Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2014-09-16 18:33

Už pieno litrą – vos litas. Jis – iš miltelių?

11|3

Maždaug per metus lenkiški pieno produktai įsiskverbė į mūsų šalies parduotuvių lentynas. Jie – ir skanūs, ir pigesni. Tačiau reikia žiūrėti, ką perki – ar sūrio gaminį iš pieno pakaitalų, ar tikrą sūrį, ar varškę, ar tik kepiniams tinkantį jos pakaitalą. Vis dėlto kokį pieną suskato pardavinėti prekybininkai, jei jo litro kaina nesiekia nė lito? Iš pieno miltelių? Tai būtų kvailystė.


2014-09-16 18:25

ES ir Ukrainos sutarčiai koją kiša Rusija ir oligarchai

2

Ukrainos ir Europos Sąjungos (ES) asociacijos sutarties ratifikavimas yra simbolinis aktas, tačiau jį temdo sprendimas atidėti laisvosios prekybos įsigaliojimą, spaudžiant Rusijai ir daliai Ukrainos oligarchų, sako Lietuvos ekspertai. Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto direktorius Ramūnas Vilpišauskas BNS sakė, kad euforija, kylanti dėl Asociacijos sutarties ratifikavimo Ukrainoje ir Europos Parlamente, yra susijusi su sutarties simboline prasme.


2014-09-16 18:25

Panašu, kad taksi bendrovė „Vilnius veža” ilgai nevažiuos

16

Vilniaus savivaldybės sprendimas steigti taksi bendrovę „Vilnius veža“ yra neteisėtas, todėl Konkurencijos taryba siūlo panaikinti įmonę. „Įsteigus „Vilnius veža”, buvo sukurtas interesų konfliktas, nes savivaldybė pradėjo dalyvauti ūkinėje veikloje, kurią pati administruoja.


2014-09-16 16:46

“Snoro“ administratorius - dar nepamirštas

16

Generalinis prokuroras Darius Valys nurodė išsiaiškinti, ar sprendimas nutraukti ikiteisminį tyrimą dėl bankrutavusio banko „Snoras“ administratoriaus Neilo Cooperio veiksmų buvo pagrįstas.


2014-09-16 14:57

Latvijos bankas: „Citadele“ negali atitekti Rytų investuotojams

1

Vienas didžiausių komercinių bankų Latvijoje „Citadele“, turintis antrinį banką Lietuvoje, negali būti parduotas nei Skandinavijos, nei Rytų investuotojams, Latvijos visuomeniniam radijui pareiškė centrinio banko vadovas Andris Bėrzinis.


2014-09-16 14:14

„Moody's“: Rusija finansiškai gali visiškai nukraujuoti

1

Nauja JAV ir Europos sankcijų porcija Rusijai tik formaliai atskyrė jos didžiuosius bankus bei korporacijas nuo tarptautinės finansų rinkos. Iš esmės, investuotojai dar liepos pabaigoje prarado apetitą Rusijos emitentų obligacijoms, teigia tarptautinė reitingų agentūra „Moody's“.


2014-09-16 14:09

Dėl „Citadele“ pardavimo ketinama susitarti dar šį mėnesį

1

Latvijos vyriausybė turi iki šio mėnesio pabaigos galutinai susitarti su potencialiu „Citadele“ banko pirkėju, Latvijos visuomeninei televizijai pranešė premjerė Laimdota Straujuma. Ji priminė, jog Latvija 2008 metų sutartimi dėl tarptautinės finansinės pagalbos yra įsipareigojusi Europos Komisijai iki 2014 metų pabaigos privatizuoti „Citadele“.


2014-09-16 11:48

Obeliams įkyrėjo spirito varykla

28

Obelių spirito varyklos kaimynystėje gyvenantys žmonės vakar rytą išėję į kiemą pakraupo: atrodė, tarsi naktį būtų praūžusi suodžių audra. Suodžių kritulius obeliečiams padovanojo bendrovei „Vilniaus degtinė“ priklausančios spirito varyklos kaminas. Anot šalia gyvenančių žmonių, spirito varykla ir anksčiau pabarstydavo suodžių, o iš varyklos kylantys juodi dūmai kartais matomi už kelių kilometrų.


2014-09-16 11:26

Daužyti taupykles vertės tik kitais metais

4

Ką daryti su prikauptais centais, kurių dabar kratosi komerciniai bankai? Geriausia – palaukti kitų metų pradžios, kai smulkmę į eurus jie turės iškeisti nemokamai. Smulkieji prekiautojai vargsta, kol atsikrato susikaupusių centų.


2014-09-16 11:26

Nekokybiškos sūpynės nutrūksta - grąžinkit jas IKEA'i

20

Prekybos centras IKEA ragina visus pirkėjus, įsigijusius vaikiškas sūpynes „Gunggung“, nedelsiant nebeleisti vaikams jomis naudotis ir pristatyti jas į IKEA parduotuvę, kur bus grąžinti už šią prekę sumokėti pinigai. IKEA gavo pranešimų apie nelaimingus atsitikimus, kurie parodė, kad sūpynių „Gunggung“ kabinamosios detalės neatitinka IKEA kokybės reikalavimų ir kelia rimtų traumų pavojų.


Populiariausi per 24 val.