Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2014-12-19 09:23

Įkandin įtakingo Šiaulių mediko – stiprūs dujų kvapai

23|2

Respublikinės Šiaulių ligoninės (RŠL) vadovui Petrui Simavičiui – nerimo dienos. Nors byla dėl galimo kyšininkavimo ir piktnaudžiavimo nutraukta, jis atsidūrė etikos sargų taikiklyje. Aštuoniolika metų ligoninei vadovaujantį 66-erių P.Simavičių persekioja istorija dėl jo sodyboje įrengto dujinio katilo ir požeminės dujų saugyklos, kurią įrengė RŠL skelbiamus konkursus nuolat laiminti bendrovė „Colis“. Šiaulių „Rotary“ klubui priklausančio mediko namuose įmonė triūsė neatlygintinai. Dirvonėnuose gyvenantys Simavičiai net penkerius metus nemokėjo nei už dujinį katilą ir katilinę, nei už tos pačios bendrovės tiektas dujas.


2014-12-19 09:05

Milijonus kainavusi mokslininkų studija – į krosnį

171|

Garsių mokslininkų parengta studija, kaip reformuoti socialinę sistemą, Seime sukėlė šurmulį ne tik dėl revoliucinių pasiūlymų didinti daugelį mokesčių, bet ir dėl dokumentui išleistų didelių pinigų. Tebesiginčijama, ar Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos užsakymu Vilniaus universiteto mokslininkų atlikta studija kainavo 5,2 mln. litų, ar dviem milijonais litų pigiau. Bet kuriuo atveju tiek valdančiosios daugumos, tiek opozicijos atstovai jau mala į miltus projektą, kuriame dėstomi siūlymai, kaip reikėtų reformuoti socialinę sistemą.


2014-12-19 08:46

Liūdnos Kalėdos – motina su trimis sūnumis metama į gatvę

391|33

Tris vaikus auginanti vieniša motina pateko į nepavydėtiną situaciją. Iki Kalėdų vilnietė su vaikais turi išsikraustyti iš nuomojamo būsto. Tai gal ir nebūtų tragedija, jei ne šeimos pajamos: sudėjus motinystės pašalpą, paramą ir alimentus, moteris su trimis vaikais per mėnesį gauna apie 1200 litų.


2014-12-19 08:29

A. Kubilius: „Rublio katastrofa V. Putino mąstymo nepakeitė“

14

Rusijos prezidento Vladimiro Putino surengta spaudos konferencija, kurios metu jis kelias valandas atsakinėjo į vietinių ir užsienio žurnalistų klausimus tapo viena pagrindinių spaudos diskusijos temų.


2014-12-19 07:15

Už nuopelnus Vilniui – Šv.Kristoforo statulėlės

13|52

Vilniaus rotušėje ketvrtadienio vakarą pagerbti labiausiai miestui nusipelnę vilniečiai ir įstaigos. Šv.Kristoforo statulėlės teikiamos jau šešioliktąjį kartą. Per šį laikotarpį išdalinta 178 apdovanojimai.


2014-12-18 22:35

Stebinanti ištikimybė: prie šeimininko šuo neprileido net medikų

25|15

Klaipėdoje neįtikėtiną ištikimybę ketvirtadienio pavakare pademonstravo vieno benamio augintinis. Uostamiestyje, Minijos gatvėje, apie 19 val. žmonės pastebėjo ant žemės gulintį vyrą. Sunerimę, kad benamis gali sušalti, praeiviai iškvietė greitąją medicinos pagalbą. Atvykusi greitoji konstatavo, kad vyriškis greičiausiai bus apsinuodijęs alkoholiu ir norėjo jį apžiūrėti bei išvežti į ligoninę, tačiau šuns ištikima sargyba jiems to neleido padaryti. Medikai net negalėjo prisiartinti prie benamio, nes šuo jiems to jokiais būdais neleido: urzgė, šiepė dantis ir agresyviai lojo. Teko kvieti ir policiją.


2014-12-18 21:10

Vilniuje išdalintos Šv.Kristoforo statulėlės

1|52

Vilniaus rotušėje ketvrtadienio vakarą pagerbti labiausiai miestui nusipelnę vilniečiai ir įstaigos. Šv.Kristoforo statulėlės teikiamos jau šešioliktąjį kartą. Per šį laikotarpį išdalinta 178 apdovanojimai.


2014-12-18 16:55

Buvęs VSD vadovas P. Malakauskas įsidarbino patarėju VRM

18

Buvęs Valstybės saugumo departamento (VSD) direktorius Povilas Malaukauskas, pastaruoju metu dirbęs policijos generalinio komisaro patarėju, pervestas dirbti į Vidaus reikalų ministeriją (VRM). Jis nuo praėjusios savaitės eina ministerijos vyriausiojo patarėjo pareigas.


2014-12-18 16:44

D. Grybauskaitė: „Sankcijos Rusijai pradeda veikti“

154|

Rublio smukimas rodo, kad Vakarų sankcijos Rusijai pradeda veikti, ketvirtadienį pareiškė Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė, atvykusi į Europos Sąjungos (ES) viršūnių susitikimą Briuselyje „Matome, kad sankcijos pradeda veikti, duokime joms parodyti, ką jos gali, iki galo“, - žurnalistams sakė prezidentė.


2014-12-18 16:43

Š. Birutis: „Šventės vienišiems žmonėms ne visada džiaugsmingos“

17|9

Dažniau skubame šventes sutikti su mums brangiais žmonėmis, pasidalinti dėmesiu ir šiluma su tais, kuriuos mylime, bet ne visi švenčių laukia kupini pakilios nuotaikos, kartais vienatvė ir skurdas tampa vieninteliais kasdienybės ir švenčių palydovais.


Populiariausi per 24 val.