Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2014-08-29 20:45

„Nuodėmingo kunigo“ mįslę įminė išniekintos bažnyčios klebonas

2|13|

Jaunas dvasininkas bažnyčioje švęstu vandeniu šlaksto žmones, skaito Šventąjį Raštą, guodžia močiutę. Kitame kadre tas pats vyras pusnuogis sėdi vonioje su jauna mergina, ją bučiuoja, vėliau prabangiai įrengtame kambaryje su dviem vyrais lošia ir rūko cigarą. Toks vaizdo įrašas penktadienį buvo paskelbtas interneto svetainėje „You Tube". Į redakciją rašę laiškus ir komentaruose po rašiniu žmonės spėliojo, kas tai galėtų būti. Vieni manė, kad tai – naujo serialo reklama, kiti piktinosi kunigais – esą bažnyčia jau seniai ritasi žemyn, ir tokie vaizdo įrašai – nieko keista.


2014-08-29 19:55

Vyresnių klasių moksleivių palydovai – stresas, baimė ir įtampa

5

„Aš irgi galiu kurti!“ – po haiku kūrimo pamokos stebėjosi aktorius ir režisierius Darius Petkevičius. Su vienuoliktokais jie turėjo skaityti Kristijono Donelaičio „Metus“, tačiau pamoka pasuko kitu keliu.


2014-08-29 19:55

Lietuvos gyventojai nepritaria rusiškų televizijų ribojimui

133

Lietuvos gyventojai nepasitiki Rusijos televizijos kanalų skleidžiama informacija, tačiau nepritaria jų transliacijų ribojimui. Tai rodo penktadienį paskelbti apklausos rezultatai.


2014-08-29 18:15

Šiauliuose nusileido ir Portugalijos naikintuvai

24|23

Penktadienio popietę Šiaulių padangėje pasirodė Portugalijos karinių oro pajėgų naikintuvai F-16 „Fighting Falcon“. Iš pradžių kariniame Šiaulių aerodrome nusileido trys naikintuvai. Kol jie nuriedėjo į stovėjimo vietas, spėjo atskristi ir likę trys naikintuvai. Prieš nusileisdami šie naikintuvai dar apsuko ratą aplink aerodromą, o pilotai ore dar spėjo pademonstruoti kelis viražus.


2014-08-29 17:33

Prezidentė į generalinio prokuroro pareigas grąžino D.Valį

74

Prezidentė pasirašė dekretą, kuriuo į darbą grąžino laikinai nušalintą generalinį prokurorą Darių Valį. Tai penktadienį pranešė prezidentės spaudos tarnyba. Generalinis prokuroras buvo laikinai nušalintas nuo pareigų iki galutinio sprendimo prokuratūros atliekamame tyrime. Taip teigiama Prezidentūros pranešime spaudai.


2014-08-29 17:31

Ukrainos mėsmalė lietuviui baisesnė už visus kitus regėtus karus

302|29|

Algirdas pamatė, kad už kilometro esančiame daugiabutyje žybtelėjo stiklas, todėl greitai krito į pievą ir laukė, kaip keisis situacija. Tai nutiko šių metų balandį prie Slovjansko miesto, kurį tuo metu kontroliavo prorusiški teroristai. Svarbiausiuose pastarojo dešimtmečio kariniuose konfliktuose dalyvavęs lietuvis žurnalistas įtarė, kad tame daugiabutyje pamatė snaiperio optinį taikiklį.


2014-08-29 15:53

Energetikos ministro ieško ne politikų lauke

40|

Kandidatų į Energetikos ministrus dairomasi ir aukštosiose mokyklose, ir tyrimų institutuose. Naujas energetikos ministras greičiausiai bus iš akademinio pasaulio, nepartinis, bet artimai susijęs su energetika. Neoficialiai jau rikiuojami kandidatai į šį svarbų postą. Naujajam ministrui gali tekti garbė nugriebti grietinėlę nuo visų svarbiausių energetinių projektų - perkirpti juostelę Suskystintų dujų terminale, paskelbti elektros kabelio į Švediją statybos pabaigą, pasveikinti elektros tilto į Lenkiją tiesėjus.


2014-08-29 15:36

Politikai ragina stiprinti karinį bendradarbiavimą su Ukraina

18

Lietuvos, Latvijos ir Estijos parlamentų užsienio reikalų komitetai (URK) ragina Europos Sąjungą (ES) ir NATO stiprinti karinį bendradarbiavimą su Ukraina ir įvesti platesnes ekonomines bei politines sankcijas Rusijai.


2014-08-29 14:51

Lietuviai kovojantiems Ukrainos kariams neša šokoladus „Pergalė“

119|7|

Pergalė. Tokio pavadinimo šokoladą lietuviai dėžėmis neša į centrus, kur renkama humanitarė pagalba Ukrainai. Organizatoriai praneša, kad per dvi dienas lietuviai surinko tiek reikalingų daiktų Ukrainos kariams ir jų žmonėms, kad greičiausiai visa humanitarinė pagalba netilps į Lietuvos kariškių lėktuvą „Spartan“. Čia buvo likę vietos dviem tonoms krovinio, tačiau tampa akivaizdu, kad lietuviai sunešė kur kas daugiau. Parama buvo renkama dvi dienas, tačiau ji pratęsta ir penktadienį.


2014-08-29 14:12

Kauno rajone – sentikių bendruomenės šventė

2|3

Ketvirtadienį Ibėnų kaimo (Kauno r.) sentikių bendruomenė paminėjo Švč. Dievo Motinos ėmimo į dangų cerkvės pastatymo 150-ąsias metines. Kultūros paveldo departamento sprendimu 2009 metais Didžiųjų Ibėnų Švč. Dievo Motinos ėmimo į dangų sentikių cerkvė buvo įrašyta į kultūros vertybių sąrašą. Šio kultūros paveldo būklė – kritiška.


Populiariausi per 24 val.