Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2015-10-10 13:20

Rusija ir Ukraina nesusitarė dėl skolos mokėjimų

2

Rusijos finansų ministras Antonas Siluanovas penktadienį susitiko su savo kolega Ukrainos ministre Natalija Jaresko Tarptautinio valiutos fondo (TVF) ir Pasaulio Banko (PB) posėdžio kuluaruose Limoje.


2015-10-10 11:51

Reklamos fronte socialinius tinklus toliau lenkia spauda

1|2

Lietuviai labiausiai pasitiki reklama, keliaujančia iš lūpų į lūpas. Nors, atrodytų, pavymui turėtų sekti socialiniai tinklai, patikimesnė žmonėms atrodo tradicinė reklama laikraščiuose ir televizijoje. Pažįstamų rekomendacijomis labiausiai kliaujasi apie 80 proc. vartotojų. Tačiau skubėti iškart pirkti ar naudotis pažįstamų išgirtomis paslaugomis lietuviai neskuba.


2015-10-10 09:31

Nerimo signalas taksi verslui: bendrovė „Uber“ nori Vilniaus

33

Vilnius derasi su tarptautine keleivių vežimo paslaugas teikiančia įmone „Uber“, kuri galėtų tapti taksi alternatyva sostinėje.


2015-10-09 20:02

Kelionių organizatorė veiklą atnaujino, bet kartėlis liko

2

„Sulaukėme daug sunerimusių klientų skambučių. O ar ir kiek praradome klientų, dar neaišku. Bet kaip nesulauksi skambučių, kai tokia reakcija, gaila, kad ji buvo tokia“, – kalbėjo kelionių organizatorės „Travelonline Baltics“ vadovas Tadas Rimkus.


2015-10-09 20:02

Šiltnamio sąlygas prarandanti „Ryanair“: mūsų čia niekas nespaus

116|3

Lietuvos valdžia nusprendė – užteks maitinti lengvatomis pigių skrydžių kompanijas. Susisiekimo viceministras Arijandas Šliupas pareiškė, kad lengvatų neteks pigių skrydžių bendrovės Airijos „Ryanair“ ir Vengrijos „Wizzair“. Airiai suragavo žaibiškai – perkėlė kai kuriuos skrydžius iš Kauno į Vilnių ir pagrasino visai išeiti iš Lietuvos. Kauno savivaldybė nepanikuoja – reisais iš Kauno skraidžioja emigrantai, o ne turistai, tad laikinajai sostinei skrydžių perkėlimas didesnio skausmo nesukels. Oro uostus valdanti bendrovė sako, kad jau daugiau nebegalima diskriminuoti kitų vežėjų.


2015-10-09 18:41

Vilniaus oro uoste daugėja verslo klasės keleivių

Nuo praėjusių metų spalio verslo keleivių skaičius pagrindiniame šalies oro uoste išaugo 8 proc. Per metus, kai Vilniaus oro uoste veikia atnaujintas Verslo klubas „IDW Esperanza Resort“, jo paslaugomis jau spėjo pasinaudoti 28,5 tūkst. išvykstančių verslo klasės klientų.


2015-10-09 17:20

Kas bendro tarp šalies biudžeto ir gėjų santuokų?

36|2

Tos pačios lyties asmenų santuokų legalizavimas Australijoje turėtų duoti šaliai didelę ekonominę naudą – vien tik su vestuvėmis susijusios papildomos išlaidos turėtų atnešti į šalies biudžetą mažiausiai 500 milijonų dolerių per metus, skaičiuoja ekspertai. Tai politika, kuriai pritaria Australijos naujasis ministras pirmininkas Malcolmas Turnbullas, opozicijos lyderis Billas Shortenas ir dauguma šalies gyventojų, rašo portale „bluenotes.anz.com“ Cherelle Murphy ir Mandeep Kaura.


2015-10-09 16:49

„Deutsche Bank“ gėda: prekeivis prisipažino dėl manipuliacijų

Buvęs Vokietijos banko „Deutsche Bank“ vertybinių popierių prekiautojas Michaelas Rossas Curtleris pripažino savo kaltę dėl manipuliacijų LIBOR palūkanų normomis, praneša „MarketWatch“.


2015-10-09 16:29

Pirmas kartas per istoriją: šiemet kopūstus vežė net į Lenkiją

4

Ūkininkas Algimantas Morkūnas iš Pasvalio r. Trajoniškio k. – vienas geriausių daržininkų šalyje. Tačiau vyras nustebina pareiškęs, kad dideli derliai ne visuomet džiugina. Pasirodo, prekybos centrai pageidauja ne didesnių nei 2–3 kg kopūstų galvų. Tad, jei užauga didesnės, reikia galvoti, kur kitur parduoti.


2015-10-09 14:30

Eksporto į Rusiją skaičiai graudina

14

Nors eksportas į Rusiją mažėja dešimtimis procentų, Lietuvai ši šalis šių metų sausio-rugpjūčio mėnesiais išliko didžiausia eksporto rinka.


Populiariausi per 24 val.