Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-11-25 19:51

Ministerija ir kariuomenė nesusitarė, kokius šarvuočius įsigyti

 

Trečiadienį susitikusi Krašto apsaugos ministerijos (KAM) ir kariuomenės vadovybė iki galo neapsisprendė, kokias pėstininkų kovos mašinas turėtų įsigyti Lietuva.


2015-11-25 19:18

A. Sakalas: „Būčiau balsavęs už premiją V. Landsbergiui“

28|3|

Signataro, vieno socialdemokratų partijos atkūrėjų Aloyzo Sakalo niekaip neįmanoma priskirti prie jo kolegos, Aukščiausiosios Tarybos (Atkuriamojo Seimo) pirmininko Vytauto Landsbergio šalininkų. Juos siejo ir asmeninių, ir visuomeninių ryšių gijos. Pirmoji V.Landsbergio žmona Rita Kučinskaitė buvo antroji A.Sakalo žmona. Jiedu tapo ryškiais tautinio Atgimimo šaukliais, bet prasidėjus Sąjūdžio skilimui atsidūrė skirtingose politinių barikadų pusėse.


2015-11-25 19:14

Seimas užtrenkė duris vargšų maitintojams

1| 

Vargingus senolius maitinantis „Maltos ordinas“ sulaukė griežto Seimo kirčio. Maltiečiai tęsdami tradiciją, kuomet dalinant sriubą renkamos lėšos senoliams remti, ne kartą akcijas rengė valstybinėse institucijose, kuriose valstybės vadovams kartu ir pristatydavo žmonių problemas. Tačiau panorę šiemet surengti tokią akciją Seime, sulaukė pasirpeišinimo. Parlamento valdyba nutarė – sriubai ir aukų rinkimui Seime, ne vieta.


2015-11-25 19:14

Kokia Sauliaus Skvernelio populiarumo paslaptis?

3|

Vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis šiuo metu ant bangos. Didvyriškai parašęs atsistatydinimo prašymą, sulaukęs milžiniško visuomenės, pareigūnų, profsąjungų ir net Seimo narių palaikymo, S. Skvernelis laukia penktadienio, kuomet įvyks pokalbis su premjeru Algirdu Butkevičiumi, nulemsiantis tolimesnę ministro ateitį.


2015-11-25 18:22

Beveik realybė: bus baudžiami tik prostitučių pirkėjai

22

Trys Seimo narės siekia, kad prostitutės nebūtų baudžiamos administracinėmis baudomis. Jų teigimu, baudų skyrimas už vertimąsi prostitucija didina prostitucija besiverčiančių asmenų pažeidžiamumą, nes užkerta jiems kelią kreiptis į policijos pareigūnus tapus smurto, seksualinės prievartos aukomis.


2015-11-25 18:19

Musulmonai Vilniaus gatvėse stebino ir praeivius, ir policiją

1| 

Po teroro išpuolių Prancūzijoje musulmonai pro padidinamąjį stiklą stebimi visame pasaulyje. Vilniečių reakcijas į gatvėje sutiktus musulmonus stebėjo jais persirengę „Lietuvos ryto“ žurnalistai. Per kelias eksperimento valandas, sulaukta policijos pareigūnų vizito, eksperimento dalyvius nuolat lydėjo baimės ir pykčio kupini gyventojų žvilgsniai. Žmogaus teisių gynėjai teigia, kad dabar taip jaučiasi beveik kiekvienas musulmonas – mūsų šalyje jie priversti teisintis dėl pasirinkto tikėjimo.


2015-11-25 17:50

Rytinis Vilnius

23

Ryte Vilniuje jau skruostus dilgina šaltukas. Lapkričio pabaiga.


2015-11-25 17:44

Po I.Molotkino istorijos K.Lančinskas tapo nekalbus

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) viršininkas Kęstutis Lančinskas nekomentuoja didžiulį rezonansą sukėlusios situacijos dėl automato „Kalšnikov“ pagrobimo iš policijos pareigūnų.


2015-11-25 17:14

NATO pajėgų vadas: „Gerai suprantu grėsmes Baltijos šalims“

1

Lietuvoje trumpam apsilankęs vyriausiasis NATO ir JAV pajėgų Europoje vadas generolas Philipas Breedlove'as teigė gerai suprantantis Baltijos šalių saugumo situaciją ir pažadėjo daryti viską, kad bet kokios grėsmės Aljanso narei akivaizdoje būtų užtikrintas deramas atsakas visomis turimomis priemonėmis.


2015-11-25 16:57

Paulausku norintis tapti Henrikas Daktaras nenuleidžia rankų

4|

Paulausku užsimanęs tapti Henrikas Daktaras pagaliau pataikė kreiptis ten, kur reikia. Trečiadienį Teisingumo ministerija sulaukė H.Daktaro paklausimo dėl pavardės keitimo. Iš pradžių netikėto Lukiškėse sėdinčio H.Daktaro prašymo sulaukė Vidaus reikalų ministerija (VRM). Ministerijos atstovai gavo pasirašytą prašymą dėl pavardės keitimo.


Populiariausi per 24 val.