Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2016-04-30 15:03

Gyvena oro uosto pašonėje: to nelinkėtų didžiausiems priešams

25|8

Salininkai – 10 km nuo Vilniaus centro nutolusi gyvenvietė, įsikūrusi Vilniaus oro uosto kaimynystėje. Šiame rajone, priklausančiame Naujininkų seniūnijai, gyvena apie 12 tūkst. gyventojų. O Salininkų bendruomenės asociacijos pirmininkė Ramutė Nalivaikienė sako, kad gyvenimas prie oro uosto sukelia daug problemų dėl saugumo ir ramybės problemų.


2016-04-30 14:36

Tai, ko iš jokio kelto nepamatysite, kas vyksta Klaipėdos uoste

50

Iš Klaipėdos uostą po pasaulį pasklinda begalė prekių, tačiau joks pakeleivis, keltu besikeliantis iš uostamiesčio į Smiltynę, negali pamatyti, kaip į laivus byra grūdai ar trąšos. Žmonės temato kranus, iškraunančius iš laivų ar į juos pakraunančius begalę konteinerių.


2016-04-30 12:03

Lietuva ir Baltarusija atidarys vandens kelią Nemuno upe

Lietuva ir Baltarusija ketina atidaryti reguliarų keleivių susisiekimą Nemuno upe – tai atvertų galimybes vandens keliais iš Lietuvos keliauti ne tik į Baltarusiją, bet ir į Lenkiją


2016-04-30 10:36

Vos nesusimovė: ir garsūs verslininkai kartais prašauna

19

„Sutinka pagal išvaizdą, palydi pagal protą“. Tačiau ekspretai griežti – vadovo įvaizdis yra įmonės vizitinė kortelė, kurią pamiršti antro susitikimo galima ir nebesulaukti. Parodoje „Resta“ vykusioje diskusijoje, kurioje aiškintasi, kaip tinkamai reprezentuoti savo įmonę, Lietuvos darbdavių konfederacijos ir „Žinių radijo“ generalinis direktorius Danas Arlauskas teigė: „Yra verslo chamai ir yra žmonės, kurių vardai tampa prekiniais ženklais.“


2016-04-30 10:36

Ispanijos lietuvis apgavo ne tik „Žasą“: prabilo kiti nukentėję

11

Prieš savaitę savo bėdas paviešinęs grupės ŽAS muzikantas Linas Zareckas-Choras stebi, kaip driekiasi grandinė nukentėjusiųjų nuo kelionių organizatoriumi prisistatančiu Raimundu Michnevičiumi. Šis lietuvis, įsikūręs Barselonoje, nuvylė ne vieną, kurie paprašė jo paslaugų Ispanijoje ar Lietuvoje. „Žasas“ neatgauna 7,5 tūkst. eurų. Apie savo bėdas lrytas.lt papasakojo ir Andoroje įsikūrusi kelionių agentūra.


2016-04-30 10:29

Savivaldybės toliau šelpia nuostolingas bendroves

Miestai ir rajonai vis dar maitina nuostolingas bendroves, kurių kadaise nespėta privatizuoti – mokesčių mokėtojų pinigais savivaldybėse šelpiami knygynai, vaistinės, laidojimo namai, kino teatrai, šeštadienį rašo dienraštis „Lietuvos žinios“.


2016-04-30 05:00

Lietuvos ūkis spustelėjo greičio paminą

1

Lietuvos bendrasis vidaus produktas (BVP) pirmąjį šių metų ketvirtį, palyginti su tuo pačiu 2015-ųjų laikotarpiu, pašalinus sezono ir darbo dienų skaičiaus įtaką, padidėjo 2,4 proc. ir siekė 8,464 mlrd. eurų.


2016-04-29 20:08

Dėl kainų pokyčių eurais teisūs gyventojai, o ne statistika?

3

Įvedus eurą, daugeliui Lietuvos žmonių gyvenimas iš tiesų pablogėjo, o statistika to nerodo, nes ji naudoja netinkamus vertinimo kriterijus. Taip LRT RADIJUI teigia finansų analitikas Valdemaras Katkus. Pasak jo, Konkurencijos taryba (KT) turėtų išsiaiškinti, ar prekybos centrai nepasinaudojo euro įvedimu, norėdami gauti didesnį pelną. KT pirmininko pavaduotojas Elonas Šatas akcentuoja, kad tarybos kompetencija dėl kainų didėjimo ribota.


2016-04-29 15:54

Smiltynės vizija – kurortas, kuriame atvips lūpa

23

Restoranai gurmanams ant jūros ir marių kranto, atviri geoterminio vandens baseinai, žmones iš Klaipėdos plukdantys vandens autobusai, koncertai gamtos slėniuose. Tai – ateities vizija Smiltynėje. Ar Smiltynė taps Klaipėdos kurortu, išskirtinio poilsio vieta? Apie tai diskutuota uostamiesčio savivaldybėje.


2016-04-29 15:45

Biržų įmonė švenčia: gavo leidimą eksportuoti jautieną į Iraną

10

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) gavo informaciją iš Irano Islamo Respublikos kompetentingos institucijos, kad Biržų rajone veikianti bendrovei „Agaras“ suteiktas veterinarinis importo leidimas. Viena didžiausių mūsų šalies mėsos produktų gamintojų galės eksportuoti į Iraną iškaulintą jautieną vakuuminėse pakuotėse.


Populiariausi per 24 val.