Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Išklausykite
2015-01-29 20:46

Viešnagė Šiauliuose vyrą nustebino. Šiaulietės – dar labiau

422|2

Jūs visi jau žinote, kad į Kauną atvažiavusios kaimietės labai mėgsta vogti nuo stalo alų, o Palangos populiariausio klubo, vadinamo Arklide, lankytojai – vogti lankytojų ant stalo pasidėtas cigaretes. Šį kartą lankiausi Šiauliuose. Mano CE kategorijos instruktorius radviliškietis Marius pasakė, kad pačios gražiausios Lietuvos merginos gyvena Šiauliuose. Jis man tiek pripasakojo apie Šiaulių ir Kauno gražuoles Vaivas ir Simonas, kad aš jau naktimis pradėjau sapnuoti Šiaulius.


2015-01-29 17:10

KTU dėstytoją įskaudino teatro darbuotojos pastabos jos dukrai

11|2

2015 m. sausio 25 d. su moksleivių grupe iš Kauno lankėmės baleto spektaklyje vaikams „Čipolinas“. Esu mama, lydėjusi savo vaikus į spektaklį. Mano ir mano vaikų vietos buvo 16, 17 ir 18 parterio 12-oje eilėje. Vykau į šį spektaklį, nes norėjau parodyti savo dukrai baletą, kadangi jau ketvirtus metus ji lanko choreografijos mokyklą.


2015-01-29 17:10

Kas iš tiesų vyksta Švėkšnoje? Prabilo buvusios auklėtinės

180|2|

Žinia apie Švėkšnos specialiojo ugdymo centro paaugles sąvadautojas sukrėtė Lietuvą, o kaltų ieškančios akys daugiausia krypo į įstaigos vadovę. Tačiau ne visi sutinka, kad dėl vaikų elgesio reikėtų kaltinti vien ugdymo centro darbuotojus – „Bendraukime“ sulaukė dviejų moterų laiškų, kuriuose atvirai kalbama apie vaikų gyvenimą įstaigoje ir su kokiomis patyčiomis susiduria patys mokytojai.


2015-01-29 13:08

Vaikinas pričiupo „Regitros“ egzaminuotoją, o šis net išsižiojo

236|2

Būna ir taip. Vienas žmogelis tris kartus neišlaikė vairavimo egzamino. Važiuodamas laikyti egzamino ketvirtą kartą, gavo iš draugo patarimą, kaip reikia daryti, kad išlaikytum – sėdant į automobilį su egzaminuotoju ir jam tai matant, už nuo saulės skirto atlanko užkišti 500 Lt.


2015-01-29 10:12

Mylėjomės virtualiai, bet pirma mintis susitikus: „O siaube!“

349|2

Man gėda. Man labai gėda. Tačiau turiu pripažinti – aš suklydau. Žinau, ką skaitytojai gali pasakyti – mes tau sakėme, kad taip nutiks. Atleiskite – nepaklausiau. Meilė ir aistra užvaldžiusi širdį padarė mane ne tik kurčią patarimams, bet ir aklą bet kokioms pastaboms. O liūdesys iš viso atėmė sveiką nuovoką ir bet kokį norą gyventi.


2015-01-28 15:25

Kaip Smurfu pravardžiuotas vilnietis virto raumeningu gražuoliu

118|11

Esu Edvinas Šapovalovas iš Vilniaus. Man 25 metai. „Facebook“ esu žinomas kaip Edvinas Lee – natūralaus fitneso propaguotojas, motyvuotojas ir blogeris. Mokykloje nuo pat pirmos klasės visada jaučiausi nepilnavertis. Buvau ne tik „ektomorfas“ (liesas kūno tipas su greita medžiagų apykaita ), bet ir žemaūgis. Buvau žemesnis už visus bendraklasius ir labai lieso sudėjimo berniukas.


2015-01-28 11:05

Neįtikėtina, kokią bjaurastį vyras pakišo naktinio baro vagilėms

385|2

Per keturiolika metų, praleistų užsienyje, Lietuvoje buvau vos tris kartus. Išvykau dar tais laikais, kai buvo vizos, lietuvius išsiųsdavo tiek iš Anglijos, tiek iš Vokietijos. Vėliau atsidūriau Australijoje, o iš ten į Europą dažnai nepaskraidysi.


2015-01-27 08:32

Eksperimentas pažinčių svetainėje: moterys pasirodė visu gražumu

205|3

Pažintys yra labai subtilus ir kantrybės reikalaujantis dalykas. Bent taip būdavo tais laikais, kai mes buvome maži, o mūsų tėvams tai buvo bene vienintelis būdas susirasti sau žmogų gyvenimui. Bet šiais laikais viskas tapo nebe taip sunku ir nereikalauja tiek daug laiko. Kodėl aš taip sakau? O gi šiais, technikos, laikais tu įlendi į bet kurią pažinčių svetainę, truputi „papudrini“ smegenis ir štai, tu jau turi žmogų.


2015-01-25 13:41

Vyro priekaištas, pasibaigęs skyrybomis: tu ne tokia, kaip visos

67|2

Su vyru buvome vedę ketverius metus. Dveji iš jų — puikūs. Sąlyginai, aišku, kiek gali būti puikūs, kai pradžia bendro gyvenimo ir masė prisitaikymų, bet taip, sakykime, geriausi, kokių vyliausi. Trečiais metais prasidėjo konfliktai, maži – didesni – smarkūs, ir per ketvirtuosius metus viskas garantuotai „nučiuožė nuo kalno“. Juokingiausia, kad kitiems paklausus aš ne tik pasakydavau tą automatinį standartą: „Tiesiog buvom mirtinai nesuderinami“, bet ir pati ilgą laiką juo tikėjau. Ne taip seniai man atsivėrė akys, kur galbūt buvo tie pagrindiniai nesuderinamumai. Gale teksto paaiškinsiu, kodėl apie tai rašau ir kas čia man atrodo svarbu.


2015-01-24 17:07

Savo darbuotoją gyniau kaip liūtė, o ji atsidėkojo melu

6

Pastebėjau, kad susapnavusi kates nuolat pakliūnu į švelniai tariant nepatogias situacijas. Vieną iš tokių sapnų pavyko susieti su įvykiu, nutikusiu vos kelios dienos po to. Taigi, sapnavau, kad artėja pasaulio pabaiga ir aš sprendžiu, ką pasiimti su savimi (nes kažkodėl esu ta, kuri gali išsigelbėti). Vienas iš gyvūnų buvo katė. Sapne tai buvo sava katė, kurią gerai žinau, myliu ir pasitikiu. Ji taip meiliai glaustėsi tikėdamasi, kad nepaliksiu jos nelaimėje ir aš „užkibau“ – nusprendžiau, kad ji verta būti išgelbėta.


Populiariausi per 24 val.