Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Vaikai
2016-08-25 19:03

Tėvų košmaras: būtiniems pirmoko reikmenims – mėnesio alga

45|8

Nors vasaros liko dar visa savaitė, ir patys vaikai dar vargu ar pradėjo gyventi mokyklos nuotaikomis, dauguma tėvų jaučiasi kitaip. Ypač būsimų pirmaklasių tėvai. Tikras galvos skausmas, kaip suplanuoti šeimos biudžetą – vien pačioms būtiniausioms mokyklinėms prekėms reikia išleisti triženkles eurų sumas. Būtiniausių pirmoko reikmenų sąrašai pateikiami bemaž kiekvienos mokyklos interneto tinklalapyje. Vidutiniame sąraše yra įtrauktos 25 skirtingos priemonės, kuriuos rekomenduojamos kiekvienam pirmokui. Dviženklės – triženklės sumos reikia vien joms, o kur dar tokios prekės, kaip mokyklinė uniforma, sportinė apranga, rašomasis stalas?


2016-08-25 18:45

Du genijus užauginusi motina atskleidė, kaip jai pavyko

2

Jane Andraka užaugino du išskirtinius sūnus. 20-ies Luke'as studijuoja elektros inžineriją Virdžinijos technikos universitete. Jis visada mėgo ardyti daiktus ir svarstė, kaip jie veikia ir kaip galėtų veikti geriau.


2016-08-25 14:08

Vaikus rengiate šiltai? Ateityje jie kentės nuo nemalonaus kvapo

Visi žmonės gimsta su maždaug vienodu prakaito liaukų kiekiu, bet pradžioje jos neveikia. Per pirmuosius keletą gyvenimo metų dalis jų pradeda funkcionuoti priklausomai nuo temperatūros, kurią jaučia vaikas.


2016-08-25 12:39

Neįgalaus mažylio vargai: gavai basutes – žiemą vaikščiok basas

6

Vilnietė Sandra Subotovska, kuri su vyru Miroslavu augina neįgalų ketverių metų sūnelį, nori atkreipti kitų tėvų dėmesį į itin nemalonią situaciją, susijusią su ortopedinės avalynės įsigijimu.


2016-08-25 11:04

Žvaigždės atskleidė, į kokius būrelius leidžia savo vaikus

2|3

Vaikų apetitas didelis, jie nori aprėpti daug būrelių. Ar tėvai turėtų jiems padėti pasirinkti popamokinę veiklą?


2016-08-24 15:07

Coliukė prabudo kraujo klane – medikai neigia elgęsi neteisingai

139| 

Santariškių vaikų ligoninės gastroenterologijos skyriuje jau daugiau nei septynis mėnesius gydoma anksčiau laiko gimusi mažoji Smiltė. Mažylės mama Agnė Šumskytė, pasakodama istoriją apie apsigimusią mergytę, netramdė ašarų.


2016-08-24 15:06

Pirmosios dienos mokykloje: kaip adaptuotis ir nepadaryti klaidų

3

Pirmoji savaitė mokykloje – didelis išbandymas visai pirmoko šeimai. Nepažįstami vaikai, nauja aplinka, neįprastas ir intensyvus dienos ritmas natūraliai pirmokui sukelia nerimo ar net baimės jausmą. Pirmos nesėkmės gali kainuoti ir ašarų, ir nenorą mokytis.


2016-08-24 12:48

4 mitai apie po gimdymo suglebusią krūtinę

1

Subliuškusi ir praradusi stangrumą krūtinė po gimdymo – problema, su kuria susiduria daugelis moterų. Ji verčia kompleksuoti ir jaudintis dėl savo išvaizdos. Dėl to moterys neretai vengia nusiimti liemenėlę net prieš savo antrąją pusę bei pasirodyti su bikiniu paplūdimyje. Ką jau kalbėti apie fizinius nepatogumus dėl nukarusio biusto.


2016-08-24 10:08

Nėštumas vyresniame amžiuje: kokios tikrosios rizikos?

Pasaulyje sparčiai ryškėjant tendencijai vaikų susilaukti vyresniame amžiuje, nerimą vis garsiau išreiškia genetikai. Noras atidėti šeimos pagausėjimą dėl socialinių veiksnių, studijų ar karjeros, taip pat kasmet pasaulyje didėjantis nevaisingumo atvejų skaičius signalizuoja apie rimtą padėtį – senstant tėvų organizmui, dažnėja vaikų genetinių ligų rizika.


2016-08-23 14:31

Madų aukos: krepšinio treniruotės tinka ne visiems vaikams

1|2

Krepšinio šalimi vadinamoje Lietuvoje itin daug tėvų trokšta, kad jų vaikai, ypač berniukai, nuo mažens lankytų krepšinio treniruotes. Tačiau daugelis suaugusiųjų nenori net matyti, kad jų atžala neturi nei reikiamų fizinių duomenų, nei charakterio savybių, leidžiančių tapti geru krepšininku.


Populiariausi per 24 val.