Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-03-28 18:19

Trumpėja kandidatų į TS–LKD lyderius sąrašas

10

Trumpėja kandidatų į Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS–LKD) partijos lyderius sąrašas – šeštadienį vykstančio partijos tarybos posėdžio metu savo kandidatūras atsiėmė trys kandidatai į pirmininkus.


2015-03-28 17:43

Laikas neįveikė šokių „Kam per 30“

15|5| 

Sveiki atvykę į 1987-uosius! Tokia iškaba galėtų pasitikti Kirtimų kultūros centro lankytojus, šeštadieniais besirenkančius į poilsio vakarus „Kam per 30“. Šiais naktinių klubų laikais tokia vieta tiesiog prašosi įrašoma į kultūros paveldo sąrašą. Kiekvieną savaitgalį į šokius Kirtimuose susirenka apie šimtą kiek vyresnio amžiaus sostinės gyventojų. Tiesa, dabar jų šiek tiek mažiau. Pasirodo, šokėjai yra dori krikščionys ir laikosi nurodymų per gavėnią nesilinksminti.


2015-03-28 17:35

V. Landsbergis: „R. Paksui padeda velnias ir purvini pinigai“

266|

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos garbės pirmininkas Vytautas Landsbergis kirto kai kurių parlamentarų norams suteikti galimybę pašalintam prezidentui Rolandui Paksui vėl siekti valstybės vadovo posto. R.Pakso šalininkus V.Landsbergis pavadino sektantais, aklai tikinčiais savo lyderio kankinyste.


2015-03-28 17:34

Neįgalų lietuvį išgelbėjo geraširdė prancūzė

19|3

Jeigu ne dėmesinga rūkalė kažkuriame Prancūzijos mieste, protinę negalią turintis Mindaugas iki šiol būtų bastęsis prie Šiaurės jūros. Jis nebūtų turėjęs kitos išeities, tik toliau vogti iš parduotuvių. Mindaugui iš Vakarų Lietuvos – 21-eri. Vaikinas neįstengia pasakyti tikslios datos, kada jo pažįstamas Arūnas ir kažkoks Laimis iš Ignalinos išvežė jį vogti į Lenkiją ir Prancūziją.


2015-03-28 15:47

Slėnyje prie Neries – neįtikėtini mainai

3|38

Namuose per daug duonos? Mainykite ją į žirkles. Arba į narcizų svogūnėlius. Nesvarbu ką ir į ką – šeštadienį Karmazinų piliakalnio slėnyje prie Neries (Vilniaus r.) reikalingų arba nebūtinų, bet įdomių daiktų buvo galima įsigyti be pinigų, tiesiog mainais. Neries regioniniame parke prie savo sodybos vilniečių pora – Ieva Šidlaitė ir Mindaugas Valiukevičius – pabandė atgaivinti senovinę tradiciją, mainų „kermošių“ (turgų).


2015-03-28 15:30

„Tvarkiečiai“ jau turi savo kandidatą

3

Partija „Tvarka ir teisingumas“ būsimuose Seimo rinkimuose Varėnos-Eišiškių rinkimų apygardoje kelia šio skyriaus pirmininko Mariaus Juškevičiaus kandidatūrą. Tai paaiškėjo šeštadienį Gargžduose vykusiame partijos „Tvarka ir teisingumas" tarybos posėdyje.


2015-03-28 14:56

NATO šventė Šiauliuose: bėgikai nepabūgo prastų orų

28|64

Šeštadienį Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų Aviacijos bazėje Šiauliuose 11-ųjų įstojimo į NATO metinių proga vyko tradiciniu tapęs vienintelis toks bėgimas kilimo ir leidimosi taku „Runway Run 2015“. Į bėgimą užsiregistravo per pusantro tūkstančio dalyvių, jie nepabūgo nei apniukusio dangaus, nei per visą renginį dulkusio lietaus. Nugalėtoju tapo trijų kilometrų trasą per 9 minutes ir 10 sekundžių įveikęs šiaulietis sportininkas Justinas Beržanskis. Trijų kilometrų distancijos su kliūtimis Lietuvos čempionui J.Beržanskiui šis bėgimas tapo gera treniruote.


2015-03-28 14:45

Naujuoju LASF prezidentu išrinktas R.Austinskas

3|18

Pastaruosius šešerius metus pakaitomis Lietuvos automobilių sporto federacijai (LASF) vadovavę Gintaras Furmanavičius ir Romas Austinskas Kaune vykstančiame suvažiavime vėl rungėsi dėl prezidento posto.


2015-03-28 14:07

Į Lietuvos priešų gretas verbavo ir narkotikais

1157|4

Jam siūlė pinigų, žadėjo postą valdžioje ir slapčia vaišino narkotikais. Vienos įmonės vadovas buvo pakliuvęs į Lietuvai priešiškų veikėjų pinkles, o dabar liudija teisėsaugos pareigūnų atliekamuose tyrimuose, kuriuose minimos ir garsios pavardės. Kai pas sekso eksperte save vadinančią Mildą Bartašiūnaitę ir kitus prieštaringus veikėjus visoje šalyje pareigūnai atliko kratas, kaunietis Rimas (pavardė redakcijai žinoma) nenustebo. Jis suprato, kodėl tie veikėjai sulaukė teisėsaugos dėmesio, nes ir pats yra buvęs jų gretose.


2015-03-28 13:59

Jonavoje du vyrai kelias valandas buvo įkalinti agresyvaus šuns

67|5

Šeštadienį apie 10.30 val. į vieno Sodų gatvės nuosavo namo kiemą atklydęs bulterjerų veislės šuo užpuolė žmones. Kol sulaukė pagalbos, du vyrai beveik dvi valandas praleido užsilipę ant statybinių gegnių. Į nuosavo namo kiemą šuo įbėgo pro atvirus vartus.


Populiariausi per 24 val.