Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Žmonės
2015-04-18 22:01

Ištekėjo antrojo vaikelio besilaukianti Giedrė Rusytė

44|2

Šiuo metu antrojo vaikelio besilaukianti modelių agentūros „G-Model Scout“ bendraturtė Giedrė Rusytė (30 m.) ir jos sužadėtinis prancūzų verslininkas Jeanas Yves’as Haouzi penktadienio popietę sumainė aukso žiedus.


2015-04-18 22:01

Susituokė manekenė J. Čėsnaitė ir muzikantas J. Jarutis

64|50

Šeštadienį, balandžio 18-ąją, prie altoriaus žengė modelis, psichologijos bakalauro mokslus baigusi Justina Čėsnaitė ir grupės „Freaks on Floor“ lyderis Justinas Jarutis. Bendraamžių pora vienas kitam tvirtą „Taip“ ištarė sostinės Kryžiaus bažnyčioje. Muzikantas mylimajai, kuri po ceremonijos pasirinko Jarutės pavardę, pasipiršo prieš kiek daugiau nei metus.


2015-04-18 22:00

A. Guoga ryžosi laikytis dietos: jau numetė penkis kilogramus

37

Briuselyje reziduojantis europarlamentaras Antanas Guoga (40 m.) nusprendė imtis ryžtingų pokyčių vardan geros sveikatos ir patrauklesnės išvaizdos. Jau dvi savaites politikas reguliariai mankštinasi, valgo žaliavalgių maistą ir atsisako tukinančių produktų. Rezultatas – minus penki kilogramai.


2015-04-18 21:36

V.Šapranausko mirties metinės: įsimintiniausios žvaigždės frazės

93|30|

Žiūrovų mylimas ir kolegų gerbiamas – toks buvo šviesaus atminimo aktorius Vytautas Šapranauskas, savąją gyvenimo kelionę nutraukęs lygiai prieš dvejus metus. Aktorius nusižudė likus vienai dienai iki gimtadienio. Šiemet balandžio 19-ąją jam būtų sukakę 57-eri. Minėdami antrąsias aktoriaus mirties metines siūlome prisiminti linksmiausias jo frazes apie moteris, darbą ir savo išskirtinį būdą bei rimtus ir kone pranašiškus pamąstymus gyvenimiškais klausimais.


2015-04-18 17:55

Iš Čikagos grįžę „Radistai“ varė iš proto Vilniaus merginas

3|83

NBA rungtynės, populiariausi klubai ir restoranai, naujos pažintys ir malonūs nuotykiai – taip pastarąsias savaites Čikagoje leido „Radistai“. Vos išlipę iš lėktuvo Jonas Nainys-Jovani ir Rolandas Mackevičius džiaugėsi, kad į Lietuvą parsivežė ne vieną lagaminą įspūdžių ir idėjų naujiems renginiams. Daugybę jų bus galima išvysti kasmetiniame „Radistai Village“ festivalyje, o mini repeticija buvo surengta penktadienį sausakimšame klube „Exit“. „Mūsų pamėgti klubai Lietuvoje nenusileidžia geriausiems Čikagos klubams. Ir tai „veža“ groti toliau ir labiau“, – šviežiausiais įspūdžiais dalinosi Jovani.


2015-04-18 17:44

Sostinėje – stilingiausių klubinėtojų paradas

8|68

Su kiekviena kalendorine pavasario diena vis karščiau darosi ir sostinės klubuose. Ir ne tik moterys žydi ryškiausiomis spalvomis. Bene stilingiausi sostinės vyrai penktadienio naktį rinkosi karščiausių gražuolių traukos centre – bare „Pantera“. Šį kartą moterys liko be žado.


2015-04-18 13:43

Gražiausios Šiaulių merginos klube šėlo iki paryčių

16|33

Antrasis karštas „Mojo Lounge“ savaitgalis Šiauliuose prasidėjo vakarėliu „A vision of ecstasy“ su įspūdingo balso savininke Kathrin Kulik. Kathrin Kulik – tai tikro talento, žavesio ir profesionalumo derinys. Jauna talentinga bei grožio apdovanota atlikėja kuria bei aranžuoja dainas, dalyvauja įvairiuose muzikiniuose projektuose ir yra jau ne kartą tapusi daugybės muzikinių konkursų finaliste. Įspūdingas gyvas vokalas, užkrečianti energija ir nepakartojamas žavesys nepaliko nė vieno abejingo.


2015-04-18 13:38

Kauno klubinėtojus užvedė Egidijaus Sipavičiaus energija

3|44

Penktadienio naktį Kauno naktinio klubo „Mojo Lounge“ scenoje pasirodė legendinis atlikėjas Egidijus Sipavičius. Seniai klube taip niekas nedainavo vienu balsu, kaip tą vakarą visi susirinkę klubinėtojai. Egidijus Sipavičius atliko užkrečiantį energija koncertą.


2015-04-18 13:21

A. Valinskas: „Man gėda, kad ant Šapranausko kapo nėra paminklo“

468|5| 

Dveji metai po netekties, tačiau kol kas ant kapo – tik medinis kryžius su šviesaus atminimo aktoriaus Vytauto Šapranausko gimimo ir mirties datomis.


2015-04-18 13:20

Lietuvis Tuen Simonas Pham – seksualiausių strazdanių gretose

70|31

Lietuvių modelis Tuen Simonas Pham pakliuvo į karščiausių pasaulio strazdanių trisdešimtuką, kurį paskelbė populiarus amerikiečių naujienų portalas elitedaily.com. „Garbė būti šiame sąraše“, – į įvertinimą kukliai sureagavo Simonas.


Populiariausi per 24 val.