Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Naujienos
2014-10-25 23:04

Pareigūnai apie žalios rodyklės taisyklę: „Ne taip supratote“

224|6|

Vairuotojų pasipiktinimą keliantis reikalavimas visiškai sustoti sukant į dešinę sankryžoje, turinčioje lentelę su žalia rodykle, sukėlė naujų problemų. Daugybė vairuotojų šį reikalavimą iki šiol ignoruoja, dalis stengiasi pareigingai stoviniuoti, o kai kurie taisyklių stengiasi laikytis pernelyg uoliai ir stoja prie žalios rodyklės net degant žaliam šviesoforo signalui. „Prašytume visus eismo dalyvius atidžiau perskaityti naujus KET pakeitimus, kadangi eismo dalyviai, neįsisavinę taisyklių, sudaro pavojingas avarines situacijas“, – tvirtina Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovai.


2014-10-25 16:42

Itin uolus kontrolierius rado dar vieną auką

16

Ar tai atsitiktinumas, kai Panevėžyje vienas po kito nubaudžiami mašinas mokamose vietose pastatę, bet ne taip, kaip kontrolieriai reikalauja, padėję kvitus vairuotojai? Parodą į Aukštaitijos sostinę atvežęs ir netikėtai nukentėjęs vilnietis teigia, kad sostinėje kontrolieriai neapsėsti vien tik manijos bausti, jie sugeba pamatyti kad ir šone padėtą kvitą.


2014-10-25 11:57

Kam reikės ir kam nereikės keisti padangų į žiemines?

2|3

Šalies keliais nuo lapkričio 10 iki kovo 31 dienos bus galima riedėti tik žieminėmis arba universaliomis padangomis „apautais“ automobiliais bei priekabomis, o šis reikalavimas bus taikomas ir daugiau kaip 3,5 tonos sveriančioms transporto priemonėms.


2014-10-24 18:08

Mergina jaučia gėdą vairuodama pagal taisykles

41| 

Nors nuo spalio 11 dienos įsigaliojo nauja tvarka dėl privalomo sustojimo prie „Stop“ linijos ar ženklo sankryžose, kuriose prie raudono šviesoforo signalo pritvirtinta žalia rodyklė, šiauliečiai senų vairavimo įpročių keisti neskuba ir automobilio prie „Stop“ ženklo ar linijos nestabdo.


2014-10-23 10:00

Ar vyrai tikrai daro mažiau avarijų nei moterys?

6

Kasdien prastėjantis oras, o kartu su juo ir kelių eismo sąlygos, vėl skatina diskusijas apie moterų ir vyrų vairavimo skirtumus. Išanalizavus praeitų metų duomenis, galima paneigti visuomenėje nusistovėjusią nuostatą, jog vyrai yra patikimesni vairuotojai nei moterys.


2014-10-21 18:26

Naktiniai Kauno kuriozai tapo išbandymu ir pareigūnams

23|2

Kauniečiai, pamatę besiilsinčius naktimis gatves remontuojančius darbininkus, piktinasi. Įtaria, kad šie tinginiauja. Patys kelių taisytojai tikina, kad nedirba tik tada, kai sugenda technika. Šią savaitę Karaliaus Mindaugo prospekte gyvenantys kauniečiai bando sandariau užsidaryti langus ir apsiginkluoti kantrybe.


2014-10-21 13:59

Įveikei perėją – peršok ir per kliūtį

4

Žaliųjų Ežerų gatvėje įrengta nauja perėja, kurią įveikti – rimtas iššūkis pėstiesiems. Perėjai gatvę – nesidžiauk, nes dar reikės peršokti ir šalikelės užtvarą. Vilnius iš tiesų yra sportiškiausias miestas Europoje. Pėstieji pratinami ne tiktai vaikščioti per perėjas, bet ir pašokinėti per kliūti


2014-10-20 11:05

Kauniečiai lengviau atsikvėps - atidaroma A.Baranausko gatvė

4

Nuo antradienio ryto vairuotojai jau galės naudotis atnaujinta A.Baranausko gatve. Šios gatvės atkarpoje tarp Radvilėnų plento ir Studentų gatvės buvo pakeistos šilumos tiekimo magistralės bei paklota nauja asfalto danga.


2014-10-19 10:32

Baudų nemokančius vairuotojus nusprendė auklėti kitaip

44|3

Daugybę kartų kelių eismo taisykles pažeidžiantys, bet piktybiškai baudų nemokantys vairuotojai įsipyko valdininkams. Vidaus reikalų ministerija siūlo taikyti ribojimus pažeidėjams, nemokantiems jiems paskirtų baudų už administracinius teisės pažeidimus.


2014-10-18 09:34

Neturi savų namų? Neturėsi ir automobilio

287|4| 

Neturi būsto, negali turėti ir automobilio – štai tokios naujos „Regitroje“ įsigaliojusios taisyklės tūkstančiui Lietuvos gyventojų privirs bėdos. Mat įsigaliojo nauja tvarka - jei esi registruotas prie savivaldybės ar turi laikiną leidimą gyventi Lietuvoje ir įsigijai automobilį, privalai pateikti pažymą apie būstą, kur esi registruotas.


Populiariausi per 24 val.