Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Naujienos
2015-06-30 16:02

Įvertino, kur pavagiama daugiausiai automobilių

3

Draudimo bendrovė „Seesam“ sudarė automobiliams ir vilniečiams rizikingiausių Vilniaus gatvių žemėlapį. „Dažnai vadovaujamės nuogirdomis grįstais įsivaizdavimais apie saugumą vienoje ar kitoje miesto gatvėje. Kadangi patys turime nemažai faktinių duomenų apie konkrečiose gatvėse automobilių tykančias grėsmes, nutarėme jais pasidalinti su vilniečiais – sudarėme žemėlapį, įtraukdami mūsų bendrovės ir viešai prieinamus duomenis.


2015-06-30 16:02

Netrukus nusipirkti naudotą automobilį bus tiesiog neįmanoma?

269|3

Valdžia pasišovė ginti nuo apgavikų naudotų automobilių pirkėjus. Tačiau juos pardavinėjantys verslininkai tikino, kad naujų reikalavimų įvykdyti tiesiog neįmanoma. Įstatymo autoriai tikino, kad taip siekiama ginti automobilių pirkėjus nuo apgavikų, nes pastarieji su realybe dažnai prasilenkiančius savo teiginius patvirtins parašu ir prisiims atsakomybę. Tačiau kaip tai reikės padaryti, kokių reikės dokumentų ir kas tikrins, ar pardavėjai nemeluoja – nežinia.


2015-06-30 16:00

Vairuotojai turės 10 minučių sumokėti už automobilio stovėjimą

5

Kauno miesto savivaldybės taryba antradienį pritarė siūlymui įvesti vadinamąjį tolerancijos laiką. Apmokestintose vietose savo transporto priemones pastatę vairuotojai turės 10 minučių pratęsti mokėjimą arba išvažiuoti iš mokamo parkavimo zonos.


2015-06-27 21:05

Apgavystė Kaune – padangas iš šiukšlyno pardavinėjo kaip geras

55|2

Garažuose įsikūrę auksarankiai Lietuvos meistrai seniai stebina Europą savo sugebėjimais iš kelių nuskendusių ar avarijose suniokotų automobilių surinkti vieną ir pelningai jį parduoti. Bendrovės „Padangų restauravimas“ vadovai atvertė naują puslapį neįtikėtinų sugebėjimų sąraše – jie daugiau kaip pusmetį iš Vokietijos gabeno „Goodyear“ ir kitas šiai grupei priklausančiais prekių ženklais pažymėtas padangas, kurios turėjo būti sunaikintos. Kaune esančiose dirbtuvėse šios padangos buvo remontuojamos, užmaskuojamos specialios gamintojo žymės ir parduodamos per internetą.


2015-06-25 15:45

Automobilio pirkimui ir pardavimui – drastiškos permainos

265|3

Naudotų automobilių pirkimas ir pardavimas Lietuvoje netrukus kardinaliai pasikeis. Automobilį parduodantis žmogus privalės ne tik sudaryti seniai žinomą rašytinę sutartį, bet ir nurodyti gerokai daugiau automobilio duomenų.


2015-06-25 15:01

Elektromobiliams ir hibridiniams automobiliams – lengvatinis PVM

10

Siūloma nustatyti lengvatinį 9 procentų PVM tarifą naujiems hibridiniams automobiliams ir 0 procentų PVM tarifą naujiems elektromobiliams.


2015-06-25 11:31

Seną fermą pavertė automobilių gamykla, kad aplenktų vokiečius

60|26

Įėjus pro Pikutiškių kaime (Vilniaus r.) stovinčio balto pastato duris lankytojus pasitinka japoniškais hieroglifais užrašytas žodis „kaizen“, reiškiantis nenutrūkstamą tobulėjimą. Šis „Toyota“ darbo principas taikomas ir čia, kur gaminami lietuviški automobiliai.


2015-06-22 17:47

Kelyje į pajūrį – dar viena elektromobilių įkrovimo stotelė

2|3

Elektromobilių savininkai dabar gali dar drąsiau keliauti tarp miestų – elektromobilį galima lengvai įkrauti ne tik Vilniuje prie Operos ir baleto teatro, Vievyje, Elektrėnuose ar Klaipėdoje, bet ir dideliame Kauno transporto mazge – ties prekybos centru „Mega“.


2015-06-22 16:01

Klaipėdoje susirinko rekordinis BMW automobilių skaičius

34|98

Šeštadienį Klaipėda virto BMW sostine. Į „Švyturio“ arenos aikštelę per kelias valandas suvažiavo keli šimtai BMW automobilių. Jie siekė pagerinti šalies rekordą – surengti didžiausią vienos markės automobilių suvažiavimą Lietuvoje. Į renginį užsiregistravo 730 automobilių. Jam įpusėjus į aikštelę buvo įvažiavę per 480. Dar kelios dešimtys automobilių stovėjo laukdami savo eilės.


2015-06-19 19:36

Savaitgalį Klaipėdoje susikaus šonaslydžio meistrai

5

Savaitgalį Klaipėdoje bus natūralu užuosti degančių padangų kvapą – čia vyks „Klaipėda Drift City: III Autoplius Lietuvos drifto čempionato“ etapas, kurio metu unikalioje šonaslydžio trasoje susikaus stipriausi Lietuvos meistrai.


Populiariausi per 24 val.