo įmonės „Regitra“ biurų sukėlė didžiulę sumaištį – būriai žmonių plūdo teirautis, ką jiems dabar daryti, skundėsi streikuojančia internetine registravimo sistema bei bandė kaip nors išvengti mašinos išregistravimo.


2014-09-29 12:23

Atlyginimų negaunantys vairuotojai Vilniuje ruošiasi streikui

3| 

Vilniaus viešojo transporto vairuotojai ketina streikuoti dėl vėluojančių atlyginimų. Vairuotojų profesinė sąjunga žada išvažiuoti tik į 30 procentų maršrutų. Šią savaitę Vilniaus autobusų parke bus renkamas streiko komitetas.


2014-09-28 11:43

Naujuosius mikroautobusus išbandę kauniečiai neslepia pykčio

172|2| 

Kauniečiai toliau burnoja mieste vykstančią viešojo transporto pertvarką. Dabar keleiviai nepatenkinti naujais mikroautobusais, nes juose jaučiasi nepatogiai. Pirmadienį Kaune į gatves išriedėjo pirmieji nauji mikroautobusai. 57-uoju numeriu pažymėtos 10 transporto priemonių važiuoja nuo Partizanų gatvės iki IX forto.


2014-09-27 23:13

Panevėžyje siekta ilgiausios traktorių vilkstinės rekordo

10|4

Šeštadienio vidurdienis daugeliui Panevėžio vairuotojų virto kantrybės išbandymo pratybomis. Likus pusvalandžiui iki dvyliktos nuo prekybos ir pramogų centro „Babilonas II“ pajudėjo didžiulė traktorių kolona.


2014-09-27 09:47

Siūlo griežčiau tramdyti nedrausmingus vairuotojus

14

Vidaus reikalų ministerija siūlo ribojimus pažeidėjams, nemokantiems jiems paskirtų baudų už administracinius teisės pažeidimus. Remiantis Administracinių teisės pažeidimų ir eismo įvykių registro duomenimis, 2012 metais Lietuvoje buvo paskirta administracinių baudų, kurių suma viršijo 87 mln. litų, iš kurių sumokėta tik 42 proc. (per 36 mln. litų).


2014-09-26 22:17

„Ford Motor“ dėl oro pagalvių atšaukia daugybę automobilių

Penktadienį JAV automobilių gamintoja „Ford Motor“ pranešė atšaukianti kiek daugiau nei 850 tūkst. savo automobilių dėl problemų, galinčių kilti oro pagalvių išsiskleidimą sukeliančiame kontrolės modulyje. Apie tai praneša portalas „MarketWatch“.


2014-09-26 22:08

Sukryžiavo kardus dėl automobilių pardavimo

Penktadienį Rusija pasipriešino Europos Sąjungos (ES) kreipimuisi į Pasaulio prekybos organizaciją (PPO) ir prašymui anuliuoti Maskvos importo apribojimus Vokietijoje bei Italijoje gaminamiems automobiliams. Nesutarimai dėl transporto priemonių importo tapo po Ukrainos krizės prasidėjusių politinių disputų tarp Rusijos ir ES dalimi, praneša „EUbusiness“.


2014-09-26 14:53

Beveik pusė Lietuvos automobilių nebegalės riedėti į gatves

271|3| 

Šiandien – paskutinė diena, kai vairuotojai dar gali suskubti prasitęsti terminą, kad jų automobiliai, motociklai ar sunkvežimiai savaime neprarastų valstybinių numerių ir ateityje galėtų važinėti šalies keliais. Jau ateinantį pirmadienį kone milijonas transporto priemonių Lietuvoje bus išregistruotos ir neteks teisės dalyvauti viešajame eisme.


Populiariausi per 24 val.