Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Išklausykite
2014-10-01 18:52

Po buto remonto moteris neištvėrė: „Emigruokite kuo greičiau!“

169|3

Beveik kas antrame straipsnyje, ypač skiltyje „Bendraukime“, nuolat matau grasinimus išvažiuoti dirbti į užsienį. Piliečių netenkina pačios įvairiausios problemos: per maži atlyginimai, per menkos pašalpos, nedidelės pensijos... Visoms joms sprendimas vienas – užsienis. Jau bloga darosi nuo to jūsų grasinimo išvažiuoti. Išvažiuokite!


2014-10-01 16:35

Pasiūlymas nuo vėžio mirštančiai kaunietei – eik dirbti

439|2

Tikrai nesu teisininkė ir įstatymų žinovė. Tiesiog noriu pasidalinti savo mintimis. Ši istorija nelinksma. Man 49 metai, sergu ūmine leukemija. Gydymas jau baigtas. Man nepavyko. Chemoterapija, kaulų čiulpų transplantacija – niekas nepadėjo. Liga agresyvi, forma ūminė, todėl nežinau, kiek dar turiu laiko, bet tikrai nedaug.


2014-10-01 16:35

Madingame sporto klube lankytojos kantrybę perpildė vienas žodis

222|2

Ar patalpose, kuriose lankosi jau skaitantys, bet dar naivoki pradinukai, dera įspėjamuosiuose užrašuose vartoti žodį „klynas“? Sporto klubo „Impuls“ vadovų nuomone, ko gero, taip. Nuotraukoje matome neva šmaikštų užrašą, perspėjantį nenaudoti plaukų džiovintuvo pažastims, klynui ir šlepetėms.


2014-09-30 11:06

Išsekusi gimdyvė naujagimių palatoje išvydo stingdantį vaizdą

278|2

Noriu papasakoti, kaip mano vos gimusiai dukrytei buvo suteiktas dar vienas šansas gyventi, ir be specialistų pagalbos turbūt jo neturėtumėm. Viskas prasidėjo gražią rugpjūčio 15 dieną. Namuose su vyru ir vyresniąja dukryte tvarkėmės, ruošėmės kūdikėlio atėjimui, kuris turėjo įvykti lygiai už mėnesiuko. Bent jau taip planavome.


2014-09-30 11:06

Vietoj gero atlyginimo Anglijoje vyro laukė skaudus nusivylimas

175|2

Noriu papasakoti, kas man ką tik nutiko Anglijoje, ir įspėti žmones, ieškančius darbo užsienyje, kad neužkibtų ant apgavikų kabliuko. Penktadienį atvažiavau į Angliją pagal darbo skelbimą, kuris prieš dvi savaites buvo paskelbtas svetainėje skelbiu.lt. Mergina, vardu Urtė, rašė, kad didelė Anglijos kompanija „Turners“ ieško vairuotojų, o ji neva toje įmonėje dirba personalo vadybininke. Telefonu ta merginukė man sakė, kad kompanija moka 16,5 svaro sterlingų (71 litą) už valandą, tikino, kad jiems labai reikia vairuotojų.


2014-09-29 19:16

Prieš vestuves nuotaką apgavo pačiu bjauriausiu būdu

148|2

Kaip įsivaizduojate vakarą prieš savo vestuves? Viskas suplanuota, rūbai paruošti, žiedai – ant stalo matomoje vietoje, kad prieš išeinant netyčia neužmirštum. Ramybė, belieka sulaukti rytojaus. Ko gero, toks vestuvių išvakarių scenarijus – vienas dažniausių. Deja, mano vakarą prieš vestuves lydėjo chaosas ir nesibaigiantys skambučiai. Tačiau apie viską nuo pradžių.


2014-09-29 14:34

Poros sprendimas dėl sūnaus religijos giminėje įžiebė karą

395|2

Kai su vyru nusprendėme turėti vaikelį, niekada nepagalvojome, kad dėl tam tikrų mano ir jo įsitikinimų gali kilti toks konfliktas, praktiškai karas. Priežastis labai paprasta – pasitarę, pasvarstę nusprendėme sūnelio dabar nekrikštyti, norime jam leisti pasirinkti tikėjimą savarankiškai. Ir aš, ir mano vyras manome, kad tikėjimas – tai toks dalykas, kurio negalima grūsti per jėgą. Dievą kiekvienas turi atrasti pats, būdamas sąmoningo amžiaus.


2014-09-29 14:02

Skaitytojos mintys apie seksą, kurių vyrai nenorėtų išgirsti

486|2

Atidarau naujienų portalą ir skaitau: „Pridėję ranką prie širdies prisipažinkime, kad dažnai galvojame apie seksą. Jį matome kino filmuose, per televiziją, jam skiriamos pokalbių laidos, jo nestinga reklamoje, knygose ir žurnaluose. Seksas – viena patraukliausių ir labiausiai intriguojančių mūsų gyvenimo dalių.“


2014-09-29 10:27

Vyras bijo atskleisti žmonai tai, kuo pats negali patikėti

400|2

Noriu prisipažinti žmonai, kad esu biseksualus, bet bijau. Pragyvenome kartu 25 metus, vaikai jau išaugę, sėkmingai žengia gyvenimu. Seksualinis mūsų gyvenimas vyksta be jokių trukdžių, alkani niekada nevaikštome. Bet pastaruoju metu vis dažniau pasižiūriu pornografinius filmukus, kur rodomi biseksualūs santykiai, ir mane jie užveda. Man tai visiškas šokas.


2014-09-26 14:11

Emigrantė negali pamiršti košmaro gimtajame Suvalkijos kaime

65|2

Augau daugiavaikėje šeimoje. Tėtis mėgo išgerti, o motina buvo šaltakraujė ir žiauri. Nuo gimimo meilė nebuvo man skirta. Ji pagimdė mane, bet motinos vardo buvo neverta. Nuo pat gimimo dienos mane augino močiutė, kurią aš laikiau savo motina, nors jos jau šiame pasaulyje nebėra. Jos dėka aš likau gyva, kai šaltakraujė motina mane pasmerkė mirčiai.


Populiariausi per 24 val.