Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Vaikai
2016-02-09 17:28

Likimo talžomos vilnietės įkurtam centrui reikia pagalbos

7

Likimas nepagailėjo vilnietės Inetos Baukienės. Moteris augina neįgalią mergytę. Kaip ji pati praėjusių metų gruodį pasakojo, jos mažoji Kamilė gimė visiškai sveika, tačiau sulaukus trejų mėnesių ją ištiko traukuliai, ėmė kilti itin aukšta temperatūra.


2016-02-09 14:47

Įspėja visus tėvus: ar žinote, koks pavojus tyko vaiko kojinėse?

9|2

Tai iš pirmo žvilgsnio atrodo smulkmena, tačiau, laiku nepastebėjus, gali baigtis rimtomis problemomis. Penkių mėnesių Molly tėtis Scottas Walkeris iš JAV, Kanzaso pasidalijo nuotrauka, kuria nori atkreipti visų jaunų tėvų dėmesį į ne taip jau retai pasitaikančią kūdikių problemą.


2016-02-09 10:42

Šešiametis dar neskaito – ar tai normalu?

3

„Skaityti pradėjau sulaukęs penkerių“. „Mano dukra skaito nuo ketverių“ – taip atrodo pokalbis tarp tėvų, kai prasideda diskusija apie skaitymą. Tačiau ekspertai sako, kad lenktynės, kurio vaikas pradėjo skaityti anksčiau yra beprasmiškos. Įprastai vaikai pradeda skaityti sulaukę 5–7 metų ir šis rodiklis yra vienodas visame pasaulyje ir visose kultūrose.


2016-02-08 17:35

Kas pasikeitė vaikų mityboje nuo šių metų?

Praėjus mėnesiui po vaikų maitinimo aprašo teigiamų pakeitimų įsigaliojimo, kilo daugybė diskusijų ir įgyvendinimo sunkumų. Atsakingi už vaikų maitinimo organizavimą, maisto produktų tiekimą mokyklose ir darželiuose susidūrė su praktikoje sunkiai įgyvendinamais reikalavimas, dėl kilusių neaiškumų.


2016-02-08 16:50

Tikroji „Supermama“ pribloškė visus internautus

 

Corrie-Lynn Whyte iš Kanados augina keturis vaikus – 8-ių mėnesių trynukus Olivią, Jacksoną, Levi ir 2-ejų Emily. Moters sutuoktinis sako iš pradžių nepatikėjęs, kad jo mylimoji laukiasi trynukų ir nuo šiol šeimoje gyvens šešiese. Vos pagimdžiusi Corrie-Lynn sulaukdavo daugybės klausimų, kaip jai pavyksta susitvarkyti su keturiais mažyliais iš karto. Tad ji sumanė nufilmuoti, kaip jai sekasi. Šis vaizdo įrašas socialiniame tinkle „Facebook“ sulaukė daugiau nei 42 mln. peržiūrų.


2016-02-08 10:01

Kauno pradinukams – moderni popamokinė erdvė

16

Vakar Kaune duris atvėrė ką tik įsteigta neformalaus ugdymo erdvė skirta pradinukų bei priešmokyklinukų popamokinei veiklai. Naujos technologijos, kitoks požiūris į mokymąsi po pamokų, įdomios metodologijos, pasakojimai ne apie namų darbus, o apie namų džiaugsmus ir atradimus, ugdymas mokytis be „reikia“, o su „noriu“ ir dar daugiau naujovių buvo pristatytos iš vizito Amerikoje privačiose mokyklose grįžusių projekto sumanytojų Dovilės ir Andriaus Pelegrimų susirinkusiems vaikų ugdymui neabejingiems tėvams.


2016-02-06 15:21

Ar išskirti dvynukus mokykloje?

1

Jeigu vienas vaikas – tai džiaugsmas, tai dvynukai – dvigubas džiaugsmas. Tačiau tai, sutikite, reiškia ir dvigubai daugiau rūpesčių. Kai ateina laikas ruošti dvynukus į mokyklą, dauguma tėvelių susimąsto – vaikai turėtų mokytis kartu ar atskirai? Ir apskritai – ar verta juos išskirti mokyklos laikais?


2016-02-06 14:42

Viršūnė: supermamos kūdikius pačios išsitraukia iš pilvo

2| 

Jonavos ligoninės akušerijos ir ginekologijos skyriuje atlikta neįprasta cezario pjūvio operacija. Kad naujagimis, kuo greičiau priglustų prie mamos, apsikrėstų jos mikroflorą ir taip apsisaugotų nuo ligų, gimdyvei pasiūlyta pačiai operacijos metu iš pilvo paimti kūdikį ir prisitraukti prie krūtinės. Eksperimentui pasiryžusi moteris sako nerimavusi, kad mažylis iš rankų neišslystų. Tačiau vos priglaudus prie krūtinės ėmė didžiuotis žygdarbiui prilygstančiam gimdymui.


2016-02-05 22:13

Moters perspėjimas jauniems tėvams internete plinta kaip virusas

6|2

Dažnas iš mūsų nuolat rankose telefoną – autobuse, gatvėje, prekybos centre ar net namuose, kur aplink zuja vaikai. Tačiau ar pagalvojote, ką jaučia mažieji, kai mato, jog mama nuolat naršo, susirašinėja arba skaito naujienas internete?


2016-02-05 13:17

Supermamyčių kivirčas: mobilusis telefonas geriau už knygeles?

1|3

Socialiniuose tinkluose apstu forumų, kuriuose bendrauja mamos. Vienos dalijasi patirtimi, kitos klausinėja patarimų vienokiais ar kitokiais klausimais.


Populiariausi per 24 val.