Startai
2015-02-01 22:06

Prancūzijos rankininkai – vėl pasaulio čempionai

1|15

Prancūzijos rinktinei vėl priklauso visi trys svarbiausi vyrų rankinio titulai. Olimpiniai bei Europos čempionai prancūzai sekmadienį dar kartą tapo ir pasaulio čempionais. Katare pasibaigusių planetos pirmenybių finale Prancūzijos komanda nugalėjo turnyro šeimininkų rinktinę 25:22. Bronzos medalius iškovojo Lenkijos rankininkai, o 2013 metų pasaulio čempionai ispanai šįkart liko be apdovanojimų.

2015-02-01 18:38

Į Estijos žiemos sporto sostinę lietuviai žvelgia su pavydu

6|15

Šių metų Europos biatlono čempionatas buvo surengtas Otepės žiemos sporto centre, kurio Estijos sportininkams jau senokai pavydi kiekvienas Lietuvos biatlonininkas ir slidininkas. Lietuvos žiemos sporto centre Ignalinoje tokių gerų sąlygų nėra.

2015-02-01 16:37

Kauno „Gajos“ stiprybė – dziudo

2

Populiariausių 2014 metų Kauno sportininkų sąraše atsidūrė net trys sporto mokyklos „Gaja“ auklėtiniai – du dziudo meistrai ir boksininkas. Trijulės šiemet vėl laukia daug sunkių ir svarbių tarptautinių varžybų. Dziudo imtynių atstovas Marius Paškevičius populiariausių sportininkų dešimtuke užėmė penktąją vietą. Europos dziudo čempionate jis iškovojo bronzos medalį, o pasaulio čempionate pernai liko septintas. Tik laipteliu žemiau atsidūrė kitas dziudo atstovas – Karolis Bauža, kuris 2014-aisiais tapo Lietuvos čempionato nugalėtoju.

2015-02-01 14:41

Sirgaliaus gidas. Kas vasarį vyks Lietuvos ir pasaulio sporte

1

Nelyginiais metais vasaris yra daugelio žiemos sporto šakų pasaulio čempionatų mėnuo. Per kelias kitas savaites medaliai bus išdalinti kalnų ir šiaurės slidinėjimo, greitojo čiuožimo, rogučių sporto, bobslėjaus ir skeletono trasose. Vasario pirmoje pusėje visai nežiemiškoje šalyje Ispanijoje bus surengta žiemos universiada, o pasibaigus Afrikos futbolo čempionatui mėnesio viduryje pirmuoju pavasario pranašu Europoje taps atsinaujinusios Čempionų lygos varžybos

2015-02-01 13:59

Amerika laukia didžiojo reginio – „Super Bowl“ rungtynių

3|45

Nacionalinės futbolo lygos finalas, kurį amerikiečiai vadina „Super Bowl“ arba „Big Game“ yra neoficiali JAV šventė. Šalies statistika rodo, kad maisto vartojimas per „Super Bowl sekmadienį“ labai smarkiai išauga – ši diena nusileidžia tik kalakutais apkrautos Padėkos dienos skaičiams.

2015-02-01 13:38

Imtynininkas V. Laurinaitis Paryžiuje iškovojo bronzą

2

Paryžiuje vykstanačiame imtynių „Grand Prix" turnyre sėkmingai rungėsi ir bronzos medalį iškovojo buvęs joniškietis Vilius Laurinaitis.

2015-02-01 13:30

D.Zubrus prie „Devils“ pergalės prisidėjo rezultatyviu perdavimu

11

Devynioliktą pergalę 50-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo ir į tryliktąją vietą šešiolikos ekipų Rytų konferencijoje pakilo Dainiaus Zubraus Naujojo Džersio „Devils“ (47 tšk.) klubas.

2015-02-01 08:36

R. Stanys pagerino 22 metus ištvėrusį šuolių į aukštį rekordą

9|40

Vilniaus lengvosios atletikos manieže šeštadienį vyko Lietuvos lengvosios atletikos federacijos (LLAF) taurės varžybos, kuriose buvo pagerintas net 22 metus gyvavęs šalies rekordas. Vyrų šuolių į aukštį varžybose šios rungties uždarų patalpų Lietuvos rekordą pagerino Europos vicečempionas Raivydas Stanys, antruoju bandymu peršokęs į 228 cm aukštį iškeltą kartelę.

2015-01-31 23:23

„Dragūno“ rankininkai rankinio lygoje iškovojo 11-ąją pergalę

Lietuvos vyrų rankinio lygos (LRL) čempionate šeštadienį daugkartinis šalies čempionas Klaipėdos „Dragūnas“ namuose 35:23 (16:10) nugalėjo Šiaulių „SM Dubysos-Gubernijos“ rankininkus ir iškovojo 11-ąją pergalę.

2015-01-31 23:22