Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Išklausykite
2014-12-22 21:40

Lietuvę Gruzijoje pribloškė ambasados darbuotojų abejingumas

102|3

Esu labai laiminga. Turiu mylimą bei mylintį vyrą, sūnų. Gyvename vienoje gražiausių šalių, Gruzijoje. Su vyru susipažinome Lenkijoje. Jau po poros savaičių draugystės žinojau, kad noriu su šiuo žmogumi nugyventi ilgą gyvenimą, sukurti šeimą, pasenti. Žinojau, kad mano vyras, Gruzijos pilietis, Lenkijoje gyvena nelegaliai (dokumentų galiojimo data buvo pasibaigusi), bet jis, pažinęs mane, nenorėjo ir negalėjo išvykti.


2014-12-22 19:08

Vyras atsivežė į klasės susitikimą savo žmoną. Ten ją ir išdavė

273|2

Kai dar mokiausi mokykloje, ketverius gimnazijos metus (9-12 klasėje) draugavau su bendraklasiu. Augustu. Buvau labai įsimylėjusi, jis mane irgi. Bet dvyliktiems mokslo metams baigiantis, man viskas pradėjo, nežinau, kaip tiksliai tai apibūdinti, pabosti. Įstojusi studijuoti į kitą miestą, palikau Augustą dėl kažkokios kvailos priežasties. Turėjau tokį įsivaizdavimą, esą, manęs tikrai laukia didingesni jausmai ir stipresnės meilės, be to, nauji mokslai, naujas miestas — maža ką dar sutiksiu. Jis labai skaudžiai sureagavo, iš bendrų pažįstamų girdėjau, kad pora mėnesių beveik nieko nevalgė, nėjo iš namų ir t.t. Tuo metu buvau tikrai egoistė ir neėmiau viso to į galvą.


2014-12-22 16:18

Mamos vyrai mane išnaudojo, o aš save skriaudžiau dar labiau

91|2

Norėčiau pasidalinti su jumis savo istorija. Man 16 metų ir gyvenu viena su mama, tėvo neturiu, jis nuo pat pradžių nenorėjo turėti jokių reikalų su manimi. Mano mamos du draugai mane išnaudodavo, jie liesdavo mane ir liepdavo daryti įvairiausius šlykščius dalykus. Buvau uždaryta į psichiatrinę ligoninę, kai apkaltinau juos išnaudojimu. Niekas manimi nepatikėjo... Tada ir įsipjoviau pirmą kartą. Skausmas patiko, bet paliko ir labai ryškų randą. Kai visa tai įvyko man buvo tik 9 metai!


2014-12-22 16:18

Darbo ieškantis vyras apie darbdavių požiūrį: „Esu pasmerktas“

131|2

Lietuvoje vyrauja jaunų žmonių kultas. Keturiasdešimtmečiai ir vyresni čia nepageidaujami. Na, gerai. Kur dingti tokiems? Dvidešimties, dvidešimt penkerių – laukiami darbdavių. Tik tokių jau seniai nebėra. Jie jau išvažiavę. O ką daryti kitiems?


2014-12-22 16:18

Neblaivi moteris iškrėtė kvailystę, kuri nulėmė jos gyvenimą

71|2

Dažnai skaitau Bendraukime skiltį ir kartais net persuka nuo viso negatyvo, kurį tenka perskaityti. Galbūt tai paskatino mane pasidalinti šia istorija – juk artėja šventės, norisi tikėti stebuklais, tegul jie kartais gimsta iš didelės kvailybės.


2014-12-22 11:40

Mergina parašė Kalėdų seneliui, bet savo norą atskleidė tik jums

1|2

Žinot, šiemet ir Kalėdų seneliui parašiau. O jau taip senai paskutinis laiškas buvo ten adresuotas, pasijaučiau kaip vaikystėj - vėl tiek pat džiaugsmo kaip anais laikais. Bet ne, nieko neprašiau, tik perdaviau linkėjimus ir pasidžiaugiau, kokią gražią eglutę turim.


2014-12-22 10:54

Po „Regitros“ teorijos egzamino vyrui trūko kantrybė

162|2

Po „Regitros“ teorijos egzamino, kurį laikiau Biržuose, esu priverstas pasidalinti tuo, kas man nutiko ir supykdė jau antrą kartą. Ėjau laikyti teorijos egzaminą jau du kartus, abu neišlaikiau. Abu kartus prieš tai mokiausi, sprendžiau testus ir buvau pasirengęs, mano manymu, užtektinai. Tik gaila, kad laikant „Regitros“ teorijos egzaminą, sąlygos yra visai kitokios. Apie ką kalbu?


2014-12-22 10:54

Eisiu su juo susitikti. Jei ras negyvą krūmuose – toks likimas

247|2

Aš įsimylėjau. Įsimylėjau taip, kad visai pamečiau galvą.Suprantu, kad šį meilė gali sugadinti man gyvenimą. Taip pat suprantu, kad dėl to turėsiu problemų. Bet nieko negaliu su savimi padaryti. Jausmas toks stiprus, netikėtas ir žaibiškas, kad jo suvaldyti tiesiog neįmanoma.


2014-12-20 10:12

Vilnietis negali pamiršti orgijos su dviem Lietuvos garsenybėmis

340|2

Mano vardas Igoris, bet tai nėra tikrasis mano vardas (draugai mane vadina Opitnu). Perskaitęs viešumoje pasklidusią informaciją, nusprendžiau prisipažinti – neseniai permiegojau su dviem gražiausiomis Lietuvos moterimis Edita ir Ineta. Viena iš jų blondinė, o kita – tamsiaplaukė. Tobula pora. Vyrų svajonė. Nors aš apie jas niekada anksčiau nesvajojau. Kol vieną dieną neužėjau į vyrų tualetą „Akropolyje“.


2014-12-19 14:35

Po filmo apie A. Sabonį jo pirmasis treneris pasijuto įžeistas

411|4|

Nusprendžiau išsakyti nuomonę apie filmą „Arvydas Sabonis 11. Visa galva aukščiau“. Apskritai, filmas gyvas ir įdomus, paremtas įvairių žmonių prisiminimais apie Arvydą, jo šeimą ir kai kuriais nepaviešintais anksčiau nuotykiais su Arvydu ir jo krepšinio draugais. Bet į šitą gero saldaus medaus statinę aš negaliu neįpilti tikros tiesos deguto šaukšto... Filmo kūrėjai sąmoningai ar po kieno nors (iš šio pasaulio stipriųjų) skubaus nurodymo pakartojo S.Stonkaus mintį, kad atsirado Sabonis ir prasidėjo nauja krepšinio era.


Populiariausi per 24 val.