Kitos naujienos
2016-06-28 00:07

Po Maskvos kanojininkas dievagojasi – tokios klaidos Rio nedarys

24

„Nežinau, kas su tuo mano startu. Tik po penkiasdešimt metrų įsivažiuoju. O kai jau pradžioje atsilieki, ne visada užtenka laiko pasivyti varžovą. Taip buvo ir dabar“, – save viešai pliekė kanojininkas Henrikas Žustautas, savaitgalį Rusijos sostinėje vykusio Europos baidarių ir kanojų čempionato sprinto rungtyje pasidabinęs sidabro medaliu. Tačiau jis buvo ne vienas lietuvis, besidžiaugęs medaliu Maskvoje – bronzą iškovojo ir baidarininkas Ignas Navakauskas.

2016-06-27 17:20

Lietuvos čempionu tapusiam R. Navardauskui – netikėta dovana

Savaitgalį Ignalinoje surengtame Lietuvos dviračių plento čempionate dalyvavo daugiau nei 200 dviratininkų. Didžiausią intrigą kėlė vyrų grupinės lenktynės, informuoja šalies dviračių sporto federacijos svetainė internete. Jas sekmadienį laimėjo geriausias praėjusių metų Lietuvos sportininkas Ramūnas Navardauskas („Cannondale“).

2016-06-27 17:16

S. Maslobojevas Kinijoje nugalėjo pasaulio muaitai čempioną

Sekmadienį Kinijoje vykusiame „Faith Fighting“ kovų vakare pergalę iškovojo Lietuvos atstovas Sergejus Maslobojevas.

2016-06-27 14:09

Garsūs Lietuvos irkluotojai persėdo į keturvietes

11

Trakuose baigėsi 2016 metų irklavimo regata „Gintariniai irklai“, sutraukusi per 700 dalyvių iš 16 šalių.

2016-06-27 14:03

Šiaulių apylinkėse – daugiadienės MTB dviračių lenktynės

Liepos pirmąjį savaitgalį, liepos 1-3 dienomis, Šiaulių apylinkėse jau 7 kartą vyks vienintelės Lietuvoje daugiadienės kalnų dviračių varžybos – „MTB Šiauliai 2016“. Šiose lenktynėse kasmet varžosi daugiau nei 300 sportininkų, tarp jų ir pajėgiausi Lietuvos dviratininkai.

2016-06-27 13:26

Lietuvos dviračių sporto žvaigždė taikosi į „Tour de France“

„Visuomet, kai tik gaunu lenktynių grafiką, pažiūriu, ar „Velomaratonas“ gali atsirasti mano planuose“, – kalba praėjusį savaitgalį Lietuvos dviračių plento grupinių lenktynių čempionu tapęs Ramūnas Navardauskas. – Gaila, kad neturiu galimybės dažniau grįžti į Lietuvą. Dėl įtempto tvarkaraščio daugiausiai laiko praleidžiu oro uostuose.“

2016-06-26 22:28

Ramūnas Navardauskas Ignalinoje susigrąžino titulą

4

Ignalinoje surengto Lietuvos dviračių plento čempionato moterų grupines lenktynes sekmadienį laimėjo Daiva Tušlaitė („Inpa-Bianchi-Giusfredi“), o tarp vyrų pergalę iškovojo praėjusių metų pasaulio čempionato bronzos medalio laimėtojas Ramūnas Navardauskas („Cannondale“). Abu šalies čempionai dalyvaus Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse.

2016-06-26 21:09

Giedrių Titenį finale Romoje aplenkė du varžovai

Sekmadienį Italijoje pasibaigusiose 53-osiose „Trofeo Internazionale Sette Colli“ plaukimo varžybose Giedrius Titenis finišavo trečias 200 m krūtine rungties finale.

2016-06-26 18:18

Maskvoje lietuviai du kartus lipo ant apdovanojimų pakylos

1|25

Maskvoje vykusiame Europos baidarių ir kanojų irklavimo sprinto čempionate sekmadienį lietuviai iškovojo du medalius – kanojininkas Henrikas Žustautas buvo antras, o baidarininkas Ignas Navakauskas – trečias. Kartu su Lietuvos sportininkais Maskvoje sunkiai dirbo ir ištikimas jų pagalbininkas kineziterapeutas Jurijus Vaščenkovas. Jam didžiausias darbymetis – prieš ir po startų, kai reikia masažuoti sportininkus. Varžybų metu jis gali atsiduoti savo pomėgiui – fotografijai. Lietuvių medaliai – J.Vaščenkovo nuotraukose.

2016-06-26 18:17

H. Žustautas pagriebė sidabrą, o I. Navakauskas – bronzą!

7|3

Europos baidarių ir kanojų irklavimo čempionate sekmadienį lietuviai iškovojo du medalius. Kanojininkas Henrikas Žustautas tapo Europos vicečempionu, o baidarininkas Ignas Navakauskas – bronzos medalio laimėtoju.