Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2016-09-27 22:46

Turtingi draugai prabangiomis dovanomis apipylė Vladimiro Putino moteris

25|2| 

Verslininkai Genadijus Timčenka ir Piotras Kolbinas pardavė tris butus Maskvos ir Sankt Peterburgo rajonuose, kuriuose gyvena rinktinė visuomenės dalis, žmogui, kurio vardas ir pavardė identiški uždarosios akcinės bendrovės „Nacionalnaja media gruppa“ (Nacionalinė žiniasklaidos grupė) direktorių tarybos pirmininkės, meninės gimnastikos olimpinės čempionės Alinos Kabajevos senelės vardui ir pavardei. Apie tai praneša televizijos kanalas „Doždj“, informaciją pagrįsdamas turimais dokumentais.


2016-09-27 20:13

Finansinis galvosūkis pakaunėje: kas kam skolingas už daugiabučių atnaujinimą?

5|22

Septynis daugiabučius pakaunėje atnaujinusios statybų bendrovės atstovai kaltina Kauno rajono valdžią nenoru atsiskaityti už atliktus darbus. Savivaldybės atstovai pareiškė, kad darbai atlikti netinkamai ir patys skaičiuoja delspinigius.


2016-09-27 18:26

Maskvos arbitražo teismas neišpildė Vladimiro Antonovo prašymo

11

Maskvos arbitražo teismas atmetė buvusio didžiausio bankrutavusio banko „Snoras“ akcininko Vladimiro Antonovo prašymą uždrausti perleisti ar registruoti nekilnojamąjį turtą, kuris buvo hipoteka įkeistas bankui.


2016-09-27 17:33

Seimas nusprendė: perkant alkoholį pasą rodys tik jaunimas

158| |149

„Debiliškas įstatymas“, „žmogų žeminanti tvarka“, „pasityčiojimas“, „kerštas Seimui“ – tokiais epitetais Seimo nariai kalbėjo apie prekybininkų akciją „Rodom“, reikalaujančią visų, perkančių alkoholį, rodyti asmens amžių patvirtinantį dokumentą.


2016-09-27 17:26

Miškingose Oslo apylinkėse – ištisos benamių iš Rytų Europos stovyklos

17|2

Miškelyje, esančiame Kringšo (Kringsjå) rajone šiaurinėje Norvegijos sostinės Oslo dalyje, įsikūrė palapinių miestelis, kur pristatyta lauko kėdžių ir senų medinių stalų. Visur aplinkui prišiukšlinta, ir mes turime eiti saugodamiesi, kad neįmintume į žmonių išmatas, rašo Ronnie Baraldsnesas televizijos kanalo tv2 svetainėje.


2016-09-27 16:54

Neprastas pasirinkimas: „Wizz Air“ pilotai bus rengiami Lietuvoje

2

Mažų sąnaudų oro linijų bendrovei Centrinėje ir Rytų Europoje „Wizz Air“ kadetus pilotus rengs aviacinių mokymų centras „BAA Training“, kurio centrinė mokymų būstinė yra įsikūrusi Lietuvoje.


2016-09-27 16:23

Sostinės savivaldybė tęs privačių vežėjų konkursą

2

Lietuvos apeliacinis teismas priėmė nutartį byloje dėl Vilniaus apygardos teismo 2016 m. liepos 1 d. sprendimo civilinėje byloje pagal smulkaus vežėjo UAB „Edineras“ ieškinį Vilniaus miesto savivaldybės administracijai – dėl pirkimų sąlygų pakeitimo vykdant Vežėjų parinkimo keleivių vežimui vietinio reguliaraus susisiekimo autobusų maršrutais Vilniaus mieste pirkimo procedūrą.


2016-09-27 15:09

Tobulinti veiklos kultūrą padeda griežta disciplina

2|55

Žodis „disciplina“ dažnai mus gąsdina. Kadaise disciplina ir man asocijavosi su griežta matematikos mokytoja bei stovėjimu klasės kampe.


2016-09-27 13:50

Atgimė senas sumanymas – urėdijų mažės

1

Lietuvai siekiant tapti Tarptautinės ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (EBPO) nare, šalis ketina jau netrukus sumažinti urėdijų skaičių, sako aplinkos ministras. Kęstutis Trečiokas įspėja, kad Vyriausybė tai „anksčiau ar vėliau“ turės padaryti.


2016-09-27 11:11

Baldų gamintojai alksta specialistų – paprastų „baldžių“ jiems negana

2|4

Rankos judesiu valdomi stalai, specifinė laboratorijų įranga – visa tai šalia tradicinių baldų kuriama ir gaminama mūsų šalyje. Specialistai teigia, kad baldų gamybos sektoriuje daugėja aukštųjų technologijų ir robotikos, o specialybės įvaizdis yra pasenęs. Mat su dabartinėmis baldų ir dizaino sektoriuje taikomomis technologijomis sugeba dirbti net ne visi aukštąjį inžinerinį išsilavinimą turintys žmonės.


Populiariausi per 24 val.