Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2016-05-05 09:13

Valstybės pinigus taškę sekliai – kvailio vietoje

51|3

STT agentai ir prokurorai vėl apsijuokė. Beveik dvejus metus persekioję ir tardę Palangos komunalinio ūkio vadovą jie teisme išgirdo, kad dėl mažareikšmiškumo byla nutraukta.


2016-05-05 09:12

Partijos pradėjo žvaigždžių medžioklės sezoną

8|7

„Iš geidžiamiausio jaunikio tapo geidžiamiausiu visų partijų laimikiu“, – taip po garsiojo kalafioro skandalo politikos apžvalgininkai perkrikštijo televizijos laidų vedėją, atlikėją Marijoną Mikutavičių. Anot jų, bet kuri partija, papuošusi M.Mikutavičiaus pavarde savo rinkimų sąrašą, be didelių pastangų paliktų konkurentus springti kelio į rinkimų sėkmę dulkėmis.


2016-05-05 08:41

Vilniaus valkatų istorijos: „Esu iš Čikagos, mane apvogė“

22|4| 

Vilniaus centras pilnas turistų, todėl nieko keisto, kai eidamas gatve būni užkalbintas anglų kalba. Tačiau keletas užsienio svečių įtartinai ilgai trinasi centrinėje miesto dalyje. „Sveiki, aš esu iš Čikagos ir mane apvogė“, – angliškai pradeda kalbą jaunuolis.


2016-05-05 08:41

Paaiškino, kaip partijos sau kenkia, sudarydamos rinkimų sąrašus

4

Partijos formuoja kandidatų į Seimą sąrašus ir būna priverstos aiškintis viešojoje erdvėje dėl savo prieštaringai vertinamų sprendimų, o LRT.lt pašnekovai tikina, kad rinkėjai į politikų vietas sąrašuose žiūri išties rimtai. Anot sociologo Vlado Gaidžio, simpatiškų, populiarų politikų išstūmimas iš sąrašo viršaus gali kenkti ne tik nustumtam politikui, bet ir visai partijai.


2016-05-05 08:29

L.Linkevičius: „Be ekspertų Astrave išsiversti nepavyks“

7

Lietuvos užsienio reikalų ministras teigia, kad informacija apie galimą incidentą Baltarusijoje statomoje Astravo atominėje elektrinėje (AE) rodo, kad be tarptautinių ekspertų išsiversti nepavyks. 


2016-05-05 08:27

V.Andriukaitis apie prekybos centrų boikotą: „Negalime šaipytis“

18

„Žinių radijo“ laidai „Pozicija“ interviu davęs Europos komisaras Vytenis Andriukaitis, pripažino, kad maisto kainos Lietuvoje epo problema ir politikai čia taip pat turėtų prisiimti dalį atsakomybės. Anot jo, apie išlaidas reikia galvoti ne tik formuojant darbo užmokesčio politiką, skaičiuojant, koks yra būtinųjų prekių krepšelis, bet ir atsižvelgti į tai, ar pakankamos žmonių pajamos.


2016-05-05 08:10

Dailininko Jono Varno namuose – šimtametis ugniagesių globėjas

8

Šiltoje 79-mečio „Lietuvos ryto“ dailininko, karikatūristo Jono Varno terasoje, įsikūręs ant rankų darbo staltiesės stovi medinis Šv. Florijonas. Ant mažo kavos stalelio stovinti šventojo skulptūra žvelgia pro langą ir, kaip sako J. Varnas, saugo aplinkinius nuo ugnies nagų.


2016-05-05 06:48

Eksperimentai su darželinukų maistu – pagal Indijos guru mokymą

24|18| 

Gyvename ne badmečiu, todėl žudyti gyvūnus ir vėliau juos kimšti į save – nevalia. Tokios pozicijos laikosi pirmasis legalus vegetarinis darželis Vilniuje, kuriame mėsos nėra nė kvapo, o vaikų auklėjimas grindžiamas dvasinio mokytojo iš Indijos pasaulėžiūra – hinduizmu.


2016-05-05 06:46

Britai du lietuvius pasiuntė už grotų: „Jie įžeidė mūsų šalį“

89|5

Britų teisėsauga už grotų pasiuntė vagiliaujančią porelę iš Lietuvos. Kaip skelbia portalas dailymail.co.uk, modeliu dirbanti Nerilė Narbutaitytė kartu su savo vaikinu Mindaugu Vasiliausku iš prekybos centro pavogė 5 akinius nuo saulės, kurių vertė 1 tūkst. svarų sterlingų. Lietuviai akinius nudžiovė balandžio 26 dieną, o prieš teismą stojo trečiadienį. Teisėjas pabrėžė, kad lietuviai tiesiog pasinaudojo Jungtinės Karalystės svetingumu. Įdomu tai, kad britų portalai gana plačiai nušvietė vagišių istoriją, o antraštės mirga: „Lietuviai įžeidė mūsų svetingumą“.


2016-05-05 06:33

Spręs, ar pritarti iniciatyvai atlikti tyrimą dėl slaptų pažymų

1

Seimas ketvirtadienį spręs, ar į priekį judės valdančiųjų iniciatyva pradėti parlamentinį tyrimą dėl slaptų pažymų naudojimo.


Populiariausi per 24 val.