Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Gurmanų klubas
2015-07-24 15:07

Aido Puklevičiaus patarimai, kaip išgelbėti sugadintą vyną

15|3

Nebūna blogo vyno? Deja, būna. Ir dar kaip būna. Būna taip, kad vos atkimšus butelį iš jo ima velniais ir demonais veržtis tokie pragaro kvapai, kad norisi tuoj pat imtis egzorcizmo seanso. Bet, kad ir kaip būtų apmaudu, joks šventraštis ir rožinis dar niekam nepadėjo sugrąžinti vyno į gomuriui priimtiną būseną. Todėl verčiau pakalbėkime, kokių nelaimių gali nutikti jūsų buteliui ir ką daryti, jei taip atsitiko.


2015-07-23 11:07

Sudie, rūkyklos? Ar tikrą dūmą išstums skystasis?

73|3

„Naudoti tą chemiją? Nė už ką!“ – taip apie vadinamąjį skystąjį dūmą atsiliepė vienos nedidelės Žemaitijos mėsos perdirbimo įmonės savininkas. „Sužinoję, kad mano skilandžiai ar dešros nėra gavę natūralaus dūmo, žmonės iš manęs nepirks jokios produkcijos“, – paaiškino žemaitis.


2015-07-23 11:07

Vaikas prarijo patį aštriausią pipirą. Pamatykite jo reakciją

19

Devynmetis škotas vos per kelias dienas tapo „Youtube“ žvaigžde – berniukas išplatino vaizdo siužetą, kaip jis suvalgo patį aitrausią pasaulyje pipirą – „Carolina Reaper“.


2015-07-20 09:00

Dvi gaivios naujienos saugantiems sveikatą

3

„Vaikeli, juk žinai, aš negaliu valgyti ledų“, – suplojo rankomis mano močiutė, kai nuvežiau jai dėžutę gaivaus deserto. Nors ir kaip močiutė mėgsta ledus, jau seniai jų nevalgo, mat serga cukriniu diabetu. Tačiau nauji ledai „No sugar added“ („Be cukraus“) padėjo jai prisiminti užmirštą skonį. Vos paragavusios ledų močiutės veidą nutvieskė palaima.


2015-07-16 15:06

Padėkite Aidui Puklevičiui rasti tobuliausią vasaros restoraną

23|3

Įpusėjo vasara. Ir, kaip visuomet, supjudyti vasarotojai ir ūkininkai. Vieniems amžinai negana karščio ir saulės, kitiems amžinai per daug sausros. Rašant šias eilutes atrodo, kad sinoptikai sėkmingai tęs savo pjudymą, tik šįkart versdami atostogų panūdusius piliečius rauktis nuo lietaus, o ūkininkus – baisėtis derliaus puvimu.


2015-07-15 18:19

Britai apie rusišką sūrį: skonis ne mažiau baisus nei išvaizda

Po to, kai Vakarų šalys Rusijai dėl jos veiksmų Ukrainoje ėmė taikyti sankcijas, Kremlius į tai atsakė uždrausdamas importuoti sūrį, taip pat ir mėsą, vaisius, daržoves. Atsivėrusią nišą bando užpildyti Rusijos gamintojai, ėmę gaminti pseudoeuropietiškus sūrius. Ko jie verti? Britų žurnalas „The Guardian“ Rusijoje parduodamus sūrius įvertino dešimties balų skalėje.


2015-07-14 14:38

Kur uostamiestyje paragausite geriausių midijų?

Viena pirmųjų „Mėmelio žirafų“ recenzijų buvo skirta restoranui „Rozmarinas“. „Jie ruošia midijas?! Būtinai reikėjo tai paminėti!“ – taip sureagavo vienas pažįstamas, paskaitęs recenziją ir nuotraukoje pamatęs midijų lėkštę. Taigi, kur Klaipėdoje galima pavalgyti daugelio pamėgtų midijų? Ir kur jos pačios pačiausios?


2015-07-13 17:32

Kaip išrenkamas geriausias vynas?

Keliaujant po Europos bei kitų šalių vyno pasaulį ne visada vyną pavyksta paragauti prieš perkant, todėl kartais tenka pasikliauti kitų nuomone. Tai gali būti vyną ragavęs draugas, tačiau dar geriau, kai vyną ragavo ir vertino specialistas. Todėl vienas iš svariausių argumentų pasirenkant vyną yra ekspertų vertinimai ir apdovanojimai.


2015-07-13 09:00

Ledai „Yoguta“ – desertas be nuodėmės

3

Karštą vasaros dieną nėra didesnio malonumo nei porcija ledų – skanių, šaltų, gaivinančių. Tačiau kaip nuraminti sąžinę, jeigu saugote figūrą ir prisižadėjote nevalgyti jokių desertų? Arba gydytojas neleidžia net pažiūrėti riebių pieno produktų pusėn?


2015-07-11 15:28

Kinų restorano pavadinimas nustebino kauniečius

2

Kodėl kinas savo restoraną galėtų pavadinti bijūno vardu? Pasirodo, ši gėlė, kurios gyvus žiedus kinai pirmą kartą pamatė apsigyvenę Kaune, o ne gimtinėje, yra nacionalinis jų šalies augalas.


Populiariausi per 24 val.