Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Naujienos
2014-10-02 17:49

Naujas šokas: užsienyje važinėjantys Lietuvos vilkikai pranyko

142|4

Nauja transporto priemonių išregistravimo tvarka smogė ir mūsų šalies vežėjams. Skaičiuojama, kad mažiausiai pusantro tūkstančio vilkikų, kurie darbuojasi daugiausia Vakarų Europos rinkose, buvo „Regitros“ automatiškai išregistruoti. „Tokias pasekmės prognozavome jau seniai. Nemažai mūsų įmonių dirba tik Vakaruose, transporto priemonės iš esmės negrįžta į Lietuvą. Ten vyksta ir techninė apžiūra. Tačiau dabar šie vilkikai buvo išregistruoti, nes pagal reikalavimus, techninę apžiūrą būtina atlikti Lietuvoje“, - pasakojo Nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos „Linava“ prezidentas Algimantas Kondrusevičius.


2014-10-01 14:16

Vairuotojų pyktį gesinti bandęs politikas išdavė savo neišmanymą

141

Šiandien Seimo Teisės ir teisėtvarkos komitetas svarstys įstatymus susijusius su priverstiniu automobilių išregistravimu. Tačiau panašu, kad politikai ėmėsi gesinti gaisrą neįsigilinę į problemą.


2014-09-30 21:47

Kuršių nerijos kelias vairuotojams nebeprimins Dakaro ralio

3|15

Per Kuršių neriją vingiuojančio valstybinės reikšmės kelio atkarpa, anksčiau keiksnojama ir vietinių gyventojų, ir kurorto svečių, jau sutvarkyta taip, kad ja važiuojantys automobilininkai pasijunta tarsi riedėtų ne Lietuvos, o tviskančiomis Jungtinių Arabų Emyratų, Olandijos arba Belgijos automagistralėmis. Rekonstruotą kelio ruožą Nida-Pervalka pirmieji žingsniai išmatavo bėgikai.


2014-09-30 16:53

Automobilių signalizacijos prie „Akropolio“ užminė daug mįslių

73

Ramų vakarą atvažiuojate į prekybos centrą apsipirkti ir grįžę prie automobilio nebegalite jo atrakinti. Centrinio užrakto pultelis nereaguoja į jokį mygtuko spustelėjimą, o pamėginus atrakinti raktu automobilio signalizacija ima kaukti.


2014-09-30 11:05

Masinis automobilių išregistravimas virto chaosu

155|5|

Penktadienis buvo paskutinė diena, kai ilgą laiką neapdraustų ir be techninės apžiūros (TA) stovinčių automobilių šeimininkai galėjo susitvarkyti savo transporto priemones. Nuo pirmadienio techniškai netvarkingų ar draudimo neturinčių automobilių bei motociklų vairuotojams pradėtos taikyti sankcijos. Tai prie transporto registravimo įmonės „Regitra“ biurų sukėlė didžiulę sumaištį – būriai žmonių plūdo teirautis, ką jiems dabar daryti, skundėsi streikuojančia internetine registravimo sistema bei bandė kaip nors išvengti mašinos išregistravimo.


2014-09-29 12:23

Atlyginimų negaunantys vairuotojai Vilniuje ruošiasi streikui

3| 

Vilniaus viešojo transporto vairuotojai ketina streikuoti dėl vėluojančių atlyginimų. Vairuotojų profesinė sąjunga žada išvažiuoti tik į 30 procentų maršrutų. Šią savaitę Vilniaus autobusų parke bus renkamas streiko komitetas.


2014-09-28 11:43

Naujuosius mikroautobusus išbandę kauniečiai neslepia pykčio

173|2| 

Kauniečiai toliau burnoja mieste vykstančią viešojo transporto pertvarką. Dabar keleiviai nepatenkinti naujais mikroautobusais, nes juose jaučiasi nepatogiai. Pirmadienį Kaune į gatves išriedėjo pirmieji nauji mikroautobusai. 57-uoju numeriu pažymėtos 10 transporto priemonių važiuoja nuo Partizanų gatvės iki IX forto.


2014-09-27 23:13

Panevėžyje siekta ilgiausios traktorių vilkstinės rekordo

10|4

Šeštadienio vidurdienis daugeliui Panevėžio vairuotojų virto kantrybės išbandymo pratybomis. Likus pusvalandžiui iki dvyliktos nuo prekybos ir pramogų centro „Babilonas II“ pajudėjo didžiulė traktorių kolona.


2014-09-27 09:47

Siūlo griežčiau tramdyti nedrausmingus vairuotojus

14

Vidaus reikalų ministerija siūlo ribojimus pažeidėjams, nemokantiems jiems paskirtų baudų už administracinius teisės pažeidimus. Remiantis Administracinių teisės pažeidimų ir eismo įvykių registro duomenimis, 2012 metais Lietuvoje buvo paskirta administracinių baudų, kurių suma viršijo 87 mln. litų, iš kurių sumokėta tik 42 proc. (per 36 mln. litų).


2014-09-26 22:17

„Ford Motor“ dėl oro pagalvių atšaukia daugybę automobilių

Penktadienį JAV automobilių gamintoja „Ford Motor“ pranešė atšaukianti kiek daugiau nei 850 tūkst. savo automobilių dėl problemų, galinčių kilti oro pagalvių išsiskleidimą sukeliančiame kontrolės modulyje. Apie tai praneša portalas „MarketWatch“.


Populiariausi per 24 val.