Kitos naujienos
2016-02-14 16:31

Sporto žurnalistai išsiaiškino geriausius tinklininkus

9

Lietuvos sporto žurnalistų federacija (LSŽF) kartu su Lietuvos tinklinio federacija (LTF) surengė 2016 metų Lietuvos sporto žurnalistų paplūdimio tinklinio čempionatą.

2016-02-14 16:11

Šokiruojanti olimpietės išpažintis: kaip aš tapau prostitute

26

Suzy Favor Hamilton buvo vidutinių distancijų bėgikė, kuri trejose olimpinėse žaidynėse atstovavo Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) rinktinei. Tačiau bipolinį sutrikimą turinti sportininkė galiausiai tapo Las Vegaso prostitute.

2016-02-14 16:08

Iš pabėgėlių švedai sulipdė Somalio ledo riedulio rinktinę

1|6

Dauguma Somalio gyventojų niekada nematė nei sniego, nei ledo. Tačiau ši Indijos vandenyno pakrantėje nusidriekusi Afrikos šalis, kurioje termometro stulpelis retai nusileidžia žemiau 20 laipsnių šilumos, turi ledo riedulio rinktinę.

2016-02-14 15:03

Moterų Usainas Boltas iš Lenkijos drebina bėgimo takelį

5

Torunės arena nuščiūva – duodamas startas moterų 60 m bėgimo finalui. Nuo starto šūvio praeina tik kiek daugiau nei septynios sekundės ir Lenkijoje gimsta nauja didvyrė.

Egidijus Kavaliauskas varžovą sudaužė tarsi bokso kriaušę

17|

Į vienus vartus. Taip klostėsi profesionalų bokso dvikova tarp Egidijaus Kavaliausko ir amerikiečio Prenice‘o Brewero. Dvyliktą kartą per dar trumpą profesionalo karjerą kovojęs lietuvis iškovojo dvyliktą pergalę – esant akivaizdžiam pranašumui kova buvo nutraukta dar antro raundo pradžioje.

2016-02-14 13:58

„Sharks“ su Dainiumi Zubrumi iškovojo pergalę

Dvidešimt devintą pergale NHL reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo penktąją vietą Vakarų konferencijoje užimantis San Chosė „Sharks“ (63 tšk.) klubas su Dainiumi Zubrumi.

2016-02-14 11:04

Lietuvos biatlonininkės planetos taurės varžybose – penkioliktos

1

JAV vykusio aštuntojo pasaulio biatlono taurės varžybų etapo moterų estafetėje 4x6 km šeštadienį Lietuvos komanda buvo aplenkta ratu ir galutinėje įskaitoje užėmė 15-ąją vietą.

2016-02-13 19:23

Lietuvos rankinio lygoje – karštas savaitgalis ir nervų karas

Savaitgalį vykusiose Lietuvos Vivus.lt rankinio lygos 14 turo rungtynėse virė aistros. Favoritų dvikovoje Klaipėdoje vietos „Dragūnas“ tik rungtynių pabaigoje palaužė Kauno „Granitą“. Tuo tarpu kitose rungtynėse laimėjo Šiaulių SM „Dubysa-Gubernija“, Pasvalio „Kurana-SM“ ir Vilniaus VHC „Šviesa“

2016-02-13 19:07

Lilehameryje – pirmieji lietuvių startai

11

Vakar oficialiai Lilehameryje atidarytose jaunimo žiemos olimpinėse žaidynėse, šiandien startavo trys Lietuvos rinktinės nariai: slidininkas Rokas Vaitkus, kalnų slidininkas Andrejus Drukarovas ir ledo ritulininkas Dinas Mukovozas.

2016-02-13 12:40

NHL – dar viena Sent Luiso „Blues“ ledo ritulininkų pergalė

Trisdešimt pirmą pergalę 57-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo trečiąją vietą keturiolikos komandų Vakarų konferencijoje užimantis Sent Luiso „Blues“ (71 tšk.) klubas.