Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Vaikai
2015-09-04 14:24

Ką veikia Z kartos vaikai, kai pakelia galvą nuo „išmaniųjų“?

3|6

Rugsėjo nuotaikos tvyro ore. Nuo to negali pabėgti net ir tie, kurie jau seniai nebeturi nieko bendra su mokymosi institucijomis. Įvairios reklamos ir komercinio pobūdžio informacinės žinutės vis kviečiančios susikrauti „rudens gėrybių krepšelius“ priverčia norom nenorom prisiminti tuos laikus, kai laukdavom (nors greičiausiai nelaukdavom) mokslo metų pradžios.


2015-09-04 13:25

Ką daryti nusipirkus nekokybišką mokyklinę uniformą

2|2

Prieš perkant mokyklinę uniformą, pirmiausia reikia būti perskaičius sutartį, kurioje numatyta, kokia uniforma turi būti, LRT RADIJUI sako Valstybinės ne maisto produktų inspekcijos vyriausioji valstybinė inspektorė Ona Kušeliauskaitė. „Kadangi sutartis yra pradžia, mokyklų vadovai turėtų ją parodyti tėveliams ir visada derinti su mokyklos „aktyvu“ – tada nebus neatsakingų užsakymų“, – teigė inspektorė.


2015-09-04 10:22

„Mamyčių klubo“ vedėja E.Skrolytė: „Negaliu pakęsti komplimentų“

2|3

Jaunų mamų pamėgtos televizijos laidos „Mamyčių klubas“ vedėja Eglė Skrolytė po vasaros grįžta prie darbų. Ta proga – patys asmeniškiausi faktai apie šią laidų vedėją ir apie tai, kokia jai buvo vasara.


2015-09-03 15:04

Muzikos mokykla: genijų kalvė ar vaikų kankinimas?

29

Visi tėvai trokšta, kad jų vaikas būtų pats talentingiausias, protingiausias ir turėtų patį plačiausią akiratį. Todėl labai dažnai tėvai veda vaikus į įvairius popamokinius užsiėmimus, taip pat ir muzikos mokyklas. Tačiau kaip žinoti, ar ne be reikalo apkraunate savo vaiką?


2015-09-03 15:04

9 daiktai, kurie turi būti kiekvieno pradinuko kambaryje

5|3

Prasidedant mokslo metams tėvai skuba nupirkti viską, ko reikės jų atžaloms mokykloje. Tačiau kuprine, penalu ir sąsiuviniais besirūpinantys tėvai dažnai pamiršta, kad vaikas mokysis ne tik mokykloje, bet ir namuose. Psichologų teigimu, vaiko kambario aplinka taip pat turi įtakos mokymosi rezultatams.


2015-09-03 13:20

Svaigalus vartojantys paaugliai – mūsų pačių produktas

1

Nors aplinkos tyrimai gali padėti nustatyti, ar moksleiviai vartoja narkotines medžiagas, dauguma mokyklų šia galimybe nepasinaudoja, sako Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro specialistė Diana Butkienė. Kiti pašnekovai pripažįsta, kad mokyklos šią problemą kartais ir slepia, o Pilietinių iniciatyvų centro direktorius Girvydas Duoblys akcentuoja, kad paaugliais, vartojančiais svaigalus, stebėtis nereikėtų.


2015-09-01 10:14

Privati mokykla atvėrė duris likimo nuskriaustiems vaikams

2|6

Šiais metais trim SOS vaikų kaimų Lietuvoje draugijos vaikams laikas į pirmą klasę. Kiekvieno vaiko istorija savita, jos taip lengvai neištrinsi ir neužglaistysi. Nors iki šiol SOS vaikų kaimų globotiniai lankė tik valstybines mokyklas, šių metų rugsėjo 1-ąją vienas jų pradės savo pirmuosius mokymosi metus modernioje privačioje pagrindinėje mokykloje „Pažinimo medis“.


2015-08-30 16:41

Ar vaikui duotas Dolerio vardas ateityje gali krauti jam turtus?

21|3

Demonas. Džinetasita. Doleris. Ką mano tėvai suteikdami tokį išskirtinį vardą savo naujagimiui? Kokį vardą rinkti – retą ar įprastą? Į šį klausimą atsakyti sunku ne tik tėvams. Kalbininkai tikina – svarbiausia, kad vardas atitiktų kalbos taisykles ir būtų suprantamas. Tuo metu psichologai perspėja – keistas ar tuo laiku nemadingas vardas gali žmogui užkrauti psichologinį krūvį, kurio jis sieks atsikratyti visą likusį gyvenimą.


2015-08-28 16:35

Žydų mokyklos vadovas: „Pas mus vaikai neverkia ir kraujo nėra“

18

Dar neseniai sostinės Kraševskio gatvė buvo aptriušęs ir apleistas Žvėryno mikrorajono kampelis. Šiandien ši vieta įgavusi naują kvėpavimą. Nors aplinkiniai pastatai – vis dar tokie pat apleisti, o šaligatvio plytelės – nelygios, medžių šaknų išvartytos, per patį vidurį stūkso įspūdingi, šviežiai suremontuoti rūmai.


2015-08-28 14:31

5 patarimai, kaip išsirinkti būrelį

2

Rugsėjo 1-oji svarbi pradžia ne tik mokyklą lankantiems vaikams, bet ir didelis iššūkis tėvams – kokia papildoma veikla užimti atžalas, kad tai būtų ir smagu, ir naudinga. Vaikai būrelius dažnai renkasi pagal pomėgius, įdomumą ar įkalbėti draugų. Bet ar tikrai tai jiems pravers ateityje? Verta gerai apgalvoti investuojant į užklasines vaiko veiklas.


Populiariausi per 24 val.