Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2014-07-22 20:38

Kroatų autobuse - bomba ir parankinių ginklų arsenalas

29

Į „Žalgirio“ futbolo rungtynes su Zagrebo „Dinamo“ į Vilnių atvykę Kroatijos sirgaliai buvo nusiteikę lieti kraują. Tuo įsitikino sostinės policija, per reidą sustabdžiusi aistruolių autobusą „Setra“ ir jame radusi pavojingų ginklų arsenalą. Pareigūnus itin pribloškė savadarbė bomba - sprogmuo buvo prijungtas prie dujų baliono. Šis įtaisas galėjo padaryti itin siaubingą žalą, jeigu būtų sprogęs stadione.


2014-07-22 19:57

Švenčionių politikai saviškius apipylė pinigais

 

Keliuose skandaluose nuskambėjęs Švenčionių meras Vytautas Vigelis - vėl etikos sargų akiratyje. Šį kartą - su septyniais rajono tarybos nariais. Vyriausioji tarnybinės etikos komisija tyrė, ar politikai pažeidė viešųjų ir privačių interesų derinimo reikalavimus, balsuodami už savivaldybės biudžetą. Tarybos nariai nenusišalino, kai buvo skiriami pinigai jiems asmeniškai, jų valdomoms įmonėms, šeimos narių įstaigoms.


2014-07-22 19:56

L. Linkevičius: „Propagandos mašina Rusijoje – gerai sutepta“

129|

Į Europos Sąjungos (ES) susitikimą antradienį atvykęs Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius išsakė poziciją dėl ekonominių sankcijų Rusijai, paragino apriboti judėjimą Kremliui artimiems pareigūnams ir sustabdyti ginkluotės pardavimą Rusijai.


2014-07-22 18:15

Televizijų programos – su titrais rusų bei lenkų kalbomis?

17

Antradienį Kaune posėdžiavusios Lietuvos radijo ir televizijos komisijos (LRTK) pirmininkas Edmundas Vaitekūnas įsitikinęs – informacinio karo akivaizdoje būtina rengti programas kitakalbiams. Tik taip galima išvengti tautinių mažumų nuodijimo priešiška propaganda, sklindančia iš Kremliui pavaldžių ir Lietuvoje gana populiarių televizijos kanalų.


2014-07-22 17:23

Prieš futbolo rungtynes „Aro“ išminuotojai tikrino stadioną

1|13| 

Per padidintos rizikos renginius Lietuvos policijos antiteroristinių operacijų rinktinė „Aras“ atlieka terorizmo prevencinius veiksmus. Šiandieną Vilniuje vykstančios Čempionių lygos atrankos rungtynės sulaukė daug Kroatijos ir Lietuvos futbolo sirgalių dėmesio. Tad reaguodami į esamą situaciją, „Aro“ išminuotojai su specialiai dresuotų sprogmenis aptikti tarnybiniu šunimi patikrino LFF stadioną, kuriame ir vyks komandų susitikimas. Sprogmenų nerasta, tačiau aptikti keli daiktai, kurie galėjo būti panaudoti svaidant daiktus į aikštę.


2014-07-22 16:52

Rusijai - ribojančios priemonės gynybos srityje

11

Europos Sąjunga (ES) svarstys ribojančias priemones Rusijai gynybos srityje. Tai antradienį pranešė Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius, dalyvaujantis ES ministrų susitikime Briuselyje.


2014-07-22 16:51

Darbo partija dėl viceministrų apsispręs kitą savaitę

Darbo partija atgaus užsienio reikalų viceministro postą, o socialdemokratai - žemės ūkio viceministro, antradienį pranešė Darbo partijos deleguota žemės ūkio ministrė.


2014-07-22 14:54

Pagaliau! Pareigūnai išsikraustė iš klaikaus komisariato

45|42

Nuo antradienio visi sostinės pareigūnai nebeturės gėdytis savo darbo vietos. Iš tragiškos būklės 6-ojo policijos komisariato persikraustę pareigūnai galės pamiršti apsilaupiusias ir pelėsiais apėjusias sienas, byrančias grindis ar pasigailėtinos išvaizdos tualetus. Pareigūnai pagaliau galės džiaugtis maloniomis darbo sąlygomis. O tai, kad bus smagiau dirbti - akivaizdu.


2014-07-22 13:42

Pritarta V. Leškevičiaus skyrimui ambasadoriumi prie ET

Vyriausybė posėdyje antradienį pritarė, kad buvęs užsienio reikalų viceministras Vytautas Leškevičius būtų skiriamas Lietuvos ambasadoriumi prie Europos Tarybos.


2014-07-22 13:07

J. Neverovičius slepia, ar grąžins R. Cytacką į ministeriją

54|2| 

Lenkų rinkimų akcijos vadovybės politinių žaidimų įkaitu tapęs energetikos ministras Jaroslovas Neverovičius slepia, ar priims skandalingai pagarsėjusią Renatą Cytacką į darbą.