Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2014-09-19 10:44

Staiga sūnaus netekęs tėvas – sutrikęs ir nusivylęs

3

Vilnietis Andrius Penkauskas, apskundęs teismui medikus dėl staigios penkiolikamečio sūnaus mirties, ne tik niekaip neįrodė savo tiesos, bet ir patirs nuostolių. Jis, jo žmona ir duktė turės sumokėti žyminį teismo mokestį – po 681,66 lito. Nustatyti kaltųjų dėl staigios sūnaus mirties vilniečiui nepavyksta jau ne vienus metus. Nuo 2011-ųjų spalio 5-osios, kai moksleivį vos ne per parą pasiglemžė meningokokinė infekcija, sveikatos apsaugos ministro pareigas šalyje eina jau trečias politikas.


2014-09-19 09:28

Tiesos žodis apie Ukrainą – iš Plungės

60

Plungėje, Telšiuose ir Kaune, Šilainiuose, gyvenantys kabelinės televizijos „Parabolė“ vartotojai nuo trečiadienio jau gali matyti rusų ir ukrainiečių kalbomis skaitomas žinias per šios televizijos sukurtą naują kanalą espreso.tv. „Tai ukrainiečių kovą už tikrą nepriklausomybę nuo Maskvos remiantis kanalas. Jį sukurti ėmėsi mūsų direktorius Steponas Zebčiukas, karštas ukrainiečių rėmėjas“, - paaiškino Plungėje įsikūrusios kabelinės televizijos direktorius Giedrius Šiaulys.


2014-09-19 09:28

Be pinigų keliaujantis vokietis pagerbs Baltijos šalių laisvę

45|2

„Aš noriu įrodyti, kad žmonėmis galima pasitikėti“, – šypsodamasis sako vokietis Matthias Scharingeris, Europą išmaišęs be cento kišenėje. Dabar jam prieš akis nauji iššūkiai – vyras leidžiasi į kelionę Baltijos keliu norėdamas pagerbti žmonių kovą už laisvę. Kai Matthias vieną saulėtą popietę atvyko į Vilnių, jis atrodė kupinas jėgų. Nesvarbu, kad savaitę keliavo autostopu, miegojo, kur papuola, ir valgė ne per daugiausia, – jo veide šypsena. Portalui lrytas.lt vyras papasakojo apie save ir savo kelionę.


2014-09-19 08:44

Žygis į jūrą – legendine jachta

Keturiolika paauglių iš Klaipėdos vaikų globos namų susipažino su buriavimo abėcėle ir pirmą kartą išplaukė jachta „Lietuva“ į jūrą. Po šios išvykos keli vaikinai panoro tapti jūrininkais. Vaikų globos namų „Rytas“ ir „Smiltelė“ auklėtinius jau antrą kartą susitikti pakvietė jaunimo sporto klubas „Ostmarina“. Daugeliui tai buvo pirma pažintis su buriavimu ir pirmas plaukimas į jūrą jachta.


2014-09-19 08:16

Moters gyvenimas - su skolų kupra

41

Skolų slegiama 31 metų kaunietė Aušra Šimkutė šiomis dienomis sužinojo nelinksmą naujieną savo bankroto byloje. Kauno apylinkės teismas buvo nusprendęs, kad kredito už butą nepajėgusios išmokėti moters ir jos 10 metų sūnaus būtiniesiems poreikiams per mėnesį reikia skirti bent 1250 litų, tačiau tokia suma pasirodė per didelė bankui DNB ir bendrovei „Būsto paskolų draudimas“. Praėjusią savaitę aukštesnė instancija, Kauno apygardos teismas, patenkino šių kreditorių skundą, panaikino Kauno apylinkės teismo nutartį ir įpareigojo jį iš naujo nagrinėti klausimą dėl mokumo atkūrimo plano patvirtinimo.


2014-09-19 08:11

V. Vasiliauskas skundžia ir pats klimpsta

30

Seimo komisiją klaidinęs Lietuvos banko vadovas Vitas Vasiliauskas įsitikinęs, kad meluoti turi ir kiti. Todėl per teismus reikalauja paneigti jam nemalonius faktus, kurie buvo išsakyti Seime. Prokurorams nutraukus laikinojo „Snoro“ administratoriaus Neilo Cooperio bylą, aiškėja, kad Lietuvos banko vadovas V.Vasiliauskas Seimo laikinajai tyrimo komisijai kalbėjo netiesą.


2014-09-18 22:00

Geros valios fondas išdalijo pinigus žydams litvakams

78|4

Ketvirtadienį Vlniuje susirinkusi Geros valios fondo GVF) valdyba išdaljo 1,5 mln. Lt žydų bendruomenėms, su kultūrine ir švietimo veikla susijusioms žydų (litvakų) organizacijoms. Dar anksčiau buvo išdalinta 3 milijonai litų nuo karo, holokausto nukentėjusiems žmonėms. Apie GVF pinigų dalybas pasakoję fondo pirmininkė, Lietuvos žydų bendruomenės (LŽB) pirminkė Faina Kukliansky ir Amerikos žydų komiteto Tarptautinio skyriaus direktorius Andrew Bakeris sakė, jog šiomis lėšomis turėtų būti užpildyta kultūrinio žydų paveldo tuštuma, atsivėrusi po Antrojo pasaluinio karo.


2014-09-18 21:24

Padaugėjo gyventojų, pasitikinčių Lietuvos banku

8

Rugpjūtį šalies piliečiai, kaip ir anksčiau, labiausiai pasitikėjo ugniagesiais gelbėtojais, o nepalankiausiai vertino Seimą. Lyginant su liepos mėnesio apklausa, 7 procentiniais punktais padaugėjo gyventojų, pasitikinčių Lietuvos banku ir Valstybės kontrole. Beveik perpus mažiau – 4 procentiniais punktais – padaugėjo pasitikinčių Valstybės saugumo departamentu bei Vyriausybe.


2014-09-18 21:21

Valdančiosios koalicijos partijos išlaiko tvirtas pozicijas

7

Jeigu rinkimai į Seimą vyktų jau artimiausią sekmadienį ir juose dalyvautų visi potencialūs rinkėjai, trys šiuo metu valdančiojoje koalicijoje esančios partijos galėtų džiaugtis sėkme ir pratęsti savo bendradarbiavimą. Bendra šių trijų partijų parama beveik tris kartus viršija dviejų dešiniųjų partijų, kurios taip pat patektų į Seimą, reitingus.


2014-09-18 19:10

Kauniečius erzina užrašai krantinėje

10|2

Nemuno krantinėje iš tolo įskaitomi užrašai, skelbiantys apie meilę Kaunui ir Lietuvai, patinka ne visiems. Esą aliejiniais dažais išvedžiotos raidės yra neskoningos. Idėjos sumanytojai į pastabas žada atsižvelgti, rašo „Lietuvos rytas“.


Populiariausi per 24 val.