Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Vaikai
2016-06-30 21:58

Lietuvis gėjus – apie planuojamo kūdikio priežiūrą ir auklėjimą

241|11

Mindaugo Grudzinsko-Gocht (30) nuotraukos dar visai neseniai mirgėjo Lietuvos žiniasklaidoje. Vienas garsiausių šalies gėjų drąsiai šnekėjo apie savo orientaciją, o vėliau prisipažino ir apie vaikystėje patirtą smurtą šeimoje – tada mažasis Mindaugas, pasak jo paties, buvo lupamas kaip šuo.


2016-06-30 12:49

Internautai leipsta juokais: tėvas pamėgdžiojo dukros asmenukes

16|13

Šiais laikais socialiniuose tinkluose tapo įprasta viešinti daugybę asmenukių. Tačiau kartais toks pomėgis gali tapti pajuokos objektu. Dviejų paauglių tėvas linksmina tūkstančius internautų mėgdžiodamas ir pašiepdamas savo vaikų asmenukes, rašo „The Daily Mail“.


2016-06-30 09:47

Vienerių Emilį kankina siaubingos ligos – šeima meldžia padėti

4

Vienerių metukų vaikus įprasta matyti aktyvius ir itin judrius. Alytuje gimęs Emiliukas – kitoks. Jis vis dar neropoja, nesivarto ir nešliaužioja, kas įprasta jo amžiaus vaikams. Be nuolatinės medikų, mamos Ingridos ir artimųjų priežiūros berniukas neišgyventų.


2016-06-28 16:59

Šauksmas tyruose: „Gelbėkite šeimas!“

14

Esu susižadėjusi, netrukus kursime šeimą. Truputį neramu. Jei ne tikėjimas Apvaizda, turbūt vaikų neturėtume dar dešimtmetį ir bet kokia kaina mėgintume užsidirbti bent 30-čiai metų į priekį – dideliam būstui, vaikų mokslams, jų sveikatai ir kitoms reikmėms.


2016-06-27 20:49

Mergaitei patinka princesės? Mokslininkė ragina sunerimti

7|4

„The Walt Disney“ animaciniusoe filmuose vaizduojamomis princesėmis žavisi tūkstančiai mergaičių. Tačiau pasirodo, kad tokios veikėjos, kaip Elsa iš „Ledo šalies“ (Frozen) gali sumenkinti mergaičių pasitikėjimą savo kūnu, rašo „The Daily Mail“.


2016-06-26 16:46

13-mečiui išpuoselėtų gėlynų gali pavydėti kiekvienas

9| 

13-mečiui Simui iš Pasvalio rajono, Vaškų miestelio nerūpi nei kompiuteris, nei televizorius. Vos radęs laisvą minutę berniukas skuba į savo puoselėjamus gėlynus. Jais per kelerius metus pasipuošė visa sodyba. Nuo ankstyvo pavasario vieni keisdami kitus berniuko gėlynuose pražysta šimtai žiedų. Šeštokas per vasaros atostogas žada dar plėsti gėlynus. Simas atviras, visos jo santaupos išleidžiamos naujam augalui ar išskirtinei gėlei.


2016-06-23 09:50

Didžiausi vasaros pavojai vaikams: kaip suteikti pirmąją pagalbą

2

Didžiausi vasaros pavojai vaikams ir gydytojos patarimai, kaip suteikti pirmąją pagalbą Vasara dovanoja vaikams saulę, taškymąsi vandenyje, pasivažinėjimus dviračiais, žygius į mišką ir daugybę kitų pramogų. Taip norisi atsipalaiduoti, kol mažyliai dūksta. Vis dėlto pediatrai įspėja, kad palikti vaikų be priežiūros ir apsaugos nevalia. Edukacinės platformos tėvams ir vaikams „Mažųjų ekspertų mokykla„ ambasadorė, gydytoja pediatrė doc. dr. Odeta Kinčinienė įvardija didžiausius pavojus, pataria, kaip užkirsti jiems kelią ir laiku suteikti reikiamą pagalbą.


2016-06-22 14:13

Mama pasibaisėjusi: sūnui diagnozę nustatė tik pakėlus balsą

134|16

Vilnietė Diana Kravčukienė augina ketverių Kajų. Jis autistas, tačiau dėl to moteris neketina slėptis ar užsidaryti tarp keturių sienų namuose su judriu berniuku. Atvirkščiai – moteris ryžtingai gina sūnaus teisę į laimingą ir nerūpestingą vaikystę.


2016-06-21 10:34

Sugadintos atostogos: 5 dažniausios vaikų traumų priežastys

Džiaugsmas sulaukus išsvajotos vasaros dažnai pasibaigia gydytojo kabinete – atostogų metu nelaimingų atsitikimų skaičius išauga trečdaliu. 80 proc. jų nutinka vaikams. Dažniausiai pasitaikančių traumų sąraše – patempimai, raiščių plyšimai, pirštų, dilbio kaulų lūžiai ir įvairūs minkštųjų audinių sužalojimai, pareikalaujantys vienos ar net keleto siūlių.


2016-06-20 13:51

Mokytojai papasakojo, iš ko sprendžia, kad auga nusikaltėlis

15

Visi, kurie aimanuoja, kad mokytojų darbas labai lengvas, turėtų pakeisti savo nuomonę. Mokytojai išties gali mėgautis gan ilgomis atostogomis, tačiau paskaičius šias istorijas, tampa aišku, kad jie tokių atostogų tikrai nusipelnė, rašo „The Sun“.


Populiariausi per 24 val.