Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Išklausykite
2014-09-18 15:18

Savaitgalio bulviakasis jaunai žmonai virto klaikiu išbandymu

316|4

Prieš tekėdama už vyro draugavau su juo 3 metus. Esu jauna, neseniai baigusi studijas, turiu gerą darbą, vyras taip pat subrendęs, jam neseniai suėjo 30. Abu jautėmės pasiruošę kurti šeimą. Tadas svajoja apie vaikus, todėl, ilgai planavę vestuves, šią vasarą susituokėme ir jautėmės tokie laimingi. Nors žinojau jo skaudžią praeitį, tačiau tai, ko jis pasiekė, kaip kiti žmonės ji gerbia ir pasitiki, tai, kaip jis rūpinasi namais, manimi, planuoja ateitį, kelia sau iššūkius, kyla karjeros laiptais, mane papirko ir neliko abejonių, kad tikrai noriu gyventi su juo visą gyvenimą.


2014-09-18 15:17

Dviejų pradinukų mama: „Kada baigsis tos rinkliavos mokyklose?“

168|2

Esame tvarkinga dirbanti šeima. Abu su vyru sukamės, mokame mokesčius ir man iškilo vienas skaudus klausimas – kodėl teigiama, kad mokslas yra nemokamas, jei mes, tėvai, vis tiek praktiškai turime išlaikyti skurstančias mokyklas?


2014-09-17 10:12

Močiutės namuose sudaužyta mažylė prarado net kalbos dovaną

183|2

Turiu 6 metų sūnų ir 2 metų dukrą. Nenoriu viešinti vardų, nes ir taip jau buvo paviešinti Jurgežerių kaime, Kalvarijos miestelyje, Marijampolės rajone, kuriame gyvena mano motina. Trumpai apie mane: augau vaikų namuose, pas globėjus, nes motina buvo mėgėja išgerti.


2014-09-16 17:10

Tušti pažadai dėl fotoaparato remonto kaunietei ištampė nervus

47|2

Yra tokia įmonė „Fotera Group“, skelbianti apie save, kad yra „aukštos kompetencijos technikų ir profesionalių vadybininkų komanda, kurios pagrindinis tikslas - suteikti kuo aukštesnio lygio paslaugas“. Prisiskaitėme jų interneto puslapyje surašytų pagyrų ir skambių lozungų, patikėjome, jog tai yra patikima kompanija, teikianti profesionalias ir kokybiškas paslaugas. Deja...


2014-09-16 14:56

Įrodymas, kad Lietuvos krepšinio rinktinė neturi tikrų sirgalių

322

Sakote, nesąmonė? Turime daugiau nei bet kas kitas Europoje! O jei vertintume šalies dydį, išvis neturime lygių pasaulyje! Juk serga visa Lietuva, visi – nors ir stabiliai mažėjantys – trys milijonai! Čia jau aš įrodysiu, kad tai – visiška nesąmonė. Lietuvis yra krepšinio sirgalius tol, kol jam patogu apsimesti sirgaliumi. Ir šis pasaulio čempionatas neginčijamai tai įrodė.


2014-09-15 10:13

Turtingo vyro geidusi lietuvė ištirpo kuklaus afrikiečio glėbyje

467|4

Būdama jauna niekada neturėjau net minties ištekėti už afrikiečio. Mažai domėjausi jų kultūra ir man kažkaip būdavo vienodai, yra jie, ar nėra. O juo labiau, kad Lietuvoje jų nedaug ir pamatysi. Na, bet nežinau, ar likimas kaltas, ar atsitiktinumas, bet taip jau yra, kad savo laimę suradau būtent afrikiečio glėbyje.


2014-09-13 10:02

Pagimdžiusią moterį žemina jos vyro elgesys lovoje

187|4

Yra tokia problema. Norėčiau išgirsti psichologo nuomonę. Su vyru susipažinom prieš 4 metus. Po kelių savaičių pradėjome gyventi kartu. Jis labai tiesus žmogus , tai nėra blogai, tik kartais išmuša iš vėžių. Aš turiu dukrą, jai šiuo metu septyneri. Na, atrodo, kad priėmė labai gerai, auklėja ir laiko savo dukra. Ir neseniai pagimdžiau sūnų.


2014-09-12 20:00

Kauniečio naktį apkartino kaimynai ir skambutis į 112

91|2

Šeštadienio naktį sunkiai dirbantys žmonės svajoja gerai išsimiegoti. Tokio malonumo tikėjosi ir kaunietis Marius, gyvenantis Žemuosiuose Šančiuose. Buvusios kareivinės, kuriose vyras įsikūręs, dar niekada nedrebėjo nuo tokio triukšmo, koks tą naktį Marių priplėšė iš miegų. Kaunietis miegojo su atidarytu langu. Apie puse trijų ryto prabudęs, jis skubėjo prie jo įsitikinti, ar ausys jo neapgauna.


2014-09-11 15:40

Dovydas savo seksualią mylimąją metė taip, kad ji to nepamirštų

314|2

Dėkoju visiems komentatoriams bei psichologei, kurie nušvietė mano problemą kompetentingais patarimais bei įžvalgomis. Perskaičiau netgi vieno per padidinamąjį stiklą žiūrinčio ir apvalų mygtuką spaudinėjančio didžiagalvio (nemaišyti su gerb. Didžgalviu) patarimus, kuriuos jis bandė perteikti per penktoko lygio interpretaciją.


2014-09-10 17:39

Kauniečio odė naujiems „mikrams“, kuri prajuokins vilniečius

56|2| 

Aš esu iš Kauno. Ir aš esu už naujus mikrus. Taip, aš važinėjau ir važinėsiu šiuo keistu, pasaulyje retai sutinkamu transportu. Bet taip pat aš iškelsiu šių metų pabaigoje taurę šampano ne tik už naujus metus, bet taip pat ir už tai, kad mano gimtame mieste vietoj tų sulūžusių metalo krūvų važinės nauji mersai.


Populiariausi per 24 val.