Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2014-12-22 10:11

Refinansuotų paskolų suma per metus padidėjo septyneriopai

Per 11 šių metų mėnesių specializuotas vartojimo paskolų bankas „Bigbank“ refinansavo paskolų už daugiau nei 10,7 mln. litų. Vidutinė refinansuotos paskolos suma – 6360 litų. Minimu laikotarpiu didžiąją dalį visų refinansuotų paskolų sudarė vadinamųjų greitųjų kreditų bendrovių suteiktos paskolos.


2014-12-22 08:59

Pagalbos šauksmas „Lidl“ prekybos centre: „Tuoj nužudys!“

51

Minia žmonių, daugiausia vyresnio amžiaus, stačiai plėšia vienas kitam iš rankų plastikinius padėkliukus su žuvimi, parduodama už akcijinę kainą mažų kainų parduotuvių tinklo „Lidl“ prekybos centre. Tie, kuriems jau nusišypsojo laimė pagriebti padėkliuką su karpiu, niekaip negali pasišalinti nuo šaldymo vitrinos – prie jos stengiasi prasibrauti kiti pirkėjai. Vienas iš jų įamžino šį „mūšį dėl karpių“ ir nufilmuotą medžiagą įkėlė į internetą. Per dvi dienas filmuką pažiūrėjo bemaž 700 tūkstančių žmonių, rašo gazeta.pl.


2014-12-22 08:50

Vagių valdžia: V.Putinas gelbėja oligarchus kitų žmonių sąskaita

423

Nuo krizės Ukrainoje pradžios Rusijoje smarkiai pablogėjo ekonominė situacija: rublis nevertėjo beveik 50 proc., valstybės valiutos rezervai sumažėjo, o bazinė palūkanų norma šoktelėjo iki 17 procentų. Pasak Vokietijos ekonominių tyrimų instituto prezidento Marcelio Fratzscherio, Rusija „yra per žingsnį nuo ekonomikos kracho“. Tačiau ne visi Rusijos gyventojai kenčia nuo krizės vienodai, rašo Uli Dönch Vokietijoje leidžiamame savaitiniame žurnale „Focus“.


2014-12-22 08:50

Baltarusijoje panika tęsiasi: užblokuotos interneto parduotuvės

3| 

Baltarusija sekmadienį blokavo internetines parduotuves ir naujienų svetaines, taip tikriausiai bandydama sustabdyti bankų ir parduotuvių šturmavimą žmonėms puolus gelbėti savo santaupų.


2014-12-22 06:33

Sankcijos sugadino šventes ir paprastiems rusams

3

Šiemet tik mažiau nei trečdalis Rusijos kompanijų ketina savo darbuotojams išmokėti naujametes premijas. Kaip rašo lenta.ru, tai paaiškėjo per įdarbinimo kompanijos „Superjob“ atliktą apklausą.


2014-12-21 15:44

10 šalių, iš kurių atvyksta patys bjauriausi turistai

152|3

Šią savaitę pasaulį apskriejo žinia apie kino keleivio akibrokštą - šis mėgino atidaryti kylančio lėktuvo avarinio išėjimo duris, nes pritrūko oro. Kinai, kurių kasmet po pasaulį keliauja vis daugiau, dažnai stebina neįprastu ar net pasibaisėtinu elgesiu, tačiau ne jie yra patys nemėgstamiausi turistai pasaulyje. Pirmoji vieta šiame neoficialiame sąraše atitenka kitos didelės tautos atstovams.


2014-12-21 13:05

Po sunkių išbandymų lietuvių pora Norvegijoje ėmėsi verslo

30|2

Juodas darbas braškių laukuose, mėginimas kurti verslą ir jo bankrotas  –  emigrantų iš Lietuvos patirtis, kuri nepalaužė. Televizijos laidos „Emigrantai“ herojai sako pasimokę iš savo klaidų ir mėgina sėkmingai kurti jau antrą savo verslą Norvegijoje. Dviejų jaunų, dar trisdešimties nesulaukusių žmonių mėginimas praturtėti emigracijoje daug ką sužavės optimizmu ir daug ką papiktins naivumu.


2014-12-20 16:02

Atpigusi nafta skurdina Lietuvos emigrantus

234|2

Krintančios naftos kainos Norvegijoje uždarbiaujantiems lietuviams atnešė labai blogų žinių. Mat kartu su jomis smunka ir šios šalies valiutos kronos kursas. Norvegijoje dirbantiems lietuviams tenka susitaikyti, kad išsikeitę kronas į litus jie gaus mažiau nei prieš mėnesį ar pusmetį. Gyvendami šioje Skandinavijos valstybėje dėl to jie didesnių bėdų nepatiria, tačiau grįžę į Lietuvą nemaloniai nustemba.


2014-12-20 12:06

Keleivių ateityje lauks naujas mokestis

34

2 eurai. Tiek papildomai teks sumokėti už skrydį iš Lietuvos oro uostų. Šie pinigai keliaus į skrydžių saugos fondą, o iš jo – Civilinės aviacijos administracijai (CAA). Tokią tvarką siekiama patvirtinti iki 2016-ųjų. O kartu iš peties pertvarkyti už skrydžių saugą atsakingą įstaigą, kuriai nestinga priekaištų.


2014-12-20 10:00

„Kalnapilio“ kvietinis alus „White Select“ - Metų gaminys

46

Tradiciniame konkurse „Lietuvos metų gaminys 2014“ „Kalnapilio“ kvietinis alus „Kalnapilis White Select“ buvo apdovanotas aukso medaliu. „Kalnapilio“ daryklos aludaris Ričardas Barakūnas pasidžiaugė, kad tik šių metų pradžioje į rinką įvestas alus iškart laimėjo svarbiausią Lietuvos gamintojams skiriamą apdovanojimą.


Populiariausi per 24 val.