Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2014-09-16 23:34

Politikos ringe gresia A. Zuokienės ir R. Cytackos dvikova

17

Vilniaus mero Artūro Zuoko žmoną Agnę Zuokienę į savo gretas priėmę socialdemokratai naujajai savo bičiulei rengia išbandymą. Kairieji norėtų ją mesti į kovą dėl Seimo nario mandato Vilniuje. Jis atsilaisvino, kai iš Seimo pasitraukė į Europos Komisijos narius pretenduojantis socialdemokratas Vytenis Andriukaitis. Jis į Seimą buvo išrinktas Žirmūnų vienmandatėje rinkimų apygardoje.


2014-09-16 23:34

Gąsdina, kad Klaipėdoje gali kilti tokių neramumų kaip Ukrainoje

993| 

Klaipėdos miesto tarybos narys Viačeslavas Titovas Rusijos pareigūnų pareiškimus apie tariamai pažeidžiamas Baltijos šalių rusakalbių teises girdėjo iš pirmų lūpų. Klaipėdietis savaitgalį lankėsi Rygoje, kur Baltijos šalių rusų atstovai guodėsi Rusijos politikams. Anot Lietuvos rusų sąjungos atstovo V.Titovo, rusų kalba, kaip antra oficialioji, turėtų būti įteisinta ir Klaipėdoje. Jis perspėjo: jeigu gyvenimas rusams Lietuvoje nepagerės, galime sulaukti panašių neramumų, kaip Ukrainoje.


2014-09-16 18:33

L. Dmitrijeva: „Lietuvos rusų situacija kitokia“

136

Lietuvos rusų situacija kitokia nei Latvijoje ir Estijoje, komentuodama Rusijos pareiškimą dėl Baltijos valstybėse esą pažeidžiamų rusakalbių teisių sako Lietuvos rusų sąjungos atstovė parlamente Larisa Dmitrijeva.


2014-09-16 17:28

Baltijos šalys koordinuos veiksmus dėl grėsmių saugumui

14

Trijų Baltijos valstybių vidaus reikalų ministrai sutarė steigti bendrą komitetą, kuris koordinuos vidaus saugumo ir viešosios tvarkos klausimus. Tai numatantį susitarimą antradienį Rygoje su Latvijos vidaus reikalų ministru Rihardu Kozlovskiu pasirašė Lietuvos vidaus reikalų ministras Dailis Alfonsas Barakauskas. Trečiadienį jis susitarimą planuoja pasirašyti ir Taline su Estijos vidaus ir regionų ministru Hanno Pevkuru.


2014-09-16 17:04

Susitikęs su Kremliaus atstovais klaipėdietis grasina Lietuvai

34| 

Prastomis rusakalbių teisėmis Rusijos politikams praėjusį savaitgalį skundėsi ir pagarsėjęs Klaipėdos politikas Viačeslavas Titovas. Jis grasina, kad jei jo tautiečiams gyvenimas nepagerės, Lietuvos laukia neramumai. Kol uostamiesčio politikas grasina, kiti jo tautiečiai sako, kad gyvenimą palengvintų rusų kalbos vartojimas valdiškose įstaigose.


2014-09-16 16:51

Opozicija inicijuoja interpeliaciją Kauno merui A. Kupčinskui

60

Kauno miesto merui konservatoriui Andriui Kupčinskui reiškiamas nepasitikėjimas. Opozicija po interpeliacijos tekstu surinko 17 parašų, BNS antradienį sakė savivaldybės tarybos narys Arvydas Garbaravičius. Pasak politiko, tarybos narius papiktino mero atsisakymas surengti neeilinį posėdį.


2014-09-16 16:34

Seimas spręs dėl kontrabandos turgavietėse kontrolės

Parlamentarai pradėjo svarstyti siūlymą, kad turgaviečių administratoriai kontroliuotų nelegalią prekybą alkoholiu bei tabaku.


2014-09-16 15:02

Atliekų rūšiavimas šiaulietiškai – viskas į vieną priekabą

56|12

Šalyje plintant atliekų rūšiavimo vajui, nuo kitų miestų stengiasi neatsilikti ir Šiauliai. Mieste kabo didžiuliai plakatai, kviečiantys gyventojus rūšiuoti atliekas: stiklą, plastiką bei popierių mesti tik į jiems skirtus konteinerius. Kai kuriuos tai daryti jau ėmusius šiauliečius galima nuliūdinti – jų triūsas eina perniek, nes išrūšiuotas atliekas surenkančios bendrovės „Švarinta“ darbuotojai jas pila į to paties automobilio priekabą, o po to iš naujo rūšiuoja.


2014-09-16 12:27

Prie banko - Lietuvos gyventojų piketas

7|15

Vilniuje antradienį skvere tarp K.Kalinausko ir J.Basanavičiaus gatvių vyko nuo DNB banko platintų obligacijų nukentėjusių Lietuvos gyventojų piketas.


2014-09-16 12:21

Valdantieji niekaip neapsisprendžia dėl energetikos ministro

12| 

Darbo partijai nerandant tinkamo kandidato į energetikos ministrus, premjeras Algirdas Butkevičius abejoja, ar įmanomas postų persiskirstymas. „Šiandien (antradienį - BNS) kalbėjausi su Seimo pirmininke, ji sakė per šitą savaitę dar ieškos kandidatūros, nes buvo toks pokalbis, kad galbūt būtų galima sukeisti ministerijas, be tas, manau, vargu, ar yra įmanoma, nes kiekvienas ministras jau įsidirbęs - beveik jau dveji metai yra prabėgę ir vėl eiti į kitą ministeriją, nors ji ir yra žinoma...“, - BNS teigė A.Butkevičius.


Populiariausi per 24 val.